Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 12 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 12 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 ЕВЕНТ ФУТБОЛ

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next
АвторСъобщение
-iliana7-
Орач
Орач
-iliana7-


ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 12 Mini_c13Вто 05 Юли 2011, 19:30 #276

аз бях добре докато всичко ми беше пълно с животни, правех по 135-140 топки на ден с подаръците , от днес ги махнах и съм на метличина и лале , от оборите са само 2 катерици,1 пеперуда, 1 елен, 2 пауна и резултата за деня 105 топки , направо ужас
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 12 Mini_c13Вто 05 Юли 2011, 19:35 #277

-iliana7- написа:
аз бях добре докато всичко ми беше пълно с животни, правех по 135-140 топки на ден с подаръците , от днес ги махнах и съм на метличина и лале , от оборите са само 2 катерици,1 пеперуда, 1 елен, 2 пауна и резултата за деня 105 топки , направо ужас
е къв ужас,аз като сам с 34-35 ,какво да кажа ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 12 2306309830 ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 12 2306309830
Върнете се в началото Go down
lucille_1412
Агроном
Агроном
lucille_1412

Female

ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 12 Mini_c13Сря 06 Юли 2011, 05:26 #278

roberti4ka написа:
lucille_1412 написа:

За съжаление я прескочих, докато се катерех за по-високата цена на пазара, а сега имам само 35 звездички, и не ми свети скорошно получаване на още. А пустото поле ми е цялото с обори, тъй като си мислех, че ще успея да напълня последното ниво от ръкава с животните. Това май няма да стане, дори с парите от палмовите пенита, които чакам с нетърпение, защото съм на ръба с мъхнатите. Замислям се дали да не се откажа от животните и да махна оборите, защото сега имам животни за около 90 000 само. Явно не съм взела правилното стратегическо решение.

аз имам само 19 производства и 2 обора - катерици и прилепи. всичко друго е полета за сеене и дървета по краищата. имаче съм доста доволна от руната за намаление на времето с тор - садя по дългорастящи култури. сега идва куест ако събереш звездички и не ти трябват за друго ги вложи там. иначе вчера засях червено зеле /по съвет от официалния форум/ и от него събрах 45 топки + 15 от тикви и сега чакам боровинки. средно на ден събирам 110 топки с подаръците. Мажоретки успяваш ли да получиш макс подаръци за ден?

Извинявай, вчера не можах да отговоря - дойдоха ми гости.
Вчера сутрин обрах 2 полета с червено зеле и от тях имах 30 и малко топки. Тази сутрин, понеже се оплаках, е просто прекрасно - от две полета броколи и дървета по края 10 + 37, чак не можех да повярвам, и от полето с обори и дървета - 15. Садих като луда събота и неделя (псувайки швабите!) и си вдигнах 10-те нови ферми до 5-то ниво. От два дни от тях мога да си изпращам вече топки.
Съседите ми пращат по 1-2, нищо че аз изпращам редовно на всички. И с тези които ти ми изпращаш ги докарах до 45 топки до края на 5-ти предв. кръг. Не е толкова фатално в крайна сметка, това е само игра, просто се чудех защо ми се падат толкова малко топки досега.
Върнете се в началото Go down
хонда80
Пазител на градината 6
Пазител на градината 6
хонда80


ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 12 Mini_c13Сря 06 Юли 2011, 08:08 #279

според мен , стратегията с отглеждане на животни и производства не е правилна Усмивка .Всичко е на загуба с тях(пенита,то и топки) и забавят развитието на всеки играч.Много по-изгодно е да сееш някакво растение на заетите от тях полета ,хем точки опит,пенита , топки и с взетите пенита да се закупят животните и производствата .ХХЛ оборите са на сметка от към ТО,но при наличие на различи видове,не могат да се обират ефикасно.Имам около 350 обора и 50-60 производства , но никога не ги вадя ,едниствено на специалния ден на оборите
Върнете се в началото Go down
jiji01091
Тракторист
Тракторист
jiji01091

Male

ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 12 Mini_c13Сря 06 Юли 2011, 08:33 #280

