Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 2 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 2 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Кажи ми наздраве и ме поздрави

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторСъобщение
Блонди
Агроном
Агроном
Блонди

Female

Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 2 Mini_c13Съб 18 Юни 2011, 14:55 #26

двамата спамери дето все ги изхващам днес в изчервяващо положение, от бързане да спамите оправихте ли си настройките за мейлите горе или направо се треснахте тука Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 2 Mini_c13Съб 18 Юни 2011, 14:57 #27

кери, ще ти сложа много ако обещаеш да не причиняваш болка на руцан ;)
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 2 Mini_c13Съб 18 Юни 2011, 14:57 #28

vantalina написа:
двамата спамери дето все ги изхващам днес в изчервяващо положение, от бързане да спамите оправихте ли си настройките за мейлите горе или направо се треснахте тука Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
аз маи направо се треснах тук,ми ти все така изкачаш от ьглите и не може се скриемее,
готовоо,мерси за подсещането Изплезване Изплезване
пилето избега Рев Рев


Последната промяна е направена от rucan1 на Съб 18 Юни 2011, 15:00; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 2 Mini_c13Съб 18 Юни 2011, 14:59 #29

rucan1 написа:
vantalina написа:
двамата спамери дето все ги изхващам днес в изчервяващо положение, от бързане да спамите оправихте ли си настройките за мейлите горе или направо се треснахте тука Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
аз маи направо се треснах тук,ми ти все така изкачаш от ьглите и не може се скриемее,
вървете в темата ВАЖНО!!! че ще си скубете после косите като си видите мейлите Тц-тц! Тц-тц!
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
Блонди
Агроном
Агроном
Блонди

Female

Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 2 Mini_c13Съб 18 Юни 2011, 15:00 #30

rucan1 написа:
vantalina написа:
двамата спамери дето все ги изхващам днес в изчервяващо положение, от бързане да спамите оправихте ли си настройките за мейлите горе или направо се треснахте тука Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
аз маи направо се треснах тук,ми ти все така изкачаш от ьглите и не може се скриемее,

отивай си горе в профила да си отмяташ отметката за мейлите, че като те знам кви са ти бързи пръстчетата, пощата ти ще запищи след малко Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 2 Mini_c13Съб 18 Юни 2011, 15:00 #31

БашФермер написа:
rucan1 написа:
vantalina написа:
двамата спамери дето все ги изхващам днес в изчервяващо положение, от бързане да спамите оправихте ли си настройките за мейлите горе или направо се треснахте тука Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
аз маи направо се треснах тук,ми ти все така изкачаш от ьглите и не може се скриемее,
вървете в темата ВАЖНО!!! че ще си скубете после косите като си видите мейлите Тц-тц! Тц-тц!
сега при рег ,се хванах за главата 450 меила,
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 2 Mini_c13Съб 18 Юни 2011, 15:02 #32

еи тряяябва се правя на примерен тук ,да не ми четат хората щуротиите Метене Метене Метене Метене Насаме Насаме Насаме
Върнете се в началото Go down
Блонди
Агроном
Агроном
Блонди

Female

Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 2 Mini_c13Съб 18 Юни 2011, 15:03 #33

rucan1 написа:
БашФермер написа:
rucan1 написа:
vantalina написа:
двамата спамери дето все ги изхващам днес в изчервяващо положение, от бързане да спамите оправихте ли си настройките за мейлите горе или направо се треснахте тука Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
аз маи направо се треснах тук,ми ти все така изкачаш от ьглите и не може се скриемее,
вървете в темата ВАЖНО!!! че ще си скубете после косите като си видите мейлите Тц-тц! Тц-тц!
сега при рег ,се хванах за главата 450 меила,

Учудване Учудване Учудване Учудване Учудване ам кво да ти кажа, трий сега да ти дойде онова дето все ти го няма в главата Езиче Езиче Езиче Езиче Езиче Езиче Езиче Езиче
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 2 Mini_c13Съб 18 Юни 2011, 15:03 #34

rucan1 написа:
еи тряяябва се правя на примерен тук ,да не ми четат хората щуротиите Метене Метене Метене Метене Насаме Насаме Насаме
те все едно не те знаят Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях ако ще се правиш на примерен с друг ник да се беше регнал Бъркане в носа
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 2 Mini_c13Съб 18 Юни 2011, 15:07 #35

Шсъ таковам в тъпата патка,ни мага си изчистя мейла 10 минути.... Ругаене

Ма пада ми се като бързам да спамя.... Главоблъскане Главоблъскане Главоблъскане

П.П. Баш турвай камшико,нема да го боли.......много.... Подсвиркване Подсвиркване Подсвиркване
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 2 Mini_c13Съб 18 Юни 2011, 15:08 #36

БашФермер написа:
rucan1 написа:
еи тряяябва се правя на примерен тук ,да не ми четат хората щуротиите Метене Метене Метене Метене Насаме Насаме Насаме
те все едно не те знаят Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях ако ще се правиш на примерен с друг ник да се беше регнал Бъркане в носа
ще придобие неочаквана метаморфоза.............цак нестава ,па сам си сащото шиле Голяма работа
ВАнталинке-аз свещти палих да го тарся и на черква одих да му се моля да доде,ама ми се запали блузката и попо ме изгони ,така че маи сам си обречен Рев Рев Рев
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 2 Mini_c13Съб 18 Юни 2011, 15:09 #37

keriduen написа:
Шсъ таковам в тъпата патка,ни мага си изчистя мейла 10 минути.... Ругаене

