Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Спам, спам и пак спам!!! - Page 4 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Спам, спам и пак спам!!! - Page 4 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Спам, спам и пак спам!!!

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 16 ... 28  Next
АвторСъобщение
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 4 Mini_c13Съб 10 Сеп 2011, 19:26 #76

ste4kin написа:
keriduen написа:
Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица
Гушкане Гушкане Гушкане Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица

Мара ба,Стели...Как е хавата мило... Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Спам, спам и пак спам!!! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 4 Mini_c13Съб 10 Сеп 2011, 19:26 #77

keriduen написа:
Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица

я. Кери Изплезване
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 4 Mini_c13Съб 10 Сеп 2011, 19:27 #78

titi166768 написа:
keriduen написа:
Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица

я. Кери Изплезване

Я, Тити... Гушкане Гушкане Гушкане
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 4 Mini_c13Съб 10 Сеп 2011, 19:35 #79

Спам, спам и пак спам!!! - Page 4 3f0f74285a7be89aa15edb21abce4ff2Спам, спам и пак спам!!! - Page 4 3f0f74285a7be89aa15edb21abce4ff2Спам, спам и пак спам!!! - Page 4 3f0f74285a7be89aa15edb21abce4ff2Спам, спам и пак спам!!! - Page 4 3f0f74285a7be89aa15edb21abce4ff2Спам, спам и пак спам!!! - Page 4 3f0f74285a7be89aa15edb21abce4ff2Спам, спам и пак спам!!! - Page 4 3f0f74285a7be89aa15edb21abce4ff2
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 4 Mini_c13Съб 10 Сеп 2011, 19:37 #80

rosi1963 написа:
Спам, спам и пак спам!!! - Page 4 3f0f74285a7be89aa15edb21abce4ff2Спам, спам и пак спам!!! - Page 4 3f0f74285a7be89aa15edb21abce4ff2Спам, спам и пак спам!!! - Page 4 3f0f74285a7be89aa15edb21abce4ff2Спам, спам и пак спам!!! - Page 4 3f0f74285a7be89aa15edb21abce4ff2Спам, спам и пак спам!!! - Page 4 3f0f74285a7be89aa15edb21abce4ff2Спам, спам и пак спам!!! - Page 4 3f0f74285a7be89aa15edb21abce4ff2

Росе, не става! Хлипане Хлипане Хлипане
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 4 Mini_c13Съб 10 Сеп 2011, 19:38 #81

Чакайте да си ви поздравя,че ми липсвахте.. Намигане

Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 4 Mini_c13Съб 10 Сеп 2011, 19:38 #82

не ми излиза втората страница която ми показваш.
или този линк който ми го даде не е както трябва
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 4 Mini_c13Съб 10 Сеп 2011, 19:39 #83

keriduen написа:
Чакайте да си ви поздравя,че ми липсвахте.. Намигане


А ти къде беше когато те нямаше ако не е тайна?
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Спам, спам и пак спам!!! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 4 Mini_c13Съб 10 Сеп 2011, 19:41 #84

ох, голямо напрежение на тениса - не мога да пиша, че стискам палци Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 4 Mini_c13Съб 10 Сеп 2011, 19:43 #85

лета написа:
keriduen написа:
Чакайте да си ви поздравя,че ми липсвахте.. Намигане


А ти къде беше когато те нямаше ако не е тайна?

Е,де,де...Не ме ли виде,лигавих се в официоза,че нещо последно време са ме позабравили там,та реших да им напомня... Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

С кво имаш проблем бе,Лети... Учудване
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 4 Mini_c13Съб 10 Сеп 2011, 19:44 #86

лета написа:
не ми излиза втората страница която ми показваш.
или този линк който ми го даде не е както трябва

http://kachi-snimka.info/

това е сайта за качване на снимки , няма как да сбъркаш. имам и други , но този ми е най-удобен.
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 4 Mini_c13Съб 10 Сеп 2011, 19:46 #87

Рев Рев Рев Рев Рев Рев Рев Линка който ми го даде Росито нещо е не качествен и не мога да свалям директно снимки от моя комп, а трябва първо да ги прикача и след това да ги сложа там ето линка http://kachi-snimka.info/
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 4 Mini_c13Съб 10 Сеп 2011, 19:49 #88

