Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Спам, спам и пак спам!!!

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
АвторСъобщение
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Mini_c13Пет 02 Сеп 2011, 20:07 #926

не знам добричка ли е , обаче си върши съвестно работата, а другите като стане напечено и зачезват , а напечено става като пуснат евент , и се появат бъговете.Всичко си трае , само тя влиза да обяснява.

а онзи е голямо мекотело, от най-неприятните.
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Mini_c13Пет 02 Сеп 2011, 20:14 #927

rosi1963 написа:
не знам добричка ли е , обаче си върши съвестно работата, а другите като стане напечено и зачезват , а напечено става като пуснат евент , и се появат бъговете.Всичко си трае , само тя влиза да обяснява.

а онзи е голямо мекотело, от най-неприятните.
ще стискаме палци и новичката да е такава ОК ОК ОК ОК то отдалаче си му личи Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц!
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Mini_c13Пет 02 Сеп 2011, 20:18 #928

ste4kin написа:
rosi1963 написа:
не знам добричка ли е , обаче си върши съвестно работата, а другите като стане напечено и зачезват , а напечено става като пуснат евент , и се появат бъговете.Всичко си трае , само тя влиза да обяснява.

а онзи е голямо мекотело, от най-неприятните.
ще стискаме палци и новичката да е такава ОК ОК ОК ОК то отдалаче си му личи Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц!
още малко и отивам да нанкам , щото утре пак ще ставам рано, хайде - Мляска Мляска Мляска Мляска цунки
Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане
Нани-на Нани-на Нани-на Нани-на
и сладки сънища Ехх... Ехх... Ехх... Ехх... Ехх...
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Mini_c13Пет 02 Сеп 2011, 20:27 #929

rosi1963 написа:
ste4kin написа:
rosi1963 написа:
не знам добричка ли е , обаче си върши съвестно работата, а другите като стане напечено и зачезват , а напечено става като пуснат евент , и се появат бъговете.Всичко си трае , само тя влиза да обяснява.

а онзи е голямо мекотело, от най-неприятните.
ще стискаме палци и новичката да е такава ОК ОК ОК ОК то отдалаче си му личи Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц!
още малко и отивам да нанкам , щото утре пак ще ставам рано, хайде - Мляска Мляска Мляска Мляска цунки
Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане
Нани-на Нани-на Нани-на Нани-на
и сладки сънища Ехх... Ехх... Ехх... Ехх... Ехх...
цунки по муцунки и на теб маме Мляска Мляска Мляска Мляска Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане лека нощ Ехх... Ехх... Ехх... Ехх... Ехх...
Върнете се в началото Go down
lucille_1412
Агроном
Агроном
lucille_1412

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Mini_c13Съб 03 Сеп 2011, 07:10 #930

Добро утро, поспаланки и поспаланковци!

Пийте кафето и почвайте червеите!

Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Images?q=tbn:ANd9GcRII3zE7VjS9Z4gHgxTqbR-N4d3EbyoRZ19E2mhSb2lRePZyLlgIw
Върнете се в началото Go down
тони
Комбайнер
Комбайнер
тони

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Mini_c13Съб 03 Сеп 2011, 07:24 #931

Кафето го изпих отдавна, но още не мога да си вляза във фермата заради вечните проблеми с играта Ядосване Ядосване Ядосване
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Mini_c13Съб 03 Сеп 2011, 16:48 #932

За успокояване на нервите, ммммммммммм
Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Jdv1315068325mСпам, спам и пак спам!!! - Page 38 Viu1315068384mСпам, спам и пак спам!!! - Page 38 Opt1315068446oСпам, спам и пак спам!!! - Page 38 Viu1315068480vСпам, спам и пак спам!!! - Page 38 Jdv1315068519p
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Mini_c13Нед 04 Сеп 2011, 13:19 #933

даскала тоя път се уля: джанката била обидна дума и джанковица
ми да махнат тогава слива,праскова ,че навеждат на разни асоциации
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Mini_c13Нед 04 Сеп 2011, 13:29 #934

rucan1 написа:
даскала тоя път се уля: джанката била обидна дума и джанковица
ми да махнат тогава слива,праскова ,че навеждат на разни асоциации
Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях много си прав, той нещо се самозабрави и от къде на къде ще го забранява с личната тема на друг играч Брадясал Брадясал Брадясал туй не ми е ясно
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Mini_c13Пон 05 Сеп 2011, 09:02 #935

