Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 5 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 5 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 ЕВЕНТ ФУТБОЛ

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Next
АвторСъобщение
BUTTERFLAIS
Комбайнер
Комбайнер
BUTTERFLAIS

Female

ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 5 Mini_c13Пон 27 Юни 2011, 08:44 #101

vantalina написа:
добре де, аз нещо съм си разрошила русата главица сутринта и ми се губят нещата нещо Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене при положение,че на ден получаваме 18 подаръка, как ще ми сметнат точно 5-те топки и съответно ще се разминем ли без сериозни бъгове, докато заработи тази система Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц!
Дано бъовете са като този с великденските яйца че да намажем нещо : Присмех Присмех Присмех Присмех
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 5 Mini_c13Пон 27 Юни 2011, 10:45 #102

Елфи написа:
Световното започна, обирайте фермите Усмивка
Обрах растенията. От основно и пусто поле засяти с 3-часово зреещи растения само 4 топки Ядосване Ядосване Ругаене Ругаене
Върнете се в началото Go down
zornica_a
Тракторист
Тракторист
zornica_a

Female

ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 5 Mini_c13Пон 27 Юни 2011, 10:56 #103

Елфи написа:
Световното започна, обирайте фермите Усмивка

Световното започнааа. Растенията ги минах - налях към 2000 фурми, 1000 дюли, и още по толкова боровинки, аспержи и рапица. Никак не съм доволна. Няма ТО, МП, и звездички а само будка за бургери.
Животни май няма да давам. А топки ще събирам само заради звездичките. За проба по средата на ръкава стрелнах 12 топки (исках само една, но те излетяха всичките) и ми ги отчете по 10 ТО и МП не можах да видя.
Върнете се в началото Go down
zornica_a
Тракторист
Тракторист
zornica_a

Female

ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 5 Mini_c13Пон 27 Юни 2011, 10:58 #104

valja написа:
Елфи написа:
Световното започна, обирайте фермите Усмивка
Обрах растенията. От основно и пусто поле засяти с 3-часово зреещи растения само 4 топки Ядосване Ядосване Ругаене Ругаене
Ами от основно - 6 бр. и пусто поле - 3 бр. обрах домати, на поляната паун и щраус - 2 бр, но и на мен малко ми се виждат...
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 5 Mini_c13Пон 27 Юни 2011, 11:00 #105

zornica_a написа:
Елфи написа:
Световното започна, обирайте фермите Усмивка

Световното започнааа. Растенията ги минах - налях към 2000 фурми, 1000 дюли, и още по толкова боровинки, аспержи и рапица. Никак не съм доволна. Няма ТО, МП, и звездички а само будка за бургери.
Животни май няма да давам. А топки ще събирам само заради звездичките. За проба по средата на ръкава стрелнах 12 топки (исках само една, но те излетяха всичките) и ми ги отчете по 10 ТО и МП не можах да видя.

нямало е мп защото не си запълнила ръкава с животните.

ако не беше запълнила и другия и то нямаше да ти даде.
според колко нива от ръкавите си запълнила толкова то и мп дава.
Върнете се в началото Go down
roberti4ka
Тракторист
Тракторист
roberti4ka


ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 5 Mini_c13Пон 27 Юни 2011, 11:23 #106

оф ... трябва да събираме по 103 топки на ден за да ни стигнат и само 18 от съседи. няма да успея... Ядосване Ругаене
Върнете се в началото Go down
zornica_a
Тракторист
Тракторист
zornica_a

Female

ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 5 Mini_c13Пон 27 Юни 2011, 11:35 #107

ildevaris написа:
zornica_a написа:
Елфи написа:
Световното започна, обирайте фермите Усмивка

Световното започнааа. Растенията ги минах - налях към 2000 фурми, 1000 дюли, и още по толкова боровинки, аспержи и рапица. Никак не съм доволна. Няма ТО, МП, и звездички а само будка за бургери.
Животни май няма да давам. А топки ще събирам само заради звездичките. За проба по средата на ръкава стрелнах 12 топки (исках само една, но те излетяха всичките) и ми ги отчете по 10 ТО и МП не можах да видя.

нямало е мп защото не си запълнила ръкава с животните.

