Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Кръстосан разпит - Page 16 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Кръстосан разпит - Page 16 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Кръстосан разпит

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 21  Next
АвторСъобщение
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Кръстосан разпит - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 16 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 23:21 #376

4.Романтична ли си? Какво е за теб романтиката,как я разбираш? Кикотене
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Кръстосан разпит - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 16 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 23:21 #377

БашФермер написа:
zizita1982 написа:
keriduen написа:
Добре...Тва ше е гадничко обаче... Сладолед Сладолед Сладолед

3.Попадаш в животозастрашаваща ситуация с напълно непознат за теб човек.За да се спасиш обаче,трябва да оставиш другия да умре.Как ще постъпиш?
Зависи от живота ми.Ако нямам семейство и няма какво да губя,жертвам се.Но ако съм както сега с семейство и деца,ще го оставя да умре.
Инстинкт за самосъхранение!
тука се обърка.....квото и да ма и а нямаш този инстинкт в тавъм момент щще заработи на бързи обороти

Оуууу,намаляй чайчето Баш,че нищо не ти се разбра... Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кръстосан разпит - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 16 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 23:23 #378

ми пусни ме през чичко гугъл Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Кръстосан разпит - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 16 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 23:24 #379

БашФермер написа:
ми пусни ме през чичко гугъл Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед

Ми излезе съобщение..."Това е непознат на световната лингвистика език"... Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Кръстосан разпит - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 16 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 23:25 #380

БашФермер написа:
zizita1982 написа:
keriduen написа:
Добре...Тва ше е гадничко обаче... Сладолед Сладолед Сладолед

3.Попадаш в животозастрашаваща ситуация с напълно непознат за теб човек.За да се спасиш обаче,трябва да оставиш другия да умре.Как ще постъпиш?
Зависи от живота ми.Ако нямам семейство и няма какво да губя,жертвам се.Но ако съм както сега с семейство и деца,ще го оставя да умре.
Инстинкт за самосъхранение!
тука се обърка.....квото и да ма и а нямаш този инстинкт в тавъм момент щще заработи на бързи обороти

добре де,ама ако тя не се спаси,той ще оцелее ли?
ако е и двамата да умират няма кво да го мисли тогава Тц-тц!
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кръстосан разпит - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 16 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 23:25 #381

keriduen написа:
БашФермер написа:
ми пусни ме през чичко гугъл Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед

Ми излезе съобщение..."Това е непознат на световната лингвистика език"... Сладолед Сладолед Сладолед
няма ли на 3 уискита, на 4 уискита.....срамота, а аз си мислих че чичко сичко знае Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Кръстосан разпит - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 16 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 23:28 #382

ildevaris написа:
4.Романтична ли си? Какво е за теб романтиката,как я разбираш? Кикотене
Романтична по мой си начин съм.
Не харесвам тривиалните романтични подаръци,като букети подаръци и тн..
обичам нежните и хубави думи с които да ми показва че държи на мен но не от време на време а всеки ден..романтично за мен е да ме събуди в 3-4 през ноща само за да ми каже че ме обича и че иска да се .... да ми звънне по телефона когато съм например на делова среща и той да ми говори мръсотийки...
ето това е за мен романтичното,да ми показва всекидневно че държи на мен.
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Кръстосан разпит - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 16 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 23:29 #383

ildevaris написа:
БашФермер написа:
zizita1982 написа:
keriduen написа:
Добре...Тва ше е гадничко обаче... Сладолед Сладолед Сладолед

3.Попадаш в животозастрашаваща ситуация с напълно непознат за теб човек.За да се спасиш обаче,трябва да оставиш другия да умре.Как ще постъпиш?
Зависи от живота ми.Ако нямам семейство и няма какво да губя,жертвам се.Но ако съм както сега с семейство и деца,ще го оставя да умре.
Инстинкт за самосъхранение!
тука се обърка.....квото и да ма и а нямаш този инстинкт в тавъм момент щще заработи на бързи обороти

добре де,ама ако тя не се спаси,той ще оцелее ли?
ако е и двамата да умират няма кво да го мисли тогава Тц-тц!

