Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Сподели информация - Page 12 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Сподели информация - Page 12 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Сподели информация

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 23  Next
АвторСъобщение
raziel86
Тракторист
Тракторист
raziel86


Сподели информация - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 12 Mini_c13Пон 01 Авг 2011, 09:00 #276

lucille_1412 написа:
raziel86 написа:
В руския сайте гледам някаква викторина.Нещо въпросаи 15, награди за 1,2,3 място.Някой знае ли за какво иде реч? Усмивка И има ли начин и ние да намажем? Усмивка

Тя си е за руснаците само. Ще се провежда в чата на техния фен сайт. Ако си добре с руския - участвай! Има хубави награди - първо място 50 ЛГ, второ място - 30 подаръка за фермата и т.н.

Е даде ама не съм добре с руския Намръщка Намръщка Намръщка Намръщка
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Сподели информация - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 12 Mini_c13Сря 03 Авг 2011, 09:19 #277

някой знае ли нещо за куеста магазин за еко-продукти?
Върнете се в началото Go down
lucille_1412
Агроном
Агроном
lucille_1412

Female

Сподели информация - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 12 Mini_c13Сря 03 Авг 2011, 11:49 #278

Магазин за екологично чисти продукти, 16 етапа
екологично чисти продукти.
1. Деликатес от марули
Деликатесен вкусен обяд, направо от полето, с вкусен сос:
всички видове салати (???), доставки на марули
2.Една ябълка на ден
Заредете магазина със зелени ябълки, защото се търсят много .
3. Морковена торта
Морковена торта, истинска поезия.
4. Всеки търси овесени ядки
Съберете цялото количество овес възможно най-бързо, защото ще трябват овесени ядки.
5. Ден на мюсли-то
Тайната рецепта на магазина на всички езици иска:
овесено мюсли с ябълка и слънчогледови семки.
6. Орехова кифла
В рамките на тази акция можете да получите орехови кифли.
Доставете орехи и овес, дойде време за печене.

7.Мексиканска седмица
Царевична торта с мус от моркови.
Хитрина: сервира се с порядъчно количесткво чили.
8.Отслабване с целина
Сокът от целина може да прави чудеса.
Трябва да се достави много целина.
9. Направете чай...
чай с копър ,полезен е за здравето
10.Главната съставка
за да сварите бира ще ви трябва голямо количество хмел.
11.Лечение
сушените сливи са полезни за диета, особено за тези, които обичат сладко.
12. За истински ценители...
от ревен и вода може да се приготви полезна и вкусна напитка.

За приготвянето на конфитюр ще трябват
1. Ябълки;
2. Сливи;
3. Ягоди;
4. Круши;
5. Череши;
6. Ябълки и череши;
7. Бодливо грозде;
8. Портокали;
9. Банани и череши.
Количеството не е известно.

Това е бърз превод от руския сайт, те пък са го взели от полския, така че може да има неточности!


Къде прочете за този магазин?
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Сподели информация - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 12 Mini_c13Сря 03 Авг 2011, 11:56 #279

lucille_1412 написа:
Магазин за екологично чисти продукти, 16 етапа
екологично чисти продукти.
1. Деликатес от марули
Деликатесен вкусен обяд, направо от полето, с вкусен сос:
всички видове салати (???), доставки на марули
2.Една ябълка на ден
Заредете магазина със зелени ябълки, защото се търсят много .
3. Морковена торта
Морковена торта, истинска поезия.
4. Всеки търси овесени ядки
Съберете цялото количество овес възможно най-бързо, защото ще трябват овесени ядки.
5. Ден на мюсли-то
Тайната рецепта на магазина на всички езици иска:
овесено мюсли с ябълка и слънчогледови семки.
6. Орехова кифла
В рамките на тази акция можете да получите орехови кифли.
Доставете орехи и овес, дойде време за печене.

7.Мексиканска седмица
Царевична торта с мус от моркови.
Хитрина: сервира се с порядъчно количесткво чили.
8.Отслабване с целина
Сокът от целина може да прави чудеса.
Трябва да се достави много целина.
9. Направете чай...
чай с копър ,полезен е за здравето
10.Главната съставка
за да сварите бира ще ви трябва голямо количество хмел.
11.Лечение
сушените сливи са полезни за диета, особено за тези, които обичат сладко.
12. За истински ценители...
от ревен и вода може да се приготви полезна и вкусна напитка.

