Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Занаятчийски квартал - Page 4 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Занаятчийски квартал - Page 4 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Занаятчийски квартал

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
via1313
Орач
Орач
via1313

Female

Занаятчийски квартал - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Занаятчийски квартал   Занаятчийски квартал - Page 4 Mini_c13Пет 05 Авг 2011, 10:30 #76

Да споделя нещо - в главния много се изписа за това че ако някой активира и двете производства ще получава по-малко сол и захар. Обаче:
1. Първия ден с активирано веднага сладкарство, купи на 15 и 12 ниво и руна имах 36 захар а в акаунт без руни и слаби купи моя близка имаше по 30-тина сол и 30-тина захар като не беше избрала какво да строи.
2. Като активирах второто производство вече на два три пъти ми се случва от едно квадратче да излязат едновременно сол, захар и пирон. (винаги трите в комплект поне за сега)
Почвам да се замислям вярно ли е твърдението от главния форум.
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Занаятчийски квартал - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Занаятчийски квартал   Занаятчийски квартал - Page 4 Mini_c13Пет 05 Авг 2011, 10:40 #77

via1313 написа:
Да споделя нещо - в главния много се изписа за това че ако някой активира и двете производства ще получава по-малко сол и захар. Обаче:
1. Първия ден с активирано веднага сладкарство, купи на 15 и 12 ниво и руна имах 36 захар а в акаунт без руни и слаби купи моя близка имаше по 30-тина сол и 30-тина захар като не беше избрала какво да строи.
2. Като активирах второто производство вече на два три пъти ми се случва от едно квадратче да излязат едновременно сол, захар и пирон. (винаги трите в комплект поне за сега)
Почвам да се замислям вярно ли е твърдението от главния форум.

не знам, аз имам само сладкарство, но от днес много малко захар ми изкача, не знам как е при другите, при мен е зле... сутрин ми излизаше около 25, а днес 12 и до сега съм направила само един мармалад Ядосване Ядосване Ядосване
Върнете се в началото Go down
via1313
Орач
Орач
via1313

Female

Занаятчийски квартал - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Занаятчийски квартал   Занаятчийски квартал - Page 4 Mini_c13Пет 05 Авг 2011, 10:47 #78

Ами какво да ти кажа - малко дава и при мене, ама поне до калфа все някак ще докретам. Иначе отсега дъщерята вари сладката и пак тя ще пече хлебчетата (свиква за като и завещая играта, едно време и бездруго тя я почна) - на пръв поглед Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване отсега съм избрала единствената стратегия куестите някога да бъдат докарани до петото ниво
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Занаятчийски квартал - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Занаятчийски квартал   Занаятчийски квартал - Page 4 Mini_c13Пет 05 Авг 2011, 11:19 #79

[quote="niika123"]
valja написа:
crusader написа:
valja написа:
via1313 написа:


Можеш да си помагаш с точки за вдигане на ниво във фабриката, ако си пекар и си изпратиш хлебчета и ако си сладкар и си изпратиш мармалади Усмивка Усмивка Усмивка Букет

Това не го знаех,благодаря.

Пекарство и в малките ферми,лично за мен би било -мазохизъм с привкус на самоунищожение. Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

еее да.. Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях ама аз съм сладкар.. и си изпращам сладко .. на 40-то ниво да имаш толкоз много обори .. е Цепене на дърва
Усмивка Усмивка Усмивка



Вале , днес нито ти нито Нати сте ми обърнали някакво внимание, какво става с вас... аз съм сърдита Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък!



ЗАтрупана бях от работа чак сега ми остана време да се появя Букет
Върнете се в началото Go down
zornica_a
Тракторист
Тракторист
zornica_a

Female

Занаятчийски квартал - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Занаятчийски квартал   Занаятчийски квартал - Page 4 Mini_c13Пет 05 Авг 2011, 17:39 #80

Аз още не съм избрала каква да ставам... Колебание и мързел - в повече от сол и захар от полетата. Откакто са пуснали производствата имам събрани: захар - 124 и сол - 117.
Мислех си, че ако бях избрала едното ще са 241 сол или захар. Но явно май не е така... Занаятчийски квартал - Page 4 3684740496
Все още не мога да преценя това много или малко е спрямо другите ферми - купите ми са на 9 и 11% и нямам руната.
Пак ще пиша какво е положението като си избера фабриката. Занаятчийски квартал - Page 4 909741642
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Занаятчийски квартал - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Занаятчийски квартал   Занаятчийски квартал - Page 4 Mini_c13Съб 06 Авг 2011, 21:40 #81

