Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Спам, спам и пак спам!!!

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
АвторСъобщение
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Mini_c13Пет 09 Сеп 2011, 14:47 #951

valja написа:
лета написа:
Значи казвате да се успокоя, явлението не е само при мен Намръщка Намръщка Намръщка

лети и при мен е така... даже сега на една ми се падна 50% то
айде по едно да ни не е яд Наздравица
за теб Наздраве!

Смях Смях Смях Смях благодаря за водката, точно днеска смятам да пийна малко, че отдавна не съм пила нищо друго освен една-две чаши(250мл.) бира
Наздраве, но сега пия кафе Кафенце
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Mini_c13Пет 09 Сеп 2011, 16:07 #952

Eee, аз като казвам наздраве , не винаги пия нещо , ей така да има купон , аз и по принцип малко пия , и рядко , а Смях Смях Смях Смях тука ако вярваш на всяко наздраве , ще ме изкараш алкохолик Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях

а водка не съм близвала от години , сигурно има -няма 8.Сега лятото някоя биричка вечер и то не винаги.Имаме една бутилка ракия и тя се =ди наполовина , само за гости от 5 години Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Mini_c13Пет 09 Сеп 2011, 16:15 #953

rosi1963 написа:
Eee, аз като казвам наздраве , не винаги пия нещо , ей така да има купон , аз и по принцип малко пия , и рядко , а Смях Смях Смях Смях тука ако вярваш на всяко наздраве , ще ме изкараш алкохолик Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях

а водка не съм близвала от години , сигурно има -няма 8.Сега лятото някоя биричка вечер и то не винаги.Имаме една бутилка ракия и тя се =ди наполовина , само за гости от 5 години Смях Смях Смях Смях
Букет Букет Букет Букет лъжееееее пеянде голямо е Изплезване Изплезване Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Mini_c13Пет 09 Сеп 2011, 16:18 #954

Аааааа, аз не мога така. Щом казвам наздраве и се чукам с чаша трябва да пия.
Знаеш ли колко е интересно? Аз също не съм голяма пиячка, но когато ми се препие може да не съм на маса с компания си сипвам 50 гр. водка и 250 млг. безалкохолно и сядам пред компа и влизам във форума все някой ще се намери да ти кажи наздраве. А ако приказката е интересна си сипвам още докато вържа езика Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Mini_c13Пет 09 Сеп 2011, 16:20 #955

ste4kin написа:
rosi1963 написа:
Eee, аз като казвам наздраве , не винаги пия нещо , ей така да има купон , аз и по принцип малко пия , и рядко , а Смях Смях Смях Смях тука ако вярваш на всяко наздраве , ще ме изкараш алкохолик Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях

а водка не съм близвала от години , сигурно има -няма 8.Сега лятото някоя биричка вечер и то не винаги.Имаме една бутилка ракия и тя се =ди наполовина , само за гости от 5 години Смях Смях Смях Смях
Букет Букет Букет Букет лъжееееее пеянде голямо е Изплезване Изплезване Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Нали само се прави на скромна Шиене Шиене Шиене
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Mini_c13Пет 09 Сеп 2011, 16:39 #956

ми скромна съм си Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив
Подсвиркване Подсвиркване Подсвиркване Подсвиркване Подсвиркване
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Mini_c13Пет 09 Сеп 2011, 16:41 #957

ste4kin написа:
rosi1963 написа:
Eee, аз като казвам наздраве , не винаги пия нещо , ей така да има купон , аз и по принцип малко пия , и рядко , а Смях Смях Смях Смях тука ако вярваш на всяко наздраве , ще ме изкараш алкохолик Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях

а водка не съм близвала от години , сигурно има -няма 8.Сега лятото някоя биричка вечер и то не винаги.Имаме една бутилка ракия и тя се =ди наполовина , само за гости от 5 години Смях Смях Смях Смях
Букет Букет Букет Букет лъжееееее пеянде голямо е Изплезване Изплезване Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

Ха , а кажи и ти какво пиянде си , само заблуждаваш хората , а те насериозно си пииват
подстрекател Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Mini_c13Пет 09 Сеп 2011, 16:42 #958

rosi1963 написа:
ми скромна съм си Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив
Подсвиркване Подсвиркване Подсвиркване Подсвиркване Подсвиркване
Кикотене Кикотене Кикотене Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Mini_c13Пет 09 Сеп 2011, 16:43 #959

rosi1963 написа:
ste4kin написа:
rosi1963 написа:
Eee, аз като казвам наздраве , не винаги пия нещо , ей така да има купон , аз и по принцип малко пия , и рядко , а Смях Смях Смях Смях тука ако вярваш на всяко наздраве , ще ме изкараш алкохолик Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях

а водка не съм близвала от години , сигурно има -няма 8.Сега лятото някоя биричка вечер и то не винаги.Имаме една бутилка ракия и тя се =ди наполовина , само за гости от 5 години Смях Смях Смях Смях
Букет Букет Букет Букет лъжееееее пеянде голямо е Изплезване Изплезване Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

Ха , а кажи и ти какво пиянде си , само заблуждаваш хората , а те насериозно си пииват
подстрекател Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане
алкохолик безподобен съм Кикотене Кикотене Кикотене Доообре съм! Доообре съм! Доообре съм!
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Mini_c13Пет 09 Сеп 2011, 16:47 #960

