Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Проблемацийки :) - Page 7 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Проблемацийки :) - Page 7 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Проблемацийки :)

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Next
АвторСъобщение
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Проблемацийки :) - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 7 Mini_c13Пет 01 Юли 2011, 11:13 #151

е аз си пратих 200 гумени прасета та знам колко бързо идват.....от вчера си чакам да ги събера и още не мога Намигане та прецакали са платените подаръци
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
zornica_a
Тракторист
Тракторист
zornica_a

Female

Проблемацийки :) - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 7 Mini_c13Пет 01 Юли 2011, 11:30 #152

БашФермер написа:
е аз си пратих 200 гумени прасета та знам колко бързо идват.....от вчера си чакам да ги събера и още не мога Намигане та прецакали са платените подаръци
ЕЕЕ, 200 прасета, да не е Коледа Заливане от смях Малко си прекалил с бройката Бъркане в носа
Аз си пратих едно, плацикащо се в басейн и пристигна преди топките.
Върнете се в началото Go down
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Проблемацийки :) - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 7 Mini_c13Пет 01 Юли 2011, 11:30 #153

БашФермер написа:
е аз си пратих 200 гумени прасета та знам колко бързо идват.....от вчера си чакам да ги събера и още не мога Намигане та прецакали са платените подаръци
Поне една седмица ще ти се влачат
Върнете се в началото Go down
кикимора
Агроном
Агроном
кикимора

Female

Проблемацийки :) - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 7 Mini_c13Пет 01 Юли 2011, 11:40 #154

Проблемацийки :) - Page 7 364988687 Проблемацийки :) - Page 7 364988687 ко сте ревнали бре,ми таквиз ни пътищата с дупки,разбити,ми то на тва камионче гумите се изтъркаха, сега трябва да заработваме и за нови гуми...вие как я мислите тая..то само с топките да ни прецакват иди дойди ,ама и с другите куести има проблеми,крадат се продукти..ей на днес цял ден Звездичка търчи из моите ферми с едно кепче да го хване ма не би..то вълна ми краде и от двата вида,днес пък зе да посяга и на яйцата..а топките даже вече не им гледам бройката,аз се отказах да го изкарвам тоз куест,имам в една от фермите ЛОС и кво,никаква файда от него само дет го раня.. Проблемацийки :) - Page 7 364988687 Проблемацийки :) - Page 7 364988687 Проблемацийки :) - Page 7 364988687
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Проблемацийки :) - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 7 Mini_c13Съб 02 Юли 2011, 12:01 #155

Здравейте, моля кажете ми как да си сменя датата и часа във този форум, че ми показва днешна дата /18 06 2011/ . Аз доста се порових, и много глупости сътворих, но нищо не успях да направя. Учудване Учудване Учудване Учудване Учудване Учудване

п.п. искам да се извиня на илдеварис и хонда за съобщенията, които съм им пратила, това може би се получава, защото съм неоткрит хакер Срамержлив , кой знае на кого още съм пратила лични съобщения. На всички, които съм досаждала ... извинете моля Букет и да почерпя за извинение Барбекю :216:
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Проблемацийки :) - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 7 Mini_c13Съб 02 Юли 2011, 12:08 #156

ох, какво да кажа,сега като си прочетох поста видях, че часът си ми е верен а въпросната дата / 18 06 2011/ била дата на регистрация във форума. Като ви казвам, че съм хакер.... Объркване Объркване Объркване Объркване Объркване
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Проблемацийки :) - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 7 Mini_c13Съб 02 Юли 2011, 12:11 #157

annaag1 написа:
ох, какво да кажа,сега като си прочетох поста видях, че часът си ми е верен а въпросната дата / 18 06 2011/ била дата на регистрация във форума. Като ви казвам, че съм хакер.... Объркване Объркване Объркване Объркване Объркване

Споко,всеки може да се обърка... ОК
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Проблемацийки :) - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 7 Mini_c13Съб 02 Юли 2011, 12:31 #158

Е да де, ама аз само гафове правя. Сигурно има някаква класация дето мога да си заплюя първото място, като например гаф на годината или пък най-много гафове, все някъде ще се вредя.
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Проблемацийки :) - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 7 Mini_c13Съб 02 Юли 2011, 12:34 #159

annaag1 написа:
Е да де, ама аз само гафове правя. Сигурно има някаква класация дето мога да си заплюя първото място, като например гаф на годината или пък най-много гафове, все някъде ще се вредя.

