Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


какво доживях хахахахаха - Page 4 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


какво доживях хахахахаха - Page 4 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 какво доживях хахахахаха

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
nitzi
Комбайнер
Комбайнер
nitzi


какво доживях хахахахаха - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво доживях хахахахаха   какво доживях хахахахаха - Page 4 Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 21:40 #76

БашФермер написа:
nitzi написа:
lane99 написа:
БашФермер написа:
готово сложих и аз линковете, дори и този на даскалов

дай с по едно тире и на какъв език са

Спане Танцуване къде да ги намеря Ха-ха-ха!
и е добре ,че всеки по своему е действал за смешната забрана на чуждите линкове в официалният форум на играта. Важен е резултатът. Кой като мен... Сънливка Серенада
http://farmemaniqbg.webnode.com/fjen-sajtovje/

Благодаря Ни хао! Ни хао! Ни хао! Игра
Върнете се в началото Go down
lucille_1412
Агроном
Агроном
lucille_1412

Female

какво доживях хахахахаха - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво доживях хахахахаха   какво доживях хахахахаха - Page 4 Mini_c13Пон 18 Юли 2011, 20:18 #77

Гласуване за Фармерама за най-добър съпорт???!!!

Това просто не е истина! Кикот Кикот Кикот Кикот Кикот Кикот

Преди малко видях в полския ФЕН сайт един играч да пита заслужават ли при такъв съпорт, който ни оказват, да гласуваме за тях и какво мислите, получи бан!!! На фен сайта!!!

А вие какво мислите по въпроса? (Дали не задавам риторичен въпрос?)
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

какво доживях хахахахаха - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво доживях хахахахаха   какво доживях хахахахаха - Page 4 Mini_c13Вто 19 Юли 2011, 06:07 #78

lucille_1412 написа:
Гласуване за Фармерама за най-добър съпорт???!!!

Това просто не е истина! Кикот Кикот Кикот Кикот Кикот Кикот

Преди малко видях в полския ФЕН сайт един играч да пита заслужават ли при такъв съпорт, който ни оказват, да гласуваме за тях и какво мислите, получи бан!!! На фен сайта!!!

А вие какво мислите по въпроса? (Дали не задавам риторичен въпрос?)

Учудване Учудване Учудване Учудване
Върнете се в началото Go down
Елфи
Орач
Орач
Елфи


какво доживях хахахахаха - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво доживях хахахахаха   какво доживях хахахахаха - Page 4 Mini_c13Пет 22 Юли 2011, 10:34 #79

Открих отговора на някои въпроси от официалния форум:

какво доживях хахахахаха - Page 4 3599270q
Върнете се в началото Go down
lucille_1412
Агроном
Агроном
lucille_1412

Female

какво доживях хахахахаха - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво доживях хахахахаха   какво доживях хахахахаха - Page 4 Mini_c13Съб 30 Юли 2011, 17:55 #80

Нещо днес целия ни съпорт е като ущипан, най-вече любимият ни Team Leader

http://bg.board.bigpoint.com/farmerama/showthread.php?t=48353
Върнете се в началото Go down
lane99
Тракторист
Тракторист
lane99

Female

какво доживях хахахахаха - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво доживях хахахахаха   какво доживях хахахахаха - Page 4 Mini_c13Съб 30 Юли 2011, 18:29 #81

lucille_1412 написа:
Нещо днес целия ни съпорт е като ущипан, най-вече любимият ни Team Leader

http://bg.board.bigpoint.com/farmerama/showthread.php?t=48353

те днес с Олинка се надпреварваха кой с по-голяма гума да трие. Докато системата рефрешне и си видиш поста и те вече го трийнали.

А къде гласуваме за съпорт?
Върнете се в началото Go down
crusader
Комбайнер
Комбайнер
crusader

Male

какво доживях хахахахаха - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво доживях хахахахаха   какво доживях хахахахаха - Page 4 Mini_c13Съб 30 Юли 2011, 18:53 #82

lucille_1412 написа:
Нещо днес целия ни съпорт е като ущипан, най-вече любимият ни Team Leader

http://bg.board.bigpoint.com/farmerama/showthread.php?t=48353

Бих Ви казал защо е така,но уважавам труда на Баш!Не искам да давам поводи на разни Парашутисти за атакуване на фен сайта му.

