Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Кръстосан разпит - Page 11 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Кръстосан разпит - Page 11 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Кръстосан разпит

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Next
АвторСъобщение
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кръстосан разпит - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 11 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 22:09 #251

ако сега разбереш че мъжа ти има дете от друга жена преди да станете семейство и се наложи да го гледа, кво праим ?
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Кръстосан разпит - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 11 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 22:09 #252

keriduen написа:
ildevaris написа:
16.Страхуваш ли се от самотата?

п.п.Кери сори,че ще го кажа но не сме много на едно мнение за романтиката Намръщка

ако дойде мой ред да ме питате ще обяснявам,но различно мисля по въпроса Намръщка Намръщка Намръщка
много иначе даже.
Ти пък,що ше съжаляваш ,че го казваш...Всеки си има мнение,да не съм некой егоцентрик,че да не приемам чуждото виждане...
Наистина ще ми бъде интересно да разбера какво е твоето Илде... ОК

Да...Макар,че един приятел викаше,че такива като мен никога не са сами,защото не престават да чуват гласовете които им говоря от вътре...Но само шизофрениците никога не са сами,а мен още не са ме диагностицирали като такъв,така че не бих искала да остана сама...Но,ако се получи така,бих продължила да живея и бих се научила да го приемам...

имах предвид да не помислиш,че се заяждам нещо и че говоря на въпреки,а не че съжалявам че мисля така. Хилене
Върнете се в началото Go down
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Кръстосан разпит - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 11 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 22:10 #253

На кой въпрос сме?
С кого би избрала да праиш секс-с иСус Христос или със Сатана ?
не ми се смейте на въпроса.... гледах един филм и ми хрумна от него... Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Кръстосан разпит - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 11 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 22:10 #254

19-има ли нещо което би искала да изживееш отново


Последната промяна е направена от rucan1 на Сря 22 Юни 2011, 22:11; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Кръстосан разпит - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 11 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 22:10 #255

zizita1982 написа:
На кой въпрос сме?
18С кого би избрала да праиш секс-с иСус Христос или със Сатана ?
не ми се смейте на въпроса.... гледах един филм и ми хрумна от него... Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Кръстосан разпит - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 11 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 22:11 #256

БашФермер написа:
БашФермер написа:
ildevaris написа:
БашФермер написа:
ildevaris написа:
10.Романтичен ли си?
Да!

ей тоя отговор ми хареса,кратък,ясен и искрен. Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане

аз не съм,ама се кефя на мъже,които не се срамуват да си признаят Давам ти сърцето си
то няма нищо срамно в това, поне за мен. всяка жена обича да бъде глезена и обгрижвана, изненадвана..... не познавам жена, която не би й било приятно да се отнасят така с нея, дори и тя да не е романтична. а пък не ми е проблем да купя букет цветя, подарък, да направя изненада, да я заведя на екскурзия и разни малки жестчета, ако щеш кафе и закуска в леглото, даже и не се напрягам да го правя, като обичам от вътре ми идва....
айде нататъка, спеках ви такъв откровен и сериозен Смях
имам мЪ Плезене Плезене Плезене Плезене

стига се плези,голямо си бебе Гушкане Гушкане Гушкане
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Кръстосан разпит - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 11 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 22:12 #257

ildevaris написа:
keriduen написа:
ildevaris написа:
16.Страхуваш ли се от самотата?

п.п.Кери сори,че ще го кажа но не сме много на едно мнение за романтиката Намръщка

ако дойде мой ред да ме питате ще обяснявам,но различно мисля по въпроса Намръщка Намръщка Намръщка
много иначе даже.
Ти пък,що ше съжаляваш ,че го казваш...Всеки си има мнение,да не съм некой егоцентрик,че да не приемам чуждото виждане...
Наистина ще ми бъде интересно да разбера какво е твоето Илде... ОК

Да...Макар,че един приятел викаше,че такива като мен никога не са сами,защото не престават да чуват гласовете които им говоря от вътре...Но само шизофрениците никога не са сами,а мен още не са ме диагностицирали като такъв,така че не бих искала да остана сама...Но,ако се получи така,бих продължила да живея и бих се научила да го приемам...

