Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


нова съъъъм, моля внимание :) - Page 11 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


нова съъъъм, моля внимание :) - Page 11 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 нова съъъъм, моля внимание :)

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 18 ... 26  Next
АвторСъобщение
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 11 Mini_c13Сря 13 Юли 2011, 08:03 #251

ехе благодаря момичета Букет Гушкане
Здравей на теб Нати специално, днес по-рано май си онлайн от обичайното Бъркане в носа Бъркане в носа

Вале айде да се чукнем с една биричка, днес ми е добре стомахчето и мога да си го позволя Кикотене Кикотене Наздравица Наздравица
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 11 Mini_c13Сря 13 Юли 2011, 08:14 #252

Щом казваш наздраве Наздравица Наздравица Наздравица само да стигнеме до биричките
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 11 Mini_c13Сря 13 Юли 2011, 08:21 #253

valja написа:
Щом казваш наздраве Наздравица Наздравица Наздравица само да стигнеме до биричките


хахаха сега видях, че си заселник на форума ..... честито Усмивка сега трябва да си починеш една седмица, за да успея да те настигна Изплезване Бъркане в носа
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 11 Mini_c13Сря 13 Юли 2011, 08:26 #254

niika123 написа:
valja написа:
Щом казваш наздраве Наздравица Наздравица Наздравица само да стигнеме до биричките


хахаха сега видях, че си заселник на форума ..... честито Усмивка сега трябва да си починеш една седмица, за да успея да те настигна Изплезване Бъркане в носа

Аааа това в затвора е гадно искам другоооо Рев Рев Рев онова с биричките
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 11 Mini_c13Сря 13 Юли 2011, 08:38 #255

valja написа:
niika123 написа:
valja написа:
Щом казваш наздраве Наздравица Наздравица Наздравица само да стигнеме до биричките


хахаха сега видях, че си заселник на форума ..... честито Усмивка сега трябва да си починеш една седмица, за да успея да те настигна Изплезване Бъркане в носа

Аааа това в затвора е гадно искам другоооо Рев Рев Рев онова с биричките


мен новака най ми харесваше с бибата..., а искам да предложа да ми направят на мен специална титла, която не се сменя - "сополивка Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа " хаха
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 11 Mini_c13Сря 13 Юли 2011, 08:43 #256

niika123 написа:
valja написа:
niika123 написа:
valja написа:
Щом казваш наздраве Наздравица Наздравица Наздравица само да стигнеме до биричките


хахаха сега видях, че си заселник на форума ..... честито Усмивка сега трябва да си починеш една седмица, за да успея да те настигна Изплезване Бъркане в носа

Аааа това в затвора е гадно искам другоооо Рев Рев Рев онова с биричките


мен новака най ми харесваше с бибата..., а искам да предложа да ми направят на мен специална титла, която не се сменя - "сополивка Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа " хаха

ОК Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Бъркане в носа Бъркане в носа Изплезване Изплезване Изплезване Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 11 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 09:37 #257

Я да трупам мнения и поспамя и тука ,с тия лични титли дето си ги измислихме поне има материал за блянове Бъркане в носа
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 11 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 09:40 #258

Taisita написа:
Я да трупам мнения и поспамя и тука ,с тия лични титли дето си ги измислихме поне има материал за блянове Бъркане в носа


много време ни трябва на нас да минем затвора Рев
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 11 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 09:46 #259

тия решетки много дебели бре,нищо не виждам,пък килийката метър на метър ще се издушим в тая жега Рев Рев Рев
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 11 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 10:13 #260

Taisita написа:
тия решетки много дебели бре,нищо не виждам,пък килийката метър на метър ще се издушим в тая жега Рев Рев Рев

Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Аз защо когато излязох от там толкова много подскачах Суперско Суперско Суперско
Но целта ми е болния мозък. Плезла Плезла Плезла обаче така ме е напекло, че ме мързи да пиша Айляк Айляк Айляк
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 11 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 10:39 #261

Поне ти ни разбираш на какъв ад сме подложени Бъркане в носа
Пък и Валето няма си друга работа цяла каса с бира сложила да се изстудява,как да не напираме да се измъкнем от затвора Кикотене
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 11 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 10:57 #262

Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица
чекай малко да ви подразня Алооо! Алооо! Алооо! хайде на биратааааа студенаааа
На топло На топло Смях Смях Смях Смях Смях Смях и скараааа топлаааа Барбекю
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 11 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 11:02 #263

Ти нямаш сърце,никаква милост Рев Рев Рев Рев
Само дразниш през решетките Рев Рев Рев
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 11 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 11:11 #264

Taisita написа:
Ти нямаш сърце,никаква милост Рев Рев Рев Рев
Само дразниш през решетките Рев Рев Рев

Сори мила, аз само да дам стимул Срамержлив Срамержлив Срамержлив че ми е трудно да ви гледам там... та понапънете се де .. глей колко малко остана
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 11 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 11:11 #265

Taisita написа:
Ти нямаш сърце,никаква милост Рев Рев Рев Рев
Само дразниш през решетките Рев Рев Рев


Нати ако ти не се държиш и аз ще ревна и ще стане чудо Рев Рев Рев Рев Рев
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 11 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 11:15 #266

Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Сладури! Какви сте ми хубави от там На топло На топло На топло
Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 11 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 11:19 #267

лета написа:
Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Сладури! Какви сте ми хубави от там На топло На топло На топло
Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях


Летии много си лоша, няма да те обичам вече толкова много Рев Рев
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 11 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 11:20 #268

Гледай само и Лета и Вили как ни се радват Букет Ех, мечти
Още 50 тина мнения и махам тая райрана дреха,че на оса приличам така Срамержлив
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 11 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 11:24 #269

Taisita написа:
Гледай само и Лета и Вили как ни се радват Букет Ех, мечти
Още 50 тина мнения и махам тая райрана дреха,че на оса приличам така Срамержлив


аз няма да го доживея... на финалната права съм Рев
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 11 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 11:28 #270

Е как няма Гушкане ще излезем двете от затвора като примерни съкилийници Давам ти сърцето си
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 11 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 11:33 #271

Оставям ви за малко. Отивам да простирам(в тоя пек) Хлипане Хлипане Хлипане
Вие да слушате и да ме чакате Игра Ехооо! Сладоледаджийки
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 11 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 11:37 #272

Да се пазиш да не слънчасаш Целувка Ще те чакаме със сладоледче да се разхладиш после Сладоледаджийки
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 11 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 11:49 #273

А сополивката ни къде зачезна Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Учудване Учудване Учудване
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 11 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 11:50 #274

Верно,Ния къде се покри,да не е решила да бяга от зандана без мене Рев Рев Рев Рев
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 11 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 11:57 #275

хахаха девойки мили, пусках кредитно известие и писах обяснения на шефовете защо съм го пуснала. А вие къркате биричкааааа Рев
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




нова съъъъм, моля внимание :) - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 11 Mini_c13 #276

Върнете се в началото Go down
 

нова съъъъм, моля внимание :)

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 11 от 26Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 18 ... 26  Next

 Similar topics

-
» Нова руна
» Нова визия на розите
» Нова визия на овцете
» Пълнолуние - нова селекция на врани

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: От и за потребителите :: Потребители-