Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Спам, спам и пак спам!!! - Page 21 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Спам, спам и пак спам!!! - Page 21 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Спам, спам и пак спам!!!

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
АвторСъобщение
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 21 Mini_c13Пон 04 Юли 2011, 12:10 #501

Добре де,стига за пиене...Дай да обменим некоя и друга рецепта... Спагети
Върнете се в началото Go down
naki4ka
Бостанлия
Бостанлия
naki4ka


Спам, спам и пак спам!!! - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 21 Mini_c13Пон 04 Юли 2011, 12:31 #502

valja написа:
Стига с таз пиячка бре, алкохолизирахте се вече...
Аз ви готвя в другата тема а вии само за пиене мислите.. Изплезване Изплезване Изплезване

кво е менюто да знам да хапвам ли или да са настанявам на твоята маса Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 21 Mini_c13Пон 04 Юли 2011, 12:35 #503

naki4ka написа:
valja написа:
Стига с таз пиячка бре, алкохолизирахте се вече...
Аз ви готвя в другата тема а вии само за пиене мислите.. Изплезване Изплезване Изплезване

кво е менюто да знам да хапвам ли или да са настанявам на твоята маса Сладолед Сладолед

Баничка набързо заточих в другата темичка ама айде и тука Точене
И печени цели картофчета, поръсени със сиренце ... пък за вечеря оставих на вас Присмех Присмех Присмех
Върнете се в началото Go down
naki4ka
Бостанлия
Бостанлия
naki4ka


Спам, спам и пак спам!!! - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 21 Mini_c13Пон 04 Юли 2011, 12:47 #504

valja написа:
naki4ka написа:
valja написа:
Стига с таз пиячка бре, алкохолизирахте се вече...
Аз ви готвя в другата тема а вии само за пиене мислите.. Изплезване Изплезване Изплезване

кво е менюто да знам да хапвам ли или да са настанявам на твоята маса Сладолед Сладолед

Баничка набързо заточих в другата темичка ама айде и тука Точене
И печени цели картофчета, поръсени със сиренце ... пък за вечеря оставих на вас Присмех Присмех Присмех

и баничката ще хапна и картофките ще ги уважа ма къде ми е Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Рев Рев Рев Рев Рев
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 21 Mini_c13Пон 04 Юли 2011, 12:53 #505

Заповядай...Да спреш да ревеш...

Спам, спам и пак спам!!! - Page 21 Stella
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 21 Mini_c13Пон 04 Юли 2011, 12:56 #506

keriduen написа:
Заповядай...Да спреш да ревеш...

Спам, спам и пак спам!!! - Page 21 Stella

Ма не се ли разбрахме алкохола да е по късно де, някои са още на работа .. Срамержлив Срамержлив
Върнете се в началото Go down
naki4ka
Бостанлия
Бостанлия
naki4ka


Спам, спам и пак спам!!! - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 21 Mini_c13Пон 04 Юли 2011, 12:56 #507

keriduen написа:
Заповядай...Да спреш да ревеш...

Спам, спам и пак спам!!! - Page 21 Stella

сърдечни благодарности. крайно сме трогнати от вашия жест и загриженост за нашето благосъстояние Хвала тебе! Хвала тебе! Хвала тебе! Хвала тебе!
Върнете се в началото Go down
naki4ka
Бостанлия
Бостанлия
naki4ka


Спам, спам и пак спам!!! - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 21 Mini_c13Пон 04 Юли 2011, 12:57 #508

valja написа:

Ма не се ли разбрахме алкохола да е по късно де, някои са още на работа .. Срамержлив Срамержлив

ми чи то и ние сме на работа ма това какво ни пречи, даже напротив помагани за по-доброто изпълнение на служебните ангажименти Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 21 Mini_c13Пон 04 Юли 2011, 13:03 #509

naki4ka написа:
valja написа:

Ма не се ли разбрахме алкохола да е по късно де, някои са още на работа .. Срамержлив Срамержлив

ми чи то и ние сме на работа ма това какво ни пречи, даже напротив помагани за по-доброто изпълнение на служебните ангажименти Смях Смях Смях Смях Смях

Въй, въй .. ми после как ше шофирам бре.. Учудване Учудване Учудване Учудване Учудване
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 21 Mini_c13Пон 04 Юли 2011, 13:05 #510

valja написа:
naki4ka написа:
valja написа:

Ма не се ли разбрахме алкохола да е по късно де, някои са още на работа .. Срамержлив Срамержлив

