Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


какво доживях хахахахаха - Page 5 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


какво доживях хахахахаха - Page 5 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 какво доживях хахахахаха

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
АвторСъобщение
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

какво доживях хахахахаха - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво доживях хахахахаха   какво доживях хахахахаха - Page 5 Mini_c13Пон 22 Авг 2011, 12:17 #101

titi166768 написа:
Цитат от daskalov64
ако не беше трагично, щеше да бъде убийствено смешно....
та значи - имаме си компания, чието основно занимание е подигравателно-агресивния тон във форума. няма значение към кого - админ, мод, играч - важното е да си начешем крастата и поне за малко да се почустваме значими и велики. пък и някой да ни обърне внимание, все пак....
и понеже нямаме какво да кажем - хапем. кеф ни е някакси, пък и можем да излеем злобата към света, който не ни разбира и хората, които са лоши и тъпи.
изявата в алтернативния, пълен със злоба и яд форум не ни е достатъчна. там нямаме достатъчно публика - тук е къде повече и по-отбрана. пък и ний си се знаем. а тук можем да получим някое ново признание на чужд гръб. и да покажем "новите дрешки на царя"....
правила? мооооооооооля? туй па що е? а, не на нази тия... те са за глупаците. префинени същества като нас не се интересуват от тях. тесни са, ний сме къде, къде по-широко скроени....
да ни накажат? нас? ми още по-добре - ореолът на светци е направен за нас. мазохизма ни (основно показен) избуява и достигаме нечувани висини в злобата и яростта на стадното нападение.
чувствата на другите? те не са за нас. ний сме над всичко човешко и се борим за абсолютната свобода на отритнатите да отричат. всичко и всички. а ако от време на време и попопържим - още по-добре, още по-значими и чути изглеждаме ..... в собствените си дребни душици.
а и искаме да изглеждаме ентелигентни някак си - сигнатурка в стил "виж мъ мамо, къв съм умен", поезийка, малко излишна скромност в стил "ти недей, аз сама", някоя тайна въздишка....
ех, да живее криворазбраната "свобода на словото", тя е като салама - и за ядене става и за бой, а и за друго.
напред юнаци, ние сме след вас!

С това,а и не само с него,определено си плачеше за наказание...Само не разбрах,аз лично,защо се опитваше да накара мен да реша това... Учудване Учудване Учудване
Върнете се в началото Go down
 

какво доживях хахахахаха

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 5 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5

 Similar topics

-
» Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ? продължение
» Какво ядох/ям/ще ям?
» Кога, какво ще получа
» СЛУХОВЕ - какво ще ни трябва за разширението на градината
» ЗЕЛЕНИТЕ СЕДМИЦИ - ВТОРИ ЕТАП - КАКВО СЕ ИСКА

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: Фармемания БГ :: Дискусии-