За приготвянето на конфитюр ще трябват
1. Ябълки;
2. Сливи;
3. Ягоди;
4. Круши;
5. Череши;
6. Ябълки и череши;
7. Бодливо грозде;
8. Портокали;
9. Банани и череши.
Количеството не е известно.

Това е бърз превод от руския сайт, те пък са го взели от полския, така че може да има неточности!


Къде прочете за този магазин?

аз това го четох вече, за тези еко-продукти, но дали се знае горе-долу кога се очаква?
Върнете се в началото Go down
lucille_1412
Агроном
Агроном
lucille_1412

Female

Сподели информация - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 12 Mini_c13Сря 03 Авг 2011, 11:57 #280

Август, но не е ясно кога. Сега ще вляза в полския сайт, може би там има нещо.


P.S. Няма нищо в руския, полския и немския!
Върнете се в началото Go down
angelina-angel
Тракторист
Тракторист
angelina-angel

Female

Сподели информация - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 12 Mini_c13Сря 03 Авг 2011, 12:14 #281

кога ще го пуснат имате ли някаква информация Алооо!
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Сподели информация - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 12 Mini_c13Сря 03 Авг 2011, 12:31 #282

angelina-angel написа:
кога ще го пуснат имате ли някаква информация Алооо!

Засега няма информация Голяма работа
Върнете се в началото Go down
nitzi
Комбайнер
Комбайнер
nitzi


Сподели информация - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 12 Mini_c13Съб 06 Авг 2011, 19:52 #283

valja написа:
angelina-angel написа:
кога ще го пуснат имате ли някаква информация Алооо!

Засега няма информация Голяма работа

ще има нови руни Вън! Вън! Вън!
Сподели информация - Page 12 84483bbc7e59
Върнете се в началото Go down
lucille_1412
Агроном
Агроном
lucille_1412

Female

Сподели информация - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 12 Mini_c13Нед 07 Авг 2011, 17:31 #284

Има публикувана нова графика за разширение - ако се отвори дървото с руните в дясно от дървото ще има нещо ново, но не се знае какво е.


Сподели информация - Page 12 84483bbc7e59

ново животно за отглеждане



Сподели информация - Page 12 110806015121163690

нови сгради в града

http://korot-irina2010.ucoz.ru/news/podgotovka_novogo_dizajna_v_gorode/2011-08-07-693

и нови промени в работилницата!
Върнете се в началото Go down
poipoi4777
Орач
Орач
poipoi4777


Сподели информация - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 12 Mini_c13Пон 08 Авг 2011, 07:37 #285

Не съм сигурна дали това точно е темата, в която трябва да го сложа този линк, но дори и да не е точно за тук си мисля, че е полезно да се знае.

http://survey.bigpoint.com/index.php?sid=61246&surveyID=61246&lang=bg

Аз и друго си мисля - че този линк трябваше да го има и като официално съобщение защото касае цялостния изглед и развитие на играта, както и това как всъщност тя изглежда в очите на потребителите си, но това са си мои разсъждения Усмивка Приятно попълване на който реши да отговори.
Върнете се в началото Go down
angelina-angel
Тракторист
Тракторист
angelina-angel

Female

Сподели информация - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 12 Mini_c13Пон 08 Авг 2011, 09:09 #286

анкетата е супер дано я вземат в предвит Ха-ха-ха!
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Сподели информация - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 12 Mini_c13Пон 08 Авг 2011, 13:46 #287

poipoi4777 написа:
Не съм сигурна дали това точно е темата, в която трябва да го сложа този линк, но дори и да не е точно за тук си мисля, че е полезно да се знае.

http://survey.bigpoint.com/index.php?sid=61246&surveyID=61246&lang=bg

Аз и друго си мисля - че този линк трябваше да го има и като официално съобщение защото касае цялостния изглед и развитие на играта, както и това как всъщност тя изглежда в очите на потребителите си, но това са си мои разсъждения Усмивка Приятно попълване на който реши да отговори.

Възползвах се от линка Сладолед Сладолед Сладолед Данните пътуват към bigpoint Фиууу...
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Сподели информация - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 12 Mini_c13Пон 08 Авг 2011, 15:28 #288

poipoi4777 написа:
Не съм сигурна дали това точно е темата, в която трябва да го сложа този линк, но дори и да не е точно за тук си мисля, че е полезно да се знае.

http://survey.bigpoint.com/index.php?sid=61246&surveyID=61246&lang=bg

Аз и друго си мисля - че този линк трябваше да го има и като официално съобщение защото касае цялостния изглед и развитие на играта, както и това как всъщност тя изглежда в очите на потребителите си, но това са си мои разсъждения Усмивка Приятно попълване на който реши да отговори.