ми чи то и ние сме на работа ма това какво ни пречи, даже напротив помагани за по-доброто изпълнение на служебните ангажименти Смях Смях Смях Смях Смях

Въй, въй .. ми после как ше шофирам бре.. Учудване Учудване Учудване Учудване Учудване

Ти па,от една бира нищо нема ти стане... Кикотене
Върнете се в началото Go down
naki4ka
Бостанлия
Бостанлия
naki4ka


Спам, спам и пак спам!!! - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 21 Mini_c13Пон 04 Юли 2011, 13:07 #511

valja написа:
naki4ka написа:
valja написа:

Ма не се ли разбрахме алкохола да е по късно де, някои са още на работа .. Срамержлив Срамержлив

ми чи то и ние сме на работа ма това какво ни пречи, даже напротив помагани за по-доброто изпълнение на служебните ангажименти Смях Смях Смях Смях Смях

Въй, въй .. ми после как ше шофирам бре.. Учудване Учудване Учудване Учудване Учудване

аааааа аз не шофирам, само се возя Изплезване Изплезване Изплезване
и сега да ви почерпя двете с Керито по едно докато си спамим
Спам, спам и пак спам!!! - Page 21 Cocktail1(1)
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 21 Mini_c13Пон 04 Юли 2011, 13:08 #512

Пу за мене розАвичкото... Голяма работа
Върнете се в началото Go down
naki4ka
Бостанлия
Бостанлия
naki4ka


Спам, спам и пак спам!!! - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 21 Mini_c13Пон 04 Юли 2011, 13:10 #513

keriduen написа:
Пу за мене розАвичкото... Голяма работа

айде твое е щом си го нахрачила Сладолед Сладолед Сладолед
пък за мен синьото, че най-голямо ми се види Изплезване Изплезване
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 21 Mini_c13Пон 04 Юли 2011, 13:11 #514

keriduen написа:
valja написа:
naki4ka написа:
valja написа:

Ма не се ли разбрахме алкохола да е по късно де, някои са още на работа .. Срамержлив Срамержлив

ми чи то и ние сме на работа ма това какво ни пречи, даже напротив помагани за по-доброто изпълнение на служебните ангажименти Смях Смях Смях Смях Смях

Въй, въй .. ми после как ше шофирам бре.. Учудване Учудване Учудване Учудване Учудване

Ти па,от една бира нищо нема ти стане... Кикотене

Аааа, то на мен и от две нищо няма да ми стане ама ако ме спре чичко полицай ше има BAN? BAN? BAN? Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
naki4ka
Бостанлия
Бостанлия
naki4ka


Спам, спам и пак спам!!! - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 21 Mini_c13Пон 04 Юли 2011, 13:12 #515

valja написа:
keriduen написа:
valja написа:
naki4ka написа:
valja написа:

Ма не се ли разбрахме алкохола да е по късно де, някои са още на работа .. Срамержлив Срамержлив

ми чи то и ние сме на работа ма това какво ни пречи, даже напротив помагани за по-доброто изпълнение на служебните ангажименти Смях Смях Смях Смях Смях

Въй, въй .. ми после как ше шофирам бре.. Учудване Учудване Учудване Учудване Учудване

Ти па,от една бира нищо нема ти стане... Кикотене

Аааа, то на мен и от две нищо няма да ми стане ама ако ме спре чичко полицай ше има BAN? BAN? BAN? Смях Смях Смях

кажи му, че си яла кифла с мармалад и мармалада е ферментирал вече Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 21 Mini_c13Пон 04 Юли 2011, 13:13 #516

Малиии, азе докато стигна до чашите, вие всичко опукахте бре... Изплезване Изплезване Изплезване
Върнете се в началото Go down
naki4ka
Бостанлия
Бостанлия
naki4ka


Спам, спам и пак спам!!! - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 21 Mini_c13Пон 04 Юли 2011, 13:15 #517

valja написа:
Малиии, азе докато стигна до чашите, вие всичко опукахте бре... Изплезване Изплезване Изплезване

ама тука трябва да си бърза щото кой превари той завари Смях Смях Смях

ма нищо де избирай останаха още две чашки Пъклен план Пъклен план Пъклен план Пъклен план
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 21 Mini_c13Пон 04 Юли 2011, 13:17 #518

naki4ka написа:
valja написа:
Малиии, азе докато стигна до чашите, вие всичко опукахте бре... Изплезване Изплезване Изплезване