ste4kin написа:
rucan1 написа:
даскала тоя път се уля: джанката била обидна дума и джанковица
ми да махнат тогава слива,праскова ,че навеждат на разни асоциации
Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях много си прав, той нещо се самозабрави и от къде на къде ще го забранява с личната тема на друг играч Брадясал Брадясал Брадясал туй не ми е ясно
Мисля в петък беше, зададох въпрос и се случи той да ми отговори,и в подписа си беше сложил доста обидно изречение / поне аз го прецених така/ и най-любезно го помолих да го промени.Ани мина , изтри ми поста и затвори темата.
Та най-учтиво и любезно си хортувахме/чак аз не се познах/ с Ани , за да изясним нещата.
Просто нямам нерви за такива официалности, как да коментираш , да задаваш въпроси в такава атмосфера.
Явно от екипа на форума са решили да откажат играчите да задават въпроси, да не им се налага да отговарят, влизаш , четеш и излизаш.Дали е вярно , дали е поднесено разбираемо- няма значение.
Не знам по какъв критерии избират екипа , но нещо куца много.Това все пак е форум на една игра , и би трябвало да се забавляваме и шегуваме, да си помагаме и споделяме опит.Вместо това -грубо и пренебрежително отношение от страна на някои модератори , а и администратори.
И предполагам форумите не са първа грижа на Бигпойнт.
Все пак за мен си остава загадка , как избират модератори, кой ги кани , кой одобрява кандидатурите, и следи дали се справят!?
И все пак се налага да прочетеш и да се информираш.
Върнете се в началото Go down
phoenix8133
Орач
Орач
phoenix8133

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Mini_c13Пон 05 Сеп 2011, 14:23 #936

Аз точно поради това споменах тая крушовица в темата на Баша, на която се посмя Крус, че ме хвана бяс - аман от фалшив морал - джанки и джанковици, сливи и сливовици, че да вземат да махнат направо всички дървета и готово - ще седят на тяхно място лашкащи се мотели - за по-морално и чистичко Ругаене
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Mini_c13Вто 06 Сеп 2011, 18:48 #937

леле , този куест направо ни разби.Никакви забавления , никакви купони....... Тихо! Тихо! Тихо! Тихо! Тихо! Тихо! Тихо! Тихо! Тихо! Тихо!
Тука никой не е влизал от дни.
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Mini_c13Вто 06 Сеп 2011, 20:24 #938

rosi1963 написа:
леле , този куест направо ни разби.Никакви забавления , никакви купони....... Тихо! Тихо! Тихо! Тихо! Тихо! Тихо! Тихо! Тихо! Тихо! Тихо!
Тука никой не е влизал от дни.
BAN? BAN? BAN? BAN? BAN? BAN? BAN? BAN? BAN? BAN? BAN? BAN? BAN? BAN? BAN? Камионче Камионче Камионче Камионче
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Mini_c13Вто 06 Сеп 2011, 20:40 #939

Добър вечер на всички.
Три дена ме нямаше и много нови правила са излезли. Много хора са получели BAN? BAN? BAN? Цяла вечер чета оттатък какви сте ги приказвали. Аз мислих, че сте обсъждали сегашния евент и реших да прочета някои хитринки, а то само нерви сте трошили.
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Mini_c13Сря 07 Сеп 2011, 12:36 #940

Няколко дни ме нямаше... ама и тук няма никой Учудване Учудване Учудване Учудване
къде сте се изпокрили бре ...
и гледам някои пак яли банани Сладолед Сладолед Изплезване Изплезване
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Mini_c13Сря 07 Сеп 2011, 15:26 #941

има бли някое пиле тука Намигане Намигане Намигане Намигане Намигане Гушкане Гушкане
е какво се разбягахте всички Та, какво викаш?! Та, какво викаш?! Изнервена Изнервена Изнервена
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Mini_c13Сря 07 Сеп 2011, 17:42 #942

Специално за Тити!
Благодаря ти за подаръците с които ме обсипваш, без теб съм жива умряла от към евент и производства Букет Букет Букет Букет Букет Букет
Искам също да ти се извиня, че не мога да ти върна жеста защото нямам толкова много ферми и естествено излишни подаръци Хлипане Хлипане Хлипане Хлипане
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Mini_c13Сря 07 Сеп 2011, 18:31 #943

лета написа:
Специално за Тити!
Благодаря ти за подаръците с които ме обсипваш, без теб съм жива умряла от към евент и производства Букет Букет Букет Букет Букет Букет
Искам също да ти се извиня, че не мога да ти върна жеста защото нямам толкова много ферми и естествено излишни подаръци Хлипане Хлипане Хлипане Хлипане

Ехе, как можа така да ме засрамиш Заливане от смях Изплезване Заливане от смях Изплезване Заливане от смях

Аз се напъвам 4 ферми да докарам до 40 ниво, че да си захранвам основната ферма с хлебчета и канфитюри Усмивка

5 дена ме нямаше, а тук жива душа няма Ругаене Ругаене Ругаене
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Mini_c13Сря 07 Сеп 2011, 19:11 #944

Добре, че тук не се наказват двупостията, че като гледам може и 10-постие да си направя Усмивка