здравейте на 53 ниво съм и до сега съм доставил 413 топки засега не съм опитвал с тор на мими или супер тор ето и снимка на моето основно поле http://fa-usr-strg.bpcdn.net/gp/2/24/16/22442166_1309940318.jpg кажете ми как е засега и ако не е добре бихте ли ми казали някоя по-добра стратегия за моето ниво за да мога да стигна поне до обора за лосове Усмивка
Върнете се в началото Go down
хонда80
Пазител на градината 6
Пазител на градината 6
хонда80


ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 12 Mini_c13Сря 06 Юли 2011, 08:57 #281

jiji01091 написа:
здравейте на 53 ниво съм и до сега съм доставил 413 топки засега не съм опитвал с тор на мими или супер тор ето и снимка на моето основно поле http://fa-usr-strg.bpcdn.net/gp/2/24/16/22442166_1309940318.jpg кажете ми как е засега и ако не е добре бихте ли ми казали някоя по-добра стратегия за моето ниво за да мога да стигна поне до обора за лосове Усмивка
моя съвет е следния , сей само боровинки на 3 полета и без никакви животни.Гледам ,че имаш много празни местенца и ще е добре да сложиш мощни дървета на тях.Всички цъкаалки ги премести в градината и задължително с тор и вода за да правиш 3 обирания на ден и едно сеене на царевица.Успех
Върнете се в началото Go down
raziel86
Тракторист
Тракторист
raziel86


ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 12 Mini_c13Сря 06 Юли 2011, 09:08 #282

Аз не съм от големите играчи но едно съветче от мен декорациите и купите в цветната градина за да има място за дърветата Усмивка
Върнете се в началото Go down
jiji01091
Тракторист
Тракторист
jiji01091

Male

ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 12 Mini_c13Сря 06 Юли 2011, 09:10 #283

хонда80 написа:
jiji01091 написа:
здравейте на 53 ниво съм и до сега съм доставил 413 топки засега не съм опитвал с тор на мими или супер тор ето и снимка на моето основно поле http://fa-usr-strg.bpcdn.net/gp/2/24/16/22442166_1309940318.jpg кажете ми как е засега и ако не е добре бихте ли ми казали някоя по-добра стратегия за моето ниво за да мога да стигна поне до обора за лосове Усмивка
моя съвет е следния , сей само боровинки на 3 полета и без никакви животни.Гледам ,че имаш много празни местенца и ще е добре да сложиш мощни дървета на тях.Всички цъкаалки ги премести в градината и задължително с тор и вода за да правиш 3 обирания на ден и едно сеене на царевица.Успех


благодаря ти много всъщност моята стратегия е почти като тази която ми каза ти в малките поленца се мъча да слагам дървета както каза ти и животни нямам само едно производство на ангора и едно на яйца боровинките ги сея обирам и пак сея отново както каза ти а щом е задължитело по 3 обирания на ден и едно на царевица защото сега имам 2 обирания на ден без сеене на царевица и имам резервни 66 звездички да те питам дали да ги активирам за руната за торта или да си ги пазя

Върнете се в началото Go down
jiji01091
Тракторист
Тракторист
jiji01091

Male

ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 12 Mini_c13Сря 06 Юли 2011, 09:14 #284

raziel86 написа:
Аз не съм от големите играчи но едно съветче от мен декорациите и купите в цветната градина за да има място за дърветата Усмивка


всъщност не е добре да са в цветната градина защото купите дават шанс за повече инструменти само на полето върху което са например купата ти за изложение ти е пълна до 15 % и е сложена на пустото поле и само на пустото поле ще имаш шанс за 15 % повече инструменти освен ако не ти е сложена и втората купа от животновъдите там или не си активирал руната за 10 %
Върнете се в началото Go down
хонда80
Пазител на градината 6
Пазител на градината 6
хонда80


ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 12 Mini_c13Сря 06 Юли 2011, 09:20 #285

ако не я активираш ще е грешка Усмивка сега боровинките ти стават за 7:36 с руната ще паднат на 7:13.Само купите си остави,другите ги махай
Върнете се в началото Go down
jiji01091
Тракторист
Тракторист
jiji01091

Male

ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 12 Mini_c13Сря 06 Юли 2011, 09:23 #286

хонда80 написа:
ако не я активираш ще е грешка Усмивка сега боровинките ти стават за 7:36 с руната ще паднат на 7:13.Само купите си остави,другите ги махай


