Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Какво ядох/ям/ще ям? Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Какво ядох/ям/ще ям? Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Какво ядох/ям/ще ям?

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторСъобщение
fobrid
Тракторист
Тракторист
fobrid

Male

Какво ядох/ям/ще ям? Empty
ПисанеЗаглавие: Какво ядох/ям/ще ям?   Какво ядох/ям/ще ям? Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 15:52 #1

Тъй като преди малко някой беше писал, че ще си пече тиквички за вечеря и тази тема я няма в този форум, а само в другия, реших да направя темата.
Аз обядвах боб с печена македонска наденица на кен и гарнитура от краставица с оцет и сол, и малко шоколад за десерт; а сега ще хапвам пица.
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Какво ядох/ям/ще ям? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ядох/ям/ще ям?   Какво ядох/ям/ще ям? Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 16:13 #2

Ми аз днеска ядох...2 кафета+синьо хапченце витамини+2 л. вода...След малко предстои вечерята от още едно кафе...А,да и една кутия Давидоф... Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Какво ядох/ям/ще ям? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ядох/ям/ще ям?   Какво ядох/ям/ще ям? Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 16:29 #3

Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях ох мъ Кери..да ти имам яденето....
Кикотене Кикотене Кикотене
та въпросния с тиквичките съм аз Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
пека ги в момента на скарата... и ще ги залея с дресинг от оцет,соев сос,олио, чесън,копър и магданоз.
Иначе днес и аз съм само на вода...чай и кафе....и хапчета... Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Какво ядох/ям/ще ям? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ядох/ям/ще ям?   Какво ядох/ям/ще ям? Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 16:31 #4

Zi написа:
Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях ох мъ Кери..да ти имам яденето....
Кикотене Кикотене Кикотене
та въпросния с тиквичките съм аз Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
пека ги в момента на скарата... и ще ги залея с дресинг от оцет,соев сос,олио, чесън,копър и магданоз.
Иначе днес и аз съм само на вода...чай и кафе....и хапчета... Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене

Абе по принцип не ям само това...Иначе да съм пукнала досега...Днеска просто от мисълта за храна ми се повдига...Утре ще си отям... Голяма работа

Па ти си хапни тиквички и заради мен,че вкусничко ми звучи... ОК
Върнете се в началото Go down
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Какво ядох/ям/ще ям? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ядох/ям/ще ям?   Какво ядох/ям/ще ям? Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 16:41 #5

keriduen написа:
Zi написа:
Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях ох мъ Кери..да ти имам яденето....
Кикотене Кикотене Кикотене
та въпросния с тиквичките съм аз Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
пека ги в момента на скарата... и ще ги залея с дресинг от оцет,соев сос,олио, чесън,копър и магданоз.
Иначе днес и аз съм само на вода...чай и кафе....и хапчета... Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене

Абе по принцип не ям само това...Иначе да съм пукнала досега...Днеска просто от мисълта за храна ми се повдига...Утре ще си отям... Голяма работа

Па ти си хапни тиквички и заради мен,че вкусничко ми звучи... ОК
наистина са вкусни.аз цяло лято това хапвам и не ми омръзват...обаче сега ако постоя още малко тук без да ставам ще вечерям въгленчета на скара... Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
fobrid
Тракторист
Тракторист
fobrid

Male

Какво ядох/ям/ще ям? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ядох/ям/ще ям?   Какво ядох/ям/ще ям? Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 16:44 #6

Момичета, това нищо и хапчета, които ядете въобще не ми харесват. Трябва си истинска храна!
Върнете се в началото Go down
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Какво ядох/ям/ще ям? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ядох/ям/ще ям?   Какво ядох/ям/ще ям? Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 16:51 #7

fobrid написа:
Момичета, това нищо и хапчета, които ядете въобще не ми харесват. Трябва си истинска храна!
е ние снощи се нахранихме подобаващо и ни държи влага цял ден...
не се притеснявай за нас...ние сме силни жени...и толкова ни стига...виж нещо друго винаги ни е малко... Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
Все пак благодаря че си загрижен за нас. ОК
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Какво ядох/ям/ще ям? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ядох/ям/ще ям?   Какво ядох/ям/ще ям? Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 16:53 #8

