Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Най-после и аз да се представя ... - Page 6 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Най-после и аз да се представя ... - Page 6 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Най-после и аз да се представя ...

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next
АвторСъобщение
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 6 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 09:30 #126

Еха и десерт си изпросих Сладолед

Ния няма ли обедна почивка?

Оспамихме на Валето темата ей Изплезване
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 6 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 09:41 #127

Валето не се сърди, тя е добро момиче Букет

Аз ще излизам на обяд към 13 и нещо ... колегите се замотаха и ги чакам Рев
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 6 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 09:45 #128

Тя само ни амбицира и бирата приготвила да се изстудява,може и някое мезе да завърти Срамержлив
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Най-после и аз да се представя ... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 6 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 09:57 #129

[quote="Taisita"]Еха и десерт си изпросих Сладолед

ами то ако не си кажеш няма как да се разбере, че искаш ОМГ!
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 6 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 10:51 #130

niika123 написа:
Taisita написа:
то всичко е навързано аз теб и Валя чакам,направо си ви дебна,а и след това изказване че бирата се изстудява,как да не се напъна Букет


да, аз напредвам докато ти си на обяд, после ти напреднеш с Валето когато аз съм обяд... и после става една мешана скара Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

мешаната скара пристигна Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 6 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 10:54 #131

гледам, че и десертчета нещо раздавате Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 6 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 11:04 #132

само сладоледче има Срамержлив Лакомница
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 6 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 11:08 #133

Taisita написа:
само сладоледче има Срамержлив Лакомница

оооо за мен тогава студена биричка Наздравица
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 6 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 11:10 #134

valja написа:
Taisita написа:
само сладоледче има Срамержлив Лакомница

оооо за мен тогава студена биричка Наздравица

я да ви видя какво правите без меннннннн Тц-тц!
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 6 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 11:13 #135

niika123 написа:
valja написа:
Taisita написа:
само сладоледче има Срамержлив Лакомница

оооо за мен тогава студена биричка Наздравица

я да ви видя какво правите без меннннннн Тц-тц!

тебе чакаме, кво друго да правим ... Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц!
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 6 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 11:16 #136

Дааа чакаме те,и да се оплача Валето ме дразни с биричка пък не дава Рев Рев Рев
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 6 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 11:18 #137

аз изядох половин наденичка и нахраних двете кученца на заведението с другата половинка Ехх... Ехх... Ехх... Ехх...
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 6 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 11:18 #138

Taisita написа:
Дааа чакаме те,и да се оплача Валето ме дразни с биричка пък не дава Рев Рев Рев
Аз ще ти дам Наздравица Наздравица Наздравица не ми се свиди Наздравица Наздравица Наздравица
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 6 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 11:20 #139

лета написа:
Taisita написа:
Дааа чакаме те,и да се оплача Валето ме дразни с биричка пък не дава Рев Рев Рев
Аз ще ти дам Наздравица Наздравица Наздравица не ми се свиди Наздравица Наздравица Наздравица


Не й давай на Нати, че е малка още Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 6 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 11:22 #140

Да,да малка я не се обаждай,ако слушкаш ще деля халбата с тебе Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Наздравица
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 6 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 11:23 #141

niika123 написа:
лета написа:
Taisita написа:
Дааа чакаме те,и да се оплача Валето ме дразни с биричка пък не дава Рев Рев Рев
Аз ще ти дам Наздравица Наздравица Наздравица не ми се свиди Наздравица Наздравица Наздравица


Не й давай на Нати, че е малка още Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

Лелее колко си лоша Който не слуша... Който не слуша... Който не слуша... То това е безалкохолно Хлъц! Хлъц! Хлъц! и шампанското е детско
Ето ти Нати Наздравица Наздравица Наздравица
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 6 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 11:25 #142

лета написа:
niika123 написа:
лета написа:
Taisita написа:
Дааа чакаме те,и да се оплача Валето ме дразни с биричка пък не дава Рев Рев Рев
Аз ще ти дам Наздравица Наздравица Наздравица не ми се свиди Наздравица Наздравица Наздравица


Не й давай на Нати, че е малка още Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

Лелее колко си лоша Който не слуша... Който не слуша... Който не слуша... То това е безалкохолно Хлъц! Хлъц! Хлъц! и шампанското е детско
Ето ти Нати Наздравица Наздравица Наздравица


Лети, ще те обадя на някоя лоша леля да ти държа ушите Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 6 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 11:29 #143

Ще ме обадиш, но още си в На топло
Когато излезеш тогава ще му мисля Брадясал Брадясал Брадясал
а мога и да те подкупя с едно Букет и с една Точене и с един Лакомница
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 6 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 11:30 #144

Имам си биричка Наздравица каква е ледена и вкусна,Ния ако не кажеш на лошата леличка ще я разделя с тебе Ехх... Виж каква е добричка Лети,дава ли ти сърце да я издадеш Давам ти сърцето си
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 6 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 11:42 #145

Taisita написа:
Имам си биричка Наздравица каква е ледена и вкусна,Ния ако не кажеш на лошата леличка ще я разделя с тебе Ехх... Виж каква е добричка Лети,дава ли ти сърце да я издадеш Давам ти сърцето си

еее да не ви остави човек за малко и шъ съ напийте бре.. Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
хойкате ми на обядчета, туйто, онуйто, а аз гладна да си стояяя Рев Рев Рев
пък и всичката биричка изпихте, сега като излезете от затвора кво шъ пием..
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 6 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 11:43 #146

Вале веднага за тебе спагетки и биричка да ти е сладко Спагети Наздравица

Ние да излезем пък пиенето лесна работа Голяма работа
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 6 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 11:45 #147

ох, миличката ми тя.. Ех, мечти сега ше метна друга каса в хладилника да се охлажда ... Наздравица Наздравица Наздравица за почерпката ..
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 6 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 11:49 #148

Само да се измъкна до довечера и ще има Мажоретки Мажоретки Мажоретки Каубой
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 6 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 11:51 #149

Taisita написа:
Само да се измъкна до довечера и ще има Мажоретки Мажоретки Мажоретки Каубой

Айде наела съм цяла банкетна зала за довечера с многоооо Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 6 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 11:56 #150

Само заради бирата така се напъвам,признавам си Срамержлив Срамержлив Срамержлив
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Най-после и аз да се представя ... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 6 Mini_c13 #151

Върнете се в началото Go down
 

Най-после и аз да се представя ...

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 6 от 19Иди на страница : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: От и за потребителите :: Потребители-