лета написа:
Рев Рев Рев Рев Рев Рев Рев Линка който ми го даде Росито нещо е не качествен и не мога да свалям директно снимки от моя комп, а трябва първо да ги прикача и след това да ги сложа там ето линка http://kachi-snimka.info/

Искаш тука ли да качваш снимки или....
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 4 Mini_c13Съб 10 Сеп 2011, 19:50 #89

rosi1963 написа:
лета написа:
не ми излиза втората страница която ми показваш.
или този линк който ми го даде не е както трябва

http://kachi-snimka.info/

това е сайта за качване на снимки , няма как да сбъркаш. имам и други , но този ми е най-удобен.
Същият е. Но след като натисна избери файл и си избера снимка от моя комп, натискам стрелката и след малко не ми излиза тази страница която ми показваш, а чисто бяла страница(цял екран) това е и вече съм готова да ревна от безсилие, че не ми излиза Рев Рев Рев Рев Рев
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 4 Mini_c13Съб 10 Сеп 2011, 19:51 #90

Кажи ми къде бъркам? Срамержлив Срамержлив Срамержлив
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 4 Mini_c13Съб 10 Сеп 2011, 19:52 #91

лета написа:
rosi1963 написа:
лета написа:
не ми излиза втората страница която ми показваш.
или този линк който ми го даде не е както трябва

http://kachi-snimka.info/

това е сайта за качване на снимки , няма как да сбъркаш. имам и други , но този ми е най-удобен.
Същият е. Но след като натисна избери файл и си избера снимка от моя комп, натискам стрелката и след малко не ми излиза тази страница която ми показваш, а чисто бяла страница(цял екран) това е и вече съм готова да ревна от безсилие, че не ми излиза Рев Рев Рев Рев Рев
а като си избереш снимка , кликваш ли на нея 2 пъти за да се изпише името й, после ще натискаш онова със стрелката
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 4 Mini_c13Съб 10 Сеп 2011, 19:53 #92

Лети пробвай с тоя сайт...При мен върши чудесна работа...http://www.prikachi.com/
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 4 Mini_c13Съб 10 Сеп 2011, 19:55 #93

rosi1963 написа:
лета написа:
rosi1963 написа:
лета написа:
не ми излиза втората страница която ми показваш.
или този линк който ми го даде не е както трябва

http://kachi-snimka.info/

това е сайта за качване на снимки , няма как да сбъркаш. имам и други , но този ми е най-удобен.
Същият е. Но след като натисна избери файл и си избера снимка от моя комп, натискам стрелката и след малко не ми излиза тази страница която ми показваш, а чисто бяла страница(цял екран) това е и вече съм готова да ревна от безсилие, че не ми излиза Рев Рев Рев Рев Рев
а като си избереш снимка , кликваш ли на нея 2 пъти за да се изпише името й, после ще натискаш онова със стрелката
да и тя директно се изписва срещу избери файл- после натискам стрелката
кажи нататък защото при мен вече е края
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 4 Mini_c13Съб 10 Сеп 2011, 19:57 #94

keriduen написа:
Лети пробвай с тоя сайт...При мен върши чудесна работа...http://www.prikachi.com/
Кери имам го, нали затова казвам, че първо там трябва да го прикача и след това оттатък и за една снимка трябва да имам два сайта отворени. А Росето ми каза, че може само с този даже и Титито го е направила, само аз не мога
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 4 Mini_c13Съб 10 Сеп 2011, 19:59 #95

лета написа:
keriduen написа:
Лети пробвай с тоя сайт...При мен върши чудесна работа...http://www.prikachi.com/
Кери имам го, нали затова казвам, че първо там трябва да го прикача и след това оттатък и за една снимка трябва да имам два сайта отворени. А Росето ми каза, че може само с този даже и Титито го е направила, само аз не мога

Аха....Ми аз ползвам този и не ми е проблем,че трябва два сайта да отворя... Голяма работа
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 4 Mini_c13Съб 10 Сеп 2011, 20:01 #96

keriduen написа:
лета написа:
keriduen написа:
Лети пробвай с тоя сайт...При мен върши чудесна работа...http://www.prikachi.com/
Кери имам го, нали затова казвам, че първо там трябва да го прикача и след това оттатък и за една снимка трябва да имам два сайта отворени. А Росето ми каза, че може само с този даже и Титито го е направила, само аз не мога