Ооооо,то в тая класация се сещам за поне 2 души дето май са много по-напред с матриала от теб... Смях Смях Смях Смях Смях Смях Тъй,че има и по-зле от теб...Не се шашкай толкова...Пък и не си наплавила някаква животозастрашаваща грешка де... Намигане
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Проблемацийки :) - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 7 Mini_c13Съб 02 Юли 2011, 12:43 #160

Плезла Плезла Плезла Плезла ааа първото място за гафове не го давам то ми е призвано още от раждането ми Та, какво викаш?! Та, какво викаш?! Та, какво викаш?!
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Проблемацийки :) - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 7 Mini_c13Съб 02 Юли 2011, 12:48 #161

лета написа:
Плезла Плезла Плезла Плезла ааа първото място за гафове не го давам то ми е призвано още от раждането ми Та, какво викаш?! Та, какво викаш?! Та, какво викаш?!

Да ,ама може да се наложи с Мамчето да се пребориш първо... Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Проблемацийки :) - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 7 Mini_c13Съб 02 Юли 2011, 12:51 #162

Кери благодаря за милите думи, вдигна ми се самочувствието, сега ако се възгордея ти ще си виновна Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Проблемацийки :) - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 7 Mini_c13Съб 02 Юли 2011, 12:58 #163

annaag1 написа:
Кери благодаря за милите думи, вдигна ми се самочувствието, сега ако се възгордея ти ще си виновна Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

Ееее,за това да съм виновна само... Голяма работа

Аз съм оптимист,нали знаеш,когато си мислиш ,че си най-зле,изведнъж се оказва,че има и по-зле.... Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе!
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Проблемацийки :) - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 7 Mini_c13Съб 02 Юли 2011, 13:04 #164

По случай грешките ,се сетих за една песен,сега ше я пусна в темата с музиката,само да видя дали мога да я намеря с превод ,че е на френски и не всеки ще й разбере текста... Намигане
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Проблемацийки :) - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 7 Mini_c13Съб 02 Юли 2011, 13:09 #165

Отивам да я чуя.
Върнете се в началото Go down
raziel86
Тракторист
Тракторист
raziel86


Проблемацийки :) - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 7 Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 13:34 #166

Въпрос със повишена трудност.Засадих алабаш.сложих му супер топр, обикновена тор и вода.За колко трябва да стане? Усмивка Усмивка Усмивка
Върнете се в началото Go down
starlet
Агроном
Агроном
starlet

Female

Проблемацийки :) - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 7 Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 13:56 #167

raziel86 написа:
Въпрос със повишена трудност.Засадих алабаш.сложих му супер топр, обикновена тор и вода.За колко трябва да стане? Усмивка Усмивка Усмивка

Цък на някое от полетата с алабаш и ще разбереш Усмивка
Върнете се в началото Go down
raziel86
Тракторист
Тракторист
raziel86


Проблемацийки :) - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 7 Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 14:06 #168

starlet написа:
raziel86 написа:
Въпрос със повишена трудност.Засадих алабаш.сложих му супер топр, обикновена тор и вода.За колко трябва да стане? Усмивка Усмивка Усмивка

Цък на някое от полетата с алабаш и ще разбереш Усмивка

Е даде и ми излиза нещо интересно.Смятал съм го и излиза така съпер тор+обикновена тор+вода=50%+5%+20%=75% по-кратко време.Или изразено в цифри вместо 14 часа и 30 минути, само 3 часа и 8 минути.А на мен ми мише 5 часа и 30 минути.Или аз бъркам сметките или Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Проблемацийки :) - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 7 Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 14:09 #169

raziel86 написа:
starlet написа:
raziel86 написа:
Въпрос със повишена трудност.Засадих алабаш.сложих му супер топр, обикновена тор и вода.За колко трябва да стане? Усмивка Усмивка Усмивка

