Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Обяваaaaaa :13: - Page 6 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Обяваaaaaa :13: - Page 6 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Обяваaaaaa :13:

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next
АвторСъобщение
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Обяваaaaaa :13: - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 6 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 14:17 #126

Здравей!
Лина ти нали имаш опит в арките? Въпроса ми е, когато изтече времето и обереш арката и после я прибереш и отново я изкараш ще почни ли пак при теб да очита? Бях чела някъде за това но не съм много сигурна
Върнете се в началото Go down
qnkars
Тракторист
Тракторист
qnkars


Обяваaaaaa :13: - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 6 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 14:21 #127

лета написа:
Здравей!
Лина ти нали имаш опит в арките? Въпроса ми е, когато изтече времето и обереш арката и после я прибереш и отново я изкараш ще почни ли пак при теб да очита? Бях чела някъде за това но не съм много сигурна
Извинявай,че ще се намеся,но съм наясно....та значи- обираш си арката и я изтриваш.После пак я вадиш от менюто,поставяш я на полето и започва да отчита време при партньора ти.Ние с мойта половинка винаги така правим.Дано да съм ти била от полза! Гушкане
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Обяваaaaaa :13: - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 6 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 14:26 #128

Нещо не можах да те разбера. Нали и без да я прибирам след като я обера почва да отчита при партньора ми. Аз искам два дена само партньора ми да си взима точките за да не се губят защото мен ще ме няма
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Обяваaaaaa :13: - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 6 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 14:28 #129

Сега изчезвам след половин час ще дойда да вида какво сте написали Гушкане
Върнете се в началото Go down
qnkars
Тракторист
Тракторист
qnkars


Обяваaaaaa :13: - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 6 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 14:32 #130

При мен след като я обера започва да тече време пак при мен. Учудване За това се налага да я трия и пак да я вадя,за да започне да отчита при половинката ми.
Върнете се в началото Go down
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Обяваaaaaa :13: - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 6 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 14:47 #131

лета написа:
Здравей!
Лина ти нали имаш опит в арките? Въпроса ми е, когато изтече времето и обереш арката и после я прибереш и отново я изкараш ще почни ли пак при теб да очита? Бях чела някъде за това но не съм много сигурна

Няма да започне да отчита при теб, а при половинката ти.Този номер се прави ако си се оженила за себе си и искаш само на едната ферма да вземаш точките.Триеш арката на фермата на която не държиш и я слагаш. Започва да отчита време на неизтритата арка.Като свърши времето- обираш, но тогава започва да отчита на другата ферма- отиваш на другата ферма за да не чакаш 1 ден, триеш я и я поставяш, тогава започва брояча на тази арка която си обрала преди малко.Надявам се бях ясна, че като си го чета, не си разбрах много
Върнете се в началото Go down
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Обяваaaaaa :13: - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 6 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 14:49 #132

лета написа:
Нещо не можах да те разбера. Нали и без да я прибирам след като я обера почва да отчита при партньора ми. Аз искам два дена само партньора ми да си взима точките за да не се губят защото мен ще ме няма

Теб като те няма 2 дена , той ще може да прибере точки само веднъж, защото няма да има кой да изтрие и сложи арката в твоята ферма.
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Обяваaaaaa :13: - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 6 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 16:00 #133

Разбрах, номера няма да стане Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц!
Върнете се в началото Go down
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Обяваaaaaa :13: - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 6 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 16:05 #134

Линче привет и от мен. Букет
По добре късно от колкот никога нали?
пс Лета някой не може ли да влезне да ти я прибере арката?
Върнете се в началото Go down
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Обяваaaaaa :13: - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 6 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 17:02 #135

zizita1982 написа:
Линче привет и от мен. Букет
По добре късно от колкот никога нали?
пс Лета някой не може ли да влезне да ти я прибере арката?

Привет! А ти с тез цветя къде си тръгнала?! Ходи се с марули, а при мен и с връзка чесън Дявол
Върнете се в началото Go down
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Обяваaaaaa :13: - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 6 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 17:12 #136

.Lina72. написа:
zizita1982 написа:
Линче привет и от мен. Букет
По добре късно от колкот никога нали?
пс Лета някой не може ли да влезне да ти я прибере арката?

Привет! А ти с тез цветя къде си тръгнала?! Ходи се с марули, а при мен и с връзка чесън Дявол
ам.... сори не знаех,обаче вднага си поправям грешката
Обяваaaaaa :13: - Page 6 600_400_1253692563_salata
Обяваaaaaa :13: - Page 6 Allium_sativum_-_Garlic_02_7088-4
Срамержлив
Върнете се в началото Go down
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Обяваaaaaa :13: - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 6 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 17:48 #137

zizita1982 написа:
.Lina72. написа:
zizita1982 написа:
Линче привет и от мен. Букет
По добре късно от колкот никога нали?
пс Лета някой не може ли да влезне да ти я прибере арката?

