Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


нова съъъъм, моля внимание :) - Page 10 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


нова съъъъм, моля внимание :) - Page 10 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 нова съъъъм, моля внимание :)

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 18 ... 26  Next
АвторСъобщение
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 10 Mini_c13Пон 11 Юли 2011, 13:26 #226

Букет Букет Букет Гушкане Гушкане момичетаааа Наздраве! Наздраве! страхотни сте
харесвам ви всички Ех, мечти Ех, мечти и ми е много забавно с вас
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 10 Mini_c13Пон 11 Юли 2011, 13:36 #227

Ай тук все русички и приятни хора сме се събрали.... Наздравица Наздравица Наздравица освен да удаим и по една биричка заедно Срамержлив Срамержлив
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 10 Mini_c13Пон 11 Юли 2011, 13:44 #228

За биричката съм навита,лошо няма особено в такава приятна компания Наздравица Наздравица Наздравица
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 10 Mini_c13Пон 11 Юли 2011, 13:46 #229

niika123 написа:
Ай тук все русички и приятни хора сме се събрали.... Наздравица Наздравица Наздравица освен да удаим и по една биричка заедно Срамержлив Срамержлив

Аз не съм русаааа Срамержлив Срамержлив Срамержлив ако трябва да се изруся .. Намигане Намигане
ама биричка обичамммм Наздравица и картофки със сиренце, нищо че е калорично Букет
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 10 Mini_c13Пон 11 Юли 2011, 13:48 #230

карай нищо че не си руса,пак си те обичаме...пък и картофки със сиренце не отказвам ... може и пържена цаца Срамержлив
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 10 Mini_c13Пон 11 Юли 2011, 13:52 #231

айде да почерпя кой каквото обича Барбекю Точене Спагети Лакомница и да ви изпея нещо, че така се улисах с вас и не съм видяла че съм с нова титла В джаза
Наздравица Наздравица Наздравица
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 10 Mini_c13Пон 11 Юли 2011, 13:54 #232

мале Вале, осрамих се, прости ми Главоблъскане
Хайде косата няма значение, но ако по душа си като нас... направо любовта м/у нас, никога няма да угасне Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Присмех Присмех Присмех Присмех
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 10 Mini_c13Пон 11 Юли 2011, 14:03 #233

niika123 написа:
мале Вале, осрамих се, прости ми Главоблъскане
Хайде косата няма значение, но ако по душа си като нас... направо любовта м/у нас, никога няма да угасне Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Присмех Присмех Присмех Присмех

Айде честито и на тебе май те виждам с нова титла Изплезване Изплезване Букет Букет Гушкане Гушкане Наздраве! Наздраве!
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 10 Mini_c13Пон 11 Юли 2011, 14:05 #234

valja написа:
niika123 написа:
мале Вале, осрамих се, прости ми Главоблъскане
Хайде косата няма значение, но ако по душа си като нас... направо любовта м/у нас, никога няма да угасне Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Присмех Присмех Присмех Присмех

Айде честито и на тебе май те виждам с нова титла Изплезване Изплезване Букет Букет Гушкане Гушкане Наздраве! Наздраве!


Не миличка, след 250 мисля, че ще мина на нова титла...много пишеш....не мога да те настигна Рев А другата седмица може и да ме няма и тогава съвсем ще ме минете Рев Рев Рев
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 10 Mini_c13Пон 11 Юли 2011, 14:13 #235

niika123 написа:
valja написа:
niika123 написа:
мале Вале, осрамих се, прости ми Главоблъскане
Хайде косата няма значение, но ако по душа си като нас... направо любовта м/у нас, никога няма да угасне Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Присмех Присмех Присмех Присмех

Айде честито и на тебе май те виждам с нова титла Изплезване Изплезване Букет Букет Гушкане Гушкане Наздраве! Наздраве!


Не миличка, след 250 мисля, че ще мина на нова титла...много пишеш....не мога да те настигна Рев А другата седмица може и да ме няма и тогава съвсем ще ме минете Рев Рев Рев


Ти само на работата ли ползваш компютър? Учудване Учудване
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 10 Mini_c13Пон 11 Юли 2011, 14:18 #236

valja написа:
niika123 написа:
valja написа:
niika123 написа:
мале Вале, осрамих се, прости ми Главоблъскане
Хайде косата няма значение, но ако по душа си като нас... направо любовта м/у нас, никога няма да угасне Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Присмех Присмех Присмех Присмех

Айде честито и на тебе май те виждам с нова титла Изплезване Изплезване Букет Букет Гушкане Гушкане Наздраве! Наздраве!


Не миличка, след 250 мисля, че ще мина на нова титла...много пишеш....не мога да те настигна Рев А другата седмица може и да ме няма и тогава съвсем ще ме минете Рев Рев Рев


Ти само на работата ли ползваш компютър? Учудване Учудване


в къщи имам 3 компютъра, всичките са мои ... , но като цял ден стоя на комп и вечерно време като се прибера, не искам да виждам монитор и клавиатура Объркване А и имам отскоро кученце и докато го изведа, пием една биричка, изкъпя я ...и то става време за сън Биберон Биберон
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 10 Mini_c13Пон 11 Юли 2011, 14:20 #237

За кученцето Ех, мечти Ех, мечти Ех, мечти
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 10 Mini_c13Пон 11 Юли 2011, 14:25 #238