Цък на някое от полетата с алабаш и ще разбереш Усмивка
Е даде и ми излиза нещо интересно.Смятал съм го и излиза така съпер тор+обикновена тор+вода=50%+5%+20%=75% по-кратко време.Или изразено в цифри вместо 14 часа и 30 минути, само 3 часа и 8 минути.А на мен ми мише 5 часа и 30 минути.Или аз бъркам сметките или Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене

Сметките не са верни, като сложиш вода , времето за растеж се намалява, и следващите проценти се начисляват за това намалено време , не е с натрупване , както си го описал по-горе.
п.п. И на мен ми се иска , да е с натрупване , и да се начислява на основното време за растеж , ама няма какТц-тц! Тц-тц! Тц-тц! При оборите се получаваше разминаване , в зависимост дали си сложил , и обикновена храна .


Последната промяна е направена от rosi1963 на Нед 03 Юли 2011, 14:13; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
lane99
Тракторист
Тракторист
lane99

Female

Проблемацийки :) - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 7 Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 14:11 #170

raziel86 написа:
starlet написа:
raziel86 написа:
Въпрос със повишена трудност.Засадих алабаш.сложих му супер топр, обикновена тор и вода.За колко трябва да стане? Усмивка Усмивка Усмивка

Цък на някое от полетата с алабаш и ще разбереш Усмивка

Е даде и ми излиза нещо интересно.Смятал съм го и излиза така съпер тор+обикновена тор+вода=50%+5%+20%=75% по-кратко време.Или изразено в цифри вместо 14 часа и 30 минути, само 3 часа и 8 минути.А на мен ми мише 5 часа и 30 минути.Или аз бъркам сметките или Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене

не бъркаш сметките, а системата. като сложиш супер тор тя ти намаля времето. обикновеннтата тор намаля на оставащото време, и съответно водата пък на оставащото след обикновенната тор.
Върнете се в началото Go down
raziel86
Тракторист
Тракторист
raziel86


Проблемацийки :) - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 7 Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 14:17 #171

Аха.значи за на пред ще знам. Усмивка М даааа вярно излиза така.Благодаря за бързите отговори. Усмивка Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица
Върнете се в началото Go down
mimi-m
Орач
Орач
mimi-m


Проблемацийки :) - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 7 Mini_c13Пон 04 Юли 2011, 18:58 #172

Здравейте . Първо се извинявам че ще ви занимая с едно проблемче малко може и да ви е смешничко ама няма кой да ми отговори освен някой от този форум. Та въпросчето ми е направих си тест колко ви е бърз интернета ама не разбирам ще ми обясни ли някой кое трябва да гледам ето и графиката



http://www.speedtest.net/result/1370898282.png
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Проблемацийки :) - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 7 Mini_c13Пон 04 Юли 2011, 19:05 #173

mimi-m написа:
Здравейте . Първо се извинявам че ще ви занимая с едно проблемче малко може и да ви е смешничко ама няма кой да ми отговори освен някой от този форум. Та въпросчето ми е направих си тест колко ви е бърз интернета ама не разбирам ще ми обясни ли някой кое трябва да гледам ето и графиката



http://www.speedtest.net/result/1370898282.png


Нямаш си на идея , колко си добре , аз миналата седмица бях 100 пъти по-зле , буквално.
Върнете се в началото Go down
mimi-m
Орач
Орач
mimi-m


Проблемацийки :) - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 7 Mini_c13Пон 04 Юли 2011, 19:31 #174

как така съм добре би ли ми обяснила
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Проблемацийки :) - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 7 Mini_c13Пон 04 Юли 2011, 20:06 #175

Ами бърз е , дай да ти сложа снимка , да видиш аз какви ядове бера
И този път е по-бърз , бях и по-зле


[img]

Проблемацийки :) - Page 7 Bwy1309809955h
[/img]
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Проблемацийки :) - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 7 Mini_c13 #176

Върнете се в началото Go down
 

Проблемацийки :)

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 7 от 12Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Next

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: Фармемания БГ :: Проблеми с форума, сайта и играта-