Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 ЕВЕНТ ФУТБОЛ

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next
АвторСъобщение
naki4ka
Бостанлия
Бостанлия
naki4ka


ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 Mini_c13Вто 05 Юли 2011, 11:54 #251

keriduen написа:
naki4ka написа:
keriduen написа:
naki4ka написа:
keriduen написа:

Ти ку ни съ опрай,аз шта опрая....
Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване

ти тая сутрин убаво ме оправи с тва ден ми го беше пльоснала Звездички Звездички Звездички Звездички ей го на колко часа стана аз още не мога да се освестя Изнервена Изнервена Изнервена Изнервена

Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Ма представи си да беше посрдата между двете групи.... Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

аха между двете групи, как не. те първо ша ма набахтът пък после знам ли кво могат да ми направят докато съм в несвяст Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц!

Как ша та бият,те само ще те галят по косичката...А като припаднеш от уплахи,само хубави работи щи направят...ще ти сплетат плитки например.... Ех, мечти Ех, мечти Ех, мечти

маникюр, педикюр и кола маска Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 Mini_c13Вто 05 Юли 2011, 11:57 #252

naki4ka написа:
keriduen написа:
naki4ka написа:
keriduen написа:
naki4ka написа:
keriduen написа:

Ти ку ни съ опрай,аз шта опрая....
Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване

ти тая сутрин убаво ме оправи с тва ден ми го беше пльоснала Звездички Звездички Звездички Звездички ей го на колко часа стана аз още не мога да се освестя Изнервена Изнервена Изнервена Изнервена

Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Ма представи си да беше посрдата между двете групи.... Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

аха между двете групи, как не. те първо ша ма набахтът пък после знам ли кво могат да ми направят докато съм в несвяст Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц!

Как ша та бият,те само ще те галят по косичката...А като припаднеш от уплахи,само хубави работи щи направят...ще ти сплетат плитки например.... Ех, мечти Ех, мечти Ех, мечти

маникюр, педикюр и кола маска Смях Смях Смях Смях

Ша светниш и ша грейниш, като бакър на месечина.... Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
naki4ka
Бостанлия
Бостанлия
naki4ka


ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 Mini_c13Вто 05 Юли 2011, 11:58 #253

keriduen написа:


Ша светниш и ша грейниш, като бакър на месечина.... Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях

ни ма карай пак да са хиля като идиот, че вече доста подозрително взеха да ме гледат тука Подсвиркване Подсвиркване Подсвиркване Подсвиркване Подсвиркване
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 Mini_c13Вто 05 Юли 2011, 12:00 #254

naki4ka написа:
keriduen написа:


Ша светниш и ша грейниш, като бакър на месечина.... Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях

ни ма карай пак да са хиля като идиот, че вече доста подозрително взеха да ме гледат тука Подсвиркване Подсвиркване Подсвиркване Подсвиркване Подсвиркване

Трудът е песен и веселие...Да са пукат от завист,колко ти е забавна работата... Сладоледаджийки Сладоледаджийки Сладоледаджийки
Върнете се в началото Go down
naki4ka
Бостанлия
Бостанлия
naki4ka


ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 Mini_c13Вто 05 Юли 2011, 12:01 #255

keriduen написа:
naki4ka написа:
keriduen написа:


Ша светниш и ша грейниш, като бакър на месечина.... Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях

ни ма карай пак да са хиля като идиот, че вече доста подозрително взеха да ме гледат тука Подсвиркване Подсвиркване Подсвиркване Подсвиркване Подсвиркване

Трудът е песен и веселие...Да са пукат от завист,колко ти е забавна работата... Сладоледаджийки Сладоледаджийки Сладоледаджийки

и най-забавното е, че не могат да ме накажат Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе!
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 Mini_c13Вто 05 Юли 2011, 12:13 #256

naki4ka написа:
keriduen написа:
naki4ka написа:
keriduen написа:


Ша светниш и ша грейниш, като бакър на месечина.... Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях

ни ма карай пак да са хиля като идиот, че вече доста подозрително взеха да ме гледат тука Подсвиркване Подсвиркване Подсвиркване Подсвиркване Подсвиркване

Трудът е песен и веселие...Да са пукат от завист,колко ти е забавна работата... Сладоледаджийки Сладоледаджийки Сладоледаджийки

и най-забавното е, че не могат да ме накажат Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе!