ако не беше запълнила и другия и то нямаше да ти даде.
според колко нива от ръкавите си запълнила толкова то и мп дава.
Имаще МП, но не можах да ги видя колко са, защото гледах Учудване Учудване само как хвърчат топчиците ми Рев
А нямаше допълнителни ТО и МП на самия ръкав. А за толкова продукция би трябвало да има, нали?
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 5 Mini_c13Пон 27 Юни 2011, 11:37 #108

zornica_a написа:
ildevaris написа:
zornica_a написа:
Елфи написа:
Световното започна, обирайте фермите Усмивка

Световното започнааа. Растенията ги минах - налях към 2000 фурми, 1000 дюли, и още по толкова боровинки, аспержи и рапица. Никак не съм доволна. Няма ТО, МП, и звездички а само будка за бургери.
Животни май няма да давам. А топки ще събирам само заради звездичките. За проба по средата на ръкава стрелнах 12 топки (исках само една, но те излетяха всичките) и ми ги отчете по 10 ТО и МП не можах да видя.

нямало е мп защото не си запълнила ръкава с животните.

ако не беше запълнила и другия и то нямаше да ти даде.
според колко нива от ръкавите си запълнила толкова то и мп дава.
Имаще МП, но не можах да ги видя колко са, защото гледах Учудване Учудване само как хвърчат топчиците ми Рев
А нямаше допълнителни ТО и МП на самия ръкав. А за толкова продукция би трябвало да има, нали?

и аз се бях замотала нещо с тия цифри ама ми обясниха оттатък-виж последното ниво на ръкава,което ти е запълнено и неговите цифри ти показват колко мп или то ти дава за всяка топка.
Върнете се в началото Go down
zornica_a
Тракторист
Тракторист
zornica_a

Female

ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 5 Mini_c13Пон 27 Юни 2011, 11:44 #109

ildevaris написа:

и аз се бях замотала нещо с тия цифри ама ми обясниха оттатък-виж последното ниво на ръкава,което ти е запълнено и неговите цифри ти показват колко мп или то ти дава за всяка топка.
Мисля че пуснах топките след 9 или 11, животните бяха на 10, в облачетата ми пишеше 10 ТО. За МП блеех. Намръщка
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 5 Mini_c13Пон 27 Юни 2011, 11:50 #110

zornica_a написа:
ildevaris написа:

и аз се бях замотала нещо с тия цифри ама ми обясниха оттатък-виж последното ниво на ръкава,което ти е запълнено и неговите цифри ти показват колко мп или то ти дава за всяка топка.
Мисля че пуснах топките след 9 или 11, животните бяха на 10, в облачетата ми пишеше 10 ТО. За МП блеех. Намръщка

колко нива имаш запълнени на ръкава за мп?На последното зелено каквато цифра има толкова са били.
ако е бил запълнен целият ти е дало по 20 мп за топка.
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 5 Mini_c13Пон 27 Юни 2011, 11:51 #111

вижте фен сайта обяснил съм го по уникално прост начин....за да вземех макс то и мп от всяка топка, трябва да изпълниш ръкавите. НЕ ПУСКАЙТЕ ТОПКИ ПРЕДИ ТОВА СЪБИРАЙТЕ ГИ!!! и на ръкавите има цифри те оказват до къде сте я докарали, колко то мп ще вземете за всяка топка ако не са до край
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
zornica_a
Тракторист
Тракторист
zornica_a

Female

ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 5 Mini_c13Пон 27 Юни 2011, 12:01 #112

БашФермер написа:
вижте фен сайта обяснил съм го по уникално прост начин....за да вземех макс то и мп от всяка топка, трябва да изпълниш ръкавите. НЕ ПУСКАЙТЕ ТОПКИ ПРЕДИ ТОВА СЪБИРАЙТЕ ГИ!!! и на ръкавите има цифри те оказват до къде сте я докарали, колко то мп ще вземете за всяка топка ако не са до край
Мерси за инфото Букет
Мога само да допълня, че с едно кликване се изстрелват всички налични топки. Разбрах го по трудния начин. Няма опция една топка - за пробичка. Сладолед
Върнете се в началото Go down
BUTTERFLAIS
Комбайнер
Комбайнер
BUTTERFLAIS

