Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Кръстосан разпит - Page 19 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Кръстосан разпит - Page 19 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Кръстосан разпит

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21  Next
АвторСъобщение
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Кръстосан разпит - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 19 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 00:23 #451

zizita1982 написа:
keriduen написа:
zizita1982 написа:
БашФермер написа:
zizita1982 написа:
много спамите ил и няма да мога да смогна да си начертая чертежите.
питайте по същество моля. Гушкане Изплезване
аз питах ако ереш че се сменят разб и за ученето несамо за мъжете, една учи по едно другата по друго, ще има ли конски
аз ти отговорих още одеве че аз и сега ги карам да се сменят. Заливане от смях Заливане от смях вили е перфектна по математика,дани по четене и български.карам ги да се сменят за да си помагат.

Тц-тц-тц на лошо ги учиш дезата още от сега... Плезене Плезене Плезене Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
ми аз съм лоша

Подушвам ,че сме от една порода... Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе!
Върнете се в началото Go down
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Кръстосан разпит - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 19 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 00:23 #452

ок хайде оставям ви да го навивате... дано успеете.
Лека нощ
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кръстосан разпит - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 19 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 00:23 #453

ил, кажи ми за романтиката
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Кръстосан разпит - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 19 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 00:25 #454

хахо написа:
keriduen написа:
Питайте бре,че от алкохолните изпарения на Баша,почнах да се натаральонквам и аз и само глупости ми из тиквата... Наздравица Наздравица Наздравица

Добре де.. Баша на какво разстояние е от теб, та се опиваш? Говори ми в сантиметри.

Много съм зле с разстоянията,ма над компа ми се носи мараня и мирише яко на уиски... Танцуване Танцуване Танцуване
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Кръстосан разпит - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 19 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 00:26 #455

1Като какъв човек се определяш?Добър или лош?

2Пазиш ли душата си чиста или греховете не са ти чужди?

3Какво мислиш има след смъртта?Изобщо има ли нещо или е краят на всичко?

4Вярваш ли в прераждането и ако е така,каква мислиш си била в предишния си живот?

5Мислиш ли,че част от нещастията,които са или ти се случват са наказания за предишни твои прегрешения?



айде Зизи нали искаше накуп Кикотене

п.п.Кери ако има желание и тя да ми отговори ще се радвам,както и Баша и Тамперто също.
Върнете се в началото Go down
хахо
Агроном
Агроном
хахо


Кръстосан разпит - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 19 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 00:27 #456

БашФермер написа:
ил, кажи ми за романтиката

Тука вече аз издишам, че ми знаете поезията..
Само за преди лягане...

И греят звезди на небето,
облаци щъкат тихо по свода небесен,
спи спокойно детето,
щото марулите с комбайн са песен!

Лека ви нощ
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Кръстосан разпит - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 19 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 00:28 #457

zizita1982 написа:
ок хайде оставям ви да го навивате... дано успеете.
Лека нощ
чакай де отговори мии Рев Рев Рев Рев Рев
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кръстосан разпит - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 19 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 00:29 #458

хахо написа:
БашФермер написа:
ил, кажи ми за романтиката

Тука вече аз издишам, че ми знаете поезията..
Само за преди лягане...

И греят звезди на небето,
облаци щъкат тихо по свода небесен,
спи спокойно детето,
щото марулите с комбайн са песен!

Лека ви нощ
хахахахаахах велик Хвала тебе! Хвала тебе! Хвала тебе! Хвала тебе! Хвала тебе! Хвала тебе! Хвала тебе!
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Кръстосан разпит - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 19 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 00:29 #459

keriduen написа:
хахо написа:
keriduen написа:
Питайте бре,че от алкохолните изпарения на Баша,почнах да се натаральонквам и аз и само глупости ми из тиквата... Наздравица Наздравица Наздравица

Добре де.. Баша на какво разстояние е от теб, та се опиваш? Говори ми в сантиметри.

Много съм зле с разстоянията,ма над компа ми се носи мараня и мирише яко на уиски... Танцуване Танцуване Танцуване

при мен мирише на мастика Учудване
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Кръстосан разпит - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 19 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 00:30 #460

Зиз и аз имам един...
Има ли в живота ти човек,оказал толкова огромно влияние,че да промени изцяло
виждането ти за нещата от живота?
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Кръстосан разпит - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 19 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 00:31 #461

хахо написа:
БашФермер написа:
ил, кажи ми за романтиката

Тука вече аз издишам, че ми знаете поезията..
Само за преди лягане...