п.п.Нещо ми подсказва,че ако има места,където "лидери" са такива недоразумения,то аз мога да бъда-" Бог "/навсякъде/ Изплезване
Върнете се в началото Go down
lucille_1412
Агроном
Агроном
lucille_1412

Female

какво доживях хахахахаха - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво доживях хахахахаха   какво доживях хахахахаха - Page 4 Mini_c13Нед 31 Юли 2011, 12:48 #83

Слава богу че си имаме този сайт и форум! Да си беснеят в другия - те хората постепенно ще се научат и ще им се отворят очите!
Върнете се в началото Go down
lucille_1412
Агроном
Агроном
lucille_1412

Female

какво доживях хахахахаха - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво доживях хахахахаха   какво доживях хахахахаха - Page 4 Mini_c13Вто 02 Авг 2011, 17:55 #84

Какво доживях - нещо като полуотчет за свършената работа от екипа на българския форум!!!

http://bg.board.bigpoint.com/farmerama/showthread.php?t=48607

Много им се иска да спечелят наградата за най-добър съпорт!
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


какво доживях хахахахаха - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво доживях хахахахаха   какво доживях хахахахаха - Page 4 Mini_c13Нед 14 Авг 2011, 16:29 #85

какво доживях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

играч се оплаква: "имам проблем вече за втори път щанда за ягоди не ми отчита точките проблема да нее че сенамира в цветната градина Id 27036608"

отговор на Администратор: "не, няма проблем да е там.
следващия път пиши преди да обереш щанда, за да го проверим ние." Ani_Ivanova

добре, че е звездичка да им отвори очите за кой ли път: "Щандът ти за ягоди дава пенита, а не точки опит:

2011-08-14 18:03:17 щанд за ягоди +100.00 МП"


Върнете се в началото Go down
nitzi
Комбайнер
Комбайнер
nitzi


какво доживях хахахахаха - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво доживях хахахахаха   какво доживях хахахахаха - Page 4 Mini_c13Нед 14 Авг 2011, 16:52 #86

titi166768 написа:
какво доживях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

играч се оплаква: "имам проблем вече за втори път щанда за ягоди не ми отчита точките проблема да нее че сенамира в цветната градина Id 27036608"

отговор на Администратор: "не, няма проблем да е там.
следващия път пиши преди да обереш щанда, за да го проверим ние." Ani_Ivanova

добре, че е звездичка да им отвори очите за кой ли път: "Щандът ти за ягоди дава пенита, а не точки опит:

2011-08-14 18:03:17 щанд за ягоди +100.00 МП"


,
Който си го е надградил с ъпгрейдите му дава точки. Но щом е проверено - то само тя май има достъп за проверките от администраторите . Фиууу... Фиууу... Фиууу... Връткане на стол Връткане на стол Връткане на стол Ловец Ловец Ловец Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха!
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


какво доживях хахахахаха - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво доживях хахахахаха   какво доживях хахахахаха - Page 4 Mini_c13Пон 15 Авг 2011, 18:50 #87

nitzi написа:
titi166768 написа:
какво доживях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

играч се оплаква: "имам проблем вече за втори път щанда за ягоди не ми отчита точките проблема да нее че сенамира в цветната градина Id 27036608"

отговор на Администратор: "не, няма проблем да е там.
следващия път пиши преди да обереш щанда, за да го проверим ние." Ani_Ivanova

добре, че е звездичка да им отвори очите за кой ли път: "Щандът ти за ягоди дава пенита, а не точки опит:

2011-08-14 18:03:17 щанд за ягоди +100.00 МП"


,
Който си го е надградил с ъпгрейдите му дава точки. Но щом е проверено - то само тя май има достъп за проверките от администраторите . Фиууу... Фиууу... Фиууу... Връткане на стол Връткане на стол Връткане на стол Ловец Ловец Ловец Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха!