Валеееее, продавам яко сено и съм много доволна, добре , че си ти да ме светнеш. Трябва да те черпя Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 10 Mini_c13Пон 11 Юли 2011, 14:29 #239

niika123 написа:
Валеееее, продавам яко сено и съм много доволна, добре , че си ти да ме светнеш. Трябва да те черпя Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане

Айде да се почерпим тогава Наздравица Наздравица Наздравица
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 10 Mini_c13Пон 11 Юли 2011, 14:31 #240

изкушавам се да си отворя и другите 3 полета, където е дървото с руните и да садя и там сено и да продавам Заливане от смях голяма далавера ударих със съседка като теб Букет Букет Букет Срамержлив Срамержлив Срамержлив
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 10 Mini_c13Пон 11 Юли 2011, 14:36 #241

niika123 написа:
изкушавам се да си отворя и другите 3 полета, където е дървото с руните и да садя и там сено и да продавам Заливане от смях голяма далавера ударих със съседка като теб Букет Букет Букет Срамержлив Срамержлив Срамержлив

по добре си отвори първо острова, ама изчакай да минат промените в четвъртък, има много задачи с продукти от острова и ще изкараш звездички
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 10 Mini_c13Пон 11 Юли 2011, 14:41 #242

valja написа:
niika123 написа:
изкушавам се да си отворя и другите 3 полета, където е дървото с руните и да садя и там сено и да продавам Заливане от смях голяма далавера ударих със съседка като теб Букет Букет Букет Срамержлив Срамержлив Срамержлив

по добре си отвори първо острова, ама изчакай да минат промените в четвъртък, има много задачи с продукти от острова и ще изкараш звездички


В четвъртък ли махат точките за летене и etc.? или ще има нещо ново като новост без да съм се заинтересувала отново Връткане на стол Връткане на стол Връткане на стол
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 10 Mini_c13Пон 11 Юли 2011, 14:46 #243

niika123 написа:
valja написа:
niika123 написа:
изкушавам се да си отворя и другите 3 полета, където е дървото с руните и да садя и там сено и да продавам Заливане от смях голяма далавера ударих със съседка като теб Букет Букет Букет Срамержлив Срамержлив Срамержлив

по добре си отвори първо острова, ама изчакай да минат промените в четвъртък, има много задачи с продукти от острова и ще изкараш звездички


В четвъртък ли махат точките за летене и etc.? или ще има нещо ново като новост без да съм се заинтересувала отново Връткане на стол Връткане на стол Връткане на стол

Засега в четвъртък, ама ще четеме официалното и неофициалното инфо, дори пак да го отложат е добре да се изчака, за да не ни прецакат с тези точки за летене
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 10 Mini_c13Пон 11 Юли 2011, 14:52 #244

valja написа:
niika123 написа:
valja написа:
niika123 написа:
изкушавам се да си отворя и другите 3 полета, където е дървото с руните и да садя и там сено и да продавам Заливане от смях голяма далавера ударих със съседка като теб Букет Букет Букет Срамержлив Срамержлив Срамержлив

по добре си отвори първо острова, ама изчакай да минат промените в четвъртък, има много задачи с продукти от острова и ще изкараш звездички


В четвъртък ли махат точките за летене и etc.? или ще има нещо ново като новост без да съм се заинтересувала отново Връткане на стол Връткане на стол Връткане на стол

Засега в четвъртък, ама ще четеме официалното и неофициалното инфо, дори пак да го отложат е добре да се изчака, за да не ни прецакат с тези точки за летене



Четох днес нещо, ама пак не съм разбрала за дата. Благодаря ти мила Гушкане Наздравица
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 10 Mini_c13Вто 12 Юли 2011, 21:05 #245

Тъй и тъй съм почнала да навестя и теб и да ти кажа здравей.
Днес съм решила да поприказвам(сама) със всички колеги фермери Плетене Плетене Плетене Плетене Плетене Плетене Плетене
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 10 Mini_c13Сря 13 Юли 2011, 07:22 #246

лета написа:
Тъй и тъй съм почнала да навестя и теб и да ти кажа здравей.
Днес съм решила да поприказвам(сама) със всички колеги фермери Плетене Плетене Плетене Плетене Плетене Плетене Плетене

Много се радвам, че си се сетила и през мен да наминеш Букет Гушкане
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 10 Mini_c13Сря 13 Юли 2011, 07:28 #247

А случайно да имаш още едно място във фермата ти? Трябват ми хора за основната. Усмивка Усмивка Усмивка
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 10 Mini_c13Сря 13 Юли 2011, 07:42 #248

лета написа:
А случайно да имаш още едно място във фермата ти? Трябват ми хора за основната. Усмивка Усмивка Усмивка


Лети, пръскам се по шевовете вече Бъркане в носа Бъркане в носа 1 място ли имаш само?
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 10 Mini_c13Сря 13 Юли 2011, 07:45 #249

Някой вече лагерува във форума и още не почерпил Няма пък! Няма пък! Няма пък! Кикотене Кикотене Кикотене
Айде, че съм добричка да поздравя Букет
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 10 Mini_c13Сря 13 Юли 2011, 08:00 #250

ЗДравейте момичета Сладолед
Ния честито за новата титла Букет Гушкане
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




нова съъъъм, моля внимание :) - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 10 Mini_c13 #251

Върнете се в началото Go down
 

нова съъъъм, моля внимание :)

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 10 от 26Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 18 ... 26  Next

 Similar topics

-
» Нова руна
» Нова визия на розите
» Нова визия на овцете
» Пълнолуние - нова селекция на врани

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: От и за потребителите :: Потребители-