Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Лета не Вили! - Page 2 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Лета не Вили! - Page 2 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Лета не Вили!

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Лета не Вили! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лета не Вили!   Лета не Вили! - Page 2 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 16:12 #26

valja написа:
Здравей, Лети! По едно следобедно кафенце? Сънливка
Гледам вчера доста сте се забавлявали, а аз изпуснах... Кикотене

и днеска е ден и днеска ще се забавляваме В джаза В джаза В джаза а имаме и повод за празнуване Хлъц! Хлъц! Хлъц! , но първо трябва да направя салатата на моя Усмивка Усмивка Усмивка
Върнете се в началото Go down
тони
Комбайнер
Комбайнер
тони

Female

Лета не Вили! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лета не Вили!   Лета не Вили! - Page 2 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 20:00 #27

Благополучно приключих с вечерята и приспиването на бебока вече Нани-на Сега вече има малко време и за мен Айляк
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Лета не Вили! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лета не Вили!   Лета не Вили! - Page 2 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 20:06 #28

tonigirl_82 написа:
Благополучно приключих с вечерята и приспиването на бебока вече Нани-на Сега вече има малко време и за мен Айляк

Видях, че си тука и веднага дотърчах
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Лета не Вили! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лета не Вили!   Лета не Вили! - Page 2 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 20:07 #29

кажи сега как сте? Кротка ли е малката или почна да имаш проблеми
Върнете се в началото Go down
тони
Комбайнер
Комбайнер
тони

Female

Лета не Вили! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лета не Вили!   Лета не Вили! - Page 2 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 20:16 #30

Не е от особено кротките. Е като види непознати пази поведение, но иначе в къщи си е истинско приключение. Танцуване Лошото е, че последно време много трудно заспива. Предполагам е от жегите, но в къщи и климатик работи и пак не помага Хвала тебе! Хвала тебе! Хвала тебе! Ето така й се моля като дойде време за сън, а тя Канибал
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Лета не Вили! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лета не Вили!   Лета не Вили! - Page 2 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 20:25 #31

tonigirl_82 написа:
Не е от особено кротките. Е като види непознати пази поведение, но иначе в къщи си е истинско приключение. Танцуване Лошото е, че последно време много трудно заспива. Предполагам е от жегите, но в къщи и климатик работи и пак не помага Хвала тебе! Хвала тебе! Хвала тебе! Ето така й се моля като дойде време за сън, а тя Канибал
Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Поне се радвай, че не е кото Цецо- денонощен плач Рев Рев Рев Рев

къде ми бягаш из форума Фиууу... Фиууу... Фиууу...
Върнете се в началото Go down
тони
Комбайнер
Комбайнер
тони

Female

Лета не Вили! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лета не Вили!   Лета не Вили! - Page 2 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 20:30 #32

Опитвам се да почета малко, иначе надзъртам и какво ми пишеш. А малката в интерес на истината не реве много, но ако чуеш само как мрънка по цял ден ще се хванеш за главата. И мрънкане си е точната дума Хлипане
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Лета не Вили! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лета не Вили!   Лета не Вили! - Page 2 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 20:37 #33

Кикотене Кикотене Кикотене налага се, с характер Биберон Биберон Биберон

Тони, докато не съм забравила. Тази събота и неделя ще ме няма и няма да мога да обирам арката. Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Там където отивам ще ми бъде неудобно да им искам компютър Ха-ха-ха!

А тези емотиконки са върхът Изплезване Изплезване Изплезване
Върнете се в началото Go down
тони
Комбайнер
Комбайнер
тони

Female

Лета не Вили! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лета не Вили!   Лета не Вили! - Page 2 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 20:44 #34

Не се притеснявай, няма проблем. А от мен Спане защото не се знае кога ще се събуди принцесата Рев

п.п.Наистина са много весели Куку
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Лета не Вили! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лета не Вили!   Лета не Вили! - Page 2 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 20:47 #35

лека и от мен Нани-на аз чакам да ми стане царевицата и също си лягам
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Лета не Вили! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лета не Вили!   Лета не Вили! - Page 2 Mini_c13Пон 27 Юни 2011, 17:24 #36

Лета де ти беше отишла темичката в прашоляка?

я да я поизтупаме малко да живне Кикотене
Върнете се в началото Go down
Блонди
Агроном
Агроном
Блонди

Female

Лета не Вили! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лета не Вили!   Лета не Вили! - Page 2 Mini_c13Пон 27 Юни 2011, 17:27 #37

туп,туп, туп Голяма работа Голяма работа Голяма работа

изтупано и забърсано

Здравей,Лета Гушкане Гушкане Гушкане
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Лета не Вили! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лета не Вили!   Лета не Вили! - Page 2 Mini_c13Пон 27 Юни 2011, 20:06 #38

Здравейте, днес се скапах от работа и сега седя и клепам. Дано изтрая до 12.00ч. за да си оправя острова и ще се хоризонтирвам Нани-на
Върнете се в началото Go down
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Лета не Вили! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лета не Вили!   Лета не Вили! - Page 2 Mini_c13Чет 30 Юни 2011, 11:41 #39

