Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Търся си съседи       - Page 6 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Търся си съседи       - Page 6 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Търся си съседи

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next
АвторСъобщение
])ido0
Орач
Орач
])ido0

Male

Търся си съседи       - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 6 Mini_c13Чет 30 Юни 2011, 13:30 #126

лета написа:
аз също търся съсед/ка ника ми е лета10 Усмивка Усмивка Усмивка
от снощи до сега съм 8 ниво Изплезване Изплезване Изплезване
Този съсед отдавна мързелува и не е бил в играта... Осведоми се, дали всичко е наред! Toва ми изписва като се опитам да те добавя, аз също си търся 1 съсед. На 75 ниво съм
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Търся си съседи       - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 6 Mini_c13Чет 30 Юни 2011, 13:38 #127

])ido0 написа:
лета написа:
аз също търся съсед/ка ника ми е лета10 Усмивка Усмивка Усмивка
от снощи до сега съм 8 ниво Изплезване Изплезване Изплезване
Този съсед отдавна мързелува и не е бил в играта... Осведоми се, дали всичко е наред! Toва ми изписва като се опитам да те добавя, аз също си търся 1 съсед. На 75 ниво съм

не мързелувам, нон стоп сея и обирам там, но аз търся някой с ниско ниво

да взема да питам в официалния защо ми изписва така?
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Търся си съседи       - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 6 Mini_c13Чет 30 Юни 2011, 15:36 #128

Мисля, че всичко трябва да е наред и да не дава , че мълзелувам Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Търся си съседи       - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 6 Mini_c13Пет 01 Юли 2011, 11:01 #129

здравейте всички, имам един мързелан, който дори и подаръци не праща /моите съседи да страшно стиснати/, имам място за един съсед...моля ако има желаещ да ми драсне Намигане
Върнете се в началото Go down
flame-4e
Пазител на градината 2
Пазител на градината 2
flame-4e


Търся си съседи       - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 6 Mini_c13Пет 01 Юли 2011, 11:04 #130

Здрасти Нийка, ако искаш пиши ми, намират ми се места.
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Търся си съседи       - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 6 Mini_c13Пет 01 Юли 2011, 11:09 #131

flame-4e написа:
Здрасти Нийка, ако искаш пиши ми, намират ми се места.


Драсти и пишааа Наздравица
Само да обясня, ако имаш желание да си съседстваме - на 47мо ниво съм само, защото играя от 2 месеца някъде. Изпращам подаръци редовно и понеже съм на работа /по цял ден пред комп/, фермата никога не я затварям Намигане
При интерес, ника ми е niika123
Върнете се в началото Go down
flame-4e
Пазител на градината 2
Пазител на градината 2
flame-4e


Търся си съседи       - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 6 Mini_c13Пет 01 Юли 2011, 11:12 #132

niika123 написа:
flame-4e написа:
Здрасти Нийка, ако искаш пиши ми, намират ми се места.


Драсти и пишааа Наздравица
Само да обясня, ако имаш желание да си съседстваме - на 47мо ниво съм само, защото играя от 2 месеца някъде. Изпращам подаръци редовно и понеже съм на работа /по цял ден пред комп/, фермата никога не я затварям Намигане
При интерес, ника ми е niika123
хехе за подаръците не се притеснявай, можеш да ме прескачаш, че не знае кога ще се вредиш Смях Смях Смях . Пробвах да ти пиша, но ми каза че имаш много съседи.
п.п. успях
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Търся си съседи       - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 6 Mini_c13Пет 01 Юли 2011, 11:15 #133

flame-4e написа:
niika123 написа:
flame-4e написа:
Здрасти Нийка, ако искаш пиши ми, намират ми се места.


Драсти и пишааа Наздравица
Само да обясня, ако имаш желание да си съседстваме - на 47мо ниво съм само, защото играя от 2 месеца някъде. Изпращам подаръци редовно и понеже съм на работа /по цял ден пред комп/, фермата никога не я затварям Намигане
При интерес, ника ми е niika123
хехе за подаръците не се притеснявай, можеш да ме прескачаш, че не знае кога ще се вредиш Смях Смях Смях . Пробвах да ти пиша, но ми каза че имаш много съседи.
п.п. успях


Вече сме си другарчета Усмивка Благодаря ... само дето си на много високо ниво, не знам каква е вашата стратегия и дали ви е ок да имате съседи на по-ниски нива?
Върнете се в началото Go down
flame-4e
Пазител на градината 2
Пазител на градината 2
flame-4e


Търся си съседи       - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 6 Mini_c13Пет 01 Юли 2011, 11:18 #134

не се притеснявай, даже ни е по-добре, че високите нива вдигат веднъж на месец, пък вие по-често. За мен лично няма значение, играй си спокойно.
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Търся си съседи       - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 6 Mini_c13Пет 01 Юли 2011, 11:23 #135

flame-4e написа:
не се притеснявай, даже ни е по-добре, че високите нива вдигат веднъж на месец, пък вие по-често. За мен лично няма значение, играй си спокойно.

