Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Аз................................... - Page 2 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Аз................................... - Page 2 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Аз...................................

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
АвторСъобщение
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Аз................................... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Аз................................... - Page 2 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 00:31 #26

на мен девин ми е любимия град......майната му че не боли глава ама много яко и къде викаш хора народни...... а кви манджи готвят..малеееееее Бравооо! Бравооо! Бравооо! Бравооо! Бравооо! Бравооо!
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Аз................................... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Аз................................... - Page 2 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 00:35 #27

БашФермер написа:
на мен девин ми е любимия град......майната му че не боли глава ама много яко и къде викаш хора народни...... а кви манджи готвят..малеееееее Бравооо! Бравооо! Бравооо! Бравооо! Бравооо! Бравооо!

Аааааа,последния път като бехме на Даскала,единия от домакините там,жената ква баница ни опече...още си я спомням с умиление и ми текат лигите... Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе!
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Аз................................... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Аз................................... - Page 2 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 00:38 #28

много яко там цял ден по пещерите обикаляме, ядем по поляните, поркаме.....вечер някоя баба направи гювеч със сур белюз сортове мръвки вътре, а кви наденици тъпчат......и като заседнем на хлад.....в тия им каменни механи под къщите....ни ти трябва кръчма, ни ти трябва бар
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Аз................................... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Аз................................... - Page 2 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 00:44 #29

БашФермер написа:
много яко там цял ден по пещерите обикаляме, ядем по поляните, поркаме.....вечер някоя баба направи гювеч със сур белюз сортове мръвки вътре, а кви наденици тъпчат......и като заседнем на хлад.....в тия им каменни механи под къщите....ни ти трябва кръчма, ни ти трябва бар

Мечти,мечти.....
Много ме кефи,че там хората не се тормозят излишно със злободневни проблеми,винаги са над нещата...Затова и са толкова дълголетни,щото знаят за кое си заслужава да хабиш енергия и нерви,и за кое не... Хвала тебе! Хвала тебе! Хвала тебе!
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Аз................................... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Аз................................... - Page 2 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 00:46 #30

keriduen написа:
БашФермер написа:
много яко там цял ден по пещерите обикаляме, ядем по поляните, поркаме.....вечер някоя баба направи гювеч със сур белюз сортове мръвки вътре, а кви наденици тъпчат......и като заседнем на хлад.....в тия им каменни механи под къщите....ни ти трябва кръчма, ни ти трябва бар

Мечти,мечти.....
Много ме кефи,че там хората не се тормозят излишно със злободневни проблеми,винаги са над нещата...Затова и са толкова дълголетни,щото знаят за кое си заслужава да хабиш енергия и нерви,и за кое не... Хвала тебе! Хвала тебе! Хвала тебе!
дядото на моята е уникален...седнал под асмата и чете вестник, а бабата покрай него намила нещо да стане да свърши ама той човека си чете и й вика - чакай ма, чакай да си прочета вестника па ще го свърша, за къде си се разбързала ама оная не спира мели, та мели и както чете той като земе тя една кофа с вода и бум върху него. само я погледна обърна си мократа страница и вика - гърмя, гърмя и заваля Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Аз................................... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Аз................................... - Page 2 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 11:31 #31

клелелелелелелеллелеееее,аз каде се натресох,тука секи пие ,бре Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Аз................................... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Аз................................... - Page 2 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 11:37 #32

БашФермер написа:
keriduen написа:
БашФермер написа:
много яко там цял ден по пещерите обикаляме, ядем по поляните, поркаме.....вечер някоя баба направи гювеч със сур белюз сортове мръвки вътре, а кви наденици тъпчат......и като заседнем на хлад.....в тия им каменни механи под къщите....ни ти трябва кръчма, ни ти трябва бар

Мечти,мечти.....
Много ме кефи,че там хората не се тормозят излишно със злободневни проблеми,винаги са над нещата...Затова и са толкова дълголетни,щото знаят за кое си заслужава да хабиш енергия и нерви,и за кое не... Хвала тебе! Хвала тебе! Хвала тебе!
дядото на моята е уникален...седнал под асмата и чете вестник, а бабата покрай него намила нещо да стане да свърши ама той човека си чете и й вика - чакай ма, чакай да си прочета вестника па ще го свърша, за къде си се разбързала ама оная не спира мели, та мели и както чете той като земе тя една кофа с вода и бум върху него. само я погледна обърна си мократа страница и вика - гърмя, гърмя и заваля Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Ето ти един мноооого умен мъж.... Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Аз................................... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Аз................................... - Page 2 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 11:39 #33

ааа тук ни съм се записвала...
Керииииии бичам те бе...ама не казвай на тошко.... Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Аз................................... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Аз................................... - Page 2 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 11:40 #34

rucan1 написа:
клелелелелелелеллелеееее,аз каде се натресох,тука секи пие ,бре Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