Лета, да вземеш да си изкопаш нивата,че си станала на 8 ниво , а още светиш червено! Намръщка BANNED
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Лета не Вили! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лета не Вили!   Лета не Вили! - Page 2 Mini_c13Чет 30 Юни 2011, 11:44 #40

.Lina72. написа:
Лета, да вземеш да си изкопаш нивата,че си станала на 8 ниво , а още светиш червено! Намръщка BANNED

как в червено до гори мие термометъра и не спирам да копам само марули и моркови в момента сея и обирам
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Лета не Вили! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лета не Вили!   Лета не Вили! - Page 2 Mini_c13Чет 30 Юни 2011, 11:47 #41

сега ходих да го гледам зелен е Брадясал Брадясал Брадясал не знам защо се получава така Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц!
Върнете се в началото Go down
тони
Комбайнер
Комбайнер
тони

Female

Лета не Вили! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лета не Вили!   Лета не Вили! - Page 2 Mini_c13Пет 01 Юли 2011, 19:18 #42

Ох, да те питам до къде стигна с тези топки. Въобще не знам до къде ще я докарам този път. След седмица ще ходим до Сандански за около седмица и не знам още как ще е там с интернета. Дано да си намеря начин да влизам от време на време щото лошо.
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Лета не Вили! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лета не Вили!   Лета не Вили! - Page 2 Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 17:38 #43

tonigirl_82 написа:
Ох, да те питам до къде стигна с тези топки. Въобще не знам до къде ще я докарам този път. След седмица ще ходим до Сандански за около седмица и не знам още как ще е там с интернета. Дано да си намеря начин да влизам от време на време щото лошо.
С топките и аз като тебе съм до никъде. Дано поне лоса взема.
А на мен сестра ми ще ми идва на гости за седмица и няма да ме остави да играя на компа. Ще иска да ходим заедно на плаж, а на мен въобще не ми се ходи да се пека кото някой морж на пясъка. Поне вечер ще мога да влизам и сутрин докато си изпия кафето(това ще ми е оправданието) Изплезване Изплезване Изплезване
Върнете се в началото Go down
тони
Комбайнер
Комбайнер
тони

Female

Лета не Вили! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лета не Вили!   Лета не Вили! - Page 2 Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 17:51 #44

Взе ли си от оборите? Аз си взех два и ми се падна прилепи и лосове - е можеше да е и по-зле! А тези топки ми се струва, че нещо много уредяха.
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Лета не Вили! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лета не Вили!   Лета не Вили! - Page 2 Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 17:55 #45

tonigirl_82 написа:
Взе ли си от оборите? Аз си взех два и ми се падна прилепи и лосове - е можеше да е и по-зле! А тези топки ми се струва, че нещо много уредяха.

За голямата ферма нямах пари и затова реших да пробвам на малката(там все още имам от куеста гастранамия) И познай какво ми се падна? До сега ревах оттатък КОЗАРНИК направо ще се изям от яд
Върнете се в началото Go down
тони
Комбайнер
Комбайнер
тони

Female

Лета не Вили! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лета не Вили!   Лета не Вили! - Page 2 Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 18:27 #46

Че за какво толкова си искала козарник? Е на мен беше ми се паднал от колелото един xxl, но и да не беше, нямаше да ми липсва много!
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Лета не Вили! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лета не Вили!   Лета не Вили! - Page 2 Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 18:36 #47

tonigirl_82 написа:
Че за какво толкова си искала козарник? Е на мен беше ми се паднал от колелото един xxl, но и да не беше, нямаше да ми липсва много!
Смях Смях Смях Смях Смях ти не ме разбра. Не исках казарник, него мога да си го купя и с МП , а не с ЛГ. Затова ме е яд, че ми изгоряха за нищо 15 ЛГ. Хлипане Хлипане Хлипане
Върнете се в началото Go down
тони
Комбайнер
Комбайнер
тони

Female

Лета не Вили! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лета не Вили!   Лета не Вили! - Page 2 Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 18:55 #48

Да явно не съм те разбрала... А за топките аз сея два пъти през деня - вечер червено зеле, спанак или чесън, а около обяд днес сях лешници. Днес почнах вече четвърти кръг. Вече си имам лосове, така че до където стигна.
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Лета не Вили! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лета не Вили!   Лета не Вили! - Page 2 Mini_c13Вто 05 Юли 2011, 09:51 #49

Лети, имаш ли нужда от още един съсед Срамержлив Срамержлив
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Лета не Вили! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лета не Вили!   Лета не Вили! - Page 2 Mini_c13Вто 05 Юли 2011, 10:20 #50

За малката ферма лета10 имам още място. вече съм на 16 ниво и всеки момент ще дигна на 17 . ако искаш побързай за да вземеш точки. Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Лета не Вили! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лета не Вили!   Лета не Вили! - Page 2 Mini_c13 #51

Върнете се в началото Go down
 

Лета не Вили!

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: От и за потребителите :: Потребители-