nitzi и моя дава то, но не там работата - все си мисля, че ако нямаш права да провериш ще си мълчиш Срамержлив

нали знаеш, че е по-добре да си мълчиш и да те мислят за глупав, отколкото да се обадиш и да разсееш съмненията Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
nitzi
Комбайнер
Комбайнер
nitzi


какво доживях хахахахаха - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво доживях хахахахаха   какво доживях хахахахаха - Page 4 Mini_c13Пон 15 Авг 2011, 20:46 #88

titi166768 написа:
nitzi написа:
titi166768 написа:
какво доживях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

играч се оплаква: "имам проблем вече за втори път щанда за ягоди не ми отчита точките проблема да нее че сенамира в цветната градина Id 27036608"

отговор на Администратор: "не, няма проблем да е там.
следващия път пиши преди да обереш щанда, за да го проверим ние." Ani_Ivanova

добре, че е звездичка да им отвори очите за кой ли път: "Щандът ти за ягоди дава пенита, а не точки опит:

2011-08-14 18:03:17 щанд за ягоди +100.00 МП"


,
Който си го е надградил с ъпгрейдите му дава точки. Но щом е проверено - то само тя май има достъп за проверките от администраторите . Фиууу... Фиууу... Фиууу... Връткане на стол Връткане на стол Връткане на стол Ловец Ловец Ловец Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха!

nitzi и моя дава то, но не там работата - все си мисля, че ако нямаш права да провериш ще си мълчиш Срамержлив

нали знаеш, че е по-добре да си мълчиш и да те мислят за глупав, отколкото да се обадиш и да разсееш съмненията Заливане от смях


Гроб съм Гроб съм Гроб съм Гроб съм Гроб съм Гроб съм Гроб съм Гроб съм

ама дали и те го мислят след годишно привикване на маркиране на отговори
ииии Та, какво викаш?! хайде на фитнес че то торти и торти и визията се окръгли
Хилене Хилене Хилене
какво доживях хахахахаха - Page 4 Aa0d28c693e03775905d26159fdb3971
Върнете се в началото Go down
lucille_1412
Агроном
Агроном
lucille_1412

Female

какво доживях хахахахаха - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво доживях хахахахаха   какво доживях хахахахаха - Page 4 Mini_c13Вто 16 Авг 2011, 08:12 #89

Ха ха ха!

какво доживях хахахахаха - Page 4 BAN_8-16-2011%25252010-37-30

E, нали ви казвам, появи се разгневен администратор, в случая Звездичка (тя отдавна таи специални чувства към мен)!

Но по-вероятно е да я е вбесило това

какво доживях хахахахаха - Page 4 8-16-2011%25252010-40-18


Изобщо, ха ха ха, какво ми се случи.
Върнете се в началото Go down
nitzi
Комбайнер
Комбайнер
nitzi


какво доживях хахахахаха - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво доживях хахахахаха   какво доживях хахахахаха - Page 4 Mini_c13Вто 16 Авг 2011, 09:16 #90

lucille_1412 написа:
Ха ха ха!

какво доживях хахахахаха - Page 4 BAN_8-16-2011%25252010-37-30

E, нали ви казвам, появи се разгневен администратор, в случая Звездичка (тя отдавна таи специални чувства към мен)!

Но по-вероятно е да я е вбесило това

какво доживях хахахахаха - Page 4 8-16-2011%25252010-40-18


Изобщо, ха ха ха, какво ми се случи.

дай линк за полското съобщение - а тя нали каза оня ден на 14.08 че за последен път подминава ироничното отношение към екипа си и масово Метене Метене Метене изтри логичните питания къде са се покрили - а вчера го подмина като каза че не може да чете 15 стр. в темата за тортата ,но не е трила още по -иронични мнения в същата тема Ко-ко-ко! Ко-ко-ко! Ко-ко-ко! - абе въобще не си късам нервите с такива противоречия. Кой като мен... Айляк
Върнете се в началото Go down
lucille_1412
Агроном
Агроном
lucille_1412

Female

какво доживях хахахахаха - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво доживях хахахахаха   какво доживях хахахахаха - Page 4 Mini_c13Вто 16 Авг 2011, 10:26 #91

nitzi написа:


