Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Лета не Вили! - Page 3 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Лета не Вили! - Page 3 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Лета не Вили!

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Лета не Вили! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лета не Вили!   Лета не Вили! - Page 3 Mini_c13Вто 05 Юли 2011, 10:21 #51

лета написа:
За малката ферма лета10 имам още място. вече съм на 16 ниво и всеки момент ще дигна на 17 . ако искаш побързай за да вземеш точки. Сладолед Сладолед Сладолед

Ма ти усилено работиш там...Всеки ден ниво дигаш...За маааааааааалко да мъ фане срам,че съм такъв мързел... Амиии...
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Лета не Вили! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лета не Вили!   Лета не Вили! - Page 3 Mini_c13Вто 05 Юли 2011, 10:23 #52

keriduen написа:
лета написа:
За малката ферма лета10 имам още място. вече съм на 16 ниво и всеки момент ще дигна на 17 . ако искаш побързай за да вземеш точки. Сладолед Сладолед Сладолед

Ма ти усилено работиш там...Всеки ден ниво дигаш...За маааааааааалко да мъ фане срам,че съм такъв мързел... Амиии...

Ти да вземеш да поработиш малко Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване че хептен ти паднаха терномитрите Шамар зад врата
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Лета не Вили! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лета не Вили!   Лета не Вили! - Page 3 Mini_c13Вто 05 Юли 2011, 10:25 #53

лета написа:
keriduen написа:
лета написа:
За малката ферма лета10 имам още място. вече съм на 16 ниво и всеки момент ще дигна на 17 . ако искаш побързай за да вземеш точки. Сладолед Сладолед Сладолед

Ма ти усилено работиш там...Всеки ден ниво дигаш...За маааааааааалко да мъ фане срам,че съм такъв мързел... Амиии...

Ти да вземеш да поработиш малко Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване че хептен ти паднаха терномитрите Шамар зад врата

Мързи мъъъъъъъ... Айляк Нимой са ядосва де... Опа!
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Лета не Вили! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лета не Вили!   Лета не Вили! - Page 3 Mini_c13Вто 05 Юли 2011, 10:29 #54

keriduen написа:
лета написа:
keriduen написа:
лета написа:
За малката ферма лета10 имам още място. вече съм на 16 ниво и всеки момент ще дигна на 17 . ако искаш побързай за да вземеш точки. Сладолед Сладолед Сладолед

Ма ти усилено работиш там...Всеки ден ниво дигаш...За маааааааааалко да мъ фане срам,че съм такъв мързел... Амиии...

Ти да вземеш да поработиш малко Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване че хептен ти паднаха терномитрите Шамар зад врата

Мързи мъъъъъъъ... Айляк Нимой са ядосва де... Опа!
Целувка Целувка Целувка добре няма щом те мързи може . Но да знаеш за всеки случай, че някой ден когата събера всички съседи и ако реча да махам някой ще е един от метълите Плезла Плезла Плезла
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Лета не Вили! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лета не Вили!   Лета не Вили! - Page 3 Mini_c13Вто 05 Юли 2011, 10:41 #55

лета написа:
keriduen написа:
лета написа:
keriduen написа:
лета написа:
За малката ферма лета10 имам още място. вече съм на 16 ниво и всеки момент ще дигна на 17 . ако искаш побързай за да вземеш точки. Сладолед Сладолед Сладолед

Ма ти усилено работиш там...Всеки ден ниво дигаш...За маааааааааалко да мъ фане срам,че съм такъв мързел... Амиии...

Ти да вземеш да поработиш малко Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване че хептен ти паднаха терномитрите Шамар зад врата

Мързи мъъъъъъъ... Айляк Нимой са ядосва де... Опа!
Целувка Целувка Целувка добре няма щом те мързи може . Но да знаеш за всеки случай, че някой ден когата събера всички съседи и ако реча да махам някой ще е един от метълите Плезла Плезла Плезла

Немаш дерт...Те не се сърдят...Нали са много и си правят компания един на друг.. Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Лета не Вили! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лета не Вили!   Лета не Вили! - Page 3 Mini_c13Вто 05 Юли 2011, 11:57 #56

Лети ти сериозно ли ще развиваш тази ферма да не се наложи и тебе да те сменям Учудване Учудване Учудване Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Лета не Вили! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лета не Вили!   Лета не Вили! - Page 3 Mini_c13Вто 05 Юли 2011, 12:14 #57

