Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 8 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 8 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Кажи ми наздраве и ме поздрави

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторСъобщение
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 8 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 20:22 #176

keriduen написа:
БашФермер написа:
zizita1982 написа:
Кери усещам че тия двамата са така защото я няма Ил,като дойде и млъкват като рибки...
Ние с теб сме кротички и добрички и ни правят на маймунки....

обачееее
на някой скоро ще му се плаче
мисслиш лиСмях ние си пазим гърба един друг Смях

Аз ида с валяка... Изплезване Изплезване Изплезване
ее ти па сега с валяка ,ние и вас си обичаме , не така сега Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 8 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 20:24 #177

Изтече ми бана,изтече ми бана... Суперско Суперско Суперско
Върнете се в началото Go down
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 8 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 20:24 #178

БашФермер написа:
zizita1982 написа:
Кери усещам че тия двамата са така защото я няма Ил,като дойде и млъкват като рибки...
Ние с теб сме кротички и добрички и ни правят на маймунки....

обачееее
на някой скоро ще му се плаче
мисслиш лиСмях ние си пазим гърба един друг Смях
не мисля защото не мога.знам.
айде да ми обясниш нагледно как ти пазиш неговия гръб той твоя?
нали знаеш че съм винаги неразбрала...и искам подорбности
само тогава вервам...
Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
flame-4e
Пазител на градината 2
Пазител на градината 2
flame-4e


Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 8 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 20:25 #179

абе ей какво ще правите после без тях, тя Ил може и да си ги нареди ама ще вземе да си ги прибере Кикотене
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 8 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 20:25 #180

ей тва е жената, ти й подаряваш подарък...тя яхва валяка, кво да говоря повече, обиден съм Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц!
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 8 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 20:26 #181

flame-4e написа:
абе ей какво ще правите после без тях, тя Ил може и да си ги нареди ама ще вземе да си ги прибере Кикотене

Ама,Флейм,виж ги кви са лоши... Изнервена
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 8 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 20:28 #182

keriduen написа:
flame-4e написа:
абе ей какво ще правите после без тях, тя Ил може и да си ги нареди ама ще вземе да си ги прибере Кикотене

Ама,Флейм,виж ги кви са лоши... Изнервена
да бе правим мил жест към вас и ви поднасяме подарък с най добри чувства и намерения и накрая лоши сме били Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък!
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 8 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 20:29 #183

farmemaniq.bulgarianforum.net/t43-topic
аз мисля да се Няма пък! и да участвам дам,по голям шанс да видя нещо ще имам.
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 8 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 20:29 #184

да бе даже с валяк ни газят,та да станем ваденки за великденски яица
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 8 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 20:30 #185

зизи ,а аз къв сам карък ,ще взема 3-та награда ,оня с брадата
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 8 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 20:33 #186

БашФермер написа:
keriduen написа:
flame-4e написа:
абе ей какво ще правите после без тях, тя Ил може и да си ги нареди ама ще вземе да си ги прибере Кикотене

Ама,Флейм,виж ги кви са лоши... Изнервена
да бе правим мил жест към вас и ви поднасяме подарък с най добри чувства и намерения и накрая лоши сме били Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък!

С най-добри чувства ви връщам подаръка да си го ползвате двамцата... Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

Зиз,тая тема е на на Накито мъжа.... Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Голем зевзек... Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 8 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 20:35 #187

keriduen написа:
БашФермер написа:
keriduen написа:
flame-4e написа:
абе ей какво ще правите после без тях, тя Ил може и да си ги нареди ама ще вземе да си ги прибере Кикотене

Ама,Флейм,виж ги кви са лоши... Изнервена
да бе правим мил жест към вас и ви поднасяме подарък с най добри чувства и намерения и накрая лоши сме били Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък!

С най-добри чувства ви връщам подаръка да си го ползвате двамцата... Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

Зиз,тая тема е на на Накито мъжа.... Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Голем зевзек... Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
лигла Биберон Биберон Биберон повече нема ти подарявам нищо ,щом не си пазиш подаръците
Върнете се в началото Go down
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 8 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 20:35 #188

keriduen написа:
БашФермер написа:
keriduen написа:
flame-4e написа:
абе ей какво ще правите после без тях, тя Ил може и да си ги нареди ама ще вземе да си ги прибере Кикотене

Ама,Флейм,виж ги кви са лоши... Изнервена
да бе правим мил жест към вас и ви поднасяме подарък с най добри чувства и намерения и накрая лоши сме били Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък!

