Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Хитрини и полезни съвети - Page 3 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Хитрини и полезни съвети - Page 3 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Хитрини и полезни съвети

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторСъобщение
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Хитрини и полезни съвети - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 3 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 19:54 #51

хонда80 написа:
zornica_a написа:
.Lina72. написа:

Пазарите не са няколко, а са много.Вероятността да видиш познат ник е много малка.На моят пазар само Острилка е от познатите във форума.
Може! не съм засичала, а и няма как...
Но идеята ти за повече % в плевнята ще я запомня, само да ми се падне такова чудо от колелото, че вече нямам спомен да ли ми се е падало някога...
Няма и да ти се падне Сладолед , наградата е само една 100 % плевня , други варианти няма Голяма работа
Идеята е добра , но само за бързо растящите култури , ако сложиш вода и тор , по-изгодно ще е от разсадника да се купи или от пазара.За гроздето на острова без вода е далавера , но пък се губят ТО , едното за сметка на другото ОК
Има и 50% плевня- на мен ми се е падала на малка ферма.другият път като я видя на колелото ще я щракна (ако не забравя)
Върнете се в началото Go down
хонда80
Пазител на градината 6
Пазител на градината 6
хонда80


Хитрини и полезни съвети - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 3 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 20:24 #52

.Lina72. написа:
хонда80 написа:
zornica_a написа:
.Lina72. написа:

Пазарите не са няколко, а са много.Вероятността да видиш познат ник е много малка.На моят пазар само Острилка е от познатите във форума.
Може! не съм засичала, а и няма как...
Но идеята ти за повече % в плевнята ще я запомня, само да ми се падне такова чудо от колелото, че вече нямам спомен да ли ми се е падало някога...
Няма и да ти се падне Сладолед , наградата е само една 100 % плевня , други варианти няма Голяма работа
Идеята е добра , но само за бързо растящите култури , ако сложиш вода и тор , по-изгодно ще е от разсадника да се купи или от пазара.За гроздето на острова без вода е далавера , но пък се губят ТО , едното за сметка на другото ОК
Има и 50% плевня- на мен ми се е падала на малка ферма.другият път като я видя на колелото ще я щракна (ако не забравя)
възможно е да бъркам , но не съм виждал различна награда от 100 % плевня
Върнете се в началото Go down
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Хитрини и полезни съвети - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 3 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 21:06 #53

Има и 200%, виждала съм я но никога не съм се докопвала до нея.Аз за тези награди си пазя комбайните от куестовете.Днес пуснах комбайна за 6 часа от "време за салати" и свърших с гроздето.Дава 260 семена на обиране на острова ако е само с малки поленца.
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Хитрини и полезни съвети - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 3 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 21:08 #54

.Lina72. написа:
Има и 200%, виждала съм я но никога не съм се докопвала до нея.Аз за тези награди си пазя комбайните от куестовете.Днес пуснах комбайна за 6 часа от "време за салати" и свърших с гроздето.Дава 260 семена на обиране на острова ако е само с малки поленца.
няма 200% плевня Учудване Учудване Учудване
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Хитрини и полезни съвети - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 3 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 21:09 #55

БашФермер написа:
.Lina72. написа:
Има и 200%, виждала съм я но никога не съм се докопвала до нея.Аз за тези награди си пазя комбайните от куестовете.Днес пуснах комбайна за 6 часа от "време за салати" и свърших с гроздето.Дава 260 семена на обиране на острова ако е само с малки поленца.
няма 200% плевня Учудване Учудване Учудване
Абе ние да не играем различни игри?!
Върнете се в началото Go down
хонда80
Пазител на градината 6
Пазител на градината 6
хонда80


Хитрини и полезни съвети - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 3 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 21:12 #56

.Lina72. написа:
Има и 200%, виждала съм я но никога не съм се докопвала до нея.Аз за тези награди си пазя комбайните от куестовете.Днес пуснах комбайна за 6 часа от "време за салати" и свърших с гроздето.Дава 260 семена на обиране на острова ако е само с малки поленца.
не вярвам за плевнята , за гроздето браво ,но 1 квадратче ми се губиУчудване кладенец или дърво
Върнете се в началото Go down
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Хитрини и полезни съвети - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 3 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 21:17 #57

