Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


нова съъъъм, моля внимание :) - Page 16 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


нова съъъъм, моля внимание :) - Page 16 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 нова съъъъм, моля внимание :)

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 21 ... 26  Next
АвторСъобщение
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 16 Mini_c13Сря 27 Юли 2011, 11:52 #376

ох да, ти верно ми каза... ти какво си му поръчала да ти донесе Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 16 Mini_c13Сря 27 Юли 2011, 12:20 #377

niika123 написа:
ох да, ти верно ми каза... ти какво си му поръчала да ти донесе Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа

Нищо не съм му поръчала, казах му само да се забавлява, че сега му е паднало Заливане от смях Заливане от смях и да си прекара добре Давам ти сърцето си
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 16 Mini_c13Сря 27 Юли 2011, 12:34 #378

че той има ли нужните години да ходи сам на море без теб? Учудване Учудване Учудване
Ти кат си на към 30, той трябва да е към на 10... нещо сметките не ми излизат сега като се замисля Изнервена Изнервена
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 16 Mini_c13Сря 27 Юли 2011, 13:19 #379

niika123 написа:
че той има ли нужните години да ходи сам на море без теб? Учудване Учудване Учудване
Ти кат си на към 30, той трябва да е към на 10... нещо сметките не ми излизат сега като се замисля Изнервена Изнервена

Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Ния аз съм на 39, а синчето е на 16 Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 16 Mini_c13Сря 27 Юли 2011, 13:29 #380

valja написа:
niika123 написа:
че той има ли нужните години да ходи сам на море без теб? Учудване Учудване Учудване
Ти кат си на към 30, той трябва да е към на 10... нещо сметките не ми излизат сега като се замисля Изнервена Изнервена

Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Ния аз съм на 39, а синчето е на 16 Сладолед Сладолед


Сериозно ли, е че то пак си около 30, била съм права, ..... Фермер а вече голямо дете имаш... браво бре Мляска
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 16 Mini_c13Сря 27 Юли 2011, 13:38 #381

niika123 написа:
valja написа:
niika123 написа:
че той има ли нужните години да ходи сам на море без теб? Учудване Учудване Учудване
Ти кат си на към 30, той трябва да е към на 10... нещо сметките не ми излизат сега като се замисля Изнервена Изнервена

Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Ния аз съм на 39, а синчето е на 16 Сладолед Сладолед


Сериозно ли, е че то пак си около 30, била съм права, ..... Фермер а вече голямо дете имаш... браво бре Мляска

Нияяя хванало те е слънцето докат си била на море.. Кикотене Кикотене Кикотене
Отдолу под аватара ми пише на колко съм годинки .. Срамержлив и имам още едно дете момиче на 12 .. аз съм млада майка Срамержлив Срамержлив и готина Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 16 Mini_c13Сря 27 Юли 2011, 13:45 #382

абре Валееееее, да не мислиш, че гледам кой на колко е години, помня, че беше около 30те, ама мислиш ли, че се оглеждам дотолкова Изнервена Изнервена Изнервена Изнервена

Верно си млада майка... ама сега с пораснали деца, можеш да си гледаш живота , а не са сменяш памперси или да реве детето, че е гладно Плетене Плетене Плетене
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 16 Mini_c13Сря 27 Юли 2011, 14:01 #383

niika123 написа:
абре Валееееее, да не мислиш, че гледам кой на колко е години, помня, че беше около 30те, ама мислиш ли, че се оглеждам дотолкова Изнервена Изнервена Изнервена Изнервена

Верно си млада майка... ама сега с пораснали деца, можеш да си гледаш живота , а не са сменяш памперси или да реве детето, че е гладно Плетене Плетене Плетене

даааа сега пораснали ама нали съм минала и през другото ...
ама децата осмислят живота Букет
Гушкане Гушкане Гушкане Наздраве!
ти докога ше се моткаш с тая титла.. айде пиши да влизаш във вип клуба Кикотене
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 16 Mini_c13Сря 27 Юли 2011, 14:17 #384