Аха....Ми аз ползвам този и не ми е проблем,че трябва два сайта да отворя... Голяма работа
Добре де не ти ли излизат големи снимките когато ги постнеш тука. Тогава само линка трябва да слагам
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 4 Mini_c13Съб 10 Сеп 2011, 20:06 #97

лета написа:
keriduen написа:
лета написа:
keriduen написа:
Лети пробвай с тоя сайт...При мен върши чудесна работа...http://www.prikachi.com/
Кери имам го, нали затова казвам, че първо там трябва да го прикача и след това оттатък и за една снимка трябва да имам два сайта отворени. А Росето ми каза, че може само с този даже и Титито го е направила, само аз не мога

Аха....Ми аз ползвам този и не ми е проблем,че трябва два сайта да отворя... Голяма работа
Добре де не ти ли излизат големи снимките когато ги постнеш тука. Тогава само линка трябва да слагам

Виж да си избереш някоя друга снимка , и на мен не ми се качват понякога , не трябва да е по-голяма от 4мегабайта снимката , иначе няма да я качи, има си ограничение за големина. Аз понякога съм снимала с голяма резолюция и после не мога да я кача. Пробвай със снимки от телефон , те са мн малки.
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 4 Mini_c13Съб 10 Сеп 2011, 20:08 #98

лета написа:
keriduen написа:
лета написа:
keriduen написа:
Лети пробвай с тоя сайт...При мен върши чудесна работа...http://www.prikachi.com/
Кери имам го, нали затова казвам, че първо там трябва да го прикача и след това оттатък и за една снимка трябва да имам два сайта отворени. А Росето ми каза, че може само с този даже и Титито го е направила, само аз не мога

Аха....Ми аз ползвам този и не ми е проблем,че трябва два сайта да отворя... Голяма работа
Добре де не ти ли излизат големи снимките когато ги постнеш тука. Тогава само линка трябва да слагам

Големите ги смалявам с друга програмка...ма май става твърде сложно вече...Ако искаш мога да ти дам името на въпросната програма .... Сладолед

Пък и "Прикачи" си има опция за смаляване на големи изображение,ако ти е цъкната отметката там,не би трябвало да имаш проблем...
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 4 Mini_c13Съб 10 Сеп 2011, 20:12 #99

rosi1963 написа:
лета написа:
keriduen написа:
лета написа:
keriduen написа:
Лети пробвай с тоя сайт...При мен върши чудесна работа...http://www.prikachi.com/
Кери имам го, нали затова казвам, че първо там трябва да го прикача и след това оттатък и за една снимка трябва да имам два сайта отворени. А Росето ми каза, че може само с този даже и Титито го е направила, само аз не мога

Аха....Ми аз ползвам този и не ми е проблем,че трябва два сайта да отворя... Голяма работа
Добре де не ти ли излизат големи снимките когато ги постнеш тука. Тогава само линка трябва да слагам

Виж да си избереш някоя друга снимка , и на мен не ми се качват понякога , не трябва да е по-голяма от 4мегабайта снимката , иначе няма да я качи, има си ограничение за големина. Аз понякога съм снимала с голяма резолюция и после не мога да я кача. Пробвай със снимки от телефон , те са мн малки.
Тука вече ме разби. Аз не знам как да кача на компа снимки от цифровия ти ми казваш от мобилния? Чакам децата да се приберат и тогава качвам нови снимки
Ще видя за тези 4мегабайта
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 4 Mini_c13Съб 10 Сеп 2011, 20:16 #100

лета написа:

Тука вече ме разби. Аз не знам как да кача на компа снимки от цифровия ти ми казваш от мобилния? Чакам децата да се приберат и тогава качвам нови снимки
Ще видя за тези 4мегабайта

МОя Фото е 12 магапиксела, и ако снимам на максимума , после не мога да кача снимките , дори и във фейса.4мб , са колкото един видеоклип от 4 мин на телефона. А това си е много за снимка. Не ти и трябва.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Спам, спам и пак спам!!! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 4 Mini_c13 #101

Върнете се в началото Go down
 

Спам, спам и пак спам!!!

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 4 от 28Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 16 ... 28  Next

 Similar topics

-
» Спам, спам и пак спам!!!

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: Фармемания БГ :: Дискусии-