Ако все пак ти останат подаръци и няма на кой да пратиш, имам нужда от сандъци, че събирам за овча вълна. Вече сигурно прекалявам Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
flame-4e
Пазител на градината 2
Пазител на градината 2
flame-4e


Търся си съседи       - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 6 Mini_c13Пет 01 Юли 2011, 11:41 #136

niika123 написа:
flame-4e написа:
не се притеснявай, даже ни е по-добре, че високите нива вдигат веднъж на месец, пък вие по-често. За мен лично няма значение, играй си спокойно.

Ако все пак ти останат подаръци и няма на кой да пратиш, имам нужда от сандъци, че събирам за овча вълна. Вече сигурно прекалявам Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Смях Смях Смях а аз от вратата метнах топката, утре имаш сандъка
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Търся си съседи       - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 6 Mini_c13Пет 01 Юли 2011, 11:43 #137

flame-4e написа:
niika123 написа:
flame-4e написа:
не се притеснявай, даже ни е по-добре, че високите нива вдигат веднъж на месец, пък вие по-често. За мен лично няма значение, играй си спокойно.

Ако все пак ти останат подаръци и няма на кой да пратиш, имам нужда от сандъци, че събирам за овча вълна. Вече сигурно прекалявам Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Смях Смях Смях а аз от вратата метнах топката, утре имаш сандъка


Ти какво искаш, поне се възползвай като съм дашна Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Търся си съседи       - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 6 Mini_c13Пет 01 Юли 2011, 12:04 #138

аз все още търся съседи за фермата ми лета10 . На 11 ниво съм и вдигам много бързо- възползвайте се докато съм на ниско ниво
Ко-ко-ко! Ко-ко-ко! Ко-ко-ко! Ко-ко-ко! Ко-ко-ко! Ко-ко-ко! Ко-ко-ко! хайде имам място
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Търся си съседи       - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 6 Mini_c13Пет 01 Юли 2011, 12:06 #139

лета написа:
аз все още търся съседи за фермата ми лета10 . На 11 ниво съм и вдигам много бързо- възползвайте се докато съм на ниско ниво
Ко-ко-ко! Ко-ко-ко! Ко-ко-ко! Ко-ко-ко! Ко-ко-ко! Ко-ко-ко! Ко-ко-ко! хайде имам място


Изпращаш ли подаръци Усмивка ? Срамержлив
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Търся си съседи       - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 6 Mini_c13Пет 01 Юли 2011, 12:09 #140

niika123 написа:
лета написа:
аз все още търся съседи за фермата ми лета10 . На 11 ниво съм и вдигам много бързо- възползвайте се докато съм на ниско ниво
Ко-ко-ко! Ко-ко-ко! Ко-ко-ко! Ко-ко-ко! Ко-ко-ко! Ко-ко-ко! Ко-ко-ко! хайде имам място


Изпращаш ли подаръци Усмивка ? Срамержлив

изпращам Букет Букет Букет ти само се закачи Пъклен план Пъклен план Пъклен план
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Търся си съседи       - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 6 Mini_c13Пет 01 Юли 2011, 12:14 #141

лета написа:
niika123 написа:
лета написа:
аз все още търся съседи за фермата ми лета10 . На 11 ниво съм и вдигам много бързо- възползвайте се докато съм на ниско ниво
Ко-ко-ко! Ко-ко-ко! Ко-ко-ко! Ко-ко-ко! Ко-ко-ко! Ко-ко-ко! Ко-ко-ко! хайде имам място


Изпращаш ли подаръци Усмивка ? Срамержлив

изпращам Букет Букет Букет ти само се закачи Пъклен план Пъклен план Пъклен план


изтрих един, който хванах за ушите Заливане от смях
Моля те да ме намериш ти : niika123 и пиши като си ок?!
Върнете се в началото Go down
flame-4e
Пазител на градината 2
Пазител на градината 2
flame-4e


Търся си съседи       - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 6 Mini_c13Пет 01 Юли 2011, 12:15 #142

Лета, ако искаш пиши ми.
за сега не искам подаръци, ако все пак се чудите какво да ги правите, на диета от топки съм.


Последната промяна е направена от flame-4e на Пет 01 Юли 2011, 12:36; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Търся си съседи       - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 6 Mini_c13Пет 01 Юли 2011, 12:16 #143

flame-4e написа:
Лета, ако искаш пиши ми.
за сега не искам подаръци, ако все пак се чудите какво да ги правите, на дието от топки съм.

