Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Кръстосан разпит - Page 10 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Кръстосан разпит - Page 10 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Кръстосан разпит

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 21  Next
АвторСъобщение
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Кръстосан разпит - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 10 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 21:11 #226

keriduen написа:
zizita1982 написа:
ааа какъв въпрос ми хрумна.
До сега май никой не го е задавал ма смятъм на всеки да го задавам вече.
10 Кери какво мислиш за мен,искренно и лично?
Щом задаваш въпроса Зиз,значи трябва да си готова за отговора...
Когато се регнах в началото оттатък,теб харесах най-малко,реших ,че има нещо фалшиво в теб,че прекалено много търсиш внимание...Но постепенно започнах да те опознавам и да те харесвам все повече...Разбрах,че си вярна на хората ,които смяташ за приятели,което е адски важно за мен...Хареса ми как не ти пукаше какви ги плещиш предните два дена тука в тая тема,защото ми показа,че си директен човек...Има нещо странно и противоречиво в теб,което обаче ме привлича,защото харесвам необикновеното...
Естествено че съм готова.Аз съм човек който държи да му се казва всичко ясно и разбрано.а не с заобикалки.защото тези неща не че не ги разбирам но не искам.
Обичам откритите отношения.МНого мразя лицемерите,казах го и преди.
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кръстосан разпит - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 10 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 21:16 #227

БашФермер написа:
11. до къде би стигнала в действията си огромна сума пари, стигащи за подсигуряването и на внуците ти ?
..............................
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Кръстосан разпит - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 10 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 21:16 #228

12??
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Кръстосан разпит - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 10 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 21:19 #229

БашФермер написа:
11. до къде би стигнала в действията си огромна сума пари, стигащи за подсигуряването и на внуците ти ?

Парите ,Баш ,никога не са ми били определящ фактор,била съм и без тях,имала съм и повече от колкото ми трябват...Не бих погазила принципите си за пари...Докато имам ръце и глава на раменете си,все ще намеря начин да подсигуря детето си и неговите деца,ако се наложи...
Парите купуват щастие,но не могат да ми купят достойнство...
Демек,не бих жертвала абсолютно всичко за пари...Най-малко за това от всичко друго на света...
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Кръстосан разпит - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 10 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 21:21 #230

zizita1982 написа:
keriduen написа:
zizita1982 написа:
ааа какъв въпрос ми хрумна.
До сега май никой не го е задавал ма смятъм на всеки да го задавам вече.
10 Кери какво мислиш за мен,искренно и лично?
Щом задаваш въпроса Зиз,значи трябва да си готова за отговора...
Когато се регнах в началото оттатък,теб харесах най-малко,реших ,че има нещо фалшиво в теб,че прекалено много търсиш внимание...Но постепенно започнах да те опознавам и да те харесвам все повече...Разбрах,че си вярна на хората ,които смяташ за приятели,което е адски важно за мен...Хареса ми как не ти пукаше какви ги плещиш предните два дена тука в тая тема,защото ми показа,че си директен човек...Има нещо странно и противоречиво в теб,което обаче ме привлича,защото харесвам необикновеното...
Естествено че съм готова.Аз съм човек който държи да му се казва всичко ясно и разбрано.а не с заобикалки.защото тези неща не че не ги разбирам но не искам.
Обичам откритите отношения.МНого мразя лицемерите,казах го и преди.

Правилно Зизи... ОК
Да знаеш,че и аз ще те питам същото .... Срамержлив Срамержлив Срамержлив
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Кръстосан разпит - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 10 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 21:22 #231

12.Какво за теб е романтиката?Как я възприемаш и какво е романтично за теб?

мене ми е болна тая тема Намръщка
защото аз по общоприетите представи съм далеч от това нещо,по друг начин го разбирам и искам и други хора да питам какво виждане имат.
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кръстосан разпит - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 10 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 21:22 #232

13. ако се наложи за какво би жертвала живота си ?
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Кръстосан разпит - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 10 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 21:23 #233

ildevaris написа:
12.Какво за теб е романтиката?Как я възприемаш и какво е романтично за теб?

мене ми е болна тая тема Намръщка
защото аз по общоприетите представи съм далеч от това нещо,по друг начин го разбирам и искам и други хора да питам какво виждане имат.
чекии аз де се умъкна у тоз въпрос да почета ,то си е бап за мене-романтикчт на форума Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Кръстосан разпит - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 10 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 21:31 #234

ildevaris написа:
12.Какво за теб е романтиката?Как я възприемаш и какво е романтично за теб?

мене ми е болна тая тема Намръщка
защото аз по общоприетите представи съм далеч от това нещо,по друг начин го разбирам и искам и други хора да питам какво виждане имат.