имах предвид да не помислиш,че се заяждам нещо и че говоря на въпреки,а не че съжалявам че мисля така. Хилене

Нека цитирам Баш Фермера....
"Таа пъ..." край на цитата Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене
Шта пляскам,ако така ше ми говориш да знайш... Който не слуша... Който не слуша... Който не слуша... Който не слуша... Който не слуша... Който не слуша...
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Кръстосан разпит - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 11 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 22:16 #258

keriduen написа:
ildevaris написа:
keriduen написа:
ildevaris написа:
16.Страхуваш ли се от самотата?

п.п.Кери сори,че ще го кажа но не сме много на едно мнение за романтиката Намръщка

ако дойде мой ред да ме питате ще обяснявам,но различно мисля по въпроса Намръщка Намръщка Намръщка
много иначе даже.
Ти пък,що ше съжаляваш ,че го казваш...Всеки си има мнение,да не съм некой егоцентрик,че да не приемам чуждото виждане...
Наистина ще ми бъде интересно да разбера какво е твоето Илде... ОК

Да...Макар,че един приятел викаше,че такива като мен никога не са сами,защото не престават да чуват гласовете които им говоря от вътре...Но само шизофрениците никога не са сами,а мен още не са ме диагностицирали като такъв,така че не бих искала да остана сама...Но,ако се получи така,бих продължила да живея и бих се научила да го приемам...

имах предвид да не помислиш,че се заяждам нещо и че говоря на въпреки,а не че съжалявам че мисля така. Хилене

Нека цитирам Баш Фермера....
"Таа пъ..." край на цитата Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене
Шта пляскам,ако така ше ми говориш да знайш... Който не слуша... Който не слуша... Който не слуша... Който не слуша... Който не слуша... Който не слуша...
не пляскаи ам отговаряи Плезене Плезене Плезене нема се измъкнеш пак тая вечер ,аз теб си чакам
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Кръстосан разпит - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 11 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 22:19 #259

БашФермер написа:
ако сега разбереш че мъжа ти има дете от друга жена преди да станете семейство и се наложи да го гледа, кво праим ?

Тва вече направо ме хвърли в оркестъра...Чекайте ,че се опитвам да осмисля ситуацията...

Ми предполагам,че ше го гледаме...Кво ми е виновно на мене детето,че некой не знаел как се ползва презерватив...Дори и да е от връзка,която е от след като сме се оженили пак бих го приела...
Ма не уточни дали ще го гледа с мен или с другата жена...
Ако ще е с другата жена,така да бъде...Аз на него не съм му господарка,освен при определени обстоятелства де Намигане ,това че сме женени не го прави моя собственост...Ако се влюби в друга и иска да е с нея,нека отиде...Не ми трябва мъж,който не ме иска...Насила хубост не става...
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Кръстосан разпит - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 11 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 22:20 #260

rucan1 написа:
keriduen написа:
ildevaris написа:
keriduen написа:
ildevaris написа:
16.Страхуваш ли се от самотата?

п.п.Кери сори,че ще го кажа но не сме много на едно мнение за романтиката Намръщка

ако дойде мой ред да ме питате ще обяснявам,но различно мисля по въпроса Намръщка Намръщка Намръщка
много иначе даже.
Ти пък,що ше съжаляваш ,че го казваш...Всеки си има мнение,да не съм некой егоцентрик,че да не приемам чуждото виждане...
Наистина ще ми бъде интересно да разбера какво е твоето Илде... ОК

Да...Макар,че един приятел викаше,че такива като мен никога не са сами,защото не престават да чуват гласовете които им говоря от вътре...Но само шизофрениците никога не са сами,а мен още не са ме диагностицирали като такъв,така че не бих искала да остана сама...Но,ако се получи така,бих продължила да живея и бих се научила да го приемам...