значи да активирам руната за торта така ли
Върнете се в началото Go down
хонда80
Пазител на градината 6
Пазител на градината 6
хонда80


ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 12 Mini_c13Сря 06 Юли 2011, 09:26 #287

jiji01091 написа:
хонда80 написа:
ако не я активираш ще е грешка Усмивка сега боровинките ти стават за 7:36 с руната ще паднат на 7:13.Само купите си остави,другите ги махай


значи да активирам руната за торта така ли
точно така,действай
Върнете се в началото Go down
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 12 Mini_c13Сря 06 Юли 2011, 09:28 #288

lucille_1412 написа:
roberti4ka написа:
lucille_1412 написа:

Какво ли не садих и не пробвах - повече от 20-40 на ден от две полета дългорастящи няма!

имаш ли руната за увеличние на времето с тор? ако я имаш може да пробваме да садим едно и също и да видим разликите. нещо много малко ми се виждат топките, които изкарваш. само че аз имам само половин поле с обори. да не би там да е проблема? Учудване

За съжаление я прескочих, докато се катерех за по-високата цена на пазара, а сега имам само 35 звездички, и не ми свети скорошно получаване на още. А пустото поле ми е цялото с обори, тъй като си мислех, че ще успея да напълня последното ниво от ръкава с животните. Това май няма да стане, дори с парите от палмовите пенита, които чакам с нетърпение, защото съм на ръба с мъхнатите. Замислям се дали да не се откажа от животните и да махна оборите, защото сега имам животни за около 90 000 само. Явно не съм взела правилното стратегическо решение.
По-добре махай хилядата обора, а продавай храна за да си купиш животни.На ден ако не те мързи да пускаш по малки бройки, можеш да правиш по над 100хил.Аз спрях с продаването на животни, скъпи са наистина и се правят добри пари с тях,ама не се знае дали скоро няма да пуснат друг куест с животни и тогава ще загазя.Продавам храна и се правят много добри пари.Ако нямаш гледаш дали няма да ти е изгодно да купиш първото предложение,което обикновено е за поне 100 бр и го продаваш на части за далеч по-висока цена.Аз на по-малките ферми които бяха зле с животните така напълних ръкавите.
п.п. остави си само обори от риби нагоре( и те пускат понякога топки)
Върнете се в началото Go down
хонда80
Пазител на градината 6
Пазител на градината 6
хонда80


ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 12 Mini_c13Сря 06 Юли 2011, 09:31 #289

.Lina72. написа:
lucille_1412 написа:
roberti4ka написа:
lucille_1412 написа:

Какво ли не садих и не пробвах - повече от 20-40 на ден от две полета дългорастящи няма!

имаш ли руната за увеличние на времето с тор? ако я имаш може да пробваме да садим едно и също и да видим разликите. нещо много малко ми се виждат топките, които изкарваш. само че аз имам само половин поле с обори. да не би там да е проблема? Учудване

За съжаление я прескочих, докато се катерех за по-високата цена на пазара, а сега имам само 35 звездички, и не ми свети скорошно получаване на още. А пустото поле ми е цялото с обори, тъй като си мислех, че ще успея да напълня последното ниво от ръкава с животните. Това май няма да стане, дори с парите от палмовите пенита, които чакам с нетърпение, защото съм на ръба с мъхнатите. Замислям се дали да не се откажа от животните и да махна оборите, защото сега имам животни за около 90 000 само. Явно не съм взела правилното стратегическо решение.
По-добре махай хилядата обора, а продавай храна за да си купиш животни.На ден ако не те мързи да пускаш по малки бройки, можеш да правиш по над 100хил.Аз спрях с продаването на животни, скъпи са наистина и се правят добри пари с тях,ама не се знае дали скоро няма да пуснат друг куест с животни и тогава ще загазя.Продавам храна и се правят много добри пари.Ако нямаш гледаш дали няма да ти е изгодно да купиш първото предложение,което обикновено е за поне 100 бр и го продаваш на части за далеч по-висока цена.Аз на по-малките ферми които бяха зле с животните така напълних ръкавите.
абсолютно точно ,прави,продавай и препродавай храната на дребно и сей растения,после си купуваш животните с изкарааните пенита
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 12 Mini_c13Сря 06 Юли 2011, 10:26 #290

