Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Най-после и аз да се представя ... - Page 5 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Най-после и аз да се представя ... - Page 5 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Най-после и аз да се представя ...

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 19  Next
АвторСъобщение
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 5 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 07:05 #101

НАти, Вале, честито и на двете .... много пишете, аз изоставам Рев Рев
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 5 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 07:14 #102

Мерси Ния,още три мнения и ще ти направя място при мене в килията Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Направо ме следваш по петите и двете май по едно и също време ще излезем от затвора Наздравица


Последната промяна е направена от Taisita на Чет 14 Юли 2011, 07:15; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 5 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 07:15 #103

niika123 написа:
НАти, Вале, честито и на двете .... много пишете, аз изоставам Рев Рев

Важно е да не се предаваш и ти ще успееш ..
Аз засега няма закъде да бързам, че не знам каква е следващата титла, пък тази си ми харесва с тез бири Наздравица
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 5 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 07:16 #104

О,да докопам ли бирата няма да бързам и аз Давам ти сърцето си
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 5 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 07:19 #105

не, не , не... аз ще искам да ми направят лична титла "сополивка" ... тези никак не ми допадат Рев Рев Рев Рев Рев Рев
И този брадатият талибанин не ми е любимец
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 5 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 07:26 #106

А не е честно ако ти искаш титла "сополивка" и аз ще искам титла само за мене Рев Рев Рев е не искам "сополивка" а тази може би "смехуранка" Суперско
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 5 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 07:32 #107

хахахах, ми искай си де... тука всеки има право да иска... само дето като гледам всеки ден сме си почти само ние трите с Валето , няма кой да ни направи титлите Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 5 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 07:47 #108

Ще си останем с искането само Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
А добре дошла в затвора,ще спиш на горното легло,аз като по-стар затворник вече заех долното Ех, мечти
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 5 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 07:49 #109

niika123 написа:
хахахах, ми искай си де... тука всеки има право да иска... само дето като гледам всеки ден сме си почти само ние трите с Валето , няма кой да ни направи титлите Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа

Смях Смях Смях Смях
щом всички искате, искам и аз, въпреки, че тази с биричките си ме кефи
аз искам дечко да е мойта може би ето тоя Пружина Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 5 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 07:53 #110

Taisita написа:
Ще си останем с искането само Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
А добре дошла в затвора,ще спиш на горното легло,аз като по-стар затворник вече заех долното Ех, мечти

като ви изтече присъдата, свиркайте да ви зачакам на портала Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях с две бири Наздравица
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 5 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 07:55 #111

Напъвам се напъвам ,а дано довечера да ме чакаш на портала,ама с цяла каса бира Усмивка

Е много хубави титли сме си измислили Сладолед
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 5 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 08:19 #112

Taisita написа:
Напъвам се напъвам ,а дано довечера да ме чакаш на портала,ама с цяла каса бира Усмивка

Е много хубави титли сме си измислили Сладолед


Е ти не се оплаквай, по-добре си от мен Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 5 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 08:23 #113

По-добре с някакви си 20 мнения горе долу,ще ме издухаш набързо Срамержлив
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 5 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 08:46 #114

Taisita написа:
По-добре с някакви си 20 мнения горе долу,ще ме издухаш набързо Срамержлив

Айдееее ейййй, касата с бира се охлажда в хладилника
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 5 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 08:48 #115

Taisita написа:
По-добре с някакви си 20 мнения горе долу,ще ме издухаш набързо Срамержлив


Логично погледнато няма как да те издухам.... защото те чакам ти да отговориш, за да пиша след теб хихихи Срамержлив Срамержлив Срамержлив Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 5 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 09:06 #116

то всичко е навързано аз теб и Валя чакам,направо си ви дебна,а и след това изказване че бирата се изстудява,как да не се напъна Букет
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 5 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 09:07 #117

Taisita написа:
то всичко е навързано аз теб и Валя чакам,направо си ви дебна,а и след това изказване че бирата се изстудява,как да не се напъна Букет


да, аз напредвам докато ти си на обяд, после ти напреднеш с Валето когато аз съм обяд... и после става една мешана скара Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Най-после и аз да се представя ... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 5 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 09:08 #118

niika123 написа:
Taisita написа:
то всичко е навързано аз теб и Валя чакам,направо си ви дебна,а и след това изказване че бирата се изстудява,как да не се напъна Букет


да, аз напредвам докато ти си на обяд, после ти напреднеш с Валето когато аз съм обяд... и после става една мешана скара Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

докато почивате аз ще ви изям скарата Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 5 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 09:08 #119

Aaaa аз съм тука вече обядвах Изплезване Сладолед
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Най-после и аз да се представя ... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 5 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 09:12 #120

е добре де ще си я поделим Барбекю ама какъв тоз обяд преди 12 ч. Учудване Учудване Учудване Учудване
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 5 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 09:16 #121

как преди то 12 мина Усмивка е ако преложиш десерт няма да откажа Срамержлив Сладолед
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 5 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 09:17 #122

Taisita написа:
как преди то 12 мина Усмивка е ако преложиш десерт няма да откажа Срамержлив Сладолед


я разкажи какво яде, че умирам от глад Рев
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 5 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 09:22 #123

похвалих се вече в другата тема - картофени кюфтета с кисело мляко Ех, мечти
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Най-после и аз да се представя ... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 5 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 09:25 #124

Taisita написа:
как преди то 12 мина Усмивка е ако преложиш десерт няма да откажа Срамержлив Сладолед

ето малко сладолед, че друго трудно намирам, ще ти се отще докато ти намеря Сладоледаджийки Сладоледаджийки Сладоледаджийки Сладоледаджийки Сладоледаджийки Сладоледаджийки Сладоледаджийки Сладоледаджийки Сладоледаджийки Сладоледаджийки
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 5 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 09:27 #125

Taisita написа:
похвалих се вече в другата тема - картофени кюфтета с кисело мляко Ех, мечти


мале, а при мен не се знае кога ще обядвам Рев Рев
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Най-после и аз да се представя ... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 5 Mini_c13 #126

Върнете се в началото Go down
 

Най-после и аз да се представя ...

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 5 от 19Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 19  Next

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: От и за потребителите :: Потребители-