Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Спам, спам и пак спам!!! - Page 5 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Спам, спам и пак спам!!! - Page 5 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Спам, спам и пак спам!!!

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16 ... 28  Next
АвторСъобщение
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 5 Mini_c13Съб 10 Сеп 2011, 20:20 #101

Срамержлив Срамержлив


Последната промяна е направена от лета на Съб 10 Сеп 2011, 20:23; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 5 Mini_c13Съб 10 Сеп 2011, 20:21 #102

Видехме те сладурке,мое да махаш... Мляска Мляска Мляска
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 5 Mini_c13Съб 10 Сеп 2011, 20:22 #103

[quote="лета"] Суперско Суперско Суперско Суперско Суперско Суперско Суперско стана Росеее, много те обичам
сега ще сложа една снимка на мен и синът ми за проба, но имай на предвид ще е махна
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Спам, спам и пак спам!!! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 5 Mini_c13Съб 10 Сеп 2011, 20:24 #104

оффффффффффф, моя човек така добре тръгна, обаче нещо спука гума след втория сет и сега ще играе пети сет Намръщка
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 5 Mini_c13Съб 10 Сеп 2011, 20:27 #105

titi166768 написа:
оффффффффффф, моя човек така добре тръгна, обаче нещо спука гума след втория сет и сега ще играе пети сет Намръщка

Кой е твоя човек бе ,Тити... Голяма работа
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 5 Mini_c13Съб 10 Сеп 2011, 20:28 #106

titi166768 написа:
оффффффффффф, моя човек така добре тръгна, обаче нещо спука гума след втория сет и сега ще играе пети сет Намръщка

Тити ти какво гледаш, че даже и коментираш?

Росе, грешката е била в моя телевизор. Тези снимки които исках да сложа цифровия бях го направила наистина с голяма резолюция , а тези които мога да ги слагам не са от моя апарат
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 5 Mini_c13Съб 10 Сеп 2011, 20:31 #107

лета написа:
Суперско Суперско Суперско Суперско Суперско Суперско Суперско стана Росеее, много те обичам
сега ще сложа една снимка на мен и синът ми за проба, но имай на предвид ще е махна
Супер стееее!!!!!!
И аз ще сложа моя снимка , и ще я махна , само че без Стелито, щото тя ще ме бие , не дава да има нейни снимки, и няма профил във Фейса , щото не иска.


Последната промяна е направена от rosi1963 на Съб 10 Сеп 2011, 20:40; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 5 Mini_c13Съб 10 Сеп 2011, 20:33 #108

ми не сакам Фейс да ме намираш и тама ли Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък! айде може една снимчица с мене да туриш тука Голяма работа Голяма работа Голяма работа
Лети ти много бързо си я махнала аз не можах да те вида Намръщка Намръщка Намръщка
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 5 Mini_c13Съб 10 Сеп 2011, 20:35 #109

Росе много щастлива изглеждаш заобиколена с тези кучета. И аз искам така Намръщка Намръщка Намръщка
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 5 Mini_c13Съб 10 Сеп 2011, 20:36 #110

Е щом разрешаваш...... и после я триивам......ей ни двечките...


Последната промяна е направена от rosi1963 на Съб 10 Сеп 2011, 20:41; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 5 Mini_c13Съб 10 Сеп 2011, 20:38 #111

ste4kin написа:
ми не сакам Фейс да ме намираш и тама ли Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък! айде може една снимчица с мене да туриш тука Голяма работа Голяма работа Голяма работа
Лети ти много бързо си я махнала аз не можах да те вида Намръщка Намръщка Намръщка
Мога пак да я сложа хем да потренирам , но бързо гледай и кажи кога то я видиш за да я махна пак.
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 5 Mini_c13Съб 10 Сеп 2011, 20:39 #112

лета написа:
Росе много щастлива изглеждаш заобиколена с тези кучета. И аз искам така Намръщка Намръщка Намръщка
Ами те душички , искат гушкане и мачкане , като дечица , аз така им викам , мойта детска градина.... Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 5 Mini_c13Съб 10 Сеп 2011, 20:39 #113

Много сте сладки. И двете блондинки Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си
Можеш да я махаш
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 5 Mini_c13Съб 10 Сеп 2011, 20:41 #114

Срамержлив Срамержлив Срамержлив


Последната промяна е направена от лета на Съб 10 Сеп 2011, 20:43; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 5 Mini_c13Съб 10 Сеп 2011, 20:43 #115

и вие сте много сладинки Букет Букет Букет Букет Букет Букет Букет Букет търкай я видях вече ОК
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 5 Mini_c13Съб 10 Сеп 2011, 20:43 #116

Ааа, и вие сте сладури, пак цунки и гунки...... Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 5 Mini_c13Съб 10 Сеп 2011, 20:45 #117

rosi1963 написа:
Ааа, и вие сте сладури, пак цунки и гунки...... Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
това е синчето ми. Днес има рожден ден. И сега малко ми е мъчно за него защото е в Англия и ще си дойди чак за коледа Намръщка Намръщка Намръщка
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 5 Mini_c13Съб 10 Сеп 2011, 20:46 #118

Ей сега ще сложа една дето много ми харесва...

а тука сме със Стели на Шипково


Последната промяна е направена от rosi1963 на Съб 10 Сеп 2011, 21:10; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 5 Mini_c13Съб 10 Сеп 2011, 20:46 #119

Роси искам повторениече нищо не видях...Плииииииииииийз... Учудване

Видях тЪ... Ехооо!
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 5 Mini_c13Съб 10 Сеп 2011, 20:47 #120

Аз да се изплюща ли... Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 5 Mini_c13Съб 10 Сеп 2011, 20:48 #121

Лелеее каква любов извира от вас Гушкане Милото ми! Давам ти сърцето си
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 5 Mini_c13Съб 10 Сеп 2011, 20:49 #122

лета написа:
rosi1963 написа:
Ааа, и вие сте сладури, пак цунки и гунки...... Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
това е синчето ми. Днес има рожден ден. И сега малко ми е мъчно за него защото е в Англия и ще си дойди чак за коледа Намръщка Намръщка Намръщка
да ти е живо и здраво синчето и да те радва много ОК Букет Букет Букет да пием за негово здраве Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица


Последната промяна е направена от ste4kin на Съб 10 Сеп 2011, 20:50; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 5 Mini_c13Съб 10 Сеп 2011, 20:49 #123

keriduen написа:
Аз да се изплюща ли... Сладолед Сладолед Сладолед
Какво чакаш? давай
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 5 Mini_c13Съб 10 Сеп 2011, 20:49 #124

давай.... Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
като сме започнали.....
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 5 Mini_c13Съб 10 Сеп 2011, 20:50 #125

rosi1963 написа:
давай.... Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
като сме започнали.....
да давай Кери ОК само ти остана Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Спам, спам и пак спам!!! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 5 Mini_c13 #126

Върнете се в началото Go down
 

Спам, спам и пак спам!!!

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 5 от 28Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16 ... 28  Next

 Similar topics

-
» Спам, спам и пак спам!!!

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: Фармемания БГ :: Дискусии-