ох да ти кажа се каня да си сложа и хубав аватар, а не да съм някаква никаква такава из форума... искам да е нещо запомнящо Заливане от смях а за писането ще се точа още дълго с тази титла, както съм отвикнала да пиша , пък и ме намързява Букет Букет Букет
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 16 Mini_c13Сря 27 Юли 2011, 14:21 #385

niika123 написа:
ох да ти кажа се каня да си сложа и хубав аватар, а не да съм някаква никаква такава из форума... искам да е нещо запомнящо Заливане от смях а за писането ще се точа още дълго с тази титла, както съм отвикнала да пиша , пък и ме намързява Букет Букет Букет

ааа това последното с мързела е лошо .. да се поправиш еййй Няма пък!
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 16 Mini_c13Сря 27 Юли 2011, 14:26 #386

ще се пробвам, до седмица ще вляза в час... я кажи моля те ти колко златни листа си имаш?
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 16 Mini_c13Сря 27 Юли 2011, 14:52 #387

niika123 написа:
ще се пробвам, до седмица ще вляза в час... я кажи моля те ти колко златни листа си имаш?

чек да видя че не помня..
на голямата 600, а на малката май 300, че преди малко излязох и не ми се влиза пак, че играта днес много изхвърля..
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 16 Mini_c13Чет 28 Юли 2011, 05:20 #388

Ния ти си се върнала,и Валето гледай как хубаво си говорите...пък аз в последно време всичко изпускам Рев

Добре дошла Букет
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 16 Mini_c13Чет 28 Юли 2011, 06:22 #389

Аааа Нати къде ходиш... Ния орева света за тебе Кикотене Кикотене Кикотене

Ния много сладко аватарче Гушкане
тази сутрин си успяла да ми пратиш подарък Плезене
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 16 Mini_c13Чет 28 Юли 2011, 06:37 #390

Taisita написа:
Ния ти си се върнала,и Валето гледай как хубаво си говорите...пък аз в последно време всичко изпускам Рев

Добре дошла Букет


Нати къде си бре сладка моя ... цяла седмица рева за теб, че ти писах, а не знам дали си ми получила писанията Бъркане в носа Липсваше ми Букет

Вале благодаря за аватарчето, снощи по нощите съм го качвала, че в офиса ми нещо забива и не ставаше Гушкане
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 16 Mini_c13Чет 28 Юли 2011, 06:55 #391

niika123 написа:
Taisita написа:
Ния ти си се върнала,и Валето гледай как хубаво си говорите...пък аз в последно време всичко изпускам Рев

Добре дошла Букет


Нати къде си бре сладка моя ... цяла седмица рева за теб, че ти писах, а не знам дали си ми получила писанията Бъркане в носа Липсваше ми Букет

Вале благодаря за аватарчето, снощи по нощите съм го качвала, че в офиса ми нещо забива и не ставаше Гушкане

Ния ти не само аватарче си качвала по нощите... Ядосване гледам яко си налазила спама и то по никое време.. не го очаквах от теб.. Тц-тц! уж добро дете, а пък кви ги върши.. срамотаа Срамержлив Срамержлив Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 16 Mini_c13Чет 28 Юли 2011, 07:09 #392

Валееееее е как можа това да го кажеш Няма пък! Няма пък! Няма пък! сега няма да го отворя повече форума ЦРУ
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 16 Mini_c13Чет 28 Юли 2011, 07:32 #393

niika123 написа:
Валееееее е как можа това да го кажеш Няма пък! Няма пък! Няма пък! сега няма да го отворя повече форума ЦРУ

Срамержлив Срамержлив срам ме беше ама го казах Плезене Плезене
ти пъ, нема да влезеш ... Учудване Учудване Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 16 Mini_c13Чет 28 Юли 2011, 07:35 #394

сърцето ми разби, аз мислех, че ще бъдеш щастлива, че се трудя да сменя титлата ..... а ти ми се накара Ругаене
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 16 Mini_c13Чет 28 Юли 2011, 07:41 #395

niika123 написа:
сърцето ми разби, аз мислех, че ще бъдеш щастлива, че се трудя да сменя титлата ..... а ти ми се накара Ругаене