хонда80 написа:
.Lina72. написа:
Има и 200%, виждала съм я но никога не съм се докопвала до нея.Аз за тези награди си пазя комбайните от куестовете.Днес пуснах комбайна за 6 часа от "време за салати" и свърших с гроздето.Дава 260 семена на обиране на острова ако е само с малки поленца.
не вярвам за плевнята , за гроздето браво ,но 1 квадратче ми се губиУчудване кладенец или дърво
Обиколих си фермите от всички колела имаше само на 2 плевни -100%,но аз как съм печелила тогава 50%?!То не беше вчера за да си заложа главата, ама съм на 99% сигурна ,че единият път беше 100%, а другият път 50%
Върнете се в началото Go down
AIDA_78
Орач
Орач
AIDA_78


Хитрини и полезни съвети - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 3 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 21:21 #58

.Lina72. написа:
хонда80 написа:
.Lina72. написа:
Има и 200%, виждала съм я но никога не съм се докопвала до нея.Аз за тези награди си пазя комбайните от куестовете.Днес пуснах комбайна за 6 часа от "време за салати" и свърших с гроздето.Дава 260 семена на обиране на острова ако е само с малки поленца.
не вярвам за плевнята , за гроздето браво ,но 1 квадратче ми се губиУчудване кладенец или дърво
Обиколих си фермите от всички колела имаше само на 2 плевни -100%,но аз как съм печелила тогава 50%?!То не беше вчера за да си заложа главата, ама съм на 99% сигурна ,че единият път беше 100%, а другият път 50%
Въобще не съм спец по печелене на толкова хубави награди, но погледнато логично, как ще ти начислят награда 50% от 5 бр. обран посив /голямо поленце/? - 2,5 ли?
Върнете се в началото Go down
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Хитрини и полезни съвети - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 3 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 21:22 #59

Ами не, от едното поле 2,от другото 3

не знам как е точно при торта на Мими,ама и там е май 50% повече плевня
Върнете се в началото Go down
хонда80
Пазител на градината 6
Пазител на градината 6
хонда80


Хитрини и полезни съвети - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 3 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 21:26 #60

аз не съм на 100% сигурен,но никога не съм виждал различна от 100%плевня, а съм направил над 3000 профила и съм въртял доста Кикотене .Всичко е възможно, а може да си ги махнали тези награди или е било бъг
Върнете се в началото Go down
хонда80
Пазител на градината 6
Пазител на градината 6
хонда80


Хитрини и полезни съвети - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 3 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 21:27 #61

.Lina72. написа:
Ами не, от едното поле 2,от другото 3

не знам как е точно при торта на Мими,ама и там е май 50% повече плевня
Не!!!! там ти дава 7бр. на голям квадрат и 6бр. от дърво ~ 50
Върнете се в началото Go down
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Хитрини и полезни съвети - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 3 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 21:29 #62

хонда80 написа:
аз не съм на 100% сигурен,но никога не съм виждал различна от 100%плевня, а съм направил над 3000 профила и съм въртял доста Кикотене .Всичко е възможно, а може да си ги махнали тези награди или е било бъг
Печалбите от плевните ми са миналогодишни и всеки път като въртя колелото се надявам да ми се падне нещо с проценти- повече плевня или точки.Ще гледам в следващите дни специално за % при плевните и ако видя нещо различно от това което си виждал ще го снимам.
Върнете се в началото Go down
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Хитрини и полезни съвети - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 3 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 21:31 #63

хонда80 написа:
.Lina72. написа:
Ами не, от едното поле 2,от другото 3

не знам как е точно при торта на Мими,ама и там е май 50% повече плевня
Не!!!! там ти дава 7бр. на голям квадрат и 6бр. от дърво ~ 50
за дървото знаех че е 6,ама за посевите не бях на ясно
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Хитрини и полезни съвети - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 3 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 21:34 #64

аз не споря, може и да има... обаче съм виждал само 100% плевня, 100% пенита, а от точките опит 50% и 200%
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
хонда80
Пазител на градината 6
Пазител на градината 6
хонда80


Хитрини и полезни съвети - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 3 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 21:34 #65

.Lina72. написа:
хонда80 написа:
.Lina72. написа:
Ами не, от едното поле 2,от другото 3

