Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Подарък & Търговия  - Page 6 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Подарък & Търговия  - Page 6 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Подарък & Търговия

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next
АвторСъобщение
nitzi
Комбайнер
Комбайнер
nitzi


Подарък & Търговия  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 6 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 22:14 #126

lucille_1412 написа:
ТянкаКалпазанка написа:
lucille_1412 написа:
Много ви се радвам на "дискусията" - оправи ми настроението, развалено от Невенка.

Слънце Слънце Слънце Слънце Слънце Слънце

Да се върнем за малко на темата, става ли? Разменям катерици, кенгуру за светулки или елени, или подарявам безвъзмездно на нуждаещи се!
имам нужда от елени,мога да ти дам прилепи

Съжалявам, точно елени ми трябват и на мен, защото нямам нито един, имам само ъпгрейд за елени ХL=
Спагети
Е не е ли самостоятелен вече този ъпгрейд - преди се слагаха върху обори - а сега би трябвало да ти е готов за полето и самостоятелно- може и да греша.
Върнете се в началото Go down
nitzi
Комбайнер
Комбайнер
nitzi


Подарък & Търговия  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 6 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 22:15 #127

BUTTERFLAIS написа:
lucille_1412 написа:
nitzi написа:
Катеричка ,ако има някой - мога да дам ХХЛ маймуни или папагал. Кой като мен... Айляк

Sorry, раздадох ги вече! Ако пак спечеля в някоя от фермите, ще ти пратя следващия път.
Свърших лицензите за днес но до един час трябва да получа безплатния лиценз и ще ти пратя катерици.Не искам нищо в замяна дай ми само ника ти в играта.


Слънце Много ти благодаря - на акаунт pigitoto - тя не знае- искам да й е изненада [i] Благодаря ти - какво да ти пратя- искам и не ми отказвай плийс- кажи кое искаш или нещо друго - на този акаунт си в играта нали? Слънце


Последната промяна е направена от nitzi на Съб 12 Ное 2011, 22:18; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
BUTTERFLAIS
Комбайнер
Комбайнер
BUTTERFLAIS

Female

Подарък & Търговия  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 6 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 22:18 #128

nitzi написа:
BUTTERFLAIS написа:
lucille_1412 написа:
nitzi написа:
Катеричка ,ако има някой - мога да дам ХХЛ маймуни или папагал. Кой като мен... Айляк

Sorry, раздадох ги вече! Ако пак спечеля в някоя от фермите, ще ти пратя следващия път.
Свърших лицензите за днес но до един час трябва да получа безплатния лиценз и ще ти пратя катерици.Не искам нищо в замяна дай ми само ника ти в играта.


Много ти благодаря - на
Никът ти в играта това ли е nitzi
Върнете се в началото Go down
nitzi
Комбайнер
Комбайнер
nitzi


Подарък & Търговия  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 6 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 22:20 #129

BUTTERFLAIS написа:
nitzi написа:
BUTTERFLAIS написа:
lucille_1412 написа:
nitzi написа:
Катеричка ,ако има някой - мога да дам ХХЛ маймуни или папагал. Кой като мен... Айляк

Sorry, раздадох ги вече! Ако пак спечеля в някоя от фермите, ще ти пратя следващия път.
Свърших лицензите за днес но до един час трябва да получа безплатния лиценз и ще ти пратя катерици.Не искам нищо в замяна дай ми само ника ти в играта.


Много ти благодаря - на
Никът ти в играта това ли е nitzi

малко се забавих, извинявай- Букет
Върнете се в началото Go down
BUTTERFLAIS
Комбайнер
Комбайнер
BUTTERFLAIS

Female

Подарък & Търговия  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 6 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 22:22 #130

nitzi написа:
BUTTERFLAIS написа:
lucille_1412 написа:
nitzi написа:
Катеричка ,ако има някой - мога да дам ХХЛ маймуни или папагал. Кой като мен... Айляк

Sorry, раздадох ги вече! Ако пак спечеля в някоя от фермите, ще ти пратя следващия път.
Свърших лицензите за днес но до един час трябва да получа безплатния лиценз и ще ти пратя катерици.Не искам нищо в замяна дай ми само ника ти в играта.


Слънце Много ти благодаря - на акаунт pigitoto - тя не знае- искам да й е изненада [i] Благодаря ти - какво да ти пратя- искам и не ми отказвай плийс- кажи кое искаш или нещо друго - на този акаунт си в играта нали? Слънце
Благодаря,посто предай нататък.Веднага след като ми пуснат лиценза ще изпратя на pigitoto катеричките.
Върнете се в началото Go down
nitzi
Комбайнер
Комбайнер
nitzi


Подарък & Търговия  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 6 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 22:32 #131

как е ника ти - пращат ти съобщение със сова но дава че ника ти не съществува Танцуване
Върнете се в началото Go down
lucille_1412
Агроном
Агроном
lucille_1412

Female

Подарък & Търговия  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 6 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 22:35 #132

nitzi написа:

Спагети
Е не е ли самостоятелен вече този ъпгрейд - преди се слагаха върху обори - а сега би трябвало да ти е готов за полето и самостоятелно- може и да греша.