Пека цели малки картофчета, поръсени с малко олио и преди да ги извадя малко сиренце рендосвам. Страшно мезе за бира!!!
Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване
Върнете се в началото Go down
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Какво ядох/ям/ще ям? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ядох/ям/ще ям?   Какво ядох/ям/ще ям? Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 16:56 #9

valja написа:
Пека цели малки картофчета, поръсени с малко олио и преди да ги извадя малко сиренце рендосвам. Страшно мезе за бира!!!
Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване
искам и аз Рев Рев Рев
Наздраве! Наздравица
Върнете се в началото Go down
fobrid
Тракторист
Тракторист
fobrid

Male

Какво ядох/ям/ще ям? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ядох/ям/ще ям?   Какво ядох/ям/ще ям? Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 17:05 #10

Zi написа:
fobrid написа:
Момичета, това нищо и хапчета, които ядете въобще не ми харесват. Трябва си истинска храна!
е ние снощи се нахранихме подобаващо и ни държи влага цял ден...
не се притеснявай за нас...ние сме силни жени...и толкова ни стига...виж нещо друго винаги ни е малко... Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
Все пак благодаря че си загрижен за нас. ОК
Няма за какво, нали все пак сме съфорумци , а пък и като гледам готвите прекрасни неща Барбекю
П. П. Солта ли ви е малко? Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Какво ядох/ям/ще ям? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ядох/ям/ще ям?   Какво ядох/ям/ще ям? Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 17:06 #11

fobrid написа:
Момичета, това нищо и хапчета, които ядете въобще не ми харесват. Трябва си истинска храна!

Ама нали ти казах,че това са витамини...Центрум,ако трябва да съм точна...Пък и след снощи наистина имаме нужда от прочистване на организма от токсините... Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
fobrid
Тракторист
Тракторист
fobrid

Male

Какво ядох/ям/ще ям? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ядох/ям/ще ям?   Какво ядох/ям/ще ям? Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 17:13 #12

keriduen написа:
fobrid написа:
Момичета, това нищо и хапчета, които ядете въобще не ми харесват. Трябва си истинска храна!

Ама нали ти казах,че това са витамини...Центрум,ако трябва да съм точна...Пък и след снощи наистина имаме нужда от прочистване на организма от токсините... Смях Смях Смях Смях
Заливане от смях Заливане от смях Смях Кикотене Кикотене Ами в такъв случай продължавайте с водата и даже увеличете количеството, защото организмите ви са се обезводнили и им трябва много вода сега!
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Какво ядох/ям/ще ям? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ядох/ям/ще ям?   Какво ядох/ям/ще ям? Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 17:14 #13

fobrid написа:
keriduen написа:
fobrid написа:
Момичета, това нищо и хапчета, които ядете въобще не ми харесват. Трябва си истинска храна!

Ама нали ти казах,че това са витамини...Центрум,ако трябва да съм точна...Пък и след снощи наистина имаме нужда от прочистване на организма от токсините... Смях Смях Смях Смях
Заливане от смях Заливане от смях Смях Кикотене Кикотене Ами в такъв случай продължавайте с водата и даже увеличете количеството, защото организмите ви са се обезводнили и им трябва много вода сега!

Тамън довършвам 3-ти литър... Наздравица
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Какво ядох/ям/ще ям? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ядох/ям/ще ям?   Какво ядох/ям/ще ям? Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 17:18 #14

Днес за обяд правих карагьос на скара със салата варени картофи и таратор
За вечеря огромна салата от краставици сирене и шунка за десерт кремче
Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване
Върнете се в началото Go down
fobrid
Тракторист
Тракторист
fobrid

Male

Какво ядох/ям/ще ям? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ядох/ям/ще ям?   Какво ядох/ям/ще ям? Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 17:23 #15

keriduen написа:
fobrid написа:
keriduen написа:
fobrid написа:
Момичета, това нищо и хапчета, които ядете въобще не ми харесват. Трябва си истинска храна!

