Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Поздрави някого с песен... - Page 2 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Поздрави някого с песен... - Page 2 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Поздрави някого с песен...

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 22 ... 42  Next
АвторСъобщение
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Поздрави някого с песен... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поздрави някого с песен...   Поздрави някого с песен... - Page 2 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 17:31 #26

наки, мъжо ти кво прави? идеален партnьор за маса е Смях да ни свържиш ли Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
naki4ka
Бостанлия
Бостанлия
naki4ka


Поздрави някого с песен... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поздрави някого с песен...   Поздрави някого с песен... - Page 2 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 17:33 #27

БашФермер написа:
наки, мъжо ти кво прави? идеален партnьор за маса е Смях да ни свържиш ли Сладолед Сладолед Сладолед

цъка оттатъка на компа Присмех Присмех Присмех Присмех ква точно да е връзката жична или безжична Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Поздрави някого с песен... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поздрави някого с песен...   Поздрави някого с песен... - Page 2 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 17:35 #28

naki4ka написа:
БашФермер написа:
наки, мъжо ти кво прави? идеален партnьор за маса е Смях да ни свържиш ли Сладолед Сладолед Сладолед

цъка оттатъка на компа Присмех Присмех Присмех Присмех ква точно да е връзката жична или безжична Смях Смях Смях Смях
с маркуч към някоя дамаджана
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
naki4ka
Бостанлия
Бостанлия
naki4ka


Поздрави някого с песен... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поздрави някого с песен...   Поздрави някого с песен... - Page 2 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 17:37 #29

БашФермер написа:
naki4ka написа:
БашФермер написа:
наки, мъжо ти кво прави? идеален партnьор за маса е Смях да ни свържиш ли Сладолед Сладолед Сладолед

цъка оттатъка на компа Присмех Присмех Присмех Присмех ква точно да е връзката жична или безжична Смях Смях Смях Смях
с маркуч към някоя дамаджана

е тука вече не нацели. врътнала съм кранчето
Върнете се в началото Go down
fobrid
Тракторист
Тракторист
fobrid

Male

Поздрави някого с песен... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поздрави някого с песен...   Поздрави някого с песен... - Page 2 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 17:41 #30

Поздрави някого с песен... - Page 2 Rakia_02
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Поздрави някого с песен... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поздрави някого с песен...   Поздрави някого с песен... - Page 2 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 18:46 #31

Малко българска филмова музика... Давам ти сърцето си

Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Поздрави някого с песен... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поздрави някого с песен...   Поздрави някого с песен... - Page 2 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 19:24 #32

Още едничка...

Върнете се в началото Go down
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Поздрави някого с песен... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поздрави някого с песен...   Поздрави някого с песен... - Page 2 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 19:41 #33

Ще ме разнежиш сега а мъжа ми го няма и ще трябва да ходя да търся чуждо. Кикотене
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Поздрави някого с песен... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поздрави някого с песен...   Поздрави някого с песен... - Page 2 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 19:48 #34

Зизи,не така....Ето още едничка,за теб специално... Намигане

Върнете се в началото Go down
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Поздрави някого с песен... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поздрави някого с песен...   Поздрави някого с песен... - Page 2 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 19:52 #35

keriduen написа:
Зизи,не така....Ето още едничка,за теб специално... Намигане

Що бе Кери,то няма лошо....нали е сладко...
пък и мъжо е далече... Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Поздрави някого с песен... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поздрави някого с песен...   Поздрави някого с песен... - Page 2 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 19:54 #36

Като каза далече и се сетих за това... Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане



То и мойто е далече тая вечер... Хлипане
Върнете се в началото Go down
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Поздрави някого с песен... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поздрави някого с песен...   Поздрави някого с песен... - Page 2 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 19:56 #37

А аз за това...
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Поздрави някого с песен... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поздрави някого с песен...   Поздрави някого с песен... - Page 2 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 20:16 #38

Тъкмо това слушах и аз .... Ех, мечти Ех, мечти Ех, мечти
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Поздрави някого с песен... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поздрави някого с песен...   Поздрави някого с песен... - Page 2 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 20:28 #39

и от мен нещо българско,на бас,че не бяхте го слушали отдавна Кикотене







Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Поздрави някого с песен... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поздрави някого с песен...   Поздрави някого с песен... - Page 2 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 20:31 #40

и това е нещо много любимо Ех, мечти Ех, мечти Ех, мечти
и текста и музиката ми бъркат в душата Давам ти сърцето си

Върнете се в началото Go down
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Поздрави някого с песен... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поздрави някого с песен...   Поздрави някого с песен... - Page 2 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 20:36 #41

Ил бягство я слушам често но тази другата даже съм я забравила.


това на мен ми е любимо и повечето техни де.
Пс едно време бях влюбена в Наско.
когато беше готин и аз бях девойка. Срамержлив Кикотене
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Поздрави някого с песен... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поздрави някого с песен...   Поздрави някого с песен... - Page 2 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 20:44 #42

zizita1982 написа:
Ил бягство я слушам често но тази другата даже съм я забравила.