Привет! А ти с тез цветя къде си тръгнала?! Ходи се с марули, а при мен и с връзка чесън Дявол
ам.... сори не знаех,обаче вднага си поправям грешката
Обяваaaaaa :13: - Page 6 600_400_1253692563_salata
Обяваaaaaa :13: - Page 6 Allium_sativum_-_Garlic_02_7088-4
Срамержлив

Наздравица Наздраве и салатка с повечко чесън, че да изгоним дяволите, а и дяволчетата и те ще забегнат
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Обяваaaaaa :13: - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 6 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 18:31 #138

ауууу къв е тоя чесън мъри, аз цяла вечер се чудя от де мъха и мирише...... Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък!

сложете шише ракия, кви са тия чесъни Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц!
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Обяваaaaaa :13: - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 6 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 18:34 #139

БашФермер написа:
ауууу къв е тоя чесън мъри, аз цяла вечер се чудя от де мъха и мирише...... Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък!

сложете шише ракия, кви са тия чесъни Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц!
брейй та то от алкохолни изпарения можеш ли да усетиш други миризми?
Не ни закачай чесъна,ще гоним злите сили духовете и еенелотата с него....
ти откога смени живителната течност?
Учудване
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Обяваaaaaa :13: - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 6 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 18:50 #140

е сега е ракиено време със салатка Намигане
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Обяваaaaaa :13: - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 6 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 19:34 #141

БашФермер написа:
ауууу къв е тоя чесън мъри, аз цяла вечер се чудя от де мъха и мирише...... Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък!

сложете шише ракия, кви са тия чесъни Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц!
Е-е нали казах аз че ще изгоним дяволите и малките дяволчета Изплезване то затова около мен все светии се събрали Благодарско!
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Обяваaaaaa :13: - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 6 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 20:04 #142

ми размирисахте форума, кво е туй нещо.....не са търпи Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа добре че ми е запушен носа през повечето време Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Обяваaaaaa :13: - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 6 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 20:11 #143

БашФермер написа:
ми размирисахте форума, кво е туй нещо.....не са търпи Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа добре че ми е запушен носа през повечето време Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа
Хапвай по-често чесън и няма да ти е запушен носа.Виж ме мен например, не ми се налага да си Бъркане в носа понеже целогодишно го гризкам и при мен се точат на талази Пъклен план Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха!
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Обяваaaaaa :13: - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 6 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 20:17 #144

ми затвори си малко тая уста мъ, ми с тоя чесън къ я мислиш тая работа ти Смях
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Обяваaaaaa :13: - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 6 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 20:26 #145

БашФермер написа:
ми затвори си малко тая уста мъ, ми с тоя чесън къ я мислиш тая работа ти Смях
Що да я затварям бе?! Ако я затворя по какво ще ме познаеш?Аз теб знам по какво ще те позная
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Обяваaaaaa :13: - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 6 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 00:54 #146

.Lina72. написа:
БашФермер написа:
ауууу къв е тоя чесън мъри, аз цяла вечер се чудя от де мъха и мирише...... Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък!

сложете шише ракия, кви са тия чесъни Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц!
Е-е нали казах аз че ще изгоним дяволите и малките дяволчета Изплезване то затова около мен все светии се събрали Благодарско!

аз викам да идем да подарим по една връзка чесън оттатък на няколко ника,да изгоним и от другия форум дяволите Кикотене

може да искаме назаем 1500 кг от богаташчето Смях
Върнете се в началото Go down
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Обяваaaaaa :13: - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 6 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 07:06 #147

ildevaris написа:
.Lina72. написа:
БашФермер написа:
ауууу къв е тоя чесън мъри, аз цяла вечер се чудя от де мъха и мирише...... Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък!

сложете шише ракия, кви са тия чесъни Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц!
Е-е нали казах аз че ще изгоним дяволите и малките дяволчета Изплезване то затова около мен все светии се събрали Благодарско!

аз викам да идем да подарим по една връзка чесън оттатък на няколко ника,да изгоним и от другия форум дяволите Кикотене

може да искаме назаем 1500 кг от богаташчето Смях
Богаташчето може да не е стигнал до чесъна още.По-добре да си носим от вкъщи.Аз есента си бях затворила стотина буркана с чесън, половината останаха, товаря ги на каручката и идем.Не е нужно да се блъскате-за всички ви ще има Ще видиш ти! Ще видиш ти!
Върнете се в началото Go down
qnkars
Тракторист
Тракторист
qnkars


Обяваaaaaa :13: - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 6 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 07:42 #148

Лелеее,колко си щедрааа! Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Езиче Езиче Езиче
Върнете се в началото Go down
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Обяваaaaaa :13: - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 6 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 08:20 #149

qnkars написа:
Лелеее,колко си щедрааа! Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Езиче Езиче Езиче
Нали!! С голямо сърце съм-винаги има място за още Голяма работа
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Обяваaaaaa :13: - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 6 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 09:05 #150

.Lina72. написа:
qnkars написа:
Лелеее,колко си щедрааа! Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Езиче Езиче Езиче
Нали!! С голямо сърце съм-винаги има място за още Голяма работа

то като автобус в Индия твойто сърце
прилагам снимков материал за справка Кикотене

Обяваaaaaa :13: - Page 6 Images?q=tbn:ANd9GcRUigV9gQwqNzyix4thu9HqV4uikPsdDxL883j-boouuj4iWQEQoA
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Обяваaaaaa :13: - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 6 Mini_c13 #151

Върнете се в началото Go down
 

Обяваaaaaa :13:

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 6 от 12Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: От и за потребителите :: Потребители-