дай линк за полското съобщение - а тя нали каза оня ден на 14.08 че за последен път подминава ироничното отношение към екипа си и масово Метене Метене Метене изтри логичните питания къде са се покрили - а вчера го подмина като каза че не може да чете 15 стр. в темата за тортата ,но не е трила още по -иронични мнения в същата тема Ко-ко-ко! Ко-ко-ко! Ко-ко-ко! - абе въобще не си късам нервите с такива противоречия. Кой като мен... Айляк

Ето го

http://farmerzy.info/new/news.php?readmore=820
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


какво доживях хахахахаха - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво доживях хахахахаха   какво доживях хахахахаха - Page 4 Mini_c13Вто 16 Авг 2011, 11:04 #92

Е аз дълго спорих снощи със звездичка и поне на мен ми се струва, че спечелих спора, но не съм гледала дали не са ме затрили с голямата гума

Дреме ми на мен колко торти ще ми се паднат. Обаче въпросът е принципен: хем се появяват торти на 5 - 20 минути, хем ти гарантират 5 на час Тц-тц!

Проста математика показва, че това са от 3 до 12 на час. Накрая звездичка каза, че поради късния час не могла да сметне добре Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

Що ми се струва, че имат директива да не обясняват, да са нагли и безцеремонни и да играе голямата гума и голямата метла Метене


Нещо са слънчасали тези хора, ако си мислят, че от тях ми зависи живота - пазар голям, но те ще останат безработни Кой като мен... Кой като мен... Кой като мен...
Върнете се в началото Go down
nitzi
Комбайнер
Комбайнер
nitzi


какво доживях хахахахаха - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво доживях хахахахаха   какво доживях хахахахаха - Page 4 Mini_c13Вто 16 Авг 2011, 11:53 #93

[quote="lucille_1412"]
nitzi написа:



Ето го

http://farmerzy.info/new/news.php?readmore=820

Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Барбекю Барбекю
Върнете се в началото Go down
lucille_1412
Агроном
Агроном
lucille_1412

Female

какво доживях хахахахаха - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво доживях хахахахаха   какво доживях хахахахаха - Page 4 Mini_c13Сря 17 Авг 2011, 06:50 #94

На някой ясно ли му е каква е системата с бановете в официалния форум? Вчера го получих този червен картон за 10 дни, днес няма картон, няма нищо, пиша си по форума нормално, и не знам какво да си мисля по въпроса. И без това не ми беше ясно защо го получих.
Върнете се в началото Go down
nitzi
Комбайнер
Комбайнер
nitzi


какво доживях хахахахаха - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво доживях хахахахаха   какво доживях хахахахаха - Page 4 Mini_c13Сря 17 Авг 2011, 19:33 #95

lucille_1412 написа:
На някой ясно ли му е каква е системата с бановете в официалния форум? Вчера го получих този червен картон за 10 дни, днес няма картон, няма нищо, пиша си по форума нормално, и не знам какво да си мисля по въпроса. И без това не ми беше ясно защо го получих.

в калабалъка Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

какво доживях хахахахаха - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво доживях хахахахаха   какво доживях хахахахаха - Page 4 Mini_c13Сря 17 Авг 2011, 19:37 #96

lucille_1412 написа:
На някой ясно ли му е каква е системата с бановете в официалния форум? Вчера го получих този червен картон за 10 дни, днес няма картон, няма нищо, пиша си по форума нормално, и не знам какво да си мисля по въпроса. И без това не ми беше ясно защо го получих.

Картонът не е като бан,нещо като предупреждение е преди бана,ако имаше бан,нямаше да можеш да влизаш във форума,щеше да ти излиза съобщение като това...

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/189/78554068.png/
Върнете се в началото Go down
lucille_1412
Агроном
Агроном
lucille_1412

Female

какво доживях хахахахаха - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво доживях хахахахаха   какво доживях хахахахаха - Page 4 Mini_c13Чет 18 Авг 2011, 18:05 #97

keriduen написа:
lucille_1412 написа:
На някой ясно ли му е каква е системата с бановете в официалния форум? Вчера го получих този червен картон за 10 дни, днес няма картон, няма нищо, пиша си по форума нормално, и не знам какво да си мисля по въпроса. И без това не ми беше ясно защо го получих.

