Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Спам, спам и пак спам!!! - Page 8 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Спам, спам и пак спам!!! - Page 8 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Спам, спам и пак спам!!!

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 18 ... 28  Next
АвторСъобщение
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 8 Mini_c13Съб 10 Сеп 2011, 21:45 #176

лета написа:
Момичета казвам ви лека нощ. Стига емоции за тази вечер. Оправям фермите и Спане Спане Спане Спане Спане Спане Спане Спане

лека и на теб....... Нани-на Нани-на Нани-на Нани-на Ехх... Ехх... Ехх... Ехх... Ехх... Ехх...
захарни сънища..... Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Спам, спам и пак спам!!! - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 8 Mini_c13Съб 10 Сеп 2011, 22:04 #177

хм, всички казали лека нощ, а се навъртат Изплезване Изплезване Изплезване

ами лека да ви е тогава Ех, мечти
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Спам, спам и пак спам!!! - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 8 Mini_c13Нед 11 Сеп 2011, 10:14 #178

Ехо, Лети жега ли е при теб? При мен е само за плаж и се чудя ти защо не си на морето Усмивка

Лети, аз от утре ще се захранвам с инструменти, щото с червеите приключих, с амазонските уфчици Усмивка колкото, толкова Усмивка

А почвам да строя производства за мляко, че имам само едно поне да набавя за куестите с кравите Усмивка

На теб какво да пращам утре Плезене
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 8 Mini_c13Нед 11 Сеп 2011, 10:21 #179

titi166768 написа:
Ехо, Лети жега ли е при теб? При мен е само за плаж и се чудя ти защо не си на морето Усмивка

Лети, аз от утре ще се захранвам с инструменти, щото с червеите приключих, с амазонските уфчици Усмивка колкото, толкова Усмивка

А почвам да строя производства за мляко, че имам само едно поне да набавя за куестите с кравите Усмивка

На теб какво да пращам утре Плезене
Ами може и да е на морето , няма я , да съм на нейно място , поне разходки ще си правя, дори и да не се къпе. То и тук съм на 2 км от морето , ама такава паплач е и камънак, че не е за разходки .... Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Спам, спам и пак спам!!! - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 8 Mini_c13Нед 11 Сеп 2011, 10:25 #180

На мУретУ тя, нали я виждам, че е на дувара Усмивка

Роси, да те питам дали знаеш: защо за някой анкети виждам кой е гласувал, а за други - не, уточнявам, става въпрос за анкети в които съм гласувала и аз Учудване

п.п. дам, вече е забегнала Лети Рев
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 8 Mini_c13Нед 11 Сеп 2011, 10:28 #181

titi166768 написа:
На мУретУ тя, нали я виждам, че е на дувара Усмивка

Роси, да те питам дали знаеш: защо за някой анкети виждам кой е гласувал, а за други - не, уточнявам, става въпрос за анкети в които съм гласувала и аз Учудване

п.п. дам, вече е забегнала Лети Рев
Нещо не разбрах , тук или там , ако си гласувала /там/ вече не може да видиш , преди да гласуваш има надпис , а после изчезва, виждаш само проценти
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 8 Mini_c13Нед 11 Сеп 2011, 10:40 #182

Здравейте скъпи приятелки!
Аз само за малко влязох одеве за да копирам нещо и изчезнах(набързо) и вие веднага сте ме хванали. Мързи ме да ходя до морето, а само на 500 метра от вкъщи. Пък и духа вятър, ту ко виж ми се напълнят очите с пясък, цъ не ща Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък!
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 8 Mini_c13Нед 11 Сеп 2011, 10:47 #183

Сега пък Титито изчезна.
Пращай, пращай инструменти, че имам производства да правя още много, пък да видя аз с какво ще ти се реванширам като нямам такава възможност, а и между другото много често ми изписва ,че си препълнена с подаръци и не мога да ти изпращам(аз един имам възможност и него не мога)
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Спам, спам и пак спам!!! - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 8 Mini_c13Нед 11 Сеп 2011, 10:48 #184