Лимонадка... Изплезване Изплезване Изплезване
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Аз................................... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Аз................................... - Page 2 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 11:52 #35

zizita1982 написа:
ааа тук ни съм се записвала...
Керииииии бичам те бе...ама не казвай на тошко.... Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане

Нема Зиз,ше си се обичкаме тайно...Ехх... Ехх... Ехх... Ехх... Ехх...
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Аз................................... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Аз................................... - Page 2 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 17:48 #36

лигла, Сладолед Ловец Ловец Ловец Който не слуша... Който не слуша... Който не слуша... Който не слуша... пак ли палувате зад гърба ми а Дявол Дявол Та, какво викаш?! Та, какво викаш?!
и мерси ,лимоната непия Кой като мен... ..сакам си Хлъц! Хлъц! Хлъц! Хлъц! Хлъц! Хлъц!
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Аз................................... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Аз................................... - Page 2 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 17:50 #37

rucan1 написа:
лигла, Сладолед Ловец Ловец Ловец Който не слуша... Който не слуша... Който не слуша... Който не слуша... пак ли палувате зад гърба ми а Дявол Дявол Та, какво викаш?! Та, какво викаш?!
и мерси ,лимоната непия Кой като мен... ..сакам си Хлъц! Хлъц! Хлъц! Хлъц! Хлъц! Хлъц!
баце.....всички групово изведнъж избягаха, само ил ми каза че трийсет минути работа имали Учудване Учудване Учудване Учудване ква ще да е тая работа заедно всички.....

ми дай да използваме тия 30мин ползотворно и да В джаза В джаза В джаза В джаза В джаза В джаза В джаза
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Аз................................... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Аз................................... - Page 2 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 12:57 #38

Абе вие двамцата сте ми твърде съмнителни... Брадясал Брадясал Брадясал
Върнете се в началото Go down
lucille_1412
Агроном
Агроном
lucille_1412

Female

Аз................................... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Аз................................... - Page 2 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 19:22 #39

keriduen написа:

Те по балкана са страшни,ма много са готини планинците...Ние с мъжо всеки път като можем се измъкваме и ходим до един град в Родопите Сърница...Много готини хора има там,едни такива спокойни и ларж,пък като седнат на маса винаги става супер купон...Никъде другаде не си почиваме по-добре от там...И винаги с кеф ходим...

Е как стигате до тази Сърница - два пъти опитвахме да стигнем до там, ама то пътят е като за офроуд състезание. Доспатчани казват, че го държат нарочно така, за да нямат много посетители.
А иначе Родопите са ми най-любимото място в България. Няма друго такова, а за хората просто нямам думи! Там са успели да запазят всичко нормално и човешко, което в големите градове вече отдавна изчезна.
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Аз................................... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Аз................................... - Page 2 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 22:48 #40

lucille_1412 написа:
keriduen написа:

Те по балкана са страшни,ма много са готини планинците...Ние с мъжо всеки път като можем се измъкваме и ходим до един град в Родопите Сърница...Много готини хора има там,едни такива спокойни и ларж,пък като седнат на маса винаги става супер купон...Никъде другаде не си почиваме по-добре от там...И винаги с кеф ходим...

Е как стигате до тази Сърница - два пъти опитвахме да стигнем до там, ама то пътят е като за офроуд състезание. Доспатчани казват, че го държат нарочно така, за да нямат много посетители.
А иначе Родопите са ми най-любимото място в България. Няма друго такова, а за хората просто нямам думи! Там са успели да запазят всичко нормално и човешко, което в големите градове вече отдавна изчезна.

Смях Смях Смях Смях Смях И ние първия път направихме грешката да минем през Пещера-Доспат и хубаво ,че си имаме офроуд автомобил,че иначе щехме си останем некъде в некое дере...Страшни дупки има,на някои места половината платно е в дерето пропаднало...Но има и път през Велинград и той си е напълно нормален,малко е по-дълъг ,около 30 км.,ако се не лъжа,но поне стигаш до Сърница без да си изгубиш я кардана ,я некоя гума у дупките... Смях Смях Смях Смях Смях Ние тая зима даже ходихме там по този път и всичко си беше наред...Така ,че дерзайте и може това лято се засечем некъде там... Намигане
Върнете се в началото Go down
lucille_1412
Агроном
Агроном
lucille_1412

Female

Аз................................... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Аз................................... - Page 2 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 15:03 #41

keriduen написа:
lucille_1412 написа:
keriduen написа:

Те по балкана са страшни,ма много са готини планинците...Ние с мъжо всеки път като можем се измъкваме и ходим до един град в Родопите Сърница...Много готини хора има там,едни такива спокойни и ларж,пък като седнат на маса винаги става супер купон...Никъде другаде не си почиваме по-добре от там...И винаги с кеф ходим...