Тц,идеята ми беше или тя ,или той...
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кръстосан разпит - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 16 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 23:30 #384

5. ти мен уважаваш ли ма /кажи ми наздраве, алкохолиците така са уважат/ Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Кръстосан разпит - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 16 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 23:31 #385

БашФермер написа:
keriduen написа:
БашФермер написа:
ми пусни ме през чичко гугъл Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед

Ми излезе съобщение..."Това е непознат на световната лингвистика език"... Сладолед Сладолед Сладолед
няма ли на 3 уискита, на 4 уискита.....срамота, а аз си мислих че чичко сичко знае Сладолед Сладолед Сладолед

До 4 го имаше май,но твойта бройка не фигурира... Наздравица
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Кръстосан разпит - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 16 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 23:32 #386

zizita1982 написа:
ildevaris написа:
4.Романтична ли си? Какво е за теб романтиката,как я разбираш? Кикотене
Романтична по мой си начин съм.
Не харесвам тривиалните романтични подаръци,като букети подаръци и тн..
обичам нежните и хубави думи с които да ми показва че държи на мен но не от време на време а всеки ден..романтично за мен е да ме събуди в 3-4 през ноща само за да ми каже че ме обича и че иска да се .... да ми звънне по телефона когато съм например на делова среща и той да ми говори мръсотийки...
ето това е за мен романтичното,да ми показва всекидневно че държи на мен.

За 3-4 през нощта подкрепям напълно... Кикот Кикот Кикот
Върнете се в началото Go down
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Кръстосан разпит - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 16 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 23:34 #387

БашФермер написа:
5. ти мен уважаваш ли ма /кажи ми наздраве, алкохолиците така са уважат/ Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица
смея ли да не те уважавам? Не се давам. Не се давам. Не се давам. Не се давам. Не се давам. Не се давам. Не се давам. Не се давам.
Уважавам те ! Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Кръстосан разпит - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 16 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 23:36 #388

zizita1982 написа:
ildevaris написа:
4.Романтична ли си? Какво е за теб романтиката,как я разбираш? Кикотене
Романтична по мой си начин съм.
Не харесвам тривиалните романтични подаръци,като букети подаръци и тн..
обичам нежните и хубави думи с които да ми показва че държи на мен но не от време на време а всеки ден..романтично за мен е да ме събуди в 3-4 през ноща само за да ми каже че ме обича и че иска да се .... да ми звънне по телефона когато съм например на делова среща и той да ми говори мръсотийки...
ето това е за мен романтичното,да ми показва всекидневно че държи на мен.

благодаря за отговора,но и с теб сме на различни брегове в представата за романтика Намигане
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кръстосан разпит - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 16 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 23:36 #389

илдеееее айде мъ, ай че си викаме наздраве, ела са фръцни Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Кръстосан разпит - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 16 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 23:38 #390

ildevaris написа:
zizita1982 написа:
ildevaris написа:
4.Романтична ли си? Какво е за теб романтиката,как я разбираш? Кикотене
Романтична по мой си начин съм.
Не харесвам тривиалните романтични подаръци,като букети подаръци и тн..
обичам нежните и хубави думи с които да ми показва че държи на мен но не от време на време а всеки ден..романтично за мен е да ме събуди в 3-4 през ноща само за да ми каже че ме обича и че иска да се .... да ми звънне по телефона когато съм например на делова среща и той да ми говори мръсотийки...
ето това е за мен романтичното,да ми показва всекидневно че държи на мен.