Здрасти, Лети Усмивка Бързо изключвай компа и марш на морето Изплезване Изплезване Изплезване

Роси, верно, че е така с анкетките Усмивка Сега се зачетох в една анкетка във форума и понеже предложението супер много разумно, а гласуването на кантар рекох да видя кои са тези олита (от олигофрени), дето са против Усмивка

Лети, чакам да ми кажеш утрешната си стратегия, понеже аз раничко ще овършея фермите, преди да са ме напълнили с червеи Намигане
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Спам, спам и пак спам!!! - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 8 Mini_c13Нед 11 Сеп 2011, 10:50 #185

лета написа:
Сега пък Титито изчезна.
Пращай, пращай инструменти, че имам производства да правя още много, пък да видя аз с какво ще ти се реванширам като нямам такава възможност, а и между другото много често ми изписва ,че си препълнена с подаръци и не мога да ти изпращам(аз един имам възможност и него не мога)

Изплезване Изплезване Изплезване

имам 2 комшийки, дето сутрин като стана са ми надрусали по 4-5 подаръка Усмивка
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Спам, спам и пак спам!!! - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 8 Mini_c13Нед 11 Сеп 2011, 10:51 #186

след "вътрешен човек" какво следва - я да проверим Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Спам, спам и пак спам!!! - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 8 Mini_c13Нед 11 Сеп 2011, 10:52 #187

я пак Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

хм, още съм си "вътрешен човек" Ядосване
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 8 Mini_c13Нед 11 Сеп 2011, 10:58 #188

titi166768 написа:
Здрасти, Лети Усмивка Бързо изключвай компа и марш на морето Изплезване Изплезване Изплезване

Роси, верно, че е така с анкетките Усмивка Сега се зачетох в една анкетка във форума и понеже предложението супер много разумно, а гласуването на кантар рекох да видя кои са тези олита (от олигофрени), дето са против Усмивка

Лети, чакам да ми кажеш утрешната си стратегия, понеже аз раничко ще овършея фермите, преди да са ме напълнили с червеи Намигане

Аз днес след 1:00 вечерта ще изпращам червеите за последно за да могат утре рано да са ги получили моите съседи
Иначе утре след като си оправя фермата ще си засея такава култура която да мога да я обера точно преди свършването на евента. След това нещо което ще бъде готово около 16:00 за да ми е празно полето за хелуин
Не знам за каква стратегия ме питаш, че нещо не можах да разбера Голяма работа Голяма работа
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 8 Mini_c13Нед 11 Сеп 2011, 10:59 #189

BAN? BAN? BAN? BAN? направи четирипостие BAN? BAN? BAN?
Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Спам, спам и пак спам!!! - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 8 Mini_c13Нед 11 Сеп 2011, 11:03 #190

ами като си говоря сам може и 100 постие да направя Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Спам, спам и пак спам!!! - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 8 Mini_c13Нед 11 Сеп 2011, 11:08 #191

лета написа:
titi166768 написа:
Здрасти, Лети Усмивка Бързо изключвай компа и марш на морето Изплезване Изплезване Изплезване

Роси, верно, че е така с анкетките Усмивка Сега се зачетох в една анкетка във форума и понеже предложението супер много разумно, а гласуването на кантар рекох да видя кои са тези олита (от олигофрени), дето са против Усмивка

Лети, чакам да ми кажеш утрешната си стратегия, понеже аз раничко ще овършея фермите, преди да са ме напълнили с червеи Намигане

Аз днес след 1:00 вечерта ще изпращам червеите за последно за да могат утре рано да са ги получили моите съседи
Иначе утре след като си оправя фермата ще си засея такава култура която да мога да я обера точно преди свършването на евента. След това нещо което ще бъде готово около 16:00 за да ми е празно полето за хелуин
Не знам за каква стратегия ме питаш, че нещо не можах да разбера Голяма работа Голяма работа