Тъй, тъй, говоря си сама, че си и отговарям Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Само да не започна да чувам гласове, хихихи, виц:

Когато говориш на Господ е молитва, когато Господ ти говори - шизофрения Изплезване
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Mini_c13Сря 07 Сеп 2011, 19:23 #945

titi166768 написа:
Добре, че тук не се наказват двупостията, че като гледам може и 10-постие да си направя Усмивка

Тъй, тъй, говоря си сама, че си и отговарям Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Само да не започна да чувам гласове, хихихи, виц:

Когато говориш на Господ е молитва, когато Господ ти говори - шизофрения Изплезване
аз ще ти правя компания да не си говориш самичка Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Mini_c13Пет 09 Сеп 2011, 07:49 #946

Здравейте!

Искам да се оплача Ядосване
Днес на една от фермите клонинги(както ги нарича Кери) ми се падна от колелото 120 000 мп. И за какво ми са там тези пари? Танцуване Танцуване Да напълня фермата с декорации( борчета и лехички) или XL обори? Не можаха да ми се паднат на другите две ферми които ги работя Ядосване Ядосване Ядосване щяха да ми дойдат добре. И още нещо на тази ферма все хубави подаръци се падат- почти всички предмети изтеглих(производство на яйца, пудел, кенгуларник, и още едно животно с лампа, круша XXL, ябълка XL, златно дърво и 200% ТО) сега и тези 120 000 мп. Ако почна да развивам точно тази ферма дали ще секнат хубавите подаръци? Та, какво викаш?! Та, какво викаш?! Та, какво викаш?! Та, какво викаш?!
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Mini_c13Пет 09 Сеп 2011, 10:36 #947

лета написа:
Здравейте!

Искам да се оплача Ядосване
Днес на една от фермите клонинги(както ги нарича Кери) ми се падна от колелото 120 000 мп. И за какво ми са там тези пари? Танцуване Танцуване Да напълня фермата с декорации( борчета и лехички) или XL обори? Не можаха да ми се паднат на другите две ферми които ги работя Ядосване Ядосване Ядосване щяха да ми дойдат добре. И още нещо на тази ферма все хубави подаръци се падат- почти всички предмети изтеглих(производство на яйца, пудел, кенгуларник, и още едно животно с лампа, круша XXL, ябълка XL, златно дърво и 200% ТО) сега и тези 120 000 мп. Ако почна да развивам точно тази ферма дали ще секнат хубавите подаръци? Та, какво викаш?! Та, какво викаш?! Та, какво викаш?! Та, какво викаш?!

Лета повечето сме с по 15-20 клонинга,не можеш да си представиш колко пъти се падат там хубави награди а в основната все е вода и тор Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

и при нас е същото положението Сладолед
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Mini_c13Пет 09 Сеп 2011, 11:22 #948

лета написа:
Здравейте!

Искам да се оплача Ядосване
Днес на една от фермите клонинги(както ги нарича Кери) ми се падна от колелото 120 000 мп. И за какво ми са там тези пари? Танцуване Танцуване Да напълня фермата с декорации( борчета и лехички) или XL обори? Не можаха да ми се паднат на другите две ферми които ги работя Ядосване Ядосване Ядосване щяха да ми дойдат добре. И още нещо на тази ферма все хубави подаръци се падат- почти всички предмети изтеглих(производство на яйца, пудел, кенгуларник, и още едно животно с лампа, круша XXL, ябълка XL, златно дърво и 200% ТО) сега и тези 120 000 мп. Ако почна да развивам точно тази ферма дали ще секнат хубавите подаръци? Та, какво викаш?! Та, какво викаш?! Та, какво викаш?! Та, какво викаш?!

Ох миличка , не си само ти , аз си имам още 5 малки фермички , под номера- роси1, роси2 и т.н.
На роси4 на два пъти и се паднаха по 120 000 хиляди, и после и на роси3 пак 120 000 , Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
Какво да ги правя, като там влизам само да си пращам подаръци ,и да направя някоя ТО , да не светна в червено Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Mini_c13Пет 09 Сеп 2011, 12:19 #949

Значи казвате да се успокоя, явлението не е само при мен Намръщка Намръщка Намръщка
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Mini_c13Пет 09 Сеп 2011, 13:39 #950

лета написа:
Значи казвате да се успокоя, явлението не е само при мен Намръщка Намръщка Намръщка

лети и при мен е така... даже сега на една ми се падна 50% то
айде по едно да ни не е яд Наздравица
за теб Наздраве!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Mini_c13 #951

Върнете се в началото Go down
 

Спам, спам и пак спам!!!

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 38 от 40Иди на страница : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

 Similar topics

-
» Спам, спам и пак спам!!!

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: Фармемания БГ :: Дискусии-