не знам как е точно при торта на Мими,ама и там е май 50% повече плевня
Не!!!! там ти дава 7бр. на голям квадрат и 6бр. от дърво ~ 50
за дървото знаех че е 6,ама за посевите не бях на ясно
отдавна го въведоха и специално за хелуина
за пенитата съм виждал и +50%
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Хитрини и полезни съвети - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 3 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 21:43 #66

е значи съм назад с материала.....200% плевня, 100% то и 50% пенита не съм виждал Учудване Учудване Учудване Учудване
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
nitzi
Комбайнер
Комбайнер
nitzi


Хитрини и полезни съвети - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 3 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 22:13 #67

.Lina72. написа:
БашФермер написа:
ил, преди имаше бъг. имах по над 10 диамантени арки във фермата и всичките отброяваха Изплезване Изплезване Изплезване а и бяха на примоцийка, без пари, но вече го оправиха, който тогава е взел такава арка и се е оженил с нея все още действа все едно си я купил, ама махнеш ли я връщане назад няма
Аз пък съм с 5 арки - всички си ми работят,ама не ми се занимава и са ми в менюто.

А за торта, аз понеже съм алчна и не я пускам според пазара. Особено пред евент пускам 10 оферти от 110бр. по 5,25.Докато се усетя че евента започнал,моите оферти изчезнали от пазара.Идва сега футболният евент, после ще е пак пълнолунието -тор на пазарна цена не продавам Голяма работа
Плетене Почистване

отдавна го правя- Кикот Кикот Мляска
когато продавате цъкате 10 пъти и повече може че не зацепват всичките на предложи и накрая на потвърждаване/зелената отметка/ в Плати 10% пазарни такси като провизион.
  Денсене Денсене
Върнете се в началото Go down
хонда80
Пазител на градината 6
Пазител на градината 6
хонда80


Хитрини и полезни съвети - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 3 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 22:18 #68

nitzi написа:
.Lina72. написа:
БашФермер написа:
ил, преди имаше бъг. имах по над 10 диамантени арки във фермата и всичките отброяваха Изплезване Изплезване Изплезване а и бяха на примоцийка, без пари, но вече го оправиха, който тогава е взел такава арка и се е оженил с нея все още действа все едно си я купил, ама махнеш ли я връщане назад няма
Аз пък съм с 5 арки - всички си ми работят,ама не ми се занимава и са ми в менюто.

А за торта, аз понеже съм алчна и не я пускам според пазара. Особено пред евент пускам 10 оферти от 110бр. по 5,25.Докато се усетя че евента започнал,моите оферти изчезнали от пазара.Идва сега футболният евент, после ще е пак пълнолунието -тор на пазарна цена не продавам Голяма работа
Плетене Почистване

отдавна го правя- Кикот Кикот Мляска
когато продавате цъкате 10 пъти и повече може че не зацепват всичките на предложи и накрая на потвърждаване/зелената отметка/ в Плати 10% пазарни такси като провизион.
  Денсене Денсене
не те разбрах какво искааш да кажеш Учудване
Върнете се в началото Go down
nitzi
Комбайнер
Комбайнер
nitzi


Хитрини и полезни съвети - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 3 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 22:23 #69

[quote=".Lina72."][quote="zornica_a"]
.Lina72. написа:

, вместо половин година да сееш като замаян за да предадеш 9000 грозде или да си набуташ фермата като купиш от пазара.

да видим Учудване Тц-тц! - аз си купих по 9000 семена от лозовите пръчки и още по 5000 от другите поне за джибре ще сколасам Не се давам. Цепене на дърва Бръм-бръм! Сладолед
Върнете се в началото Go down
хонда80
Пазител на градината 6
Пазител на градината 6
хонда80


Хитрини и полезни съвети - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 3 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 22:30 #70

[quote="nitzi"][quote=".Lina72."]
zornica_a написа:
.Lina72. написа:

, вместо половин година да сееш като замаян за да предадеш 9000 грозде или да си набуташ фермата като купиш от пазара.