Лети, питах те утре сутринта какво да ти изпращам, защото моята стратегия е след 9 червейчета да взема амазонската твар и да приключвам с бразулиерото и по този повод, утре сутрин ставам раничко и си изпращам инструменти, защото червеи няма да ми трябват

не само, че няма да ми трябват ами няма и да ги получа, защото аз работя в банка и денем достъп до фермичката нямам, нашите комп. са чакай да се сетя термина, който използва ИТ специалиста - "скопени"

Та да уточним последно - утре сутрин за Летито червейчета или инструменти Плезене Плезене Плезене
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 8 Mini_c13Нед 11 Сеп 2011, 11:10 #192

За Летето- червейчета. Аз ще си ги получа до обяд Изплезване Изплезване Изплезване
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Спам, спам и пак спам!!! - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 8 Mini_c13Нед 11 Сеп 2011, 11:14 #193

лета написа:
За Летето- червейчета. Аз ще си ги получа до обяд Изплезване Изплезване Изплезване

видя ли как щеше да стане грешка с дара, щяха да дадат на кръстника комбинизон (или както там се пишеше тази дума, че не съм я ползвала никога)

Аз мили ми приятелки се сдобих с кола за 1 час и ще бягам на Лидл и на Била да пазарувам Сладолед Сладолед Сладолед

до после Наздравица Наздравица Наздравица
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 8 Mini_c13Нед 11 Сеп 2011, 11:14 #194

Сега забелязах, че си писала Летито
Да уточня казвам се Виолета, всички приятели и познати ми викат Лета, Лете, а когато не слушам Летооо. Какво е това Лети(ще литна), а и това И много ми е лигаво затова не искам да ми казват Вили Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Спам, спам и пак спам!!! - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 8 Mini_c13Нед 11 Сеп 2011, 11:18 #195

лета написа:
Сега забелязах, че си писала Летито
Да уточня казвам се Виолета, всички приятели и познати ми викат Лета, Лете, а когато не слушам Летооо. Какво е това Лети(ще литна), а и това И много ми е лигаво затова не искам да ми казват Вили Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване

То и аз съм Христина, всички колеги в Ловеч ми викат Тити, но най-често Титито, а колегите от страната ми викат Хрис или Хриска, но аз на тези двете думички понякога не се обръщам, защото забравям, че се отнасят за мен Срамержлив Срамержлив Срамержлив

Айде бягам, че ми чука часовничето и ще ми вземат колата Плезене
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 8 Mini_c13Нед 11 Сеп 2011, 12:58 #196

Добре де , Лете , постнах инфо във сподели информация , за бирения фест от миналата година , само това намерих , а преди май имаше още , ама може и да греша.
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 8 Mini_c13Нед 11 Сеп 2011, 13:04 #197

Мамееее Изплезване Изплезване Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 8 Mini_c13Нед 11 Сеп 2011, 13:06 #198

ste4kin написа:
Мамееее Изплезване Изплезване Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане
Миличкооооооо Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане

Ние досега с леля ти Диди си хортувахме по скайпа , за събирането в неделя , да се готвиш....
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 8 Mini_c13Нед 11 Сеп 2011, 13:09 #199

rosi1963 написа:
ste4kin написа:
Мамееее Изплезване Изплезване Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане
Миличкооооооо Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане

Ние досега с леля ти Диди си хортувахме по скайпа , за събирането в неделя , да се готвиш....
нали знаеш аз съм лесна, скачам у колата и не моеш ме мръдна Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Спам, спам и пак спам!!! - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 8 Mini_c13Нед 11 Сеп 2011, 13:25 #200

Ето ме, изпразних Лидл и Била и идвам да копам Заливане от смях

Мъ отвън мноооооо жега, не е за хора направо Голяма работа
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Спам, спам и пак спам!!! - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 8 Mini_c13 #201

Върнете се в началото Go down
 

Спам, спам и пак спам!!!

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 8 от 28Иди на страница : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 18 ... 28  Next

 Similar topics

-
» Спам, спам и пак спам!!!

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: Фармемания БГ :: Дискусии-