Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Спам, спам и пак спам!!! - Page 9 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Спам, спам и пак спам!!! - Page 9 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Спам, спам и пак спам!!!

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 18 ... 28  Next
АвторСъобщение
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 9 Mini_c13Нед 11 Сеп 2011, 13:27 #201

То и аз седя вътре , че навън много пек , а и багаж имам да стягам , ама ме мързииииииии......
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 9 Mini_c13Нед 11 Сеп 2011, 13:40 #202

rosi1963 написа:
То и аз седя вътре , че навън много пек , а и багаж имам да стягам , ама ме мързииииииии......
мързелчеее Изплезване Изплезване то и тука много пек
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 9 Mini_c13Нед 11 Сеп 2011, 13:41 #203

ste4kin написа:
rosi1963 написа:
То и аз седя вътре , че навън много пек , а и багаж имам да стягам , ама ме мързииииииии......
мързелчеее Изплезване Изплезване то и тука много пек

ама ние докато си дойдем и ще свърши лятото Намръщка Намръщка Намръщка Намръщка
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 9 Mini_c13Нед 11 Сеп 2011, 13:53 #204

rosi1963 написа:
ste4kin написа:
rosi1963 написа:
То и аз седя вътре , че навън много пек , а и багаж имам да стягам , ама ме мързииииииии......
мързелчеее Изплезване Изплезване то и тука много пек

ама ние докато си дойдем и ще свърши лятото Намръщка Намръщка Намръщка Намръщка
е ти сега недей си коби ,стиска палци за жега Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Спам, спам и пак спам!!! - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 9 Mini_c13Нед 11 Сеп 2011, 13:53 #205

rosi1963 написа:
ste4kin написа:
rosi1963 написа:
То и аз седя вътре , че навън много пек , а и багаж имам да стягам , ама ме мързииииииии......
мързелчеее Изплезване Изплезване то и тука много пек

ама ние докато си дойдем и ще свърши лятото Намръщка Намръщка Намръщка Намръщка

ааааа недей така, че утре съм канила майстори Изплезване Изплезване Изплезване
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 9 Mini_c13Нед 11 Сеп 2011, 14:00 #206

То майсторите ако работят вътре не ги бърка, ако искат да изкарат пари . Аз за мен си мисля , че ми започва отпуската и искам да излизам и да обикаляме , и за риба и барбекю сме запланували.
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Спам, спам и пак спам!!! - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 9 Mini_c13Нед 11 Сеп 2011, 14:17 #207

rosi1963 написа:
То майсторите ако работят вътре не ги бърка, ако искат да изкарат пари . Аз за мен си мисля , че ми започва отпуската и искам да излизам и да обикаляме , и за риба и барбекю сме запланували.

да де ама не работят вътре, това ще е проблема, ще ни правят изолация на една открита тераса, а е открита щото е 30 кв.м. и зимата голямо изриване на сняг пада Ругаене
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 9 Mini_c13Нед 11 Сеп 2011, 14:28 #208

Спам, спам и пак спам!!! - Page 9 27168985Спам, спам и пак спам!!! - Page 9 54909497

а много ми харесва..... Букет Букет Букет Букет ОК ОК ОК ОК ОК ОК
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 9 Mini_c13Нед 11 Сеп 2011, 14:36 #209

Спам, спам и пак спам!!! - Page 9 26661411

а това е понте векио във Фиренце
Спам, спам и пак спам!!! - Page 9 10421599
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Спам, спам и пак спам!!! - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 9 Mini_c13Нед 11 Сеп 2011, 14:41 #210

rosi1963 написа:
Спам, спам и пак спам!!! - Page 9 26661411

а това е понте векио във Фиренце
Спам, спам и пак спам!!! - Page 9 10421599

кое Роси е Понте Векио Изплезване открийте 10-те разлики

прочутия Покрит мост на Колю Фичето, това вляво са реставрираните сгради на някогашната бирария Драката, а отгоре се вижда небезизвестната крепост, където е подписан Ловешкия мирен договор, който слага началото на Второто българско царсвтво и това е една от последните, да не кажа последната крепост, която пада под "османско присъствие", както е модерно да се казва напоследък

Но на ловчалия вяра да нямаш, винаги може да се окаже поп Кръстю Изплезване Изплезване Изплезване


Последната промяна е направена от titi166768 на Нед 11 Сеп 2011, 14:51; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Спам, спам и пак спам!!! - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 9 Mini_c13Нед 11 Сеп 2011, 14:44 #211

Роси, това от Трявна - втората снимка е сградата на Общината, но снимката е старичка, в момента цялата е отрупана с цветя, а вечер е осветена цялата сграда, казват и Малкия Версай Усмивка
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 9 Mini_c13Нед 11 Сеп 2011, 14:59 #212

titi166768 написа:
Роси, това от Трявна - втората снимка е сградата на Общината, но снимката е старичка, в момента цялата е отрупана с цветя, а вечер е осветена цялата сграда, казват и Малкия Версай Усмивка
то и така е красиво, а както ми обясняваш , сигурно е вълшебно

А за мостовете - то и двата са стари ,и на двата съм си разкарала д-то, със Стели имаме снимки от този във Флоренция , и там има магазинчета , ама не за сувенири , а златарски.
има разлика в размерите Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене то Флоренция е няколко милиона
Спам, спам и пак спам!!! - Page 9 Cqs1315753050e
Спам, спам и пак спам!!! - Page 9 Rgh1315753106x
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Спам, спам и пак спам!!! - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 9 Mini_c13Нед 11 Сеп 2011, 15:03 #213