Ама нали ти казах,че това са витамини...Центрум,ако трябва да съм точна...Пък и след снощи наистина имаме нужда от прочистване на организма от токсините... Смях Смях Смях Смях
Заливане от смях Заливане от смях Смях Кикотене Кикотене Ами в такъв случай продължавайте с водата и даже увеличете количеството, защото организмите ви са се обезводнили и им трябва много вода сега!

Тамън довършвам 3-ти литър... Наздравица
По телевизията бях гледал, че при нормални условия, на организма са му нужни 30 милилитра вода на килограм тегло на ден.
Върнете се в началото Go down
fobrid
Тракторист
Тракторист
fobrid

Male

Какво ядох/ям/ще ям? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ядох/ям/ще ям?   Какво ядох/ям/ще ям? Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 17:25 #16

лета написа:
Днес за обяд правих карагьос на скара със салата варени картофи и таратор
За вечеря огромна салата от краставици сирене и шунка за десерт кремче
Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване
Ах колко вкусно звучи Уааа! а имаше ли и малко лимонче с рибката? А комбинацията риба - мляко?
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Какво ядох/ям/ще ям? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ядох/ям/ще ям?   Какво ядох/ям/ще ям? Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 17:29 #17

fobrid написа:
keriduen написа:
fobrid написа:
keriduen написа:
fobrid написа:
Момичета, това нищо и хапчета, които ядете въобще не ми харесват. Трябва си истинска храна!

Ама нали ти казах,че това са витамини...Центрум,ако трябва да съм точна...Пък и след снощи наистина имаме нужда от прочистване на организма от токсините... Смях Смях Смях Смях
Заливане от смях Заливане от смях Смях Кикотене Кикотене Ами в такъв случай продължавайте с водата и даже увеличете количеството, защото организмите ви са се обезводнили и им трябва много вода сега!

Тамън довършвам 3-ти литър... Наздравица
По телевизията бях гледал, че при нормални условия, на организма са му нужни 30 милилитра вода на килограм тегло на ден.

Ти ма изкара 100 кила бе човек... Уааа! Уааа! Уааа!
Мааааалко по-лека съм... Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях

Ма водата винаги е от полза,много обичам да пия вода... Суперско Суперско Суперско
Върнете се в началото Go down
fobrid
Тракторист
Тракторист
fobrid

Male

Какво ядох/ям/ще ям? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ядох/ям/ще ям?   Какво ядох/ям/ще ям? Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 17:31 #18

keriduen написа:
fobrid написа:
keriduen написа:
fobrid написа:
keriduen написа:
fobrid написа:
Момичета, това нищо и хапчета, които ядете въобще не ми харесват. Трябва си истинска храна!

Ама нали ти казах,че това са витамини...Центрум,ако трябва да съм точна...Пък и след снощи наистина имаме нужда от прочистване на организма от токсините... Смях Смях Смях Смях
Заливане от смях Заливане от смях Смях Кикотене Кикотене Ами в такъв случай продължавайте с водата и даже увеличете количеството, защото организмите ви са се обезводнили и им трябва много вода сега!

Тамън довършвам 3-ти литър... Наздравица
По телевизията бях гледал, че при нормални условия, на организма са му нужни 30 милилитра вода на килограм тегло на ден.