лета написа:
За малката ферма лета10 имам още място. вече съм на 16 ниво и всеки момент ще дигна на 17 . ако искаш побързай за да вземеш точки. Сладолед Сладолед Сладолед
Лети прати ми покана на ani4ka.82 аз съм валя че аз не мога да те добавя
Букет Букет
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Лета не Вили! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лета не Вили!   Лета не Вили! - Page 3 Mini_c13Сря 06 Юли 2011, 20:48 #58

valja написа:
лета написа:
За малката ферма лета10 имам още място. вече съм на 16 ниво и всеки момент ще дигна на 17 . ако искаш побързай за да вземеш точки. Сладолед Сладолед Сладолед
Лети прати ми покана на ani4ka.82 аз съм валя че аз не мога да те добавя
Букет Букет
Пратих ти покана, но ми изписа , че такъв ник(ферма) не съществува
Ако все още имаш свободно място пробвай ти. Вече съм на 19 ниво
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Лета не Вили! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лета не Вили!   Лета не Вили! - Page 3 Mini_c13Вто 12 Юли 2011, 21:22 #59

Нъ мъ взе за съседка, а сега обикаляш всички по комшийски у форума Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък! Смях Смях Смях
ама нали си като изпущена от затвораааа На топло Ха-ха-ха! Ха-ха-ха!
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Лета не Вили! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лета не Вили!   Лета не Вили! - Page 3 Mini_c13Вто 12 Юли 2011, 21:24 #60

valja написа:
Нъ мъ взе за съседка, а сега обикаляш всички по комшийски у форума Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък! Смях Смях Смях
ама нали си като изпущена от затвораааа На топло Ха-ха-ха! Ха-ха-ха!
Точно! Все едно съм била вързана. И сега си наваксвам Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Лета не Вили! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лета не Вили!   Лета не Вили! - Page 3 Mini_c13Сря 13 Юли 2011, 04:33 #61

лета написа:
valja написа:
Нъ мъ взе за съседка, а сега обикаляш всички по комшийски у форума Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък! Смях Смях Смях
ама нали си като изпущена от затвораааа На топло Ха-ха-ха! Ха-ха-ха!
Точно! Все едно съм била вързана. И сега си наваксвам Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

Гледам доста си наваксвала ... Уааа! Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Лета не Вили! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лета не Вили!   Лета не Вили! - Page 3 Mini_c13Сря 13 Юли 2011, 18:32 #62

Хайде на купона излязох от затвора Изплезване Изплезване Изплезване Мажоретки Мажоретки Мажоретки Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук...
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Лета не Вили! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лета не Вили!   Лета не Вили! - Page 3 Mini_c13Сря 13 Юли 2011, 18:35 #63

Току що те поздравих за новата титла в твоята тема, но мога и тека да кажа Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица и да поскачам с теб в ритъм Мажоретки Мажоретки Мажоретки
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Лета не Вили! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лета не Вили!   Лета не Вили! - Page 3 Mini_c13Сря 13 Юли 2011, 18:41 #64

лета написа:
Току що те поздравих за новата титла в твоята тема, но мога и тека да кажа Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица и да поскачам с теб в ритъм Мажоретки Мажоретки Мажоретки
Букет Слънце Мажоретки Мажоретки
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Лета не Вили! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лета не Вили!   Лета не Вили! - Page 3 Mini_c13Пон 22 Авг 2011, 21:28 #65

Здравейте на всички! Букет Букет Букет
Днес забелязах нещо и искам да го споделя с вас.
Още от сутринта из пространството витае отрицателна и негативна енергия. Ставам отивам да мета двора комшията от едната страна намусен и чака само да му кажа "здравей" и почва да говори недоволен и сам да се самонавива, че другите му се сърдят. Другият ми съсед цял ден вика и крещи из двора /неполюбопитствах защо/. Мъжът ми се връща от работа и той намусен смръщил вежди/проблем с работата/. Едно семейство живее в къщи и те нещо не могат да постигнат консенсос . Влизам във форума там едва ли не война се води. И забележете не само в една тема, а в почти всички.
А на мен днес цял ден ми е весело и смешно, все едно този негативизъм ми действа като наркотик. Знаете как е когато всички са пияни никой не забелязва простотиите на другия, само трезвения им гледа сеира/извинявам се за сравнението/
Та това исках да споделя с вас. Днес е особен ден
наздраве на всички и дано утре е по добър деня Наздраве! Наздраве! Наздраве! Наздраве!
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Лета не Вили! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лета не Вили!   Лета не Вили! - Page 3 Mini_c13Вто 23 Авг 2011, 21:34 #66

Честит рожден ден!

В този ден да усетиш най-осезателно, че си здрава, че си обичана, че имаш много приятели, че си обречена да обичаш хората и те да те обичат!

Наздраве!!!
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Лета не Вили! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лета не Вили!   Лета не Вили! - Page 3 Mini_c13Вто 23 Авг 2011, 21:44 #67

titi166768 написа:
Честит рожден ден!

