Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Спам, спам и пак спам!!! - Page 37 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Спам, спам и пак спам!!! - Page 37 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Спам, спам и пак спам!!!

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
АвторСъобщение
lucille_1412
Агроном
Агроном
lucille_1412

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 37 Mini_c13Чет 01 Сеп 2011, 19:33 #901

keriduen написа:
лета написа:
keriduen написа:
лета написа:
keriduen написа:
лета написа:
Кикот Кикот Кикот Така те искам! Наздраве Наздраве!

Ми то освен да се нашльокам и тая вечер,макар че миналта седмица два дена се отцепих пред компа като битов алкохолик и си бях обещала да не се излагам повече така...Но лакомията си е лакомия и нищо човешко не ми е чуждо,на водчица не мога да устоя... Кикотене Кикотене Кикотене
Смях Смях Смях Смях Смях На мен ли го казваш. Никога няма да забравя аз как се напих пред компа и така се изложи, че на другия ден ми идеше да се гръмна Ловец и не само това, а ми си го изкарах на пилето(горкото) Смях Смях Смях Смях Смях

Мани,мани,аз след неделята като си четох постовете на другата сутрин и щях да умра от смях,даже на писане съм го заваляла... Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях

Ти на кое пиле си го изкара,бе,че съм изтървала клюката май... Подсвиркване Подсвиркване Подсвиркване
Аз така на рождения ми ден като се разбрах, че завалям думите моментално се изнесох(парен каша духа)
Твоето пиле, Руцан. Отиди в моята тема мисля, че поста ми е на първа или на втора страница. А тогава бях сложила за подпис един дръвник и пиле до него и бях написала /само да те докопам/ Смях Смях Смях Смях

Сещам се за тая случка и за тъпия бръснач,дето щеше да го бръснеш и отдолу и отгоре... Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

Нищо де случва се и в най-добрите американски семейства... Кикотене Кикотене Кикотене

Люси,безпогрешно ме нацели с песничката...Аз сега съм на това...
Спам, спам и пак спам!!! - Page 37 Products_57442_761521936RSO_100_ENG_HR

Любимата ми е...Ех,романи мога да напиша за руската водка... Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си


Ох, и аз я обичам много. А пък какви ги има в Русия ... с черен хляб и черен хайвер, и всякакви риби ...
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 37 Mini_c13Чет 01 Сеп 2011, 19:34 #902

Напускам ви за малко. Кери продължавай в същия дух ОК
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 37 Mini_c13Чет 01 Сеп 2011, 19:37 #903

Чао за сега,Лети... Гушкане


Мечтая да отида в Русия и да си пийна оригинална тяхна водка,но с атмосферата и всичко,както си приляга... Наздраве!
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 37 Mini_c13Чет 01 Сеп 2011, 19:37 #904

лета написа:
ste4kin написа:

Лелеее, Стели този китарист много мършав мъ, а е и гол и си показва красивото и хармонично тяло лелее ужас. Ей така го гледах Учудване Учудване Учудване
ти само ще слушаш без да го гледаш Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 37 Mini_c13Чет 01 Сеп 2011, 19:39 #905

Аз тая вечер,малко попец викм да пусна... Срамержлив Срамержлив Срамержлив

Върнете се в началото Go down
lucille_1412
Агроном
Агроном
lucille_1412

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 37 Mini_c13Чет 01 Сеп 2011, 19:42 #906

keriduen написа:
Чао за сега,Лети... Гушкане


Мечтая да отида в Русия и да си пийна оригинална тяхна водка,но с атмосферата и всичко,както си приляга... Наздраве!

Мога само да ти го пожелая, уникално преживяване е!

А на времето, като чуеха, че си от България ..., сега вече не знам как е.
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 37 Mini_c13Чет 01 Сеп 2011, 19:44 #907

lucille_1412 написа:
keriduen написа:
Чао за сега,Лети... Гушкане


Мечтая да отида в Русия и да си пийна оригинална тяхна водка,но с атмосферата и всичко,както си приляга... Наздраве!

Мога само да ти го пожелая, уникално преживяване е!

А на времето, като чуеха, че си от България ..., сега вече не знам как е.

Като чуеха,че си от България и какво...Я сподели някоя интересна история... Намигане
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Спам, спам и пак спам!!! - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 37 Mini_c13Чет 01 Сеп 2011, 19:57 #908

пияндурници Заливане от смях Заливане от смях ,ко дира и аз тука ? Шамар зад врата Шамар зад врата Шамар зад врата Шамар зад врата ?една щела ме бръсне ,друга да ме коля,кой знае 3-тата ко ще иска???изнасяма се
Метене Присмех Присмех
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 37 Mini_c13Чет 01 Сеп 2011, 19:58 #909

rucan1 написа:
пияндурници Заливане от смях Заливане от смях ,ко дира и аз тука ? Шамар зад врата Шамар зад врата Шамар зад врата Шамар зад врата ?една щела ме бръсне ,друга да ме коля,кой знае 3-тата ко ще иска???изнасяма се
Метене Присмех Присмех
аз съм третата и ще те гушкам Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 37 Mini_c13Чет 01 Сеп 2011, 19:58 #910

rucan1 написа:
пияндурници Заливане от смях Заливане от смях ,ко дира и аз тука ? Шамар зад врата Шамар зад врата Шамар зад врата Шамар зад врата ?една щела ме бръсне ,друга да ме коля,кой знае 3-тата ко ще иска???изнасяма се
Метене Присмех Присмех