И греят звезди на небето,
облаци щъкат тихо по свода небесен,
спи спокойно детето,
щото марулите с комбайн са песен!

Лека ви нощ

Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях

лека нощ,то се е видяло,че пак се измъкваш Плезене
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Кръстосан разпит - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 19 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 00:32 #462

хахо написа:
БашФермер написа:
ил, кажи ми за романтиката

Тука вече аз издишам, че ми знаете поезията..
Само за преди лягане...

И греят звезди на небето,
облаци щъкат тихо по свода небесен,
спи спокойно детето,
щото марулите с комбайн са песен!

Лека ви нощ

Ти си моя ангел,ти си моя Бооооооооооог... Хвала тебе! Хвала тебе! Хвала тебе! Хвала тебе! Хвала тебе! Хвала тебе! Хвала тебе!
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Кръстосан разпит - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 19 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 00:33 #463

БашФермер написа:
ил, кажи ми за романтиката

отговори ми и ти на въпросчетата дето ги сложих сега и ще кажа и аз Намигане
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Кръстосан разпит - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 19 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 00:33 #464

ildevaris написа:
keriduen написа:
хахо написа:
keriduen написа:
Питайте бре,че от алкохолните изпарения на Баша,почнах да се натаральонквам и аз и само глупости ми из тиквата... Наздравица Наздравица Наздравица

Добре де.. Баша на какво разстояние е от теб, та се опиваш? Говори ми в сантиметри.

Много съм зле с разстоянията,ма над компа ми се носи мараня и мирише яко на уиски... Танцуване Танцуване Танцуване

при мен мирише на мастика Учудване

Мастика Пещера,страст на кристали и Емилия носи две големи дини... Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кръстосан разпит - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 19 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 00:36 #465

ildevaris написа:
БашФермер написа:
ил, кажи ми за романтиката

отговори ми и ти на въпросчетата дето ги сложих сега и ще кажа и аз Намигане
ърсядай ги де са.....ся ни ма карай да ги т
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Кръстосан разпит - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 19 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 00:38 #466

ildevaris написа:
1Като какъв човек се определяш?Добър или лош?

2Пазиш ли душата си чиста или греховете не са ти чужди?

3Какво мислиш има след смъртта?Изобщо има ли нещо или е краят на всичко?

4Вярваш ли в прераждането и ако е така,каква мислиш си била в предишния си живот?

5Мислиш ли,че част от нещастията,които са или ти се случват са наказания за предишни твои прегрешения?



айде Зизи нали искаше накуп Кикотене

п.п.Кери ако има желание и тя да ми отговори ще се радвам,както и Баша и Тамперто също.


ей ги...
айде и аз отивам да пиша за романтиката Кикотене
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Кръстосан разпит - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 19 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 00:40 #467

Кери и ти ми отговори ако може Срамержлив

да си направим един общ кръстосан разпит Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Кръстосан разпит - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 19 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 00:41 #468

ildevaris написа:
1Като какъв човек се определяш?Добър или лош?

2Пазиш ли душата си чиста или греховете не са ти чужди?

3Какво мислиш има след смъртта?Изобщо има ли нещо или е краят на всичко?

4Вярваш ли в прераждането и ако е така,каква мислиш си била в предишния си живот?

5Мислиш ли,че част от нещастията,които са или ти се случват са наказания за предишни твои прегрешения?



айде Зизи нали искаше накуп Кикотене

п.п.Кери ако има желание и тя да ми отговори ще се радвам,както и Баша и Тамперто също.

1.Не съм достатъчно лоша,че да ти кажа ,че съм добър човек.
2.Грехове колкото щеш имам,няма безгрешни люде.
3.Смъртта е окончателен край.
Отговорът на предните въпроси обезсмисля останалите...

Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кръстосан разпит - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 19 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 00:41 #469

1Като какъв човек се определяш?Добър или лош? - по скоро лош

2Пазиш ли душата си чиста или греховете не са ти чужди? - грешник съм

3Какво мислиш има след смъртта?Изобщо има ли нещо или е краят на всичко? - ми да ти кажа честно нищо е мисля, никой не се е върнал да каже кво има и за тва не моа да съм сигурен, затова гледам сега да си живея, тогава я камилата,, я камиларя.

