Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Поздрави някого с песен... - Page 3 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Поздрави някого с песен... - Page 3 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Поздрави някого с песен...

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 42  Next
АвторСъобщение
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Поздрави някого с песен... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поздрави някого с песен...   Поздрави някого с песен... - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 21:29 #51

ildevaris написа:

хехехе видях го този клип Кикотене

а иначе Остава им бях фен преди да стъпят в София,идваха 2 години преди да станат известни в Пловдив,правиха концерт на Античния театър и имаха интервю в радио Пловдив.Много тъпо радио ама веднъж в седмицата правеха представяне на нови рок групи,гаражни някакви,неизвестни и винаги слушах предаването.Та тогава Остава бяха рок група и не можеш да си представиш какви невероятни странни неща свиреха,това им е от старите,първите неща,но имаха и още по-яки работи.Откакто отидоха в София и издадоха албум,нямат нищо общо със стила с който ги познавах.Комерсиализъм отвсякъде,а старите неща така и не чух,освен това.Имаше една песен за гората-невероятна.Голяма загуба е,че никога няма да види бял свят.Нещо между хеви и психоделик,много луда смеска беше и текста беше много дълбок.

Съгласна съм,поредната група,която парите погубиха...Сега уж ги водят за една от най-добрите български рок групи,но аз никакъв рок не откривам в новите им неща,само комерсиален поп...Всичко е направено като по калъп за MTV-голямата болна мечта на всички нови български групи и изпълнители... Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц!
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Поздрави някого с песен... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поздрави някого с песен...   Поздрави някого с песен... - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 21:33 #52

ildevaris написа:
keriduen написа:
БашФермер написа:
евала кери тва не го бях гледал Учудване Учудване Учудване Учудване

разцепи направо Цепене на дърва Цепене на дърва Цепене на дърва Цепене на дърва Цепене на дърва Цепене на дърва Цепене на дърва Цепене на дърва

А на живо направо ми издуха мозъка...Голям жест е това...Може всякак да ги наричат Manowar,позьори и прочее,но тва беше върховно...Сички ревахме тогава...Много ни бръкна това в душичките... Хвала тебе! Хвала тебе! Хвала тебе!

това на живо не съм го гледала ама всички приятели дето бяха на концерта ми го пуснаха после и бяха трогнати страшно много.
аз като го гледах за пръв път и мен ме жегна под лъжичката.
Позьори са имитаторите на Manowar.
На Содом и на Удо на концерта също имаше подобен момент,който ни жегна всички.Не беше песен,но отношението към публиката беше велико.

Нали точно това прави една група наистина велика,не само качествените композиции,изсвирени и изпяти страхотно,а отношението към феновете...Това кара хората да ги обичат или мразят...Колкото и да си ги слушал по някоя уредба,на живо си е друго нещо...Тогава става ясно кой наистина става...Просто на всички тях трябва да им е ясно ,че ги има само и единствено благодарение на нас,и да ни го доказват с всеки следващ концерт или албум...Които групи са го осъзнали това са се превърнали в легенда...
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Поздрави някого с песен... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поздрави някого с песен...   Поздрави някого с песен... - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 21:45 #53

keriduen написа:
ildevaris написа:
keriduen написа:
БашФермер написа:
евала кери тва не го бях гледал Учудване Учудване Учудване Учудване

разцепи направо Цепене на дърва Цепене на дърва Цепене на дърва Цепене на дърва Цепене на дърва Цепене на дърва Цепене на дърва Цепене на дърва

А на живо направо ми издуха мозъка...Голям жест е това...Може всякак да ги наричат Manowar,позьори и прочее,но тва беше върховно...Сички ревахме тогава...Много ни бръкна това в душичките... Хвала тебе! Хвала тебе! Хвала тебе!

това на живо не съм го гледала ама всички приятели дето бяха на концерта ми го пуснаха после и бяха трогнати страшно много.
аз като го гледах за пръв път и мен ме жегна под лъжичката.
Позьори са имитаторите на Manowar.
На Содом и на Удо на концерта също имаше подобен момент,който ни жегна всички.Не беше песен,но отношението към публиката беше велико.