Картонът не е като бан,нещо като предупреждение е преди бана,ако имаше бан,нямаше да можеш да влизаш във форума,щеше да ти излиза съобщение като това...

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/189/78554068.png/
Е, да му се невидяло, аз пък се зарадвах, че като всички нормални и свестни хора, съм получила също бан! Пак не го докарах! Ама то е защото съм много страхлива - вижте как уважително и със страхопочитание се отнасям към екипа!

какво доживях хахахахаха - Page 4 8182011205838

Върнете се в началото Go down
poipoi4777
Орач
Орач
poipoi4777


какво доживях хахахахаха - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво доживях хахахахаха   какво доживях хахахахаха - Page 4 Mini_c13Пет 19 Авг 2011, 02:45 #98

keriduen написа:
valja написа:
keriduen написа:
Ми то да се чуди човек да се радва ли или да плаче...Значи при всички официални запитвания от твоя страна как трябва да се признае сайта,се получават супер смешни и шаблонни отговори,явно целящи да те откажат да ги занимаваш...И накрая се оказва,че видиш ли ,никак не било толкоз трудно да се признае сайт,нито е забранено да се слага линк към него в официалната информация...И то от админ...
Какво излиза накрая,че нашите модове дискриминират собствените си играчи...
Наистина голем смех.... Хвала тебе! Хвала тебе! Хвала тебе!

Ама то в момента направо ни се подиграват ... това е гавра!!! Ядосване Ядосване Ядосване
И то още по-лошо защото видяха, че няма на кой да се оплачем.... никой не ни чува и затова само трият мнения и слагат банове.

За жалост това отношение не е никак от скоро...Просто в момента то ескалира под водачеството на един член на тамошния екип оцветен в зелено...Явно окуражени от това останалите сини се самозабравиха и те...Всички знаем ,че от самото начало във форума на фармерама неудобните на модовете се наказват,а техните мнения и теми,дори разумно и адекватно поставени се трият...Подозирам обаче ,че сега ,след като вече си имаме място,където можем честно и открито да споделяме опита и информацията си за играта,това никак не им се понрави...Точно затова в момента положението там е такова...За наше щастие обаче постигат точно обратния резултат...Все повече и повече хора идват тук,отказвайки да търпят подигравателното и унизително отношение там...

Това е писано предидва месеца. Толкова е вярно и в момента, че чак е тъжно. Обстановката във форума и държанието на екипа са направо жалки. Трият ама защо трият и те не знаят. Точно гавра си е и то гавра на макс. Като резултат ще изчезнат сериозните теми, ще спрем да пишем, защото лично за мен такова отношение е повече от унизително и ще останат да се въртят игричките - какво обичаш, задай ми въпрос и каквото там се сетиш...От време на време някой ще пропищява няма ми кокошките, или не ми начисли 100 пенита, или как да си сложа дървото или обора и всякакви глупости отози сорт, но ще получава любезен отговор и пожелание за приятна игра. Ще е съвсем по правилата и все по темата. Смешно...смешно, смешно, та чак жалко. И за мен остава огромна загадка колко несигурен и неосъществен трябва да е някой, че да действа по този начин. И то както в последно време неколкократно се подчерта - съвсем доброволно и без заплата. Това е труд по 12 часа, и то много неблагодарен. Е аз не виждам кой ..... човек може да работи сериозна работа, с която се храни, че и да виси във форума на фармерама и да търси кокошките по 12 часа на ден. Нещо много сбъркано има в цялата тази работа...
И при целия този фарс и абсолютно неадекватно поведение за екип наградата за най-добър съпорт е спечелена Учудване Ако изобщо някой може да ми обясни за какво става въпрос.....
А ето това като го видях и буквално онемях...
Вчера, 23:00 #256
awoman
Форум-експерт

Регистриран от: 12.05.2010
Мнения: 367
Благодарности на екипа

мисля, че проблемите във фермата, за които писахме в темата, са отстранени. поне при мен всичко е наред

благодаря на нашия екип за търпението и за победата в борбата им с немците
__________________
Ако стоиш на мястото, на което си в момента, то никога няма да стигнеш там, където е определено да стигнеш. Със сигурност ще ти се случват нежелани и несправедливи неща, но успехът идва, когато се издигнеш над всичко и се превърнеш в нещо повече от това, което си бил преди.