имах предвид да не помислиш,че се заяждам нещо и че говоря на въпреки,а не че съжалявам че мисля така. Хилене

Нека цитирам Баш Фермера....
"Таа пъ..." край на цитата Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене
Шта пляскам,ако така ше ми говориш да знайш... Който не слуша... Който не слуша... Който не слуша... Който не слуша... Който не слуша... Който не слуша...
не пляскаи ам отговаряи Плезене Плезене Плезене нема се измъкнеш пак тая вечер ,аз теб си чакам

Отговарям де,отговарям...Стига си припирал...За къде бързаш... Плетене Плетене Плетене
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Кръстосан разпит - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 11 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 22:23 #261

keriduen написа:
rucan1 написа:
keriduen написа:
ildevaris написа:
keriduen написа:
ildevaris написа:
16.Страхуваш ли се от самотата?

п.п.Кери сори,че ще го кажа но не сме много на едно мнение за романтиката Намръщка

ако дойде мой ред да ме питате ще обяснявам,но различно мисля по въпроса Намръщка Намръщка Намръщка
много иначе даже.
Ти пък,що ше съжаляваш ,че го казваш...Всеки си има мнение,да не съм некой егоцентрик,че да не приемам чуждото виждане...
Наистина ще ми бъде интересно да разбера какво е твоето Илде... ОК

Да...Макар,че един приятел викаше,че такива като мен никога не са сами,защото не престават да чуват гласовете които им говоря от вътре...Но само шизофрениците никога не са сами,а мен още не са ме диагностицирали като такъв,така че не бих искала да остана сама...Но,ако се получи така,бих продължила да живея и бих се научила да го приемам...

имах предвид да не помислиш,че се заяждам нещо и че говоря на въпреки,а не че съжалявам че мисля така. Хилене

Нека цитирам Баш Фермера....
"Таа пъ..." край на цитата Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене
Шта пляскам,ако така ше ми говориш да знайш... Който не слуша... Който не слуша... Който не слуша... Който не слуша... Който не слуша... Който не слуша...
не пляскаи ам отговаряи Плезене Плезене Плезене нема се измъкнеш пак тая вечер ,аз теб си чакам

Отговарям де,отговарям...Стига си припирал...За къде бързаш... Плетене Плетене Плетене
Ко-ко-ко! Ко-ко-ко! Ко-ко-ко! Ко-ко-ко! Ко-ко-ко! Ко-ко-ко!
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Кръстосан разпит - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 11 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 22:24 #262

БашФермер написа:
БашФермер написа:
14. как би реагирала ако детето ти признае че е хомосексуално ?
.................ааа сори не съм видял Усмивка

А та този,нали отговорих ... Учудване Учудване Учудване
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кръстосан разпит - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 11 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 22:25 #263

keriduen написа:
БашФермер написа:
БашФермер написа:
14. как би реагирала ако детето ти признае че е хомосексуално ?
.................ааа сори не съм видял Усмивка

А та този,нали отговорих ... Учудване Учудване Учудване
да ама аз го видях по късно сорка Намигане
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Кръстосан разпит - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 11 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 22:26 #264

а на моя Кери?
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Кръстосан разпит - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 11 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 22:30 #265

zizita1982 написа:
а на моя Кери?

Въй пропуснала съм пак...Чекай да ходя да видя... Усмивка
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Кръстосан разпит - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 11 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 22:32 #266

keriduen написа:
zizita1982 написа:
а на моя Кери?