Ма пада ми се като бързам да спамя.... Главоблъскане Главоблъскане Главоблъскане

П.П. Баш турвай камшико,нема да го боли.......много.... Подсвиркване Подсвиркване Подсвиркване
за 1 може ли аз ,може ли аз ...искам аззззз
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 2 Mini_c13Съб 18 Юни 2011, 15:10 #38

keriduen написа:
Шсъ таковам в тъпата патка,ни мага си изчистя мейла 10 минути.... Ругаене

Ма пада ми се като бързам да спамя.... Главоблъскане Главоблъскане Главоблъскане

П.П. Баш турвай камшико,нема да го боли.......много.... Подсвиркване Подсвиркване Подсвиркване
кери и в другия форум е так и там съм сложил такова инфо ама не гледате и там го направи, те от там са ти толкова много мейли, руцане и ти го оправи в другия форум и да си решите проблема Кикотене
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 2 Mini_c13Съб 18 Юни 2011, 15:11 #39

Изплезване Изплезване Изплезване некои почна да минажа с метлата оттатака,и маи раздава налево=надесно
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 2 Mini_c13Съб 18 Юни 2011, 15:13 #40

БашФермер написа:
keriduen написа:
Шсъ таковам в тъпата патка,ни мага си изчистя мейла 10 минути.... Ругаене

Ма пада ми се като бързам да спамя.... Главоблъскане Главоблъскане Главоблъскане

П.П. Баш турвай камшико,нема да го боли.......много.... Подсвиркване Подсвиркване Подсвиркване
кери и в другия форум е так и там съм сложил такова инфо ама не гледате и там го направи, те от там са ти толкова много мейли, руцане и ти го оправи в другия форум и да си решите проблема Кикотене
оправям друго сега,ама ми марда много много ,та неуспявам
Върнете се в началото Go down
Блонди
Агроном
Агроном
Блонди

Female

Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 2 Mini_c13Съб 18 Юни 2011, 15:14 #41

rucan1 написа:
Изплезване Изплезване Изплезване некои почна да минажа с метлата оттатака,и маи раздава налево=надесно

къде това оттатъка, че то много ни станаха на нас къщите Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 2 Mini_c13Съб 18 Юни 2011, 15:14 #42

миксо се равихри
всички сме под ножаааа ,алал да му е Гушкане Гушкане
нее стигнал до всички теми дет сам писал ,обаче ,заключва наред Почистване Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене


Последната промяна е направена от rucan1 на Съб 18 Юни 2011, 15:23; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 2 Mini_c13Съб 18 Юни 2011, 15:16 #43

rucan1 написа:
миксо се равихри
всички сме под ножаааа ,алал да му е Гушкане Гушкане
хахахахахаха Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 2 Mini_c13Съб 18 Юни 2011, 15:23 #44

БашФермер написа:
keriduen написа:
Шсъ таковам в тъпата патка,ни мага си изчистя мейла 10 минути.... Ругаене

Ма пада ми се като бързам да спамя.... Главоблъскане Главоблъскане Главоблъскане

П.П. Баш турвай камшико,нема да го боли.......много.... Подсвиркване Подсвиркване Подсвиркване
кери и в другия форум е так и там съм сложил такова инфо ама не гледате и там го направи, те от там са ти толкова много мейли, руцане и ти го оправи в другия форум и да си решите проблема Кикотене

А ,аз другия форум го усетих отдавна и се опраих,ма като скивах и тука темата "Важно" ми мина мисълта,че ще трябват същите настройки,ма докат я хванатая мисъл и отлетех по темите да пиша простотии... Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 2 Mini_c13Съб 18 Юни 2011, 15:24 #45

е аз сам готов -честито на другите ,пиле теб не е ли
заради играта с наградите засега
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 2 Mini_c13Съб 18 Юни 2011, 15:28 #46

И мен ме хакна гадината му с гадина,за същата игра.... Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 2 Mini_c13Съб 18 Юни 2011, 15:29 #47

keriduen написа:
И мен ме хакна гадината му с гадина,за същата игра.... Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене
ама баннаха ли ви ?!?!?!?!?! Учудване Учудване Учудване Учудване
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
Блонди
Агроном
Агроном
Блонди

Female

Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 2 Mini_c13Съб 18 Юни 2011, 15:32 #48

БашФермер написа:
keriduen написа:
И мен ме хакна гадината му с гадина,за същата игра.... Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене
ама баннаха ли ви ?!?!?!?!?! Учудване Учудване Учудване Учудване

и двамата са заминали ..........а май и Мамс го отнесе тоя път Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 2 Mini_c13Съб 18 Юни 2011, 15:33 #49

БашФермер написа:
keriduen написа:
И мен ме хакна гадината му с гадина,за същата игра.... Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене
ама баннаха ли ви ?!?!?!?!?! Учудване Учудване Учудване Учудване
да и двмата засега ,ама там бехме положината опг ,за тех незнам като доидат ще кажат
пиле-сажалявам ,че заради мен си така ,това 1 лити е
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 2 Mini_c13Съб 18 Юни 2011, 15:33 #50

vantalina написа:
БашФермер написа:
keriduen написа:
И мен ме хакна гадината му с гадина,за същата игра.... Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене
ама баннаха ли ви ?!?!?!?!?! Учудване Учудване Учудване Учудване

и двамата са заминали ..........а май и Мамс го отнесе тоя път Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене
аз що нямам Учудване Учудване Учудване Учудване
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
Sponsored content




Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 2 Mini_c13 #51

Върнете се в началото Go down
 

Кажи ми наздраве и ме поздрави

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

 Similar topics

-
» Поздрави някого с песен...
» Поздрави някого с видео

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: От и за потребителите :: Кът на потребителя-