хихихихи, виждам едно пръстенче, дето подозрително прилича на едно от мойтичките, дали пък не съм си го купила от Флоренция, в някой предишен живот Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 9 Mini_c13Нед 11 Сеп 2011, 15:05 #214

titi166768 написа:
хихихихи, виждам едно пръстенче, дето подозрително прилича на едно от мойтичките, дали пък не съм си го купила от Флоренция, в някой предишен живот Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

ааа , това си знаеш само ти, а за поп Кръстьо има съмнения , може и да не е той предателя Кикотене Кикотене Кикотене Срамержлив Срамержлив Срамержлив
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 9 Mini_c13Нед 11 Сеп 2011, 15:09 #215

съжалявам , май не съм запазила снимки от Ловеч , но ще поразровя в телефона , може и да има нещичко
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 9 Mini_c13Нед 11 Сеп 2011, 15:18 #216

Здравейте!
Вие къде видяхте тази горещина? При нас е хладно и духа хладен вятър. Ако си на завет тогава препича, но на сянка направо си е студено. Племенника одеве ми беше на гости даже и той каза, че е студено при нас.
А в Трявна наистина е хубаво. Аз ходих там преди 3 год. на екскурзия
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Спам, спам и пак спам!!! - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 9 Mini_c13Нед 11 Сеп 2011, 15:30 #217

лета написа:
Здравейте!
Вие къде видяхте тази горещина? При нас е хладно и духа хладен вятър. Ако си на завет тогава препича, но на сянка направо си е студено. Племенника одеве ми беше на гости даже и той каза, че е студено при нас.
А в Трявна наистина е хубаво. Аз ходих там преди 3 год. на екскурзия

Пък аз редовно идвам в "Близнаците" в Равда на кмета на гости, но тази година пропуснах, че ходих в Албена Усмивка
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 9 Mini_c13Нед 11 Сеп 2011, 16:58 #218

titi166768 написа:
лета написа:
Здравейте!
Вие къде видяхте тази горещина? При нас е хладно и духа хладен вятър. Ако си на завет тогава препича, но на сянка направо си е студено. Племенника одеве ми беше на гости даже и той каза, че е студено при нас.
А в Трявна наистина е хубаво. Аз ходих там преди 3 год. на екскурзия

Пък аз редовно идвам в "Близнаците" в Равда на кмета на гости, но тази година пропуснах, че ходих в Албена Усмивка
С тях сме комшии, но не точно до тях, а улицата срещу тях(пътя за Несебър) третата къща ,,Росица,, . С тях се познаваме много добре. Когато дойдеш питай за мен те ще ти кажат къде съм.
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Спам, спам и пак спам!!! - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 9 Mini_c13Нед 11 Сеп 2011, 17:30 #219

лета написа:
titi166768 написа:
лета написа:
Здравейте!
Вие къде видяхте тази горещина? При нас е хладно и духа хладен вятър. Ако си на завет тогава препича, но на сянка направо си е студено. Племенника одеве ми беше на гости даже и той каза, че е студено при нас.
А в Трявна наистина е хубаво. Аз ходих там преди 3 год. на екскурзия

Пък аз редовно идвам в "Близнаците" в Равда на кмета на гости, но тази година пропуснах, че ходих в Албена Усмивка
С тях сме комшии, но не точно до тях, а улицата срещу тях(пътя за Несебър) третата къща ,,Росица,, . С тях се познаваме много добре. Когато дойдеш питай за мен те ще ти кажат къде съм.

Догодина съм на линия Усмивка
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 9 Mini_c13Нед 11 Сеп 2011, 20:29 #220

Ще чакам Голяма работа Голяма работа Голяма работа Голяма работа Голяма работа

Днес много тихо тука, народа е изморен Сладоледаджийки
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 9 Mini_c13Пон 12 Сеп 2011, 11:53 #221

Защо няма никой тук Учудване Учудване Учудване Учудване

Алооо! Алооо! Алооо! Алооо! да раздвижа тишината...
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 9 Mini_c13Пон 12 Сеп 2011, 11:58 #222

Букет Букет Букет Букет Букет Букет Алооо! Алооо! Алооо! Алооо! Алооо! Алооо! Алооо! Алооо!

и аз , но веднага изчезвам , закъснявам за работа.... Мляска Мляска Мляска Мляска Мляска
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 9 Mini_c13Пон 12 Сеп 2011, 12:14 #223

Аз минавам да се оплача,цяла сутрин нямах нет и за 50 червея не успях да взема захарната глава Рев Рев Рев
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 9 Mini_c13Пон 12 Сеп 2011, 13:35 #224

Taisita написа:
Аз минавам да се оплача,цяла сутрин нямах нет и за 50 червея не успях да взема захарната глава Рев Рев Рев

оооо мила .. почерпи се с едно да ти мине Наздраве!
Гушкане Гушкане Гушкане
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 9 Mini_c13Пон 12 Сеп 2011, 13:38 #225

Вале ,мерси Наздраве! сега и Кери ако мине да ми забърше носа Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Спам, спам и пак спам!!! - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 9 Mini_c13 #226

Върнете се в началото Go down
 

Спам, спам и пак спам!!!

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 9 от 28Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 18 ... 28  Next

 Similar topics

-
» Спам, спам и пак спам!!!

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: Фармемания БГ :: Дискусии-