Ти ма изкара 100 кила бе човек... Уааа! Уааа! Уааа!
Мааааалко по-лека съм... Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях

Ма водата винаги е от полза,много обичам да пия вода... Суперско Суперско Суперско
Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Нямах това в предвид. Казах го просто за да си правиш сметката дали си изпила достатъчно вода! Езиче Езиче Езиче
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Какво ядох/ям/ще ям? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ядох/ям/ще ям?   Какво ядох/ям/ще ям? Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 17:35 #19

fobrid написа:

Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Нямах това в предвид. Казах го просто за да си правиш сметката дали си изпила достатъчно вода! Езиче Езиче Езиче

Добре де,да речем,че съм изпила повечко,отколкото ми трябва...Да не изчислявам,че хич не ме бива в сметките... Изплезване Изплезване Изплезване
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Какво ядох/ям/ще ям? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ядох/ям/ще ям?   Какво ядох/ям/ще ям? Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 18:05 #20

keriduen написа:
fobrid написа:

Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Нямах това в предвид. Казах го просто за да си правиш сметката дали си изпила достатъчно вода! Езиче Езиче Езиче

Добре де,да речем,че съм изпила повечко,отколкото ми трябва...Да не изчислявам,че хич не ме бива в сметките... Изплезване Изплезване Изплезване

Ако някой не е изпил достатъчно вода, да допълни нужното количество с бира - полезно е ... Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица


Последната промяна е направена от valja на Нед 03 Юли 2011, 18:10; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Какво ядох/ям/ще ям? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ядох/ям/ще ям?   Какво ядох/ям/ще ям? Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 18:06 #21

valja написа:
keriduen написа:
fobrid написа:

Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Нямах това в предвид. Казах го просто за да си правиш сметката дали си изпила достатъчно вода! Езиче Езиче Езиче

Добре де,да речем,че съм изпила повечко,отколкото ми трябва...Да не изчислявам,че хич не ме бива в сметките... Изплезване Изплезване Изплезване

Ако някой не е изпил достатъчно вода, да допълни нуцното количество с бира - полезно е ... Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица

Ти сега какво,да не ни подскукуросваш аааааааа.... Наздравица
Върнете се в началото Go down
fobrid
Тракторист
Тракторист
fobrid

Male

Какво ядох/ям/ще ям? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ядох/ям/ще ям?   Какво ядох/ям/ще ям? Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 18:13 #22

На горещата пещ и трябва малко за да пламне отново! Смях Смях Смях Не се давам. Наздравица Наздравица
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Какво ядох/ям/ще ям? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ядох/ям/ще ям?   Какво ядох/ям/ще ям? Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 18:16 #23

keriduen написа:
valja написа:
keriduen написа:
fobrid написа:

Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Нямах това в предвид. Казах го просто за да си правиш сметката дали си изпила достатъчно вода! Езиче Езиче Езиче

Добре де,да речем,че съм изпила повечко,отколкото ми трябва...Да не изчислявам,че хич не ме бива в сметките... Изплезване Изплезване Изплезване

Ако някой не е изпил достатъчно вода, да допълни нуцното количество с бира - полезно е ... Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица

Ти сега какво,да не ни подскукуросваш аааааааа.... Наздравица

Ама то си е вярно това де, пиеш си бирачка сега в летния сезон си е супер, и хем полезно хем приятно Изплезване Изплезване Изплезване
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Какво ядох/ям/ще ям? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ядох/ям/ще ям?   Какво ядох/ям/ще ям? Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 18:18 #24

fobrid написа:
На горещата пещ и трябва малко за да пламне отново! Смях Смях Смях Не се давам. Наздравица Наздравица

Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене
Върнете се в началото Go down
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Какво ядох/ям/ще ям? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ядох/ям/ще ям?   Какво ядох/ям/ще ям? Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 18:18 #25

Е то и студения чай е полезен и приятен... Кикотене
хайде в спама....да разнищваме ползите и вредите...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Какво ядох/ям/ще ям? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ядох/ям/ще ям?   Какво ядох/ям/ще ям? Mini_c13 #26

Върнете се в началото Go down
 

Какво ядох/ям/ще ям?

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 9Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

 Similar topics

-
» КАКВО ЛИ ЩЕ Е ТОВА?
» какво доживях хахахахаха
» Кога, какво ще получа
» СЛУХОВЕ - какво ще ни трябва за разширението на градината
» ЗЕЛЕНИТЕ СЕДМИЦИ - ВТОРИ ЕТАП - КАКВО СЕ ИСКА

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: От и за потребителите :: Кът на потребителя-