ха наздраве тогава , ама аз биричка ще пийна като вечерям , а сега само наздравето
Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 93f926adef3b1fd9fed975ea6d173c57Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 93f926adef3b1fd9fed975ea6d173c57Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 93f926adef3b1fd9fed975ea6d173c57Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 93f926adef3b1fd9fed975ea6d173c57Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 93f926adef3b1fd9fed975ea6d173c57Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 93f926adef3b1fd9fed975ea6d173c57
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Mini_c13Пет 09 Сеп 2011, 17:01 #961

rosi1963 написа:
ха наздраве тогава , ама аз биричка ще пийна като вечерям , а сега само наздравето
Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 93f926adef3b1fd9fed975ea6d173c57Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 93f926adef3b1fd9fed975ea6d173c57Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 93f926adef3b1fd9fed975ea6d173c57Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 93f926adef3b1fd9fed975ea6d173c57Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 93f926adef3b1fd9fed975ea6d173c57Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 93f926adef3b1fd9fed975ea6d173c57
наздравееее Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Mini_c13Пет 09 Сеп 2011, 18:16 #962

да кажа и аз наздраве тогава
Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 156b0e61bb1a176c86ba94b166537c75
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Mini_c13Пет 09 Сеп 2011, 18:19 #963

лета написа:
да кажа и аз наздраве тогава
Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 156b0e61bb1a176c86ba94b166537c75
наздраве Наздраве! Наздраве! Наздраве! Наздраве! вече няма да си пия саминка имам си дружка по чашка Ех, мечти Ех, мечти Ех, мечти
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Mini_c13Пет 09 Сеп 2011, 18:24 #964

ste4kin написа:
лета написа:
да кажа и аз наздраве тогава
Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 156b0e61bb1a176c86ba94b166537c75
наздраве Наздраве! Наздраве! Наздраве! Наздраве! вече няма да си пия саминка имам си дружка по чашка Ех, мечти Ех, мечти Ех, мечти

къде я видя тази дружинка, народа се е разбягал виждам аз

Наздравица Наздравица Наздравица
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Mini_c13Пет 09 Сеп 2011, 18:27 #965

Малко се отклоних, трябваше да измия и да сложа кучето да спи
Аз съм с водката и колата Наздраве!
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Mini_c13Пет 09 Сеп 2011, 18:44 #966

titi166768 написа:
ste4kin написа:
лета написа:
да кажа и аз наздраве тогава
Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 156b0e61bb1a176c86ba94b166537c75
наздраве Наздраве! Наздраве! Наздраве! Наздраве! вече няма да си пия саминка имам си дружка по чашка Ех, мечти Ех, мечти Ех, мечти

къде я видя тази дружинка, народа се е разбягал виждам аз

Наздравица Наздравица Наздравица
е вече сме дружинка тройка Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
Лети кучето само ще си се сложи да спинка Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Mini_c13Пет 09 Сеп 2011, 18:47 #967

боря се с клепачите си да не Нани-на

че се пъна тук с една ферма да я докарам до подаръци, мЪ и ЛГ не ми се дават за комбайн, че ми трябват за червеии

така че давайте музика, нещо по-бодро

айде Наздравица
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Mini_c13Пет 09 Сеп 2011, 18:48 #968

ste4kin написа:
titi166768 написа:
ste4kin написа:
лета написа:
да кажа и аз наздраве тогава
Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 156b0e61bb1a176c86ba94b166537c75
наздраве Наздраве! Наздраве! Наздраве! Наздраве! вече няма да си пия саминка имам си дружка по чашка Ех, мечти Ех, мечти Ех, мечти

къде я видя тази дружинка, народа се е разбягал виждам аз

Наздравица Наздравица Наздравица
е вече сме дружинка тройка Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
Лети кучето само ще си се сложи да спинка Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

искам при кучето Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Mini_c13Пет 09 Сеп 2011, 18:52 #969

titi166768 написа:
боря се с клепачите си да не Нани-на

че се пъна тук с една ферма да я докарам до подаръци, мЪ и ЛГ не ми се дават за комбайн, че ми трябват за червеии

така че давайте музика, нещо по-бодро

айде Наздравица
eто нещо живичко
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Mini_c13Пет 09 Сеп 2011, 18:57 #970

о, благодаря Стели Усмивка

А днес Миксо как ме издразни във форума Ругаене ако ми дадат право да Ловец някой без последствия, май Миксо ще избера Присмех
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Mini_c13Пет 09 Сеп 2011, 18:58 #971



Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Mini_c13Пет 09 Сеп 2011, 19:00 #972

Тити в момента това слушам. Много ми върви с водката.
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Mini_c13Пет 09 Сеп 2011, 19:00 #973

titi166768 написа:
о, благодаря Стели Усмивка

А днес Миксо как ме издразни във форума Ругаене ако ми дадат право да Ловец някой без последствия, май Миксо ще избера Присмех
моля Чест и почитания! тоя май е некакво хлапенце бая бой има в него Който не слуша... Който не слуша... Който не слуша... Който не слуша... Който не слуша...
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Mini_c13Пет 09 Сеп 2011, 19:01 #974

а това вече за настроение
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Mini_c13Пет 09 Сеп 2011, 19:02 #975

А тази ми е любимата, нея първа я изслушах, но тя не е много весела
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Mini_c13 #976

Върнете се в началото Go down
 

Спам, спам и пак спам!!!

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 39 от 40Иди на страница : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

 Similar topics

-
» Спам, спам и пак спам!!!

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: Фармемания БГ :: Дискусии-