Въй пропуснала съм пак...Чекай да ходя да видя... Усмивка
е неиния де преди моя и след на баша
пак си се отплеснала ,мани таз ферма сега Изплезване Изплезване Изплезване Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед


Последната промяна е направена от rucan1 на Сря 22 Юни 2011, 22:32; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Кръстосан разпит - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 11 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 22:32 #267

zizita1982 написа:
zizita1982 написа:
На кой въпрос сме?
18С кого би избрала да праиш секс-с иСус Христос или със Сатана ?
не ми се смейте на въпроса.... гледах един филм и ми хрумна от него... Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
ето ти го
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Кръстосан разпит - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 11 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 22:33 #268

rucan1 написа:
19-има ли нещо което би искала да изживееш отново
а после тоз
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кръстосан разпит - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 11 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 22:34 #269

руцане, а така ще им се караш Смях
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Кръстосан разпит - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 11 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 22:35 #270

rucan1 написа:
rucan1 написа:
19-има ли нещо което би искала да изживееш отново
а после тоз

ти кво напрай бе,да не би да се наспа Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях

Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кръстосан разпит - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 11 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 22:37 #271

ildevaris написа:
rucan1 написа:
rucan1 написа:
19-има ли нещо което би искала да изживееш отново
а после тоз

ти кво напрай бе,да не би да се наспа Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях

еммммммм то от вас няма оттърване...... вие ще вирите задници до обяд той в 5 ще става
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Кръстосан разпит - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 11 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 22:37 #272

zizita1982 написа:
На кой въпрос сме?
С кого би избрала да праиш секс-с иСус Христос или със Сатана ?
не ми се смейте на въпроса.... гледах един филм и ми хрумна от него... Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене

Тея па...Най-интересните въпроси сте ги запазили за накрая... Присмех Присмех Присмех

Ми Исус Христос,въпреки дългата си коса,нещо не ми го вдига...Пък и секс с Бог,твърде високи изисквания може да има,ако не му ги поктия,отиде ни удоволствието...
Виж оня там с рогата по ми е по вкуса май...С него може да си се разберем, като равен с равен...

Обаче,ако го перифразираме като добро момче или лошо такова...Ми тогава пак второто...Много ме притесняват добрите момчета,имам чувството ,че ако ги докосна ще ги омърся,не съм за тях аз,нито те за мен...Виж хората,които имат дяволчета в очите по ми понасят,винаги мога да се разбера с тях пък и те с мен...
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Кръстосан разпит - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 11 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 22:39 #273

БашФермер написа:
руцане, а така ще им се караш Смях
ти що мислиш че седя тук,замествам ,мамчето и чакам да ми отг Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Кръстосан разпит - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 11 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 22:41 #274

keriduen написа:
zizita1982 написа:
На кой въпрос сме?
С кого би избрала да праиш секс-с иСус Христос или със Сатана ?
не ми се смейте на въпроса.... гледах един филм и ми хрумна от него... Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене

Тея па...Най-интересните въпроси сте ги запазили за накрая... Присмех Присмех Присмех

Ми Исус Христос,въпреки дългата си коса,нещо не ми го вдига...Пък и секс с Бог,твърде високи изисквания може да има,ако не му ги поктия,отиде ни удоволствието...
Виж оня там с рогата по ми е по вкуса май...С него може да си се разберем, като равен с равен...

Обаче,ако го перифразираме като добро момче или лошо такова...Ми тогава пак второто...Много ме притесняват добрите момчета,имам чувството ,че ако ги докосна ще ги омърся,не съм за тях аз,нито те за мен...Виж хората,които имат дяволчета в очите по ми понасят,винаги мога да се разбера с тях пък и те с мен...
Биберон Биберон Та, какво викаш?! Та, какво викаш?! Та, какво викаш?! Та, какво викаш?! Та, какво викаш?! Та, какво викаш?! Та, какво викаш?!
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кръстосан разпит - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 11 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 22:43 #275

руцане, развали са работата....ти такова добро момче, а тя такива ги не ще...аз ща зимам Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
Sponsored content




Кръстосан разпит - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 11 Mini_c13 #276

Върнете се в началото Go down
 

Кръстосан разпит

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 11 от 21Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Next

 Similar topics

-
» Кръстосан разпит

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: От и за потребителите :: Игри-