Нали точно това прави една група наистина велика,не само качествените композиции,изсвирени и изпяти страхотно,а отношението към феновете...Това кара хората да ги обичат или мразят...Колкото и да си ги слушал по някоя уредба,на живо си е друго нещо...Тогава става ясно кой наистина става...Просто на всички тях трябва да им е ясно ,че ги има само и единствено благодарение на нас,и да ни го доказват с всеки следващ концерт или албум...Които групи са го осъзнали това са се превърнали в легенда...

бе те повечето групи го правят заради кинтите,знаят,че като жегнат публиката ще има повече продажби и ще спечелят повече фенове,знаем го това ама пак ти е готино като те жегнат.Пък и велики групи са това.То само да се изправиш пред Удо например и да ти потече гласът му по вените ти ти стига.
Аз това чувство от концертите на които съм присъствала макар,че са малко не мога да го сравня с нищо друго.Ама то трябва да ти е в кръвта за да го почувстваш колко е велико.

и като говоря за Удо,чек да пусна нещо на accept


Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Поздрави някого с песен... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поздрави някого с песен...   Поздрави някого с песен... - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 21:56 #54

хахаха...Не просто Метал,а Метал от Солинген... ОК

Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Поздрави някого с песен... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поздрави някого с песен...   Поздрави някого с песен... - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 22:05 #55



Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Поздрави някого с песен... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поздрави някого с песен...   Поздрави някого с песен... - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 22:09 #56

е тежки сте ми..не ми е чак толкова изтънчен слуха да чувам разбиващото.
дайте нещо като за мен Намръщка
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Поздрави някого с песен... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поздрави някого с песен...   Поздрави някого с песен... - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 22:10 #57

keriduen написа:
хахаха...Не просто Метал,а Метал от Солинген... ОК


е тва е много любимо



и като си помисля,че като ги чух за пръв път изобщо не ми харесаха,после обаче ми станаха любими
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Поздрави някого с песен... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поздрави някого с песен...   Поздрави някого с песен... - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 22:12 #58

Баш Fear Of The Dark,велико... ОК

Зиз,ето ти нещо по-леко,но не по малко прекрасно...


П.П.Башче,може ли емотка като за мене...\M/
Върнете се в началото Go down
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Поздрави някого с песен... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поздрави някого с песен...   Поздрави някого с песен... - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 22:18 #59

Mersi keri.
супер е.
Прочетохте ли какво написах в на Кери темата?
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Поздрави някого с песен... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поздрави някого с песен...   Поздрави някого с песен... - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 22:19 #60

БашФермер написа:



браво пиле Давам ти сърцето си
ще ми размекнеш коленете май Намигане
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Поздрави някого с песен... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поздрави някого с песен...   Поздрави някого с песен... - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 22:20 #61

кери и това не го бях слушал, но много ми хареса

зизи, спец Намигане нещо лекичко за релакс

Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Поздрави някого с песен... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поздрави някого с песен...   Поздрави някого с песен... - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 22:21 #62

БашФермер написа:
кери и това не го бях слушал, но много ми хареса

зизи, спец Намигане нещо лекичко за релакс

баш тук вече ме уцели.
мерси.
Гушкане
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Поздрави някого с песен... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поздрави някого с песен...   Поздрави някого с песен... - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 22:24 #63

zizita1982 написа:
Mersi keri.
супер е.
Прочетохте ли какво написах в на Кери темата?

Zizi аз съм малко със забавени реакции та ми коства малко да търча по темите ама ще се разпиша като стигна до там Кикотене

пък и като чуя готина музика особено в това състояние зациклям докато си я изслушам Намигане
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Поздрави някого с песен... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поздрави някого с песен...   Поздрави някого с песен... - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 22:25 #64

Нещо лекичко и от мен и специално за някой Намигане

Върнете се в началото Go down
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Поздрави някого с песен... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поздрави някого с песен...   Поздрави някого с песен... - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 22:26 #65

ildevaris написа:
zizita1982 написа:
Mersi keri.
супер е.
Прочетохте ли какво написах в на Кери темата?

