Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Аз................................... - Page 11 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Аз................................... - Page 11 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Аз...................................

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
АвторСъобщение
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Аз................................... - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Аз................................... - Page 11 Mini_c13Сря 27 Юли 2011, 11:51 #251

keriduen написа:
niika123 написа:
keriduen написа:
titi166768 написа:
Кери не съм руса, научих се - поздравче


Тити,ма как ме уцели право с сърцето... Сърцетуп Сърцетуп Сърцетуп Сърцетуп Сърцетуп Сърцетуп Сърцетуп Сърцетуп


Ей Кери, никаква няма да ми пишеш... 2 седмици ме нямаше и едно гуш не получих,,,,,, с други се обясняваш в любов, изневеряваш Рев Рев Рев Рев Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък!

Не е вярно,виж в добро утрото как пищях и те гушках... Гушкане Гушкане Гушкане Букет Букет Букет Букет Букет

За малко да се спомина от напрежение. Викам си - край... Кери ме забрави Цун! Цун! Цун! Цун! Цун!
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Аз................................... - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Аз................................... - Page 11 Mini_c13Сря 27 Юли 2011, 11:56 #252

niika123 написа:

За малко да се спомина от напрежение. Викам си - край... Кери ме забрави Цун! Цун! Цун! Цун! Цун!

Ти па...как може да си помислиш такова нещо...Да те поздравя... Ех, мечти Ех, мечти Ех, мечти
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Аз................................... - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Аз................................... - Page 11 Mini_c13Сря 27 Юли 2011, 12:32 #253

ай благодаря ти много, на мен разбира се с тази проста мозила нищо не ми излиза освен празно място в очертанията на поздравчето, ама важното е жалнието Плезене Плезене Заливане от смях Заливане от смях Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Букет
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Аз................................... - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Аз................................... - Page 11 Mini_c13Сря 27 Юли 2011, 13:51 #254

niika123 написа:
ай благодаря ти много, на мен разбира се с тази проста мозила нищо не ми излиза освен празно място в очертанията на поздравчето, ама важното е жалнието Плезене Плезене Заливане от смях Заливане от смях Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Букет

Ох,бе и ти...Смени браузъра или да ти кажа коя е песента,че да си я заредиш сама... Учудване
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Аз................................... - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Аз................................... - Page 11 Mini_c13Сря 27 Юли 2011, 14:18 #255

keriduen написа:
niika123 написа:
ай благодаря ти много, на мен разбира се с тази проста мозила нищо не ми излиза освен празно място в очертанията на поздравчето, ама важното е жалнието Плезене Плезене Заливане от смях Заливане от смях Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Букет

Ох,бе и ти...Смени браузъра или да ти кажа коя е песента,че да си я заредиш сама... Учудване

в работата имам само експлорер и мозила, през експлорера въобще не зареждам сайта, пък камоли да стигна до песничката..., а мозилата ми отваря вечено празни картинки или празни поздравчета с песнички Ругаене
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Аз................................... - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Аз................................... - Page 11 Mini_c13Сря 27 Юли 2011, 16:07 #256

niika123 написа:
keriduen написа:
niika123 написа:
ай благодаря ти много, на мен разбира се с тази проста мозила нищо не ми излиза освен празно място в очертанията на поздравчето, ама важното е жалнието Плезене Плезене Заливане от смях Заливане от смях Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Букет

Ох,бе и ти...Смени браузъра или да ти кажа коя е песента,че да си я заредиш сама... Учудване

в работата имам само експлорер и мозила, през експлорера въобще не зареждам сайта, пък камоли да стигна до песничката..., а мозилата ми отваря вечено празни картинки или празни поздравчета с песнички Ругаене

Хубу...Песента беше "Ела,ела" на Слави Трифонов... Срамержлив Срамержлив Срамержлив Да си я слушкаш утре сутринта... Гушкане Гушкане Гушкане
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Аз................................... - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Аз................................... - Page 11 Mini_c13Чет 28 Юли 2011, 06:38 #257

keriduen написа:
niika123 написа:
keriduen написа:
niika123 написа:
ай благодаря ти много, на мен разбира се с тази проста мозила нищо не ми излиза освен празно място в очертанията на поздравчето, ама важното е жалнието Плезене Плезене Заливане от смях Заливане от смях Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Букет

Ох,бе и ти...Смени браузъра или да ти кажа коя е песента,че да си я заредиш сама... Учудване

в работата имам само експлорер и мозила, през експлорера въобще не зареждам сайта, пък камоли да стигна до песничката..., а мозилата ми отваря вечено празни картинки или празни поздравчета с песнички Ругаене

Хубу...Песента беше "Ела,ела" на Слави Трифонов... Срамержлив Срамержлив Срамержлив Да си я слушкаш утре сутринта... Гушкане Гушкане Гушкане