Е как стигате до тази Сърница - два пъти опитвахме да стигнем до там, ама то пътят е като за офроуд състезание. Доспатчани казват, че го държат нарочно така, за да нямат много посетители.
А иначе Родопите са ми най-любимото място в България. Няма друго такова, а за хората просто нямам думи! Там са успели да запазят всичко нормално и човешко, което в големите градове вече отдавна изчезна.

Смях Смях Смях Смях Смях И ние първия път направихме грешката да минем през Пещера-Доспат и хубаво ,че си имаме офроуд автомобил,че иначе щехме си останем некъде в некое дере...Страшни дупки има,на някои места половината платно е в дерето пропаднало...Но има и път през Велинград и той си е напълно нормален,малко е по-дълъг ,около 30 км.,ако се не лъжа,но поне стигаш до Сърница без да си изгубиш я кардана ,я некоя гума у дупките... Смях Смях Смях Смях Смях Ние тая зима даже ходихме там по този път и всичко си беше наред...Така ,че дерзайте и може това лято се засечем некъде там... Намигане

Благодаря! Много полезна информация, дано да имам възможност да пробвам този друг път това лято!

Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Аз................................... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Аз................................... - Page 2 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 15:11 #42

Стискам ви палци,щото градчето не е за изпускане...Ако ти трябва и съвет къде да се настаните,пак аз съм насреща...Били сме в почти всички почивни станции и хотелчета...Препоръчвам "Романтика",там е супер ,дори и през зимата,а лятото е идеално за семейна почивка...Само трябва да се запазят места поне месец предварително,че там е супер натоварено лятото... Усмивка
Върнете се в началото Go down
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Аз................................... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Аз................................... - Page 2 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 15:16 #43

Кери сега малко пътя за Доспат го оправиха но пак си е по зле от този през Велинград.
Иначе в Сърница наистина е много красиво,заслужава си.
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Аз................................... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Аз................................... - Page 2 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 15:26 #44

zizita1982 написа:
Кери сега малко пътя за Доспат го оправиха но пак си е по зле от този през Велинград.
Иначе в Сърница наистина е много красиво,заслужава си.

Може,Зиз,ние след първия път се отказахме въобще да минаваме от там...Най-ми харева,че градчето не е чак толкова популярна туристическа дестинация и не е пренаселено...Между другото е и рай за рибари...Даже тая зима,видях на живо как ловяха риба през леда... Усмивка

Сега ще сложа една снимка на линк.От миналото лято е...това с цървената тениска е мойто мише... Ех, мечти
https://2img.net/r/ihimizer/i/dsc00231at.jpg/
Върнете се в началото Go down
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Аз................................... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Аз................................... - Page 2 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 16:34 #45

keriduen написа:
zizita1982 написа:
Кери сега малко пътя за Доспат го оправиха но пак си е по зле от този през Велинград.
Иначе в Сърница наистина е много красиво,заслужава си.

Може,Зиз,ние след първия път се отказахме въобще да минаваме от там...Най-ми харева,че градчето не е чак толкова популярна туристическа дестинация и не е пренаселено...Между другото е и рай за рибари...Даже тая зима,видях на живо как ловяха риба през леда... Усмивка

Сега ще сложа една снимка на линк.От миналото лято е...това с цървената тениска е мойто мише... Ех, мечти
https://2img.net/r/ihimizer/i/dsc00231at.jpg/
ние пък ходим на едно райско кътче по пътя за доспат на язовир "Широка поляна",сега ще цопна снимки,ако нямаш против.
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Аз................................... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Аз................................... - Page 2 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 16:38 #46

Ти пък....Разбира се ,че нямам нищо против... Усмивка
Върнете се в началото Go down
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Аз................................... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Аз................................... - Page 2 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 17:27 #47

keriduen написа:
Ти пък....Разбира се ,че нямам нищо против... Усмивка
това са от зимните.
Аз................................... - Page 2 Picture%252520128
Аз................................... - Page 2 Picture%252520183
Аз................................... - Page 2 Picture%252520202
сега ще потърся и летни
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Аз................................... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Аз................................... - Page 2 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 17:32 #48

Зиз,слагам го тва в списъка веднага... Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си
Върнете се в началото Go down
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Аз................................... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Аз................................... - Page 2 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 18:04 #49

Аз................................... - Page 2 8dfd227b4e09
Аз................................... - Page 2 Fb3ceb3ea204
Аз................................... - Page 2 859727b5767c
Аз................................... - Page 2 618aaafd05f6
айде стига толкова че ти направих темата фото албум. Срамержлив Усмивка
Върнете се в началото Go down
Блонди
Агроном
Агроном
Блонди

Female

Аз................................... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Аз................................... - Page 2 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 13:15 #50

Да те поздравя с нещичко Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване

Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Аз................................... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Аз................................... - Page 2 Mini_c13 #51

Върнете се в началото Go down
 

Аз...................................

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 12Иди на страница : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: От и за потребителите :: Потребители-