С най-добри чувства ви връщам подаръка да си го ползвате двамцата... Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

Зиз,тая тема е на на Накито мъжа.... Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Голем зевзек... Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
кери усетих че е той.
Ще ходя да си искам наградата от предния път,докато я няма наки че пак ще му сложи бан. Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 8 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 20:39 #189

умрях да се смея Смях D Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 8 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 20:42 #190

rucan1 написа:
keriduen написа:
БашФермер написа:
keriduen написа:
flame-4e написа:
абе ей какво ще правите после без тях, тя Ил може и да си ги нареди ама ще вземе да си ги прибере Кикотене

Ама,Флейм,виж ги кви са лоши... Изнервена
да бе правим мил жест към вас и ви поднасяме подарък с най добри чувства и намерения и накрая лоши сме били Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък!

С най-добри чувства ви връщам подаръка да си го ползвате двамцата... Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

Зиз,тая тема е на на Накито мъжа.... Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Голем зевзек... Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
лигла Биберон Биберон Биберон повече нема ти подарявам нищо ,щом не си пазиш подаръците

Е,аз нали за тебе мисля...Затова ви го давам,че по-голяма нужда имате от него... Кикот Кикот Кикот
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 8 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 20:45 #191

така ли ,знам те аз -та да не моем се погледнем после -ех таз женска ярост еииии Гушкане Гушкане
нема ли админ тука бре ,се успамихте темата на човека ,спамаджиии такива
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 8 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 20:46 #192

rucan1 написа:
така ли ,знам те аз -та да не моем се погледнем после -ех таз женска ярост еииии Гушкане Гушкане
нема ли админ тука бре ,се успамихте темата на човека ,спамаджиии такива

Каза главния спамаджия... Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 8 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 20:48 #193

някой да напише един въпрос в тая викторина....ама в стила й
руцане я се понапъни Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 8 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 20:50 #194

кои аз ,в тоз стил -немога бре ,
то требва мислене ,а валяка мина през тиквата барабар с орехчетата
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 8 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 22:55 #195

ил и ся шщо ще ни се караш ;(
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 8 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 22:59 #196

БашФермер написа:
ил и ся шщо ще ни се караш ;(

женска солидарност Кикотене

споко стойте си в чата,аз ще пообиколя темите Няма пък!
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 8 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 23:00 #197

ildevaris написа:
БашФермер написа:
ил и ся шщо ще ни се караш ;(

женска солидарност Кикотене

споко стойте си в чата,аз ще пообиколя темите Няма пък!
ми ако няма да ми се караш Срамержлив ама те виж кво ме направиха, ся що не ме защитиш Намръщка

виж в темата ти за бана даскалов писа Намигане
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 8 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 23:02 #198

БашФермер написа:
ildevaris написа:
БашФермер написа:
ил и ся шщо ще ни се караш ;(

женска солидарност Кикотене

споко стойте си в чата,аз ще пообиколя темите Няма пък!
ми ако няма да ми се караш Срамержлив ама те виж кво ме направиха, ся що не ме защитиш Намръщка

виж в темата ти за бана даскалов писа Намигане

а ти що подаряваш вазелин със стружки
подаряват се само стружките Кикотене
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 8 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 23:04 #199

аз ще избягам от вас и руцан ще взема Намръщка само ми се катаре Намръщка
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 8 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 23:10 #200

БашФермер написа:
аз ще избягам от вас и руцан ще взема Намръщка само ми се катаре Намръщка

ти само си търсиш причина да ми биеш шута Няма пък!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 8 Mini_c13 #201

Върнете се в началото Go down
 

Кажи ми наздраве и ме поздрави

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 8 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

 Similar topics

-
» Поздрави някого с песен...
» Поздрави някого с видео

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: От и за потребителите :: Кът на потребителя-