ама тука трябва да си бърза щото кой превари той завари Смях Смях Смях

ма нищо де избирай останаха още две чашки Пъклен план Пъклен план Пъклен план Пъклен план

Ами тогава ще грабна и двете ... та белким мине номера с мармалада Срамержлив
Върнете се в началото Go down
naki4ka
Бостанлия
Бостанлия
naki4ka


Спам, спам и пак спам!!! - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 21 Mini_c13Пон 04 Юли 2011, 13:19 #519

valja написа:
naki4ka написа:
valja написа:
Малиии, азе докато стигна до чашите, вие всичко опукахте бре... Изплезване Изплезване Изплезване

ама тука трябва да си бърза щото кой превари той завари Смях Смях Смях

ма нищо де избирай останаха още две чашки Пъклен план Пъклен план Пъклен план Пъклен план

Ами тогава ще грабна и двете ... та белким мине номера с мармалада Срамержлив

ша мине, ша мине по 78 А ша мине Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 21 Mini_c13Пон 04 Юли 2011, 13:22 #520

Айде хапнах,пийнах,сега ше одя да свърша малко работа и да си разхоя пълнот тумбаче...

До после...И да не се напийте докато дойда... Плезене
Върнете се в началото Go down
naki4ka
Бостанлия
Бостанлия
naki4ka


Спам, спам и пак спам!!! - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 21 Mini_c13Пон 04 Юли 2011, 13:24 #521

keriduen написа:
Айде хапнах,пийнах,сега ше одя да свърша малко работа и да си разхоя пълнот тумбаче...

До после...И да не се напийте докато дойда... Плезене

ай до после, то и аз слад малко ставам, че трябва да си замъкна Дупене Дупене Дупенеи до другия офис, после да си прибера дяцата и така Бръм-бръм! Бръм-бръм! Бръм-бръм!
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 21 Mini_c13Пон 04 Юли 2011, 13:26 #522

keriduen написа:
Айде хапнах,пийнах,сега ше одя да свърша малко работа и да си разхоя пълнот тумбаче...

До после...И да не се напийте докато дойда... Плезене

Е няма да се напием, ние само по едно, две ше ударим докат те няма.. Наздраве!
от тез цветните .. Изплезване Изплезване
Върнете се в началото Go down
lucille_1412
Агроном
Агроном
lucille_1412

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 21 Mini_c13Пон 04 Юли 2011, 14:28 #523

Мале, мале, остава да отворим темичка за манджи и темичка за плетки, и да обявим местно световно по спам (то не че победителите не са предварително известни)! И тогава вече ще ни изгонят и от този форум!
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Спам, спам и пак спам!!! - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 21 Mini_c13Пон 04 Юли 2011, 14:31 #524

lucille_1412 написа:
Мале, мале, остава да отворим темичка за манджи и темичка за плетки, и да обявим местно световно по спам (то не че победителите не са предварително известни)! И тогава вече ще ни изгонят и от този форум!
няма шанс ЦРУ
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
кикимора
Агроном
Агроном
кикимора

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 21 Mini_c13Пон 04 Юли 2011, 15:46 #525

БашФермер написа:
lucille_1412 написа:
Мале, мале, остава да отворим темичка за манджи и темичка за плетки, и да обявим местно световно по спам (то не че победителите не са предварително известни)! И тогава вече ще ни изгонят и от този форум!
няма шанс Спам, спам и пак спам!!! - Page 21 2810978406

Спам, спам и пак спам!!! - Page 21 2939215856 Спам, спам и пак спам!!! - Page 21 2939215856 Спам, спам и пак спам!!! - Page 21 2939215856 искам . Спам, спам и пак спам!!! - Page 21 2939215856 Спам, спам и пак спам!!! - Page 21 2939215856 Спам, спам и пак спам!!! - Page 21 2939215856 Спам, спам и пак спам!!! - Page 21 2939215856 .......и в тях аз ще съм пожизнен модератор Спам, спам и пак спам!!! - Page 21 626162648 Спам, спам и пак спам!!! - Page 21 626162648 Спам, спам и пак спам!!! - Page 21 626162648 Спам, спам и пак спам!!! - Page 21 626162648 Спам, спам и пак спам!!! - Page 21 626162648
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Спам, спам и пак спам!!! - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 21 Mini_c13 #526

Върнете се в началото Go down
 

Спам, спам и пак спам!!!

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 21 от 40Иди на страница : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: Фармемания БГ :: Дискусии-