Уф, благодаря, щях да си го държа в плевнята! Сега вече го сложих и съм много доволна, липсват ми само светулки и прилепи, но на следващо пълнолуние пещерата вече е моя! Слънце
Върнете се в началото Go down
nitzi
Комбайнер
Комбайнер
nitzi


Подарък & Търговия  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 6 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 22:40 #133

lucille_1412 написа:
nitzi написа:

Спагети
Е не е ли самостоятелен вече този ъпгрейд - преди се слагаха върху обори - а сега би трябвало да ти е готов за полето и самостоятелно- може и да греша.

Уф, благодаря, щях да си го държа в плевнята! Сега вече го сложих и съм много доволна, липсват ми само светулки и прилепи, но на следващо пълнолуние пещерата вече е моя! Слънце

пещера за прилепче ли искаш - имаш я- на този ник ли?
Върнете се в началото Go down
nitzi
Комбайнер
Комбайнер
nitzi


Подарък & Търговия  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 6 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 22:42 #134

BUTTERFLAIS написа:
nitzi написа:
BUTTERFLAIS написа:
lucille_1412 написа:
nitzi написа:
Катеричка ,ако има някой - мога да дам ХХЛ маймуни или папагал. Кой като мен... Айляк

Sorry, раздадох ги вече! Ако пак спечеля в някоя от фермите, ще ти пратя следващия път.
Свърших лицензите за днес но до един час трябва да получа безплатния лиценз и ще ти пратя катерици.Не искам нищо в замяна дай ми само ника ти в играта.


Слънце Много ти благодаря - на акаунт pigitoto - тя не знае- искам да й е изненада [i] Благодаря ти - какво да ти пратя- искам и не ми отказвай плийс- кажи кое искаш или нещо друго - на този акаунт си в играта нали? Слънце
Благодаря,посто предай нататък.Веднага след като ми пуснат лиценза ще изпратя на pigitoto катеричките.


намериха го ника ти Давам ти сърцето си и ти пуснаха Пейо пощальонът
Нани-на
Върнете се в началото Go down
lucille_1412
Агроном
Агроном
lucille_1412

Female

Подарък & Търговия  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 6 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 22:51 #135

nitzi написа:


пещера за прилепче ли искаш - имаш я- на този ник ли?

Много ти благодаря, но сигурно ще я имам на следващо пълнолуние - няма за къде да бързам, размени си я за катеричка с някой.
Върнете се в началото Go down
nitzi
Комбайнер
Комбайнер
nitzi


Подарък & Търговия  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 6 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 23:24 #136

lucille_1412 написа:
nitzi написа:


пещера за прилепче ли искаш - имаш я- на този ник ли?

Много ти благодаря, но сигурно ще я имам на следващо пълнолуние - няма за къде да бързам, размени си я за катеричка с някой.

Изплезване Изплезване Изплезване Фиууу... Смях Смях Смях Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха!
Върнете се в началото Go down
lucille_1412
Агроном
Агроном
lucille_1412

Female

Подарък & Търговия  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 6 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 23:34 #137

nitzi написа:
lucille_1412 написа:
nitzi написа:


пещера за прилепче ли искаш - имаш я- на този ник ли?

Много ти благодаря, но сигурно ще я имам на следващо пълнолуние - няма за къде да бързам, размени си я за катеричка с някой.

Изплезване Изплезване Изплезване Фиууу... Смях Смях Смях Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха!

Душичка, много благодаря! Кажи какво искаш в замяна - имам останал кенгуларник, конюшня на ужасите, обори за лосове, мандра, призрачна вила и подаръците от последния Хелоуин, костенурка Пешо кюфтето, златни листа?

Подарък & Търговия  - Page 6 6305622b7fb229103766ba020e226a6f
Върнете се в началото Go down
nitzi
Комбайнер
Комбайнер
nitzi


Подарък & Търговия  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 6 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 23:46 #138

Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Сладки сънища Нани-на
Върнете се в началото Go down
staneli
Орач
Орач
staneli


Подарък & Търговия  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 6 Mini_c13Нед 13 Ное 2011, 10:40 #139

Здравейте.
Разменям къща на пеперудите за светулки.
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Подарък & Търговия  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 6 Mini_c13Нед 13 Ное 2011, 10:45 #140

staneli написа:
Здравейте.
Разменям къща на пеперудите за светулки.