това на мен ми е любимо и повечето техни де.
Пс едно време бях влюбена в Наско.
когато беше готин и аз бях девойка. Срамержлив Кикотене

и на мен ми е любима,ама я свързвам винаги с тъжни спомени Намръщка
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Поздрави някого с песен... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поздрави някого с песен...   Поздрави някого с песен... - Page 2 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 20:46 #43

Илде,песента на Стенли е просто велика...Доброто старо време,ех... Ех, мечти Ех, мечти Ех, мечти

Има една песен,то е по-скоро като инструментал на Остава,много ми бърка в сърцето...Виж обаче с каква картинка я намерих... Намигане

Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Поздрави някого с песен... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поздрави някого с песен...   Поздрави някого с песен... - Page 2 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 20:47 #44

тия песни в изпълнение на бтр са........ Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица





а чухте ли кво ви бях оставил за закуска, ищар разцепи с бг песента Голяма работа Голяма работа
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Поздрави някого с песен... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поздрави някого с песен...   Поздрави някого с песен... - Page 2 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 20:50 #45

Чухме я баш.Е поне аз.
Ищар по принцип много я харесвам и съжалявам че не успях до отида на концерта и.
Благодаря за Б.Т.Р.
Ил и на мен ми припомня много трагично нещо но когато искам да си спомня за един човек винаги я слушам.
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Поздрави някого с песен... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поздрави някого с песен...   Поздрави някого с песен... - Page 2 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 20:58 #46

Ей,песента на Ищар ми напомни това...Как съм ревала като гъз на тва не е истина...


Хвала тебе! Хвала тебе! Хвала тебе! Хвала тебе! Хвала тебе! Хвала тебе! Хвала тебе! Хвала тебе!
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Поздрави някого с песен... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поздрави някого с песен...   Поздрави някого с песен... - Page 2 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 21:15 #47

евала кери тва не го бях гледал Учудване Учудване Учудване Учудване

разцепи направо Цепене на дърва Цепене на дърва Цепене на дърва Цепене на дърва Цепене на дърва Цепене на дърва Цепене на дърва Цепене на дърва
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Поздрави някого с песен... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поздрави някого с песен...   Поздрави някого с песен... - Page 2 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 21:18 #48

keriduen написа:
Илде,песента на Стенли е просто велика...Доброто старо време,ех... Ех, мечти Ех, мечти Ех, мечти

Има една песен,то е по-скоро като инструментал на Остава,много ми бърка в сърцето...Виж обаче с каква картинка я намерих... Намигане


хехехе видях го този клип Кикотене

а иначе Остава им бях фен преди да стъпят в София,идваха 2 години преди да станат известни в Пловдив,правиха концерт на Античния театър и имаха интервю в радио Пловдив.Много тъпо радио ама веднъж в седмицата правеха представяне на нови рок групи,гаражни някакви,неизвестни и винаги слушах предаването.Та тогава Остава бяха рок група и не можеш да си представиш какви невероятни странни неща свиреха,това им е от старите,първите неща,но имаха и още по-яки работи.Откакто отидоха в София и издадоха албум,нямат нищо общо със стила с който ги познавах.Комерсиализъм отвсякъде,а старите неща така и не чух,освен това.Имаше една песен за гората-невероятна.Голяма загуба е,че никога няма да види бял свят.Нещо между хеви и психоделик,много луда смеска беше и текста беше много дълбок.
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Поздрави някого с песен... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поздрави някого с песен...   Поздрави някого с песен... - Page 2 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 21:18 #49

БашФермер написа:
евала кери тва не го бях гледал Учудване Учудване Учудване Учудване

разцепи направо Цепене на дърва Цепене на дърва Цепене на дърва Цепене на дърва Цепене на дърва Цепене на дърва Цепене на дърва Цепене на дърва

А на живо направо ми издуха мозъка...Голям жест е това...Може всякак да ги наричат Manowar,позьори и прочее,но тва беше върховно...Сички ревахме тогава...Много ни бръкна това в душичките... Хвала тебе! Хвала тебе! Хвала тебе!
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Поздрави някого с песен... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поздрави някого с песен...   Поздрави някого с песен... - Page 2 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 21:26 #50

keriduen написа:
БашФермер написа:
евала кери тва не го бях гледал Учудване Учудване Учудване Учудване

разцепи направо Цепене на дърва Цепене на дърва Цепене на дърва Цепене на дърва Цепене на дърва Цепене на дърва Цепене на дърва Цепене на дърва

А на живо направо ми издуха мозъка...Голям жест е това...Може всякак да ги наричат Manowar,позьори и прочее,но тва беше върховно...Сички ревахме тогава...Много ни бръкна това в душичките... Хвала тебе! Хвала тебе! Хвала тебе!

това на живо не съм го гледала ама всички приятели дето бяха на концерта ми го пуснаха после и бяха трогнати страшно много.
аз като го гледах за пръв път и мен ме жегна под лъжичката.
Позьори са имитаторите на Manowar.
На Содом и на Удо на концерта също имаше подобен момент,който ни жегна всички.Не беше песен,но отношението към публиката беше велико.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Поздрави някого с песен... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поздрави някого с песен...   Поздрави някого с песен... - Page 2 Mini_c13 #51

Върнете се в началото Go down
 

Поздрави някого с песен...

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 42Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 22 ... 42  Next

 Similar topics

-
» Поздрави някого с видео
» Кажи ми наздраве и ме поздрави

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: От и за потребителите :: Кът на потребителя-