Кери ще си я слушкам вечерта и ще си мисля за теб пиейки биричка Гушкане Гушкане Гушкане
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Аз................................... - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Аз................................... - Page 11 Mini_c13Чет 28 Юли 2011, 11:58 #258

niika123 написа:
keriduen написа:
niika123 написа:
keriduen написа:
niika123 написа:
ай благодаря ти много, на мен разбира се с тази проста мозила нищо не ми излиза освен празно място в очертанията на поздравчето, ама важното е жалнието Плезене Плезене Заливане от смях Заливане от смях Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Букет

Ох,бе и ти...Смени браузъра или да ти кажа коя е песента,че да си я заредиш сама... Учудване

в работата имам само експлорер и мозила, през експлорера въобще не зареждам сайта, пък камоли да стигна до песничката..., а мозилата ми отваря вечено празни картинки или празни поздравчета с песнички Ругаене

Хубу...Песента беше "Ела,ела" на Слави Трифонов... Срамержлив Срамержлив Срамержлив Да си я слушкаш утре сутринта... Гушкане Гушкане Гушкане


Кери ще си я слушкам вечерта и ще си мисля за теб пиейки биричка Гушкане Гушкане Гушкане

Аууууууу,изчервявам се... Гушкане Гушкане Гушкане
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Аз................................... - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Аз................................... - Page 11 Mini_c13Чет 28 Юли 2011, 12:11 #259

недей, че не ти отива в червено Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Аз................................... - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Аз................................... - Page 11 Mini_c13Чет 28 Юли 2011, 12:28 #260

niika123 написа:
недей, че не ти отива в червено Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа

Ще бе хърличке...Чек ад те забърша..Брис-брис... Ех, мечти Ех, мечти Ех, мечти
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Аз................................... - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Аз................................... - Page 11 Mini_c13Чет 28 Юли 2011, 12:41 #261

keriduen написа:
niika123 написа:
недей, че не ти отива в червено Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа

Ще бе хърличке...Чек ад те забърша..Брис-брис... Ех, мечти Ех, мечти Ех, мечти


Няма хубав човек дет да му стои добре червеното.. Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив
И стига си ме брисала, че ще ми протриеш изгорялото от морето носле Кикот Кикот Кикот
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Аз................................... - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Аз................................... - Page 11 Mini_c13Чет 28 Юли 2011, 19:11 #262

niika123 написа:
keriduen написа:
niika123 написа:
недей, че не ти отива в червено Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа

Ще бе хърличке...Чек ад те забърша..Брис-брис... Ех, мечти Ех, мечти Ех, мечти


Няма хубав човек дет да му стои добре червеното.. Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив
И стига си ме брисала, че ще ми протриеш изгорялото от морето носле Кикот Кикот Кикот

Чак сега си зачетох поста и в 5 думи 3 правописни грешки...Баси... Кикотене Кикотене Кикотене
Добре де,нема те бриша известно време,смъркай... Няма пък! Няма пък! Няма пък!
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Аз................................... - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Аз................................... - Page 11 Mini_c13Вто 02 Авг 2011, 09:24 #263

кери, само да ти пожелая весело изкарване на морето, и не обръщай внимание на пясъка в д....о лесно се мие Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Аз................................... - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Аз................................... - Page 11 Mini_c13Вто 02 Авг 2011, 09:27 #264

Кери да си изкараш добре на морето и да знаеш че ще си те чакаме (особенно хърличка и аз,че без тебе ще се осополявим яко Срамержлив ) Гушкане Гушкане Гушкане
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Аз................................... - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Аз................................... - Page 11 Mini_c13Вто 02 Авг 2011, 09:29 #265

annaag1 написа:
кери, само да ти пожелая весело изкарване на морето, и не обръщай внимание на пясъка в д....о лесно се мие Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане

Благодаря,Ани...Аз не смятам много да ходя на плажа,само на басейнчето и под чадърчето,че да не се курдисам първа братовчедка на варено раче да стана... Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Аз................................... - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Аз................................... - Page 11 Mini_c13Вто 02 Авг 2011, 09:30 #266

Taisita написа:
Кери да си изкараш добре на морето и да знаеш че ще си те чакаме (особенно хърличка и аз,че без тебе ще се осополявим яко Срамержлив ) Гушкане Гушкане Гушкане

И на мен ще ми липсвате, наистина, и вие и сополките ви... Ех, мечти Ех, мечти Ех, мечти
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Аз................................... - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Аз................................... - Page 11 Mini_c13Вто 02 Авг 2011, 09:35 #267

Ти хубаво си седи на басейнчето, ама зарад нас поне един път се цопни и в морето де Кикотене Кикотене
и да си прекараш добре ... ние тука ше си те чакаме Гушкане
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Аз................................... - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Аз................................... - Page 11 Mini_c13Вто 02 Авг 2011, 09:37 #268

keriduen написа:
Taisita написа:
Кери да си изкараш добре на морето и да знаеш че ще си те чакаме (особенно хърличка и аз,че без тебе ще се осополявим яко Срамержлив ) Гушкане Гушкане Гушкане