az lichno nqmam, no ti pojelavam uspeh za malkoto vreme da uspeesh da si namerish s nqkoj, s koito da razmenish Бъркане в носа ОК
Върнете се в началото Go down
staneli
Орач
Орач
staneli


Подарък & Търговия  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 6 Mini_c13Нед 13 Ное 2011, 10:53 #141

niika123 написа:
staneli написа:
Здравейте.
Разменям къща на пеперудите за светулки.

az lichno nqmam, no ti pojelavam uspeh za malkoto vreme da uspeesh da si namerish s nqkoj, s koito da razmenish Бъркане в носа ОК

Благодаря ти. Аз имам две къщи на пеперуди /подариха ми ги/, но не предлагах едната до сега, защото не знаех дали ще успея да произведа достатъчно пеперуди за евента. Остават ми само 7 бр. да произведа и ще успея до края и само с едните пепруди.
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Подарък & Търговия  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 6 Mini_c13Нед 13 Ное 2011, 10:58 #142

staneli написа:
niika123 написа:
staneli написа:
Здравейте.
Разменям къща на пеперудите за светулки.

az lichno nqmam, no ti pojelavam uspeh za malkoto vreme da uspeesh da si namerish s nqkoj, s koito da razmenish Бъркане в носа ОК

Благодаря ти. Аз имам две къщи на пеперуди /подариха ми ги/, но не предлагах едната до сега, защото не знаех дали ще успея да произведа достатъчно пеперуди за евента. Остават ми само 7 бр. да произведа и ще успея до края и само с едните пепруди.

zavijdam ti dobronamereno, tova e strahotno bogatstvo kushtite na peperudite. Golqm sa kut. Sujalqvam, che ne moga da ti pomogna, no bravo za kuesta. Dosta hora ne sme go zavurshili zaradi tezi pusti peperudi Рев
Върнете се в началото Go down
ТянкаКалпазанка
Орач
Орач
ТянкаКалпазанка


Подарък & Търговия  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 6 Mini_c13Нед 13 Ное 2011, 11:32 #143

на някой на са му останали в повечко еленчета???
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Подарък & Търговия  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 6 Mini_c13Сря 11 Яну 2012, 15:14 #144

ароматни дървета и елхи имам на кило, ако някой иска.....
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
tanianencheva
Орач
Орач
tanianencheva


Подарък & Търговия  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 6 Mini_c13Сря 11 Яну 2012, 15:28 #145

БашФермер написа:
ароматни дървета и елхи имам на кило, ако някой иска.....
Аз искам елхичка само това дърво нямам какво мога да предложа ...златно ?
ника ми е panairi
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Подарък & Търговия  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 6 Mini_c13Сря 11 Яну 2012, 15:28 #146

БашФермер написа:
ароматни дървета и елхи имам на кило, ако някой иска.....

Аз искам елхичка,че си нямам ни една Срамержлив ...Ама първо трябва да се ориентирам кога и дали ще мога си я получа ,че в момента положението е малко карцер ... Кикотене
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Подарък & Търговия  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 6 Mini_c13Сря 11 Яну 2012, 15:33 #147

keriduen написа:
БашФермер написа:
ароматни дървета и елхи имам на кило, ако някой иска.....

Аз искам елхичка,че си нямам ни една Срамержлив ...Ама първо трябва да се ориентирам кога и дали ще мога си я получа ,че в момента положението е малко карцер ... Кикотене
ами то не пречи и да си бан после като ти го отключат ника ще се получи. същият ли е ника да пращам ?
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Подарък & Търговия  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 6 Mini_c13Сря 11 Яну 2012, 15:41 #148

БашФермер написа:

ами то не пречи и да си бан после като ти го отключат ника ще се получи. същият ли е ника да пращам ?

Ми само да не е вовеки,тогава язък ти за дръвчето...Иначе ника е същия...

П.П. Много поздрави от ти знаеш кой,че не знам кога и де ще те хвана иначе,а всеки ден ме пита "Каза ли му....?" Кикотене
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Подарък & Търговия  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 6 Mini_c13Сря 11 Яну 2012, 15:45 #149

две пратих ама след като ти извадят баанана ще им се радваш Смях
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Подарък & Търговия  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 6 Mini_c13Сря 11 Яну 2012, 15:50 #150

ми аз започвам да мрънкам... бих се радвала на: бобър обор, елхичка и едва ли ще прати някой ама да си кажа ...... светулки.
Давам в замяна, - 1 брой гинко, 1 брой златно дърво, 1 джанка, и много поздрави Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Подарък & Търговия  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 6 Mini_c13 #151

Върнете се в началото Go down
 

Подарък & Търговия

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 6 от 11Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next

 Similar topics

-
» Подарък и търговия
» Подарък и търговия
» Подарък и търговия
» Подарък и търговия
» Подарък, търговия и размяяна

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: Фармемания БГ :: Дискусии-