По това си приличаме май Ил...И аз хич не разбирам от романтика,когато са ми подарявали цветя ме е напушвало на смях,щото е тъпо да дадеш пари за нещо вече мъртво,няма красота в това...Подаръците също не са ми по вкуса,защото много рядко хората улучват моя вкус...Мишето,когато иска да ми купи нещо,просто ме взема със себе си и ме оставя да си харесам нещо...
Романтично би било примерно,тази година за рожденния ми ден да ми подари,това което искам от много време,но все не се разбираме по въпроса...А именно татус на поне половината ми гръб...Той никак не харесва такива неща и все се караме по въпроса...
Значи романтика е някой да направи нещо различно от общоприетото,нещо странно и необикновено,само за да те зарадва...
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Кръстосан разпит - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 10 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 21:34 #235

БашФермер написа:
13. ако се наложи за какво би жертвала живота си ?

За да защитя хората,които обичам...Както казах,когато трябва да защитя любимите си хора,забравям за всичко друго,дори за себе си...Пред очите ми ще бъде само целта и съм готова да я постигна,па макар и на тази цена...
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кръстосан разпит - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 10 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 21:38 #236

14. как би реагирала ако детето ти признае че е хомосексуално ?
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Кръстосан разпит - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 10 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 21:39 #237

15какво би избрала: имаш 2 острова
на единият е човек когото не понасяш но на него има вода ,храна
на другият си сама и само склонове
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Кръстосан разпит - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 10 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 21:43 #238

БашФермер написа:
14. как би реагирала ако детето ти признае че е хомосексуално ?

Ми имала съм приятели,които са били такива...Не го смятам за нещо осъдително...Нито ненормално...Човек не избира какъв да се роди и не трябва да се опитва да се нагажда според представата на другите за нормално...Бих го приела,тя си е моя дъщеря и това няма да ми промени отношението спрямо нея...
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Кръстосан разпит - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 10 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 21:46 #239

rucan1 написа:
15какво би избрала: имаш 2 острова
на единият е човек когото не понасяш но на него има вода ,храна
на другият си сама и само склонове

Е,не съм самоубиец...Естествено ,че ще отида при въпросния човек..Все ще има начин да се разберем,щом алтернативата е смърт...Пък и не съм срещала чак толкова неприятен за мен човек,че да избера смърт пред разбирателството си с него...Едва ли и ще срещна...

Ценя си живота все пак,не бих го захвърлила за глупости...
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Кръстосан разпит - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 10 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 21:48 #240

keriduen написа:
rucan1 написа:
15какво би избрала: имаш 2 острова
на единият е човек когото не понасяш но на него има вода ,храна
на другият си сама и само склонове

Е,не съм самоубиец...Естествено ,че ще отида при въпросния човек..Все ще има начин да се разберем,щом алтернативата е смърт...Пък и не съм срещала чак толкова неприятен за мен човек,че да избера смърт пред разбирателството си с него...Едва ли и ще срещна...

Ценя си живота все пак,не бих го захвърлила за глупости...
леле пиле ,,ша тъ ям
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Кръстосан разпит - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 10 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 21:48 #241

16.Страхуваш ли се от самотата?

п.п.Кери сори,че ще го кажа но не сме много на едно мнение за романтиката Намръщка

ако дойде мой ред да ме питате ще обяснявам,но различно мисля по въпроса Намръщка Намръщка Намръщка
много иначе даже.
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кръстосан разпит - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 10 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 21:49 #242

ildevaris написа:
16.Страхуваш ли се от самотата?

п.п.Кери сори,че ще го кажа но не сме много на едно мнение за романтиката Намръщка

ако дойде мой ред да ме питате ще обяснявам,но различно мисля по въпроса Намръщка Намръщка Намръщка
много иначе даже.
ми значи ти си след кери и тва ти е първия въпрос че ми стана интересно Намигане

а вчера за моята романика нищо не каза като опънах локума
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Кръстосан разпит - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 10 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 21:52 #243

БашФермер написа:
ildevaris написа:
16.Страхуваш ли се от самотата?

п.п.Кери сори,че ще го кажа но не сме много на едно мнение за романтиката Намръщка

ако дойде мой ред да ме питате ще обяснявам,но различно мисля по въпроса Намръщка Намръщка Намръщка
много иначе даже.
ми значи ти си след кери и тва ти е първия въпрос че ми стана интересно Намигане

а вчера за моята романика нищо не каза като опънах локума

ти за романтиката каза само Да!

нямаше локум Учудване
за кой локум става въпрос,май не съм разбрала...
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кръстосан разпит - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 10 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 21:55 #244

ildevaris написа:
БашФермер написа:
ildevaris написа:
16.Страхуваш ли се от самотата?

п.п.Кери сори,че ще го кажа но не сме много на едно мнение за романтиката Намръщка

ако дойде мой ред да ме питате ще обяснявам,но различно мисля по въпроса Намръщка Намръщка Намръщка
много иначе даже.
ми значи ти си след кери и тва ти е първия въпрос че ми стана интересно Намигане

а вчера за моята романика нищо не каза като опънах локума

ти за романтиката каза само Да!

нямаше локум Учудване
за кой локум става въпрос,май не съм разбрала...
имам да ти го намеря ли Намигане
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Кръстосан разпит - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 10 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 21:56 #245

БашФермер написа:
ildevaris написа:
БашФермер написа:
ildevaris написа:
16.Страхуваш ли се от самотата?