Аха,връзкарка.... Изплезване Изплезване Изплезване
Върнете се в началото Go down
naki4ka
Бостанлия
Бостанлия
naki4ka


ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 Mini_c13Вто 05 Юли 2011, 12:16 #257

keriduen написа:
naki4ka написа:
keriduen написа:
naki4ka написа:
keriduen написа:


Ша светниш и ша грейниш, като бакър на месечина.... Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях

ни ма карай пак да са хиля като идиот, че вече доста подозрително взеха да ме гледат тука Подсвиркване Подсвиркване Подсвиркване Подсвиркване Подсвиркване

Трудът е песен и веселие...Да са пукат от завист,колко ти е забавна работата... Сладоледаджийки Сладоледаджийки Сладоледаджийки

и най-забавното е, че не могат да ме накажат Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе!

Аха,връзкарка.... Изплезване Изплезване Изплезване

ахаа с корабни въжета Мажоретки Мажоретки Мажоретки
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 Mini_c13Вто 05 Юли 2011, 12:35 #258

naki4ka написа:


ахаа с корабни въжета Мажоретки Мажоретки Мажоретки

Е,тва е ...отпадаме викаш кът Ботев Пловдив... Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
lucille_1412
Агроном
Агроном
lucille_1412

Female

ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 Mini_c13Вто 05 Юли 2011, 12:36 #259

roberti4ka написа:
и аз си търся добър съсед - играя редовно и пращам подаръци. Усмивка ник в играта - roberti4ka
ниво - 77

Жалко, че нямам свободно място за съсед - веднага те взимам! И много благодаря за топките, защото както съм почнала по 30-тина само на ден, не знам дали ще додрапам до лоса. Какво ли не садих и не пробвах - повече от 20-40 на ден от две полета дългорастящи няма!
Върнете се в началото Go down
lucille_1412
Агроном
Агроном
lucille_1412

Female

ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 Mini_c13Вто 05 Юли 2011, 12:42 #260

naki4ka написа:
keriduen написа:


Ша светниш и ша грейниш, като бакър на месечина.... Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях

ни ма карай пак да са хиля като идиот, че вече доста подозрително взеха да ме гледат тука Подсвиркване Подсвиркване Подсвиркване Подсвиркване Подсвиркване

Слава богу, че съм самичка, и мога да си се хиля на глас колкото си искам, спамаджийки такива!
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 Mini_c13Вто 05 Юли 2011, 12:44 #261

lucille_1412 написа:
naki4ka написа:
keriduen написа:


Ша светниш и ша грейниш, като бакър на месечина.... Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях

ни ма карай пак да са хиля като идиот, че вече доста подозрително взеха да ме гледат тука Подсвиркване Подсвиркване Подсвиркване Подсвиркване Подсвиркване

Слава богу, че съм самичка, и мога да си се хиля на глас колкото си искам, спамаджийки такива!

За титли се борим тука,ей.... Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 Mini_c13Вто 05 Юли 2011, 12:47 #262

lucille_1412 написа:
roberti4ka написа:
и аз си търся добър съсед - играя редовно и пращам подаръци. Усмивка ник в играта - roberti4ka
ниво - 77

Жалко, че нямам свободно място за съсед - веднага те взимам! И много благодаря за топките, защото както съм почнала по 30-тина само на ден, не знам дали ще додрапам до лоса. Какво ли не садих и не пробвах - повече от 20-40 на ден от две полета дългорастящи няма!

Ма ти на кое ниво си,че малко ми се виждат тия топки...Аз повече изкарвам само от сутрешното бране... Учудване
Върнете се в началото Go down
lucille_1412
Агроном
Агроном
lucille_1412

Female

ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 Mini_c13Вто 05 Юли 2011, 13:37 #263

73, представи си. То бива,бива карък, ама такъв като мен на това първенство сигурно няма! Друг път не е било толкова лошо.

А пък от двата обора, които си купих с последните ЛГ, ми се паднаха зайци XL и производство на шарани. Затова пък в новите 10 фермички, които отворих заради топките, и садя по цял ден като алтава, за да вдигна ниво за пращане на топки, ми се паднаха само обори за лосове, един северен елен и едни катерички, само дето там няма с какво да ги храня! Пълен майтап, да се смееш ли, да плачеш ли ... Засега се опитвам да се смея. Добре че вие тук ми вдигате настроението супер!
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 Mini_c13Вто 05 Юли 2011, 13:55 #264

lucille_1412 написа:
73, представи си. То бива,бива карък, ама такъв като мен на това първенство сигурно няма! Друг път не е било толкова лошо.

А пък от двата обора, които си купих с последните ЛГ, ми се паднаха зайци XL и производство на шарани. Затова пък в новите 10 фермички, които отворих заради топките, и садя по цял ден като алтава, за да вдигна ниво за пращане на топки, ми се паднаха само обори за лосове, един северен елен и едни катерички, само дето там няма с какво да ги храня! Пълен майтап, да се смееш ли, да плачеш ли ... Засега се опитвам да се смея. Добре че вие тук ми вдигате настроението супер!