как може "за сега да не искаш"..... аз винаги имам какво да ги правя Кикотене Кикотене само да ми ги пратят веднъж веднага им намирам място Заливане от смях
Благодаря ти за съседството Усмивка
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Търся си съседи       - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 6 Mini_c13Пет 01 Юли 2011, 13:08 #144

flame-4e написа:
Лета, ако искаш пиши ми.
за сега не искам подаръци, ако все пак се чудите какво да ги правите, на диета от топки съм.
пратих ти покана Букет Букет Букет

топки само че на тази ферма не ми трябват защото до никъде няма да стигна предпочитам сандъчета за да си направя първото проидвотство за яйца

niika123 и на теб изпратих покана Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Търся си съседи       - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 6 Mini_c13Пет 01 Юли 2011, 13:16 #145

лета написа:
flame-4e написа:
Лета, ако искаш пиши ми.
за сега не искам подаръци, ако все пак се чудите какво да ги правите, на диета от топки съм.
пратих ти покана Букет Букет Букет

топки само че на тази ферма не ми трябват защото до никъде няма да стигна предпочитам сандъчета за да си направя първото проидвотство за яйца

niika123 и на теб изпратих покана Сладолед Сладолед Сладолед


Ще ти прартя сандъче утре, защото днес разпратих подаръци много и нямам свободни Усмивка Само с кинти... ама не мисля, че е много спешно Бъркане в носа Бъркане в носа
Аз също имам нужда от сандъчета, но се чудя кое е по надалавера да си направя първо - обор за стригане на овце, или обор за краве мляко? Я малко съвет да ми дадете
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Търся си съседи       - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 6 Mini_c13Пет 01 Юли 2011, 13:25 #146

niika123 написа:
лета написа:
flame-4e написа:
Лета, ако искаш пиши ми.
за сега не искам подаръци, ако все пак се чудите какво да ги правите, на диета от топки съм.
пратих ти покана Букет Букет Букет

топки само че на тази ферма не ми трябват защото до никъде няма да стигна предпочитам сандъчета за да си направя първото проидвотство за яйца

niika123 и на теб изпратих покана Сладолед Сладолед Сладолед


Ще ти прартя сандъче утре, защото днес разпратих подаръци много и нямам свободни Усмивка Само с кинти... ама не мисля, че е много спешно Бъркане в носа Бъркане в носа
Аз също имам нужда от сандъчета, но се чудя кое е по надалавера да си направя първо - обор за стригане на овце, или обор за краве мляко? Я малко съвет да ми дадете

за подаръка не се притеснявай. Когато съм на ред тогава ще ми пращаш Намигане Намигане
а относно производството, което и да построиш няма да сбъркаш, но аз бих построила първо за овча вълна Езиче Езиче Езиче
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Търся си съседи       - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 6 Mini_c13Пет 01 Юли 2011, 14:03 #147

лета написа:
niika123 написа:
лета написа:
flame-4e написа:
Лета, ако искаш пиши ми.
за сега не искам подаръци, ако все пак се чудите какво да ги правите, на диета от топки съм.
пратих ти покана Букет Букет Букет

топки само че на тази ферма не ми трябват защото до никъде няма да стигна предпочитам сандъчета за да си направя първото проидвотство за яйца

niika123 и на теб изпратих покана Сладолед Сладолед Сладолед


Ще ти прартя сандъче утре, защото днес разпратих подаръци много и нямам свободни Усмивка Само с кинти... ама не мисля, че е много спешно Бъркане в носа Бъркане в носа
Аз също имам нужда от сандъчета, но се чудя кое е по надалавера да си направя първо - обор за стригане на овце, или обор за краве мляко? Я малко съвет да ми дадете

за подаръка не се притеснявай. Когато съм на ред тогава ще ми пращаш Намигане Намигане
а относно производството, което и да построиш няма да сбъркаш, но аз бих построила първо за овча вълна Езиче Езиче Езиче



и аз за нея събирам, тя е най-кът в предлаганите стоки на пазара /поне при мен/, а и за нея са нужни най-много инструменти. Остават ми още по малко от 50 пирона, и 30 дъски...което си е направо напредък Сладолед Сладолед Сладолед Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа
Върнете се в началото Go down
])ido0
Орач
Орач
])ido0

Male

Търся си съседи       - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 6 Mini_c13Пет 01 Юли 2011, 14:24 #148

EE за мен едно съседче няма ли да се намери Сладолед
Върнете се в началото Go down
flame-4e
Пазител на градината 2
Пазител на градината 2
flame-4e


Търся си съседи       - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 6 Mini_c13Пет 01 Юли 2011, 14:37 #149

])ido0 написа:
EE за мен едно съседче няма ли да се намери Сладолед

Кикотене ми пробвай
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Търся си съседи       - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 6 Mini_c13Пет 01 Юли 2011, 14:43 #150

])ido0 написа:
EE за мен едно съседче няма ли да се намери Сладолед


Намери ли си , да ти честитя ли.. ау това ми напомня на една чалгица брутална ... "да ти честитя ли, че те има тя ли" хаха.... не съм добре , в петък следобяд ... а ми се пие бирааааааааааааааа Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Търся си съседи       - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 6 Mini_c13 #151

Върнете се в началото Go down
 

Търся си съседи

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 6 от 12Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next

 Similar topics

-
» Съседи и бъди листа

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: От и за потребителите :: Кът на потребителя-