В този ден да усетиш най-осезателно, че си здрава, че си обичана, че имаш много приятели, че си обречена да обичаш хората и те да те обичат!

Наздраве!!!
Благодаря ти Тити!
Аз още не сам направила тортата, но утре ще почерпя подобаващо.
Сега ти казвам и аз наздраве Наздраве!
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Лета не Вили! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лета не Вили!   Лета не Вили! - Page 3 Mini_c13Вто 23 Авг 2011, 21:59 #68

Лети,Честит рожден ден! Букет Букет Букет Букет Букет Букет Букет Очитети от щасти да греят,в сърцето ти любов да затрепти и всички птички на света пеят,защото днес празнуваш ти!!!!!!!!!!!!!!Лета не Вили! - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcTczWnbK_uJ9XYWxmNLOVKWOcdsy-US3IC9WzTIAyRUWAODkn63
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Лета не Вили! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лета не Вили!   Лета не Вили! - Page 3 Mini_c13Вто 23 Авг 2011, 22:11 #69

Честит рожден ден лети!

Желая ти леки запивки и много усмивки,
успехи в бранша и чупки в ханша,
здраве в изобилие и радост до безсилие!


[img]Лета не Вили! - Page 3 Eecbdf09ea9b55a405b113567600094c[/img]
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Лета не Вили! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лета не Вили!   Лета не Вили! - Page 3 Mini_c13Сря 24 Авг 2011, 05:06 #70

Честит роден ден и от мен Букет
Нека животът ти да е осеян с много усмивки и слънчеви дни!

Лета не Вили! - Page 3 4fa38ca4827e1b3ffba9fd2041e25b1d Лета не Вили! - Page 3 125d5cefd93445b144cd1be48bd45a72
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Лета не Вили! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лета не Вили!   Лета не Вили! - Page 3 Mini_c13Сря 24 Авг 2011, 09:35 #71

Първо да ви благодаря за хубавите и топли думи, трогнато съм от все сърце
А сега да сложа масата.

Лета не Вили! - Page 3 Zelena_salataЛета не Вили! - Page 3 Fish_midi2Лета не Вили! - Page 3 Parolki_kartofkiЛета не Вили! - Page 3 Cocktails42Лета не Вили! - Page 3 Cocktails85Лета не Вили! - Page 3 Torta-plodove-jelatinЛета не Вили! - Page 3 Green_teaЛета не Вили! - Page 3 Kafe15
Ако бяхте дошли в къщи на гости така щях да ви посрещна. Почвам със салатите,минавам през предястията, ястията и десертите
Върнете се в началото Go down
Leidi Dobri
Орач
Орач
Leidi Dobri

Female

Лета не Вили! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лета не Вили!   Лета не Вили! - Page 3 Mini_c13Сря 24 Авг 2011, 17:39 #72

Здравей Лета,
От все сърце искам да те поздравя с рождения ти ден и да ти пожелая всичко онова, което не се купува с пари, и отделно много пори за всичко останало. Бъди здрава, весела, щастлива и много, много обичана!!! Мляска

Не съм влизала тук повече от месец, но смятам да се повеселя подобаващо Сладолед
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Лета не Вили! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лета не Вили!   Лета не Вили! - Page 3 Mini_c13Сря 24 Авг 2011, 17:48 #73

Лети,Честит Рожден Ден и от мен... Букет Букет Букет
Поздравче... Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Лета не Вили! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лета не Вили!   Лета не Вили! - Page 3 Mini_c13Сря 24 Авг 2011, 18:14 #74

Leidi Dobri написа:
Здравей Лета,
От все сърце искам да те поздравя с рождения ти ден и да ти пожелая всичко онова, което не се купува с пари, и отделно много пори за всичко останало. Бъди здрава, весела, щастлива и много, много обичана!!! Мляска

Не съм влизала тук повече от месец, но смятам да се повеселя подобаващо Сладолед
Благодаря за милия поздрав.
Наздраве Наздраве!
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Лета не Вили! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лета не Вили!   Лета не Вили! - Page 3 Mini_c13Сря 24 Авг 2011, 18:15 #75

keriduen написа:
Лети,Честит Рожден Ден и от мен... Букет Букет Букет
Поздравче... Сладолед Сладолед Сладолед

Благодаря за музикалния поздрав
Наздраве и на теб Наздраве!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Лета не Вили! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лета не Вили!   Лета не Вили! - Page 3 Mini_c13 #76

Върнете се в началото Go down
 

Лета не Вили!

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 3 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: От и за потребителите :: Потребители-