Ми и аз съм 73...от днес 74,но успявам да събера близо по 100 топки на ден...Ма верно е ,че има некъде се падат по повече...

А за настроението си на правилно място...Тука много обичаме се прайм на маймуни... Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 Mini_c13Вто 05 Юли 2011, 14:08 #265

keriduen написа:
lucille_1412 написа:
73, представи си. То бива,бива карък, ама такъв като мен на това първенство сигурно няма! Друг път не е било толкова лошо.

А пък от двата обора, които си купих с последните ЛГ, ми се паднаха зайци XL и производство на шарани. Затова пък в новите 10 фермички, които отворих заради топките, и садя по цял ден като алтава, за да вдигна ниво за пращане на топки, ми се паднаха само обори за лосове, един северен елен и едни катерички, само дето там няма с какво да ги храня! Пълен майтап, да се смееш ли, да плачеш ли ... Засега се опитвам да се смея. Добре че вие тук ми вдигате настроението супер!

Ми и аз съм 73...от днес 74,но успявам да събера близо по 100 топки на ден...Ма верно е ,че има некъде се падат по повече...

А за настроението си на правилно място...Тука много обичаме се прайм на маймуни... Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

Виждам аз, виждам всичкооо, ааа оспамихте и таз тема Изплезване Изплезване Изплезване Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 Mini_c13Вто 05 Юли 2011, 14:17 #266

valja написа:
keriduen написа:
lucille_1412 написа:
73, представи си. То бива,бива карък, ама такъв като мен на това първенство сигурно няма! Друг път не е било толкова лошо.

А пък от двата обора, които си купих с последните ЛГ, ми се паднаха зайци XL и производство на шарани. Затова пък в новите 10 фермички, които отворих заради топките, и садя по цял ден като алтава, за да вдигна ниво за пращане на топки, ми се паднаха само обори за лосове, един северен елен и едни катерички, само дето там няма с какво да ги храня! Пълен майтап, да се смееш ли, да плачеш ли ... Засега се опитвам да се смея. Добре че вие тук ми вдигате настроението супер!

Ми и аз съм 73...от днес 74,но успявам да събера близо по 100 топки на ден...Ма верно е ,че има некъде се падат по повече...

А за настроението си на правилно място...Тука много обичаме се прайм на маймуни... Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

Виждам аз, виждам всичкооо, ааа оспамихте и таз тема Изплезване Изплезване Изплезване Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

Дай ми ... BAN? Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 Mini_c13Вто 05 Юли 2011, 14:23 #267

keriduen написа:
valja написа:
keriduen написа:
lucille_1412 написа:
73, представи си. То бива,бива карък, ама такъв като мен на това първенство сигурно няма! Друг път не е било толкова лошо.

А пък от двата обора, които си купих с последните ЛГ, ми се паднаха зайци XL и производство на шарани. Затова пък в новите 10 фермички, които отворих заради топките, и садя по цял ден като алтава, за да вдигна ниво за пращане на топки, ми се паднаха само обори за лосове, един северен елен и едни катерички, само дето там няма с какво да ги храня! Пълен майтап, да се смееш ли, да плачеш ли ... Засега се опитвам да се смея. Добре че вие тук ми вдигате настроението супер!

Ми и аз съм 73...от днес 74,но успявам да събера близо по 100 топки на ден...Ма верно е ,че има некъде се падат по повече...

А за настроението си на правилно място...Тука много обичаме се прайм на маймуни... Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

Виждам аз, виждам всичкооо, ааа оспамихте и таз тема Изплезване Изплезване Изплезване Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

Дай ми ... BAN? Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях

Ето ти BAN? BAN? BAN? BAN? Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 Mini_c13Вто 05 Юли 2011, 14:38 #268

valja написа:

Ето ти BAN? BAN? BAN? BAN? Смях Смях Смях Смях Смях
Да ти се връща.... BAN? BAN? BAN? BAN? Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха!
Върнете се в началото Go down
roberti4ka
Тракторист
Тракторист
roberti4ka


ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 Mini_c13Вто 05 Юли 2011, 15:04 #269

lucille_1412 написа:

Какво ли не садих и не пробвах - повече от 20-40 на ден от две полета дългорастящи няма!

имаш ли руната за увеличние на времето с тор? ако я имаш може да пробваме да садим едно и също и да видим разликите. нещо много малко ми се виждат топките, които изкарваш. само че аз имам само половин поле с обори. да не би там да е проблема? Учудване
Върнете се в началото Go down
lucille_1412
Агроном
Агроном
lucille_1412

Female

ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 Mini_c13Вто 05 Юли 2011, 15:37 #270

roberti4ka написа:
lucille_1412 написа:

Какво ли не садих и не пробвах - повече от 20-40 на ден от две полета дългорастящи няма!