4Вярваш ли в прераждането и ако е така,каква мислиш си била в предишния си живот? - предния обезсмисля този

5Мислиш ли,че част от нещастията,които са или ти се случват са наказания за предишни твои прегрешения? - всичко се връща!
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Кръстосан разпит - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 19 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 00:44 #470

БашФермер написа:
1Като какъв човек се определяш?Добър или лош? - по скоро лош

2Пазиш ли душата си чиста или греховете не са ти чужди? - грешник съм

3Какво мислиш има след смъртта?Изобщо има ли нещо или е краят на всичко? - ми да ти кажа честно нищо е мисля, никой не се е върнал да каже кво има и за тва не моа да съм сигурен, затова гледам сега да си живея, тогава я камилата,, я камиларя.

4Вярваш ли в прераждането и ако е така,каква мислиш си била в предишния си живот? - предния обезсмисля този

5Мислиш ли,че част от нещастията,които са или ти се случват са наказания за предишни твои прегрешения? - всичко се връща!

При тебе ше стане...всичко повръща... Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кръстосан разпит - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 19 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 00:44 #471

как ша връщам мЪ, да не съм на 14....пари са е давало
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Кръстосан разпит - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 19 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 00:58 #472

ей ся го поствам малко остана...
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Кръстосан разпит - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 19 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 00:58 #473

БашФермер написа:
как ша връщам мЪ, да не съм на 14....пари са е давало

Скръндза... Плезене Плезене Плезене

Сетих се още една история...
Връща се една вечер мойто пиян на мотика и си ляга...след има няма пет минути,го усещам,че го напъва да връща и ставам да му отворя вратата на спалнята да стигне по-бързо да банята...тоя обаче става,отива до печката,имахме тогава една на дърва дето им викат "Чудо",отваря горния капак и почва да драйфа върху жаравата...Е,тогава разбрах как мирише печено повръщано... Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кръстосан разпит - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 19 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 01:03 #474

чакай ся да ти кажа аз едно
на купон сме ама много сме се омазали и един приятел много зле, разпени му се устата и аз малко по добре го хващамм и го вкарвам в банята под студения душ ама го съблякох де....и стои ся той и аз го подпирам чат-пат ама гледам няма хавлия или халат, а вънка бая народ ся няма да излагам човека гол да го вадя и му викам отивам до спалнята да взема един халат ама го гледам че не може да стои прав и обърнах един голям леген да седне на него и му викам ей ся идвам.....3 мин да съм се забавил най много 4, връщам се и кво виждам...... легена обърнат на обратно, напълнил се с вода ония паднал по корем наа плочките а главата му потопена в легена, излизат баалончета, а ония на плочките маха с ръце и крака да се мъчи да плува...... за едното чудо ако се бях позабавил да се удави....ся ми яко смешно като се сетя ама тогава изтръпнах ... пиянаска му работа добре че аз не употребявам Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц!
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Кръстосан разпит - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 19 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 01:06 #475

БашФермер написа:
чакай ся да ти кажа аз едно
на купон сме ама много сме се омазали и един приятел много зле, разпени му се устата и аз малко по добре го хващамм и го вкарвам в банята под студения душ ама го съблякох де....и стои ся той и аз го подпирам чат-пат ама гледам няма хавлия или халат, а вънка бая народ ся няма да излагам човека гол да го вадя и му викам отивам до спалнята да взема един халат ама го гледам че не може да стои прав и обърнах един голям леген да седне на него и му викам ей ся идвам.....3 мин да съм се забавил най много 4, връщам се и кво виждам...... легена обърнат на обратно, напълнил се с вода ония паднал по корем наа плочките а главата му потопена в легена, излизат баалончета, а ония на плочките маха с ръце и крака да се мъчи да плува...... за едното чудо ако се бях позабавил да се удави....ся ми яко смешно като се сетя ама тогава изтръпнах ... пиянаска му работа добре че аз не употребявам Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц!

Уааа! Уааа! Уааа! Уааа! Уааа! Уааа! Уааа! На това му се вика...да се удавиш в чаша вода...леген де... Кьор кютук...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Кръстосан разпит - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 19 Mini_c13 #476

Върнете се в началото Go down
 

Кръстосан разпит

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 19 от 21Иди на страница : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21  Next

 Similar topics

-
» Кръстосан разпит

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: От и за потребителите :: Игри-