Аз също се колебах няколко дена и получавах и от двете сол/захар добри бройки и също си мислих, че ако бях избрала едно от производствата тези бройки щяха да бъдат само за това производство.
И както имам навика да използвам лафа "Блажени са вярващите" сега ще го използвам също. Още щам си избрах професия веднага секнаха многото бройки. Например ако на ден получавах 40-45 бр. от вид сега едвам 10 разбира се само едното (сол) тъй като избрах хлебарството.
Ако някой който още не е избрал професия нека да каже какви бройки получава в момента и ако са добри да не бърза, а да ги събира. Нищо, че са и от двете
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Занаятчийски квартал - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Занаятчийски квартал   Занаятчийски квартал - Page 4 Mini_c13Нед 07 Авг 2011, 09:30 #82

До сега правих сметки и видях, че далаверата да продадеш ягодов мъфин на пазара е танто за кукуригу - избиха се на пазара за този супер солен ягодов мъфин Изплезване Обаче сърце не ми даде да го изям за 2000 ТО Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
nitzi
Комбайнер
Комбайнер
nitzi


Занаятчийски квартал - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Занаятчийски квартал   Занаятчийски квартал - Page 4 Mini_c13Нед 07 Авг 2011, 10:06 #83

лета написа:
Аз също се колебах няколко дена и получавах и от двете сол/захар добри бройки и също си мислих, че ако бях избрала едно от производствата тези бройки щяха да бъдат само за това производство.
И както имам навика да използвам лафа "Блажени са вярващите" сега ще го използвам също. Още щам си избрах професия веднага секнаха многото бройки. Например ако на ден получавах 40-45 бр. от вид сега едвам 10 разбира се само едното (сол) тъй като избрах хлебарството.
Ако някой който още не е избрал професия нека да каже какви бройки получава в момента и ако са добри да не бърза, а да ги събира. Нищо, че са и от двете

Айляк Кой като мен... Още в началото някъде мернах бройки по750 захар и 750 сол -не помня къде - реших да проверя как излизат - изчаках и инфото с таблиците за 2та занаята а и от опит знам че когато ми навират нещо в носа трябва да се отдалеча и да изчакам или подмина. Може и да е губещо -но реших да събера необходимото поне на 75% и тогава да започвам- получавам 28-45 броя на ден зависимост от сеенето и - но играя на ден само по 2-3 часа -само в събота и неделя повече време отделям.
Очаквам и до месещ да активират със смс закупуването на 2 и 3 занаят. Данните от кредитни карти и лични данни никога няма да предоставя в интернет пространството. Само 1ферма я прежалих с мармалад за да анализирам и сравнявам. За себе си смятам че избрах правилно да не бързам- очаквам и поне няколко куеста временни да ни доошашавят.Тук с производатвата е като селекцията - ако имаш нужното бързо ще имаш резултат- иначе сам се арестуваш. В момента и не продавам нищо - събирам само. Ммм... Ммм... Ммм...
Върнете се в началото Go down
zornica_a
Тракторист
Тракторист
zornica_a

Female

Занаятчийски квартал - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Занаятчийски квартал   Занаятчийски квартал - Page 4 Mini_c13Вто 09 Авг 2011, 08:32 #84

Дааа, избрах сладкарството и всичко спря. Занаятчийски квартал - Page 4 313298198 Занаятчийски квартал - Page 4 313298198 Занаятчийски квартал - Page 4 313298198
Преди излизаха доста добре захар и сол, а сега за по едно желе на ден....
Ници, много правилно постъпваш!!! Де да имах твоето търпение!!!
Върнете се в началото Go down
nitzi
Комбайнер
Комбайнер
nitzi


Занаятчийски квартал - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Занаятчийски квартал   Занаятчийски квартал - Page 4 Mini_c13Вто 09 Авг 2011, 22:37 #85

zornica_a написа:
Дааа, избрах сладкарството и всичко спря. Занаятчийски квартал - Page 4 313298198 Занаятчийски квартал - Page 4 313298198 Занаятчийски квартал - Page 4 313298198
Преди излизаха доста добре захар и сол, а сега за по едно желе на ден....
Ници, много правилно постъпваш!!! Де да имах твоето търпение!!!

не се оставяй да те манипулират поне когато имаш избор и всичко ще ти е ок. Наздраве!
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Занаятчийски квартал - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Занаятчийски квартал   Занаятчийски квартал - Page 4 Mini_c13Пон 15 Авг 2011, 22:29 #86

искам съвет:

тези сладка(аз съм пекарка)които получихме от куеста кое е по изгодно да ги продам на пазара или да ги изям.
Двоумя се и не мога да взема решение Брадясал Брадясал Брадясал
Върнете се в началото Go down
nitzi
Комбайнер
Комбайнер
nitzi


Занаятчийски квартал - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Занаятчийски квартал   Занаятчийски квартал - Page 4 Mini_c13Пон 15 Авг 2011, 23:08 #87

лета написа:
искам съвет:

тези сладка(аз съм пекарка)които получихме от куеста кое е по изгодно да ги продам на пазара или да ги изям.
Двоумя се и не мога да взема решение Брадясал Брадясал Брадясал

Винаги можеш да ги хапнеш , а и скоро цените няма да им паднат виж че само плодовете още са евтини- нищо случайно няма и си ги дръж за зимъска - ето ти пример с папагалската перушина от началото на бахама събирам по малко и сега продажбата на 200бройки от нея ми се отрази добре.