Zizi аз съм малко със забавени реакции та ми коства малко да търча по темите ама ще се разпиша като стигна до там Кикотене

пък и като чуя готина музика особено в това състояние зациклям докато си я изслушам Намигане
Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане
а аз отивам да спя.
Баш изтрий ми писанието в представянето на Кери че Ил не може.
лека милички.
Гушкане
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Поздрави някого с песен... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поздрави някого с песен...   Поздрави някого с песен... - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 22:27 #66

ааааааааааааа пилееееее Връткане Връткане Връткане Връткане Връткане Връткане
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Поздрави някого с песен... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поздрави някого с песен...   Поздрави някого с песен... - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 22:27 #67

БашФермер написа:
кери и това не го бях слушал, но много ми хареса


О,в метъла има и невероятни жени и тази за мене е най-красивата между тях...


От онзи тип жени,които те е страх да пипнеш,защото може да ги счупиш,сякаш не са истински... Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Поздрави някого с песен... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поздрави някого с песен...   Поздрави някого с песен... - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 22:32 #68

zizita1982 написа:
ildevaris написа:
zizita1982 написа:
Mersi keri.
супер е.
Прочетохте ли какво написах в на Кери темата?

Zizi аз съм малко със забавени реакции та ми коства малко да търча по темите ама ще се разпиша като стигна до там Кикотене

пък и като чуя готина музика особено в това състояние зациклям докато си я изслушам Намигане
Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане
а аз отивам да спя.
Баш изтрий ми писанието в представянето на Кери че Ил не може.
лека милички.
Гушкане

Зизи никаъде няма да мърдаш,тука стой Ядосване

аз не те пускам ей Гушкане

Върнете се в началото Go down
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Поздрави някого с песен... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поздрави някого с песен...   Поздрави някого с песен... - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 22:35 #69

[quote="ildevaris"]
zizita1982 написа:
ildevaris написа:
zizita1982 написа:
Mersi keri.
супер е.
Прочетохте ли какво написах в на Кери темата?

Zizi аз съм малко със забавени реакции та ми коства малко да търча по темите ама ще се разпиша като стигна до там Кикотене

пък и като чуя готина музика особено в това състояние зациклям докато си я изслушам Намигане
Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане
а аз отивам да спя.
Баш изтрий ми писанието в представянето на Кери че Ил не може.
лека милички.
Гушкане

Зизи никаъде няма да мърдаш,тука стой Ядосване

аз не те пускам ей Гушкане

[/quote Ил душицо в 5 трябва да съм станала.утре ще уреждам нов обект и в 8 трябва да съм в София а имам и чертежи да чертая за това колкото и да не искам трябва да си легна. Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Поздрави някого с песен... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поздрави някого с песен...   Поздрави някого с песен... - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 22:37 #70

лекинка зизи Гушкане Давам ти сърцето си
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Поздрави някого с песен... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поздрави някого с песен...   Поздрави някого с песен... - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 22:38 #71

keriduen написа:
БашФермер написа:
кери и това не го бях слушал, но много ми хареса


О,в метъла има и невероятни жени и тази за мене е най-красивата между тях...


От онзи тип жени,които те е страх да пипнеш,защото може да ги счупиш,сякаш не са истински... Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си

супер е това,още една любима група Гушкане Гушкане Гушкане
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Поздрави някого с песен... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поздрави някого с песен...   Поздрави някого с песен... - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 22:47 #72

айде де пускайте още музикааа Рев
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Поздрави някого с песен... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поздрави някого с песен...   Поздрави някого с песен... - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 22:54 #73

ildevaris написа:
айде де пускайте още музикааа Рев

Айде,ето да спреш да ревеш... Намигане

Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Поздрави някого с песен... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поздрави някого с песен...   Поздрави някого с песен... - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 23:27 #74

Късно е ,а утре ме чака тежък ден...Вълните ме отнасят,така че....Лека и прекрасна...И за довиждане...
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Поздрави някого с песен... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поздрави някого с песен...   Поздрави някого с песен... - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 23:41 #75

лека Кери и мерси за моето парченце любима музика Гушкане Гушкане Гушкане
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Поздрави някого с песен... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поздрави някого с песен...   Поздрави някого с песен... - Page 3 Mini_c13 #76

Върнете се в началото Go down
 

Поздрави някого с песен...

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 3 от 42Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 42  Next

 Similar topics

-
» Поздрави някого с видео
» Кажи ми наздраве и ме поздрави

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: От и за потребителите :: Кът на потребителя-