Ти не бързай толкова да бягаш,тамън сме те хванали за ушите,тука ще стоиш... Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Спам, спам и пак спам!!! - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 37 Mini_c13Чет 01 Сеп 2011, 20:03 #911

налий докато 3-тата ми тарка ушите Заливане от смях Заливане от смях ,вие кой знае ко ще вършите Срамержлив ,токувиш забрая болката в ръката Изплезване Изплезване
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 37 Mini_c13Чет 01 Сеп 2011, 20:07 #912

rucan1 написа:
налий докато 3-тата ми тарка ушите Заливане от смях Заливане от смях ,вие кой знае ко ще вършите Срамержлив ,токувиш забрая болката в ръката Изплезване Изплезване

Е,кво сега,поне щи помогнем бе,пиле... Гушкане Гушкане Гушкане

Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Спам, спам и пак спам!!! - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 37 Mini_c13Чет 01 Сеп 2011, 20:09 #913

am гледам че само каненето си остана,една поедна си бихте камшика
Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 37 Mini_c13Чет 01 Сеп 2011, 20:11 #914

rucan1 написа:
am гледам че само каненето си остана,една поедна си бихте камшика
Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

Ти камшика на мене го остави... Който не слуша... Който не слуша... Който не слуша...
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 37 Mini_c13Чет 01 Сеп 2011, 20:19 #915

Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 37 Mini_c13Чет 01 Сеп 2011, 21:05 #916

Здрасти отново!
За една бройка съм изтървала моя любимец Намръщка Намръщка Намръщка
Кери, ти защо не го успокои, че това дето го говорихме беше в минало време Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 37 Mini_c13Чет 01 Сеп 2011, 21:06 #917

Хм, аз дойдох и всички се изнесоха Рев Рев Рев
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 37 Mini_c13Чет 01 Сеп 2011, 21:09 #918

Тази вечер пак сама на себе си си казвам лека нощ Спане Спане Спане
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 37 Mini_c13Пет 02 Сеп 2011, 19:02 #919

Аха , тази вечер всички са оттатък , на някой синичък му е напечено Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
и червеи дебнете Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 37 Mini_c13Пет 02 Сеп 2011, 19:15 #920

rosi1963 написа:
Аха , тази вечер всички са оттатък , на някой синичък му е напечено Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
и червеи дебнете Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
то така му се пада Голяма работа Голяма работа Голяма работа
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 37 Mini_c13Пет 02 Сеп 2011, 19:28 #921

ste4kin написа:
rosi1963 написа:
Аха , тази вечер всички са оттатък , на някой синичък му е напечено Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
и червеи дебнете Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
то така му се пада Голяма работа Голяма работа Голяма работа

а , с това съм съгласна , един подлизурко е той , обаче не ми се занимава и аз да пиша , направо си е загуба на време .Той , че няма да се промени -няма , а и бигпоинт как си избират модератори не ми е ясно, явно хващат първия за ушите и повече не се интересуват, нали има кой стои между тях и играчите, а и пари не плащат , та затова са от кол и въже.
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 37 Mini_c13Пет 02 Сеп 2011, 19:33 #922

rosi1963 написа:
ste4kin написа:
rosi1963 написа:
Аха , тази вечер всички са оттатък , на някой синичък му е напечено Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
и червеи дебнете Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
то така му се пада Голяма работа Голяма работа Голяма работа

а , с това съм съгласна , един подлизурко е той , обаче не ми се занимава и аз да пиша , направо си е загуба на време .Той , че няма да се промени -няма , а и бигпоинт как си избират модератори не ми е ясно, явно хващат първия за ушите и повече не се интересуват, нали има кой стои между тях и играчите, а и пари не плащат , та затова са от кол и въже.
да те зарадвам имаме си нов модератор Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 37 Mini_c13Пет 02 Сеп 2011, 19:35 #923

ste4kin написа:
rosi1963 написа:
ste4kin написа:
rosi1963 написа:
Аха , тази вечер всички са оттатък , на някой синичък му е напечено Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
и червеи дебнете Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
то така му се пада Голяма работа Голяма работа Голяма работа

а , с това съм съгласна , един подлизурко е той , обаче не ми се занимава и аз да пиша , направо си е загуба на време .Той , че няма да се промени -няма , а и бигпоинт как си избират модератори не ми е ясно, явно хващат първия за ушите и повече не се интересуват, нали има кой стои между тях и играчите, а и пари не плащат , та затова са от кол и въже.
да те зарадвам имаме си нов модератор Сладолед Сладолед Сладолед

кой бре?
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 37 Mini_c13Пет 02 Сеп 2011, 19:39 #924

аха , сега видях . Да се надяваме да е втора звездичка .
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 37 Mini_c13Пет 02 Сеп 2011, 20:00 #925

rosi1963 написа:
аха , сега видях . Да се надяваме да е втора звездичка .
че първата звездичка добричка ли е Усмивка че не съм я посетила аз само на даскало му видех писанията и съм много "учарована" Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Спам, спам и пак спам!!! - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 37 Mini_c13 #926

Върнете се в началото Go down
 

Спам, спам и пак спам!!!

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 37 от 40Иди на страница : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next

 Similar topics

-
» Спам, спам и пак спам!!!

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: Фармемания БГ :: Дискусии-