Хлъц! Хлъц! Хлъц!
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Занаятчийски квартал - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Занаятчийски квартал   Занаятчийски квартал - Page 4 Mini_c13Вто 16 Авг 2011, 06:12 #88

nitzi написа:
лета написа:
искам съвет:

тези сладка(аз съм пекарка)които получихме от куеста кое е по изгодно да ги продам на пазара или да ги изям.
Двоумя се и не мога да взема решение Брадясал Брадясал Брадясал

Винаги можеш да ги хапнеш , а и скоро цените няма да им паднат виж че само плодовете още са евтини- нищо случайно няма и си ги дръж за зимъска - ето ти пример с папагалската перушина от началото на бахама събирам по малко и сега продажбата на 200бройки от нея ми се отрази добре.

Хлъц! Хлъц! Хлъц!
ОК, ще задържа топката за сега. Те няма да мухлясат в склада
Благодаря! Букет Букет Букет
Върнете се в началото Go down
roberti4ka
Тракторист
Тракторист
roberti4ka


Занаятчийски квартал - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Занаятчийски квартал   Занаятчийски квартал - Page 4 Mini_c13Вто 16 Авг 2011, 14:18 #89

искам да попитам има ли пекари, които са отворили 2 ниво и правят от масленото тесто и мъфина? аз днес минах на 2-ро ниво, но май ще продължа да правя само най-евтините хлебчета, защото не мога да насмогна с яйцата. даже и новите рецепти пак са с яйца, въпреки че играчите се оплакват. доста лошо се набутах с хлебарството и ми се изгуби всякакво желание за развитие в занаята. Тц-тц! Рев
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Занаятчийски квартал - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Занаятчийски квартал   Занаятчийски квартал - Page 4 Mini_c13Вто 16 Авг 2011, 16:31 #90

roberti4ka написа:
искам да попитам има ли пекари, които са отворили 2 ниво и правят от масленото тесто и мъфина? аз днес минах на 2-ро ниво, но май ще продължа да правя само най-евтините хлебчета, защото не мога да насмогна с яйцата. даже и новите рецепти пак са с яйца, въпреки че играчите се оплакват. доста лошо се набутах с хлебарството и ми се изгуби всякакво желание за развитие в занаята. Тц-тц! Рев

Аз съм направила 3435 точки от второто ниво - предимно с хлебчета, от време на време овесени хлебчета, когато садя пшеница Усмивка Имам 15 производства за яйца и през ден правя по един ягодов мъфин за разнообразие Усмивка Минала съм всички куести с яйцата, така че ще се забързя да построя още 5 полога, че поне да имам по 20 яйца на ден Усмивка но не ми е спешно, че не виждам особена файда от занаятчийството Усмивка
Върнете се в началото Go down
lucille_1412
Агроном
Агроном
lucille_1412

Female

Занаятчийски квартал - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Занаятчийски квартал   Занаятчийски квартал - Page 4 Mini_c13Сря 17 Авг 2011, 09:39 #91

roberti4ka написа:
искам да попитам има ли пекари, които са отворили 2 ниво и правят от масленото тесто и мъфина? аз днес минах на 2-ро ниво, но май ще продължа да правя само най-евтините хлебчета, защото не мога да насмогна с яйцата. даже и новите рецепти пак са с яйца, въпреки че играчите се оплакват. доста лошо се набутах с хлебарството и ми се изгуби всякакво желание за развитие в занаята. Тц-тц! Рев

Основната им полза е ТО за основната ферма. И цената им не е малка - все още се продават на мах и по мои сметки печалбата от един ягодов мъфин е 900 без руната за 1.75 на пазара, и 1050 при отворена руна (сметките са при базови цени на продуктите, без водата - и тъй като продуктите, когато ги има, са на мах цена, то сметките са почти точни)
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Занаятчийски квартал - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Занаятчийски квартал   Занаятчийски квартал - Page 4 Mini_c13 #92

Върнете се в началото Go down
 

Занаятчийски квартал

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4

 Similar topics

-
» Занаятчийски квартал

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: Фармемания БГ :: Дискусии-