Female

ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 5 Mini_c13Пон 27 Юни 2011, 12:01 #113

Току що пробвах подаръците.Получих всичките 18 и ми се начислиха в плевнята.Ама много беден този куест на звездички...Предметните награди не незнам вече къде да ги слагам че мястото ми е оскъдно.Харесах си обора за лосове той ще бъде моята цел.
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 5 Mini_c13Пон 27 Юни 2011, 12:05 #114

а тук може да си смятате всички стойности на животните, ако ще купувате или ще продавате..... че о сега всичко е таван http://dox.bg/files/dw?a=aa9ff08908
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
zornica_a
Тракторист
Тракторист
zornica_a

Female

ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 5 Mini_c13Пон 27 Юни 2011, 12:43 #115

БашФермер написа:
а тук може да си смятате всички стойности на животните, ако ще купувате или ще продавате..... че о сега всичко е таван http://dox.bg/files/dw?a=aa9ff08908
Чууудесна табличка Букет Някои от цените на моя пазар вече са двойни, Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си но табличката пак е разкошна!
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 5 Mini_c13Пон 27 Юни 2011, 13:20 #116

BUTTERFLAYS написа:
Току що пробвах подаръците.Получих всичките 18 и ми се начислиха в плевнята.Ама много беден този куест на звездички...Предметните награди не незнам вече къде да ги слагам че мястото ми е оскъдно.Харесах си обора за лосове той ще бъде моята цел.

И аз съм си харесала обора за лосове и се надявам да стигна до него.Иначе напълних ръкава с растенията но с животните не успях,останаха ми 2 отделения за пълнене Намръщка
Върнете се в началото Go down
AIDA_78
Орач
Орач
AIDA_78


ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 5 Mini_c13Пон 27 Юни 2011, 13:23 #117

Оффф, 103 топки на ден ми се струва малко химерно, особено за моята ферма дето има от всичко по малко. От спанака (най- дългорастящата ми култура ) не даде особено много- около 25-26 топки, от обори ефекта и там беше жалък, утре ще видя дърветата... Но ако се спазва нормалния начин на събиране на топки и имаш желание да вземеш всички награди , без ЛГ няма да стане! Добре, че има помощници и приятели Хилене
Върнете се в началото Go down
BUTTERFLAIS
Комбайнер
Комбайнер
BUTTERFLAIS

Female

ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 5 Mini_c13Пон 27 Юни 2011, 13:26 #118

Taisita написа:
BUTTERFLAYS написа:
Току що пробвах подаръците.Получих всичките 18 и ми се начислиха в плевнята.Ама много беден този куест на звездички...Предметните награди не незнам вече къде да ги слагам че мястото ми е оскъдно.Харесах си обора за лосове той ще бъде моята цел.

И аз съм си харесала обора за лосове и се надявам да стигна до него поне.Иначе напълних ръкава с растенията но с животните не успях,останаха ми 2 отделения за пълнене Намръщка
Последното 80 е голяма мъка,хубавото е че ако искаш може да не го пълниш целия и до 60 е добре.Мен сега ме е яд,че не се сетих по рано за това вместо да дам животните там да ги бях продала каква пачка да имах сега...
Върнете се в началото Go down
BUTTERFLAIS
Комбайнер
Комбайнер
BUTTERFLAIS

Female

ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 5 Mini_c13Пон 27 Юни 2011, 13:35 #119

AIDA_78 написа:
Оффф, 103 топки на ден ми се струва малко химерно, особено за моята ферма дето има от всичко по малко. От спанака (най- дългорастящата ми култура ) не даде особено много- около 25-26 топки, от обори ефекта и там беше жалък, утре ще видя дърветата... Но ако се спазва нормалния начин на събиране на топки и имаш желание да вземеш всички награди , без ЛГ няма да стане! Добре, че има помощници и приятели Хилене
При мен нещата са така-от 40 полета рози обори и дървета-40топки,но мисля че към края на евента ще пуска по повече.Ооо,ама то голям кеф да стреляш с топките Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях


Последната промяна е направена от BUTTERFLAYS на Пон 27 Юни 2011, 14:21; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 5 Mini_c13Пон 27 Юни 2011, 14:20 #120

То и аз така , растенията направих веднага и за продаване остана бол , обаче при животните ми останаха двете последни отделения .Обаче ще видя дали да ги пълня тия бездънни дупки, май ще продавам Сладолед Сладолед Сладолед заредих обори на пусто поле и горската поляна, всичко което става за обиране два пъти на ден и Пъклен план Пъклен план Пъклен план-ще правя парички .