благодаря за отговора,но и с теб сме на различни брегове в представата за романтика Намигане
ил ми нали не е нужно да сме на 1? Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях обаче вече адски много ми се иска да разбера какъв е твоя бряг...
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Кръстосан разпит - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 16 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 23:38 #391

БашФермер написа:
илдеееее айде мъ, ай че си викаме наздраве, ела са фръцни Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица

Ни хао! Ни хао! Ни хао! Ни хао! Ни хао! Ни хао! Ни хао! Ни хао! Ни хао! Ни хао! Ни хао!

тва ше си го цъкам на всеки пост Кикотене
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Кръстосан разпит - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 16 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 23:40 #392

наздраве на всички Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица

аз съм на водичка тая вечер ама една вечер да се видя трезва и аз Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Кръстосан разпит - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 16 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 23:42 #393

Поздрав за всички...За Баша най-вече... Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях

http://www.vbox7.com/play:79813310?r=google
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кръстосан разпит - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 16 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 23:42 #394

зизи, ако разбереш че след време дъщерите ти правят номера с мъжете и се сменят на срещи какво ще ги посъветваш, как ще реагираш

мрси, кери Намигане
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Кръстосан разпит - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 16 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 23:43 #395

zizita1982 написа:
ildevaris написа:
zizita1982 написа:
ildevaris написа:
4.Романтична ли си? Какво е за теб романтиката,как я разбираш? Кикотене
Романтична по мой си начин съм.
Не харесвам тривиалните романтични подаръци,като букети подаръци и тн..
обичам нежните и хубави думи с които да ми показва че държи на мен но не от време на време а всеки ден..романтично за мен е да ме събуди в 3-4 през ноща само за да ми каже че ме обича и че иска да се .... да ми звънне по телефона когато съм например на делова среща и той да ми говори мръсотийки...
ето това е за мен романтичното,да ми показва всекидневно че държи на мен.

благодаря за отговора,но и с теб сме на различни брегове в представата за романтика Намигане
ил ми нали не е нужно да сме на 1? Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях обаче вече адски много ми се иска да разбера какъв е твоя бряг...

нне бее Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях

аз не искам и да сме на едно,интересно ми е всеки как я разбира романтиката,какво е романтично за него,защото моето разбиране е друго...та сравнявам си и констатирах,не че искам да сме на едно мнение Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Кръстосан разпит - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 16 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 23:45 #396

Страшна титла имаш Ил... Дупене Дупене Дупене Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кръстосан разпит - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 16 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 23:46 #397

keriduen написа:
Страшна титла имаш Ил... Дупене Дупене Дупене Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
мн твоята по ме кефи Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Кръстосан разпит - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 16 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 23:47 #398

БашФермер написа:
зизи, ако разбереш че след време дъщерите ти правят номера с мъжете и се сменят на срещи какво ще ги посъветваш, как ще реагираш

мрси, кери Намигане
Баш ще им кажа че според мен не е правилно но няма да им попреча да го правят ако имат желание понеже съм от хората които мислят че колкото повече забраняваш толкова по желано става забраненото.
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Кръстосан разпит - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 16 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 23:47 #399

keriduen написа:
Страшна титла имаш Ил... Дупене Дупене Дупене Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях

баша ми я сложи Срамержлив Ех, мечти
Ни хао! Ни хао! Ни хао! Ни хао! Ни хао! Ни хао! Ни хао! Ни хао!
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кръстосан разпит - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 16 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 23:49 #400

ildevaris написа:
keriduen написа:
Страшна титла имаш Ил... Дупене Дупене Дупене Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях

баша ми я сложи Срамержлив Ех, мечти
Ни хао! Ни хао! Ни хао! Ни хао! Ни хао! Ни хао! Ни хао! Ни хао!
ми не спря да се фръцкаш
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
Sponsored content




Кръстосан разпит - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 16 Mini_c13 #401

Върнете се в началото Go down
 

Кръстосан разпит

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 16 от 21Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 21  Next

 Similar topics

-
» Кръстосан разпит

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: От и за потребителите :: Игри-