п.п.Кери сори,че ще го кажа но не сме много на едно мнение за романтиката Намръщка

ако дойде мой ред да ме питате ще обяснявам,но различно мисля по въпроса Намръщка Намръщка Намръщка
много иначе даже.
ми значи ти си след кери и тва ти е първия въпрос че ми стана интересно Намигане

а вчера за моята романика нищо не каза като опънах локума

ти за романтиката каза само Да!

нямаше локум Учудване
за кой локум става въпрос,май не съм разбрала...
имам да ти го намеря ли Намигане
то няма нищо срамно в това, поне за мен. всяка жена обича да бъде глезена и обгрижвана, изненадвана..... не познавам жена, която не би й било приятно да се отнасят така с нея, дори и тя да не е романтична. а пък не ми е проблем да купя букет цветя, подарък, да направя изненада, да я заведя на екскурзия и разни малки жестчета, ако щеш кафе и закуска в леглото, даже и не се напрягам да го правя, като обичам от вътре ми идва....
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кръстосан разпит - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 10 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 21:57 #246

БашФермер написа:
ildevaris написа:
БашФермер написа:
ildevaris написа:
10.Романтичен ли си?
Да!

ей тоя отговор ми хареса,кратък,ясен и искрен. Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане

аз не съм,ама се кефя на мъже,които не се срамуват да си признаят Давам ти сърцето си
то няма нищо срамно в това, поне за мен. всяка жена обича да бъде глезена и обгрижвана, изненадвана..... не познавам жена, която не би й било приятно да се отнасят така с нея, дори и тя да не е романтична. а пък не ми е проблем да купя букет цветя, подарък, да направя изненада, да я заведя на екскурзия и разни малки жестчета, ако щеш кафе и закуска в леглото, даже и не се напрягам да го правя, като обичам от вътре ми идва....
айде нататъка, спеках ви такъв откровен и сериозен Смях
имам мЪ Плезене Плезене Плезене Плезене
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Кръстосан разпит - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 10 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 21:58 #247

ildevaris написа:
16.Страхуваш ли се от самотата?

п.п.Кери сори,че ще го кажа но не сме много на едно мнение за романтиката Намръщка

ако дойде мой ред да ме питате ще обяснявам,но различно мисля по въпроса Намръщка Намръщка Намръщка
много иначе даже.
Ти пък,що ше съжаляваш ,че го казваш...Всеки си има мнение,да не съм некой егоцентрик,че да не приемам чуждото виждане...
Наистина ще ми бъде интересно да разбера какво е твоето Илде... ОК

Да...Макар,че един приятел викаше,че такива като мен никога не са сами,защото не престават да чуват гласовете които им говоря от вътре...Но само шизофрениците никога не са сами,а мен още не са ме диагностицирали като такъв,така че не бих искала да остана сама...Но,ако се получи така,бих продължила да живея и бих се научила да го приемам...
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кръстосан разпит - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 10 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 22:07 #248

моя въпрос де изчезна Учудване Учудване Учудване

не го намирам да не съм го хакнал в някоя друга тема Учудване Учудване Учудване Учудване
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кръстосан разпит - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 10 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 22:07 #249

БашФермер написа:
14. как би реагирала ако детето ти признае че е хомосексуално ?
.................ааа сори не съм видял Усмивка


Последната промяна е направена от БашФермер на Сря 22 Юни 2011, 22:08; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Кръстосан разпит - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 10 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 22:07 #250

БашФермер написа:
БашФермер написа:
ildevaris написа:
БашФермер написа:
ildevaris написа:
10.Романтичен ли си?
Да!

ей тоя отговор ми хареса,кратък,ясен и искрен. Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане

аз не съм,ама се кефя на мъже,които не се срамуват да си признаят Давам ти сърцето си
то няма нищо срамно в това, поне за мен. всяка жена обича да бъде глезена и обгрижвана, изненадвана..... не познавам жена, която не би й било приятно да се отнасят така с нея, дори и тя да не е романтична. а пък не ми е проблем да купя букет цветя, подарък, да направя изненада, да я заведя на екскурзия и разни малки жестчета, ако щеш кафе и закуска в леглото, даже и не се напрягам да го правя, като обичам от вътре ми идва....
айде нататъка, спеках ви такъв откровен и сериозен Смях
имам мЪ Плезене Плезене Плезене Плезене

за мен това не е романтиката по начина по който аз я разбирам.Обаче пак казвам,че съвсем по различен начин разбирам романтиката.

а относно тоя локум то прав си,че на всяка жена би й харесало,а не всеки мъж го прави това,за което само мога да те поздравя.
и пак да ти кажа,че си ми голямо сладурче Гушкане Гушкане Гушкане Давам ти сърцето си
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Кръстосан разпит - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 10 Mini_c13 #251

Върнете се в началото Go down
 

Кръстосан разпит

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 10 от 21Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 21  Next

 Similar topics

-
» Кръстосан разпит

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: От и за потребителите :: Игри-