имаш ли руната за увеличние на времето с тор? ако я имаш може да пробваме да садим едно и също и да видим разликите. нещо много малко ми се виждат топките, които изкарваш. само че аз имам само половин поле с обори. да не би там да е проблема? Учудване

За съжаление я прескочих, докато се катерех за по-високата цена на пазара, а сега имам само 35 звездички, и не ми свети скорошно получаване на още. А пустото поле ми е цялото с обори, тъй като си мислех, че ще успея да напълня последното ниво от ръкава с животните. Това май няма да стане, дори с парите от палмовите пенита, които чакам с нетърпение, защото съм на ръба с мъхнатите. Замислям се дали да не се откажа от животните и да махна оборите, защото сега имам животни за около 90 000 само. Явно не съм взела правилното стратегическо решение.
Върнете се в началото Go down
roberti4ka
Тракторист
Тракторист
roberti4ka


ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 Mini_c13Вто 05 Юли 2011, 15:57 #271

lucille_1412 написа:

За съжаление я прескочих, докато се катерех за по-високата цена на пазара, а сега имам само 35 звездички, и не ми свети скорошно получаване на още. А пустото поле ми е цялото с обори, тъй като си мислех, че ще успея да напълня последното ниво от ръкава с животните. Това май няма да стане, дори с парите от палмовите пенита, които чакам с нетърпение, защото съм на ръба с мъхнатите. Замислям се дали да не се откажа от животните и да махна оборите, защото сега имам животни за около 90 000 само. Явно не съм взела правилното стратегическо решение.

аз имам само 19 производства и 2 обора - катерици и прилепи. всичко друго е полета за сеене и дървета по краищата. имаче съм доста доволна от руната за намаление на времето с тор - садя по дългорастящи култури. сега идва куест ако събереш звездички и не ти трябват за друго ги вложи там. иначе вчера засях червено зеле /по съвет от официалния форум/ и от него събрах 45 топки + 15 от тикви и сега чакам боровинки. средно на ден събирам 110 топки с подаръците. Мажоретки успяваш ли да получиш макс подаръци за ден?
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 Mini_c13Вто 05 Юли 2011, 16:35 #272

keriduen написа:
valja написа:

Ето ти BAN? BAN? BAN? BAN? Смях Смях Смях Смях Смях
Да ти се връща.... BAN? BAN? BAN? BAN? Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха!

Плезене Плезене Плезене Плезене е нема само за тебе яяя сичкия бан искаш да обереш
Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Изплезване Изплезване
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 Mini_c13Вто 05 Юли 2011, 17:54 #273

еи спамаджии насекаде бре ,една тема не остана чиста ,аисде спрете се ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 900648124 ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 900648124 ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 900648124 ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 900648124 ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 851642533 ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 851642533 ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 851642533 правете кат мен ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 3704449417 само по темата ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 1094631132 ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 1094631132 ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 1094631132
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 Mini_c13Вто 05 Юли 2011, 18:10 #274

rucan1 написа:
еи спамаджии насекаде бре ,една тема не остана чиста ,аисде спрете се ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 900648124 ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 900648124 ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 900648124 ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 900648124 ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 851642533 ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 851642533 ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 851642533 правете кат мен ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 3704449417 само по темата ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 1094631132 ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 1094631132 ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 1094631132


ее и ние по темата де Изплезване Изплезване къде виде че не е по темата Учудване Учудване
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 Mini_c13Вто 05 Юли 2011, 18:18 #275

valja написа:
rucan1 написа:
еи спамаджии насекаде бре ,една тема не остана чиста ,аисде спрете се ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 900648124 ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 900648124 ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 900648124 ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 900648124 ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 851642533 ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 851642533 ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 851642533 правете кат мен ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 3704449417 само по темата ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 1094631132 ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 1094631132 ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 1094631132


ее и ние по темата де ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 851642533 ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 851642533 къде виде че не е по темата ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 3684740496 ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 3684740496
ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 1170487347 ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 1170487347 ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 1170487347 ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 1170487347 ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 1170487347 ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 10788905 ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 10788905 ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 10788905
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 11 Mini_c13 #276

Върнете се в началото Go down
 

ЕВЕНТ ФУТБОЛ

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 11 от 14Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next

 Similar topics

-
» Европейско първенство по футбол '12
» Европейско първенство по футбол '12 - II част
» Европейско първенство по футбол '12 - II част
» Европейско първенство по футбол '12 - III част
» Евент ден на независимостта 04 юли

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: Фармемания БГ :: Дискусии-