да видим Учудване Тц-тц! - аз си купих по 9000 семена от лозовите пръчки и още по 5000 от другите поне за джибре ще сколасам Не се давам. Цепене на дърва Бръм-бръм! Сладолед
Браво и аз се заредих здраво и след 6.07 ги пускам на пазара Подсвиркване
Върнете се в началото Go down
nitzi
Комбайнер
Комбайнер
nitzi


Хитрини и полезни съвети - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 3 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 22:33 #71

[не те разбрах какво искааш да кажеш Учудване [/quote]

когато продаваш 1 артикул цъкаш 10 пъти/макцимума на офертите за 1 вид/ на предложи и най-накрая на потвърждаване/зелената отметка/ в в инфото което игнорираш "Плати 10% пазарни такси като провизион."-когато предлагаш то ти се отваря
  Денсене Денсене [/quote]
не те разбрах какво искааш да кажеш Учудване [/quote]
Върнете се в началото Go down
хонда80
Пазител на градината 6
Пазител на градината 6
хонда80


Хитрини и полезни съвети - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 3 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 22:45 #72

nitzi написа:
[не те разбрах какво искааш да кажеш Учудване

когато продаваш 1 артикул цъкаш 10 пъти/макцимума на офертите за 1 вид/ на предложи и най-накрая на потвърждаване/зелената отметка/ в в инфото което игнорираш "Плати 10% пазарни такси като провизион."-когато предлагаш то ти се отваря
  Денсене Денсене [/quote]
не те разбрах какво искааш да кажеш Учудване [/quote][/quote]
и къв е смисъла от всичко това, не схващам Та, какво викаш?!
Върнете се в началото Go down
nitzi
Комбайнер
Комбайнер
nitzi


Хитрини и полезни съвети - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 3 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 23:01 #73

хонда80 написа:
nitzi написа:
[не те разбрах какво искааш да кажеш Учудване

когато продаваш 1 артикул цъкаш 10 пъти/макцимума на офертите за 1 вид/ на предложи и най-накрая на потвърждаване/зелената отметка/ в в инфото което игнорираш "Плати 10% пазарни такси като провизион."-когато предлагаш то ти се отваря
  Денсене Денсене
не те разбрах какво искааш да кажеш Учудване [/quote][/quote]
и къв е смисъла от всичко това, не схващам Та, какво викаш?! [/quote]

не цъкам всяка една оферта за продажба една по една , а като реша че и 10те ще са с една цена накуп ги нацъквам. Връткане
Върнете се в началото Go down
хонда80
Пазител на градината 6
Пазител на градината 6
хонда80


Хитрини и полезни съвети - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 3 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 23:14 #74

nitzi написа:
хонда80 написа:
nitzi написа:
[не те разбрах какво искааш да кажеш Учудване

когато продаваш 1 артикул цъкаш 10 пъти/макцимума на офертите за 1 вид/ на предложи и най-накрая на потвърждаване/зелената отметка/ в в инфото което игнорираш "Плати 10% пазарни такси като провизион."-когато предлагаш то ти се отваря
  Денсене Денсене
не те разбрах какво искааш да кажеш Учудване
[/quote]
и къв е смисъла от всичко това, не схващам Та, какво викаш?! [/quote]

не цъкам всяка една оферта за продажба една по една , а като реша че и 10те ще са с една цена накуп ги нацъквам. Връткане [/quote]

вече го разбрах и го направих , това е много хитро. Пускам обаче 10 предложения, 10 пъти цъкам предложи ,но после ми пуска само 5 предложения.
на следващия опит цъкнах 16 пъти предложи и ми пусна само 6 предложения.Благодаряя супер яко е ОК
Върнете се в началото Go down
zornica_a
Тракторист
Тракторист
zornica_a

Female

Хитрини и полезни съвети - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 06:07 #75

хонда80 написа:

не цъкам всяка една оферта за продажба една по една , а като реша че и 10те ще са с една цена накуп ги нацъквам. Връткане

вече го разбрах и го направих , това е много хитро. Пускам обаче 10 предложения, 10 пъти цъкам предложи ,но после ми пуска само 5 предложения.
на следващия опит цъкнах 16 пъти предложи и ми пусна само 6 предложения.Благодаряя супер яко е ОК [/quote]

Май съм от по-тъпите... Намръщка какъв е смисълЪТ - Не ти взима такса за всички поръчки, или ти дава да пуснеш повече от 10, или просто спестяваш цъкане с мишката?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Хитрини и полезни съвети - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хитрини и полезни съвети   Хитрини и полезни съвети - Page 3 Mini_c13 #76

Върнете се в началото Go down
 

Хитрини и полезни съвети

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 3 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: Фармемания БГ :: Дискусии-