п.п. Обаче откъм топки съм много зле , та не ми излизат сметките .Дано пуснат повече , иначе няма изпълняване , а лалота не ми се дават.
Върнете се в началото Go down
raziel86
Тракторист
Тракторист
raziel86


ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 5 Mini_c13Пон 27 Юни 2011, 14:24 #121

Чета и пак нищо не разбирам.Пък уж не съм прост по рождение Усмивка Усмивка Усмивка Имам въпрос наливам продукция от дърветата и се пълни някаква стрелка.И после като я напълня трябва да изстрелвам топки.Но как да знам при каква стойност на пример се покачва от 9 на 11 секторите?
Върнете се в началото Go down
кикимора
Агроном
Агроном
кикимора

Female

ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 5 Mini_c13Пон 27 Юни 2011, 14:28 #122

ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 5 3684740496 ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 5 3684740496 Чудя се как ще го изпълним тоя куест с топките след като трябват към 2000 и кусур топки,това значи че на ден от полета,обори и подараци да получаваме поне 100 бр.за да го минем за 20 дена,за мен това е невъзможно освен ако не е направено така за да купуваме топки с лалота,а да не говорим като са я курдисали тая тапко до уйлсъна,колко съседи закичих днес с него по погрешка,че и на моите ферми даже съм си пратила.. ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 5 2939215856 ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 5 2939215856 ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 5 2939215856
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 5 Mini_c13Пон 27 Юни 2011, 14:35 #123

кикимора написа:
ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 5 3684740496 ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 5 3684740496 Чудя се как ще го изпълним тоя куест с топките след като трябват към 2000 и кусур топки,това значи че на ден от полета,обори и подараци да получаваме поне 100 бр.за да го минем за 20 дена,за мен това е невъзможно освен ако не е направено така за да купуваме топки с лалота,а да не говорим като са я курдисали тая тапко до уйлсъна,колко съседи закичих днес с него по погрешка,че и на моите ферми даже съм си пратила.. ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 5 2939215856 ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 5 2939215856 ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 5 2939215856

А и аз едва не направих тази грешка , навреме се усетих Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив
А топки за сега имам само 11 , как ще изпълнявам куеста -не знам , надявам се дърветата да са по-дашни откъм топки.
Върнете се в началото Go down
raziel86
Тракторист
Тракторист
raziel86


ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 5 Mini_c13Пон 27 Юни 2011, 14:39 #124

Схванах го.Но никакъв шанс да напълня последния сектор и на двата ръкава. Намръщка Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц!
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 5 Mini_c13Пон 27 Юни 2011, 14:57 #125

AIDA_78 написа:
Оффф, 103 топки на ден ми се струва малко химерно, особено за моята ферма дето има от всичко по малко. От спанака (най- дългорастящата ми култура ) не даде особено много- около 25-26 топки, от обори ефекта и там беше жалък, утре ще видя дърветата... Но ако се спазва нормалния начин на събиране на топки и имаш желание да вземеш всички награди , без ЛГ няма да стане! Добре, че има помощници и приятели Хилене
сей рози, с руната за 10% намаляване на времето от тор-та стават за малко повече от 8ч. пак ще ти даде толкова около 20-25 топки, но ще засееш 2 пъти рози за времето на спанака
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
Sponsored content




ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 5 Mini_c13 #126

Върнете се в началото Go down
 

ЕВЕНТ ФУТБОЛ

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 5 от 14Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Next

 Similar topics

-
» Европейско първенство по футбол '12
» Европейско първенство по футбол '12 - II част
» Европейско първенство по футбол '12 - II част
» Европейско първенство по футбол '12 - III част
» Евент ден на независимостта 04 юли

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: Фармемания БГ :: Дискусии-