Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Търся си съседи       - Page 7 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Търся си съседи       - Page 7 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Търся си съседи

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Next
АвторСъобщение
])ido0
Орач
Орач
])ido0

Male

Търся си съседи       - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 7 Mini_c13Пет 01 Юли 2011, 14:45 #151

Tрябва да потвърдиш, и сме официално съседи Подсвиркване
Върнете се в началото Go down
flame-4e
Пазител на градината 2
Пазител на градината 2
flame-4e


Търся си съседи       - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 7 Mini_c13Пет 01 Юли 2011, 14:51 #152

])ido0 написа:
Tрябва да потвърдиш, и сме официално съседи Подсвиркване

Смях ако знаеш какво си взе на главата

ааа Нийка, тази песничка я знам аз, винаги ме разсмива Смях Смях


Наздравица Наздравица
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Търся си съседи       - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 7 Mini_c13Пет 01 Юли 2011, 14:53 #153

супер за вас, аз имам да трия още няколко дет са ми писнали вече да ми съседстват, а и са скръндзи, така чее....... хайде който има желание да пише и на мен Ех, мечти Ех, мечти Ех, мечти Ех, мечти Ех, мечти Ех, мечти Ех, мечти
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Търся си съседи       - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 7 Mini_c13Пет 01 Юли 2011, 14:54 #154

flame-4e написа:
])ido0 написа:
Tрябва да потвърдиш, и сме официално съседи Подсвиркване

Смях ако знаеш какво си взе на главата

ааа Нийка, тази песничка я знам аз, винаги ме разсмива Смях Смях


Наздравица Наздравица


хахахахах нали , как се сетих за тая пиянска чалгица... явно наистина съм вече изтрещяла Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица хайде затваряй фермата и идвай да пием бирички мирички Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук...
Върнете се в началото Go down
])ido0
Орач
Орач
])ido0

Male

Търся си съседи       - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 7 Mini_c13Пет 01 Юли 2011, 20:02 #155

Имах 1 забил на 27 ниво, от доста време. Та ако някой си търси Чест и почитания!
Играч: Diiдo0
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Търся си съседи       - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 7 Mini_c13Пет 01 Юли 2011, 20:41 #156

])ido0 написа:
Имах 1 забил на 27 ниво, от доста време. Та ако някой си търси Чест и почитания!
Играч: Diiдo0
аз все още търся за фермата лета10 . Вече е оправена и в момента съм на 12 ниво. Не бях потвърдила в бг.пощата и затова ми излизаше ,че не работя
ако си съгласен пиши за да се уточним
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Търся си съседи       - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 7 Mini_c13Пет 01 Юли 2011, 20:44 #157

лета написа:
])ido0 написа:
Имах 1 забил на 27 ниво, от доста време. Та ако някой си търси Чест и почитания!
Играч: Diiдo0
аз все още търся за фермата лета10 . Вече е оправена и в момента съм на 12 ниво. Не бях потвърдила в бг.пощата и затова ми излизаше ,че не работя
ако си съгласен пиши за да се уточним

Лета,мойте метъли имат нужда от съседи,и ние сме на по 10-12 ниво...Покани ги, ако искаш от метъл10 до метъл13...Така се изписват никовете както съм ги написала... Намигане

Ма да знаеш,че не ги напъвам много-много да дигат нива...
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Търся си съседи       - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 7 Mini_c13Пет 01 Юли 2011, 20:45 #158

ОК сета ще те поканя Букет Букет Букет
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Търся си съседи       - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 7 Mini_c13Пет 01 Юли 2011, 20:49 #159

лета написа:
ОК сета ще те поканя Букет Букет Букет

Добре си ни дошла...Минавам да те потвърдя... ОК
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Търся си съседи       - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 7 Mini_c13Пет 01 Юли 2011, 20:57 #160

малко ти е занижено тернометарчето Та, какво викаш?! Та, какво викаш?! Та, какво викаш?!
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Търся си съседи       - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 7 Mini_c13Пет 01 Юли 2011, 21:02 #161

лета написа:
малко ти е занижено тернометарчето Та, какво викаш?! Та, какво викаш?! Та, какво викаш?!

Еееее,казах ти аз,че тия са големи мързеливци... Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
])ido0
Орач
Орач
])ido0

Male

Търся си съседи       - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 7 Mini_c13Съб 02 Юли 2011, 09:56 #162

лета написа:
])ido0 написа:
Имах 1 забил на 27 ниво, от доста време. Та ако някой си търси Чест и почитания!
Играч: Diiдo0
аз все още търся за фермата лета10 . Вече е оправена и в момента съм на 12 ниво. Не бях потвърдила в бг.пощата и затова ми излизаше ,че не работя
ако си съгласен пиши за да се уточним
Този съсед отдавна мързелува и не е бил в играта... Осведоми се, дали всичко е наред! Пак същата работа Брадясал
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Търся си съседи       - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 7 Mini_c13Съб 02 Юли 2011, 10:02 #163

Вече съм на 13 ниво изпусна от три нива ТО докато се чудиш. Брадясал Брадясал Брадясал
Днеска смятам да дигна още едно. Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе!
ако искаш аз да ти изпратя покана. Само кажи Кой като мен... Кой като мен... Кой като мен...
Върнете се в началото Go down
])ido0
Орач
Орач
])ido0

Male

Търся си съседи       - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 7 Mini_c13Съб 02 Юли 2011, 10:07 #164

E не съм се чудил, вечерта ми изтече срока на нета и не съм влизал, чак сега. Давай пращай 1 покана Хилене
Върнете се в началото Go down
])ido0
Орач
Орач
])ido0