И на мен ще ми липсвате, наистина, и вие и сополките ви... Ех, мечти Ех, мечти Ех, мечти

Като се върнеш направо взимай голямата кърпа... ще има нужда Срамержлив Срамержлив Срамержлив
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Аз................................... - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Аз................................... - Page 11 Mini_c13Вто 02 Авг 2011, 09:48 #269

valja написа:
Ти хубаво си седи на басейнчето, ама зарад нас поне един път се цопни и в морето де Кикотене Кикотене
и да си прекараш добре ... ние тука ше си те чакаме Гушкане

Щом е заради вас,шса прежаля ,един път ще се потопя... Гушкане Гушкане Гушкане
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Аз................................... - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Аз................................... - Page 11 Mini_c13Вто 02 Авг 2011, 09:49 #270

Taisita написа:
keriduen написа:
Taisita написа:
Кери да си изкараш добре на морето и да знаеш че ще си те чакаме (особенно хърличка и аз,че без тебе ще се осополявим яко Срамержлив ) Гушкане Гушкане Гушкане

И на мен ще ми липсвате, наистина, и вие и сополките ви... Ех, мечти Ех, мечти Ех, мечти

Като се върнеш направо взимай голямата кърпа... ще има нужда Срамержлив Срамержлив Срамержлив

Нали знаеш,че съм богато запасена с кърпички... Голяма работа Голяма работа Голяма работа
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Аз................................... - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Аз................................... - Page 11 Mini_c13Вто 02 Авг 2011, 09:58 #271

keriduen написа:
Taisita написа:
keriduen написа:
Taisita написа:
Кери да си изкараш добре на морето и да знаеш че ще си те чакаме (особенно хърличка и аз,че без тебе ще се осополявим яко Срамержлив ) Гушкане Гушкане Гушкане

И на мен ще ми липсвате, наистина, и вие и сополките ви... Ех, мечти Ех, мечти Ех, мечти

Като се върнеш направо взимай голямата кърпа... ще има нужда Срамержлив Срамержлив Срамержлив

Нали знаеш,че съм богато запасена с кърпички... Голяма работа Голяма работа Голяма работа

На това разчитам Букет
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Аз................................... - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Аз................................... - Page 11 Mini_c13Вто 02 Авг 2011, 10:07 #272

Taisita написа:
keriduen написа:
Taisita написа:
keriduen написа:
Taisita написа:
Кери да си изкараш добре на морето и да знаеш че ще си те чакаме (особенно хърличка и аз,че без тебе ще се осополявим яко Срамержлив ) Гушкане Гушкане Гушкане

И на мен ще ми липсвате, наистина, и вие и сополките ви... Ех, мечти Ех, мечти Ех, мечти

Като се върнеш направо взимай голямата кърпа... ще има нужда Срамержлив Срамержлив Срамержлив

Нали знаеш,че съм богато запасена с кърпички... Голяма работа Голяма работа Голяма работа

На това разчитам Букет

На мен винаги може да се разчита... Танцуване Танцуване Танцуване
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Аз................................... - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Аз................................... - Page 11 Mini_c13Чет 01 Сеп 2011, 16:02 #273

Кери, скъпа, ти днеска наистина се много тъжна и самотна Намръщка Намръщка Намръщка
Който и твой клип да пусна все е тъжен и като ги слушам ми къса сърцето
Моля те малко по-ведро Ех, мечти Ех, мечти Ех, мечти че предаваш и на мен мъката си
Обичам те и те прегръщам Гушкане Мляска (майченски)
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Аз................................... - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Аз................................... - Page 11 Mini_c13Чет 01 Сеп 2011, 18:43 #274

Я да взема да си сипя една водка. Хайде сбогом чиста съвест Наздраве! Наздраве! Наздраве!
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Аз................................... - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Аз................................... - Page 11 Mini_c13Чет 01 Сеп 2011, 18:56 #275

лета написа:
Кери, скъпа, ти днеска наистина се много тъжна и самотна Намръщка Намръщка Намръщка
Който и твой клип да пусна все е тъжен и като ги слушам ми къса сърцето
Моля те малко по-ведро Ех, мечти Ех, мечти Ех, мечти че предаваш и на мен мъката си
Обичам те и те прегръщам Гушкане Мляска (майченски)

Ще се опитам,Лети...Но така е човек си има и такива дни,дано да са по-малко...И аз те гушкам... Гушкане Гушкане Гушкане
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Аз................................... - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Аз................................... - Page 11 Mini_c13 #276

Върнете се в началото Go down
 

Аз...................................

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 11 от 12Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: От и за потребителите :: Потребители-