хонда80 написа:
jiji01091 написа:
хонда80 написа:
ако не я активираш ще е грешка Усмивка сега боровинките ти стават за 7:36 с руната ще паднат на 7:13.Само купите си остави,другите ги махай


значи да активирам руната за торта така ли
точно така,действай
ти пък от кога почна да даваш нареждания, нещо на сериозно се взе Учудване Учудване Учудване Учудване Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц!
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
Блонди
Агроном
Агроном
Блонди

Female

ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 12 Mini_c13Сря 06 Юли 2011, 10:40 #291

БашФермер написа:
ти пък от кога почна да даваш нареждания, нещо на сериозно се взе Учудване Учудване Учудване Учудване Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц!

ей, тъкмо се разпише момчето и идваш го сецваш Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
lucille_1412
Агроном
Агроном
lucille_1412

Female

ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 12 Mini_c13Сря 06 Юли 2011, 11:49 #292

хонда80 написа:
.Lina72. написа:
lucille_1412 написа:
roberti4ka написа:
lucille_1412 написа:

Какво ли не садих и не пробвах - повече от 20-40 на ден от две полета дългорастящи няма!

имаш ли руната за увеличние на времето с тор? ако я имаш може да пробваме да садим едно и също и да видим разликите. нещо много малко ми се виждат топките, които изкарваш. само че аз имам само половин поле с обори. да не би там да е проблема? Учудване

За съжаление я прескочих, докато се катерех за по-високата цена на пазара, а сега имам само 35 звездички, и не ми свети скорошно получаване на още. А пустото поле ми е цялото с обори, тъй като си мислех, че ще успея да напълня последното ниво от ръкава с животните. Това май няма да стане, дори с парите от палмовите пенита, които чакам с нетърпение, защото съм на ръба с мъхнатите. Замислям се дали да не се откажа от животните и да махна оборите, защото сега имам животни за около 90 000 само. Явно не съм взела правилното стратегическо решение.
По-добре махай хилядата обора, а продавай храна за да си купиш животни.На ден ако не те мързи да пускаш по малки бройки, можеш да правиш по над 100хил.Аз спрях с продаването на животни, скъпи са наистина и се правят добри пари с тях,ама не се знае дали скоро няма да пуснат друг куест с животни и тогава ще загазя.Продавам храна и се правят много добри пари.Ако нямаш гледаш дали няма да ти е изгодно да купиш първото предложение,което обикновено е за поне 100 бр и го продаваш на части за далеч по-висока цена.Аз на по-малките ферми които бяха зле с животните така напълних ръкавите.
абсолютно точно ,прави,продавай и препродавай храната на дребно и сей растения,после си купуваш животните с изкарааните пенита


Благодаря на всички за съветите - сега отивам да ги махам, ще им прежаля и храната даже!
Върнете се в началото Go down
-iliana7-
Орач
Орач
-iliana7-


ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 12 Mini_c13Сря 06 Юли 2011, 12:38 #293

Елфи написа:
-iliana7- написа:
аз бях добре докато всичко ми беше пълно с животни, правех по 135-140 топки на ден с подаръците , от днес ги махнах и съм на метличина и лале , от оборите са само 2 катерици,1 пеперуда, 1 елен, 2 пауна и резултата за деня 105 топки , направо ужас
Дай повече подробности , какви животни , колко обора...

Животните,които бяха и даваха доста точки бяха 30 щрауса,30 магарета, останалото пчели и риби , всичките малки полета са с овощни дръвчета по 7-8 от вид , без ябълка и резултата беше 140 точки , като мине малкия евент мисля пак да ги сложа, за да съм сигурна че ще завърша световното.
Върнете се в началото Go down
ТянкаКалпазанка
Орач
Орач
ТянкаКалпазанка


ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 12 Mini_c13Сря 06 Юли 2011, 23:20 #294

raziel86 написа:
Аз не съм от големите играчи но едно съветче от мен декорациите и купите в цветната градина за да има място за дърветата Усмивка
хахахах еййййй мъжоооооооооо не подвеждай момчето те купите дават повече там където са поставени....ако си ги сложиш в градината няма кво повече да берешУсмивка
Върнете се в началото Go down
кикимора
Агроном
Агроном
кикимора