оооо слънце, няма повече да ти се карам.. Давам ти сърцето си Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа
Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 16 Mini_c13Чет 28 Юли 2011, 08:34 #396

valja написа:
niika123 написа:
сърцето ми разби, аз мислех, че ще бъдеш щастлива, че се трудя да сменя титлата ..... а ти ми се накара Ругаене

оооо слънце, няма повече да ти се карам.. Давам ти сърцето си Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа
Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане


моля те злато, не ми се карай, че сърцето ми се къса така ... няма вече да ходя никъде из тъмният форум, особено ако те няма теб на линия Гушкане Букет Давам ти сърцето си Бъркане в носа
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 16 Mini_c13Чет 28 Юли 2011, 09:01 #397

niika123 написа:
valja написа:
niika123 написа:
сърцето ми разби, аз мислех, че ще бъдеш щастлива, че се трудя да сменя титлата ..... а ти ми се накара Ругаене

оооо слънце, няма повече да ти се карам.. Давам ти сърцето си Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа
Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане


моля те злато, не ми се карай, че сърцето ми се къса така ... няма вече да ходя никъде из тъмният форум, особено ако те няма теб на линия Гушкане Букет Давам ти сърцето си Бъркане в носа

аз за добро Срамержлив да не вземат онез да те покварят ...
Слънце Слънце Слънце
Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Гушкане Гушкане Гушкане
Ех, мечти Ех, мечти Ех, мечти Ех, мечти
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 16 Mini_c13Чет 28 Юли 2011, 09:09 #398

valja написа:
niika123 написа:
valja написа:
niika123 написа:
сърцето ми разби, аз мислех, че ще бъдеш щастлива, че се трудя да сменя титлата ..... а ти ми се накара Ругаене

оооо слънце, няма повече да ти се карам.. Давам ти сърцето си Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа
Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане


моля те злато, не ми се карай, че сърцето ми се къса така ... няма вече да ходя никъде из тъмният форум, особено ако те няма теб на линия Гушкане Букет Давам ти сърцето си Бъркане в носа

аз за добро Срамержлив да не вземат онез да те покварят ...
Слънце Слънце Слънце
Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Гушкане Гушкане Гушкане
Ех, мечти Ех, мечти Ех, мечти Ех, мечти



Ти като по-голяма сестра ми се изяви, хубаво е някой да мисли за теб Гушкане Гушкане Гушкане Срамержлив Срамержлив Срамержлив
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 16 Mini_c13Чет 28 Юли 2011, 09:14 #399

niika123 написа:
valja написа:
niika123 написа:
valja написа:
niika123 написа:
сърцето ми разби, аз мислех, че ще бъдеш щастлива, че се трудя да сменя титлата ..... а ти ми се накара Ругаене

оооо слънце, няма повече да ти се карам.. Давам ти сърцето си Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа
Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане


моля те злато, не ми се карай, че сърцето ми се къса така ... няма вече да ходя никъде из тъмният форум, особено ако те няма теб на линия Гушкане Букет Давам ти сърцето си Бъркане в носа

аз за добро Срамержлив да не вземат онез да те покварят ...
Слънце Слънце Слънце
Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Гушкане Гушкане Гушкане
Ех, мечти Ех, мечти Ех, мечти Ех, мечти



Ти като по-голяма сестра ми се изяви, хубаво е някой да мисли за теб Гушкане Гушкане Гушкане Срамержлив Срамержлив Срамержлив

ами да .. Давам ти сърцето си като сестричка си те пазя.. Целувка
Мляска Мляска Мляска Гушкане
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


нова съъъъм, моля внимание :) - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 16 Mini_c13Чет 28 Юли 2011, 09:24 #400

какво си шушукате тука Кикотене
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




нова съъъъм, моля внимание :) - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 16 Mini_c13 #401

Върнете се в началото Go down
 

нова съъъъм, моля внимание :)

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 16 от 26Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 21 ... 26  Next

 Similar topics

-
» Нова руна
» Нова визия на овцете
» Нова визия на розите
» Пълнолуние - нова селекция на врани

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: От и за потребителите :: Потребители-