Днес, 03:01 #257
poipoi4777
Всезнайко

Регистриран от: 26.01.2011
Мнения: 257

Стандартно

Стандартно
Цитат:
Цитат от awoman Разгледай мнение
мисля, че проблемите във фермата, за които писахме в темата, са отстранени. поне при мен всичко е наред

благодаря на нашия екип за търпението и за победата в борбата им с немците

без коментар
Върнете се в началото Go down
lucille_1412
Агроном
Агроном
lucille_1412

Female

какво доживях хахахахаха - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво доживях хахахахаха   какво доживях хахахахаха - Page 4 Mini_c13Пет 19 Авг 2011, 18:46 #99

Ами като има въодушевени идиоти, които гласуват за такъв съпорт, това е резултатът!!!

И за какво са благодарностите към българския екип, който накрая само вършееше по форума и триеше постове?

Аман от такива, дето са по-католици и от папата! Не се учудвам (при такова демонстрирано страхопочитание към немците и страх да не ги обезпокоят и, не дай боже, да ги ясдосат нещо), че немците не ги бръснат за слива!
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


какво доживях хахахахаха - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво доживях хахахахаха   какво доживях хахахахаха - Page 4 Mini_c13Пон 22 Авг 2011, 10:59 #100

Цитат от daskalov64
ако не беше трагично, щеше да бъде убийствено смешно....
та значи - имаме си компания, чието основно занимание е подигравателно-агресивния тон във форума. няма значение към кого - админ, мод, играч - важното е да си начешем крастата и поне за малко да се почустваме значими и велики. пък и някой да ни обърне внимание, все пак....
и понеже нямаме какво да кажем - хапем. кеф ни е някакси, пък и можем да излеем злобата към света, който не ни разбира и хората, които са лоши и тъпи.
изявата в алтернативния, пълен със злоба и яд форум не ни е достатъчна. там нямаме достатъчно публика - тук е къде повече и по-отбрана. пък и ний си се знаем. а тук можем да получим някое ново признание на чужд гръб. и да покажем "новите дрешки на царя"....
правила? мооооооооооля? туй па що е? а, не на нази тия... те са за глупаците. префинени същества като нас не се интересуват от тях. тесни са, ний сме къде, къде по-широко скроени....
да ни накажат? нас? ми още по-добре - ореолът на светци е направен за нас. мазохизма ни (основно показен) избуява и достигаме нечувани висини в злобата и яростта на стадното нападение.
чувствата на другите? те не са за нас. ний сме над всичко човешко и се борим за абсолютната свобода на отритнатите да отричат. всичко и всички. а ако от време на време и попопържим - още по-добре, още по-значими и чути изглеждаме ..... в собствените си дребни душици.
а и искаме да изглеждаме ентелигентни някак си - сигнатурка в стил "виж мъ мамо, къв съм умен", поезийка, малко излишна скромност в стил "ти недей, аз сама", някоя тайна въздишка....
ех, да живее криворазбраната "свобода на словото", тя е като салама - и за ядене става и за бой, а и за друго.
напред юнаци, ние сме след вас!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




какво доживях хахахахаха - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво доживях хахахахаха   какво доживях хахахахаха - Page 4 Mini_c13 #101

Върнете се в началото Go down
 

какво доживях хахахахаха

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 4 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

 Similar topics

-
» Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ? продължение
» Какво ядох/ям/ще ям?
» Кога, какво ще получа
» СЛУХОВЕ - какво ще ни трябва за разширението на градината
» ЗЕЛЕНИТЕ СЕДМИЦИ - ВТОРИ ЕТАП - КАКВО СЕ ИСКА

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: Фармемания БГ :: Дискусии-