Female

ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 12 Mini_c13Пет 08 Юли 2011, 11:50 #295

Учудване Учудване не малко ами хич не съм по темата,ма да питам ..я ма светнете аджеба..тия фоерверки кът ги курдисам у градината кога да ги гърмя..че хич не вдявам нещата..да не зема да огелпя нещо ... Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц!
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 12 Mini_c13Пет 08 Юли 2011, 11:56 #296

кикимора написа:
Учудване Учудване не малко ами хич не съм по темата,ма да питам ..я ма светнете аджеба..тия фоерверки кът ги курдисам у градината кога да ги гърмя..че хич не вдявам нещата..да не зема да огелпя нещо ... Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц!
мамче изчакай да свърши футболния евент, после си подреди хубаво градината или някое поле, сложи ги и тях и като ги гръмнеш да се вижда зарята снимай с prtsc направи снимка изрежи я хубаво и ще ги сложим в английския форум за конкурса Намигане
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
кикимора
Агроном
Агроном
кикимора

Female

ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 12 Mini_c13Пет 08 Юли 2011, 12:07 #297

БашФермер написа:
кикимора написа:
Учудване Учудване не малко ами хич не съм по темата,ма да питам ..я ма светнете аджеба..тия фоерверки кът ги курдисам у градината кога да ги гърмя..че хич не вдявам нещата..да не зема да огелпя нещо ... Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц!
мамче изчакай да свърши футболния евент, после си подреди хубаво градината или някое поле, сложи ги и тях и като ги гръмнеш да се вижда зарята снимай с prtsc направи снимка изрежи я хубаво и ще ги сложим в английския форум за конкурса Намигане

ами става ..ма то като гледам колко нещо се събира май само с фоерверки ще напълня полетата няма да има място за нищо друго..е ще се понапъна малко да подредя едно поле ..като за снимка..ама нали няма срок за тая работа..че много съм пипкава и поглеж съм изтървала влака за английско.. Алооо! да ма подсяташ ей.. Алооо! Алооо!
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 12 Mini_c13Пет 08 Юли 2011, 12:54 #298

кикимора написа:
БашФермер написа:
кикимора написа:
Учудване Учудване не малко ами хич не съм по темата,ма да питам ..я ма светнете аджеба..тия фоерверки кът ги курдисам у градината кога да ги гърмя..че хич не вдявам нещата..да не зема да огелпя нещо ... Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц!
мамче изчакай да свърши футболния евент, после си подреди хубаво градината или някое поле, сложи ги и тях и като ги гръмнеш да се вижда зарята снимай с prtsc направи снимка изрежи я хубаво и ще ги сложим в английския форум за конкурса Намигане

ами става ..ма то като гледам колко нещо се събира май само с фоерверки ще напълня полетата няма да има място за нищо друго..е ще се понапъна малко да подредя едно поле ..като за снимка..ама нали няма срок за тая работа..че много съм пипкава и поглеж съм изтървала влака за английско.. Алооо! да ма подсяташ ей.. Алооо! Алооо!
мамс, срока е до 24, една седмица след футболния евент. та като слърши да спрем да сеем за топки ще подредим ще снимаме и ще сложим снимките Букет Букет
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
dimiq
Орач
Орач
dimiq


ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 12 Mini_c13Съб 09 Юли 2011, 12:08 #299

Здравейте, не че се оплаквам, но съм досте зле с топките. Та след размишления и търсене на възможности имам предложение. Търся съмишленици с малки поддържащи ферми, които също са закъсали в основната си ферма, да се подкрепим с малко топки Букет
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 12 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 06:37 #300

Аз стигнах до "Мексиканската вълна" надявам се до края на евента да я взема,за балона даже и не помислям.Доволна съм че стигнах и до тук Сладолед
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 12 Mini_c13 #301

Върнете се в началото Go down
 

ЕВЕНТ ФУТБОЛ

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 12 от 14Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next

 Similar topics

-
» Европейско първенство по футбол '12
» Европейско първенство по футбол '12 - II част
» Европейско първенство по футбол '12 - III част
» Евент ден на независимостта 04 юли
» Ягодов евент'13

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: Фармемания БГ :: Дискусии-