Male

Търся си съседи       - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 7 Mini_c13Съб 02 Юли 2011, 10:07 #165

Играч: Diiдo0
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Търся си съседи       - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 7 Mini_c13Съб 02 Юли 2011, 10:14 #166

])ido0 написа:
Играч: Diiдo0

точно там ти пратих покана. Голяма работа Голяма работа Голяма работа
Обаче утре ще ти изпратя подарък, че за днеска ги свърших Плезене Плезене Плезене
Върнете се в началото Go down
])ido0
Орач
Орач
])ido0

Male

Търся си съседи       - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 7 Mini_c13Съб 02 Юли 2011, 10:28 #167

Изпращай на някой който може да ти върне подаръка, че аз си имам 7 чавета дето си изпращаме всеки ден Усмивка
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Търся си съседи       - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 7 Mini_c13Пон 04 Юли 2011, 07:10 #168

Ха така, значи за мен не останаха народ за съседство... е много сте лоши Ядосване Ядосване Ядосване
Сега как ми трябват 2 сандъка, липсват ми 3 пирона и 5 дъски да си направя така желан обор и няма никоййййй да се смили над мен Рев Рев Рев Рев
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Търся си съседи       - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 7 Mini_c13Вто 05 Юли 2011, 09:14 #169

Спешно ми трябват двама съседи, да играят редовно.. Наздраве! подаръци не щъ. ника ми е valja.v
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Търся си съседи       - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 7 Mini_c13Вто 05 Юли 2011, 09:28 #170

valja написа:
Спешно ми трябват двама съседи, да играят редовно.. Наздраве! подаръци не щъ. ника ми е valja.v


Нали не мислиш да ме подменяш Рев Рев Рев Рев Рев Рев Рев
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Търся си съседи       - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 7 Mini_c13Вто 05 Юли 2011, 09:45 #171

niika123 написа:
valja написа:
Спешно ми трябват двама съседи, да играят редовно.. Наздраве! подаръци не щъ. ника ми е valja.v


Нали не мислиш да ме подменяш Рев Рев Рев Рев Рев Рев Рев

Споко бе, тебе няма ... с тебе ще си пиеме по едно през оградата Наздраве!
ама имам един дето скоро ще светне на червено и един дето след няколко писма продължава да ми праща съндъци( ако искаш да ти го хакна, че май ти имаше нужда от съндъци, а като гледам човека се не отказва Смях Смях Смях Смях Смях само че ако ти потрябва нещо друго ще има Цепене на дърва Цепене на дърва Цепене на дърва и Ядосване Ядосване Ядосване
Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Търся си съседи       - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 7 Mini_c13Вто 05 Юли 2011, 10:36 #172

Валя, помъчих се да те паканя , но нямаш свободно място Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц!
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Търся си съседи       - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 7 Mini_c13Вто 05 Юли 2011, 11:11 #173

valja написа:
niika123 написа:
valja написа:
Спешно ми трябват двама съседи, да играят редовно.. Наздраве! подаръци не щъ. ника ми е valja.v


Нали не мислиш да ме подменяш Рев Рев Рев Рев Рев Рев Рев

Споко бе, тебе няма ... с тебе ще си пиеме по едно през оградата Наздраве!
ама имам един дето скоро ще светне на червено и един дето след няколко писма продължава да ми праща съндъци( ако искаш да ти го хакна, че май ти имаше нужда от съндъци, а като гледам човека се не отказва Смях Смях Смях Смях Смях само че ако ти потрябва нещо друго ще има Цепене на дърва Цепене на дърва Цепене на дърва и Ядосване Ядосване Ядосване
Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

Хихи, ти достатъчно ми изпращаш, не ми трябва друг Сладолед Сладолед
ама виж днес как хубаво те зарадвах с топка, не можеш да не ми го отчетеш Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Търся си съседи       - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 7 Mini_c13Вто 05 Юли 2011, 12:00 #174

niika123 написа:
valja написа:
niika123 написа:
valja написа:
Спешно ми трябват двама съседи, да играят редовно.. Наздраве! подаръци не щъ. ника ми е valja.v


Нали не мислиш да ме подменяш Рев Рев Рев Рев Рев Рев Рев

Споко бе, тебе няма ... с тебе ще си пиеме по едно през оградата Наздраве!
ама имам един дето скоро ще светне на червено и един дето след няколко писма продължава да ми праща съндъци( ако искаш да ти го хакна, че май ти имаше нужда от съндъци, а като гледам човека се не отказва Смях Смях Смях Смях Смях само че ако ти потрябва нещо друго ще има Цепене на дърва Цепене на дърва Цепене на дърва и Ядосване Ядосване Ядосване
Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

Хихи, ти достатъчно ми изпращаш, не ми трябва друг Сладолед Сладолед
ама виж днес как хубаво те зарадвах с топка, не можеш да не ми го отчетеш Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

Определено успя да се внедриш днес Наздравица Наздравица Букет

Лети ей сегинка че ми избяга нета в гръмотевиците и не успях да си махна оня съсед
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Търся си съседи       - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 7 Mini_c13Вто 05 Юли 2011, 12:04 #175

Лети точно мина на 17то ниво,,,, и взех цели 219 точкици Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене

Наздраве! да чукнем чашки по съседски
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Търся си съседи       - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 7 Mini_c13 #176

Върнете се в началото Go down
 

Търся си съседи

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 7 от 12Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Next

 Similar topics

-
» Съседи и бъди листа

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: От и за потребителите :: Кът на потребителя-