и аз попълних анкетата, и да , съгласна съм ,че трябва да е в официални .Повече играчи да се включат , и да споделят мнението си. А дали ще го вземат под внимание.....!?
Върнете се в началото Go down
lucille_1412
Агроном
Агроном
lucille_1412

Female

Сподели информация - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 12 Mini_c13Пон 08 Авг 2011, 15:40 #289

Попитах в официалния форум защо няма официално съобщение - и Звездичка , и Кобрелия бяха в темата, сетете се, вече половин час изтече, имам ли отговор !!! Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Сподели информация - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 12 Mini_c13Пон 08 Авг 2011, 17:36 #290

lucille_1412 написа:
Попитах в официалния форум защо няма официално съобщение - и Звездичка , и Кобрелия бяха в темата, сетете се, вече половин час изтече, имам ли отговор !!! Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване

те още не са се допитали помежду си Кикотене Кикотене та ше чакаш отговор.. то ако беше питала как да си сложиш ябълка ххl веднага щяха да ти отговорят Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
awoman
Тракторист
Тракторист
awoman

Female

Сподели информация - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Performance survey   Сподели информация - Page 12 Mini_c13Пон 08 Авг 2011, 18:05 #291

Здравейте, да споделя и аз нещо, на което попаднах. Покрай глобалните проблеми, на които очакваме решение, се прокрадна информация от poipoi4777 При влизане в играта му се появила анкета, която трябвало да попълни. Понеже проявих интерес, той ми изпрати линк http://syrvey.bigpoint.com/index.php?sid=61246&syrveyID=61246&lang=bg Не можах да го отворя и потърсих информация. Намерих ето това: http://survey.bigpoint.com/index.php?sid=19926&surveyID=19926&lang=en Струва ми се, че ако повече играчи попълнят тази анкета, може и да спечелим спиране на бъговете в играта и нейното подобряване. Лошото е, че е на английски. Хубавото е, че има гугъл преводач : http://translate.google.com/translate?hl=bg&sl=ru&tl=bg&u=http%3A%2F%2Fsurvey.bigpoint.com%2Findex.php%3Fsid%3D19926%26surveyID%3D19926%26lang%3Den Само че отговорът трябва да е на английски.

И така, какво да направим? Можем ли нещо да направим? Как да си поискаме анкетата на български?
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Сподели информация - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 12 Mini_c13Пон 08 Авг 2011, 18:41 #292

awoman написа:
Здравейте, да споделя и аз нещо, на което попаднах. Покрай глобалните проблеми, на които очакваме решение, се прокрадна информация от poipoi4777 При влизане в играта му се появила анкета, която трябвало да попълни. Понеже проявих интерес, той ми изпрати линк http://syrvey.bigpoint.com/index.php?sid=61246&syrveyID=61246&lang=bg Не можах да го отворя и потърсих информация. Намерих ето това: http://survey.bigpoint.com/index.php?sid=19926&surveyID=19926&lang=en Струва ми се, че ако повече играчи попълнят тази анкета, може и да спечелим спиране на бъговете в играта и нейното подобряване. Лошото е, че е на английски. Хубавото е, че има гугъл преводач : http://translate.google.com/translate?hl=bg&sl=ru&tl=bg&u=http%3A%2F%2Fsurvey.bigpoint.com%2Findex.php%3Fsid%3D19926%26surveyID%3D19926%26lang%3Den Само че отговорът трябва да е на английски.

И така, какво да направим? Можем ли нещо да направим? Как да си поискаме анкетата на български?

http://survey.bigpoint.com/index.php?sid=61246&surveyID=61246&lang=bg

Върнете се в началото Go down
poipoi4777
Орач
Орач
poipoi4777


Сподели информация - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 12 Mini_c13Пон 08 Авг 2011, 18:45 #293

lucille_1412 написа:
Попитах в официалния форум защо няма официално съобщение - и Звездичка , и Кобрелия бяха в темата, сетете се, вече половин час изтече, имам ли отговор !!! Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване


И аз се кефя на паса, който им подаде. От вчера се каня да пусна линка и чак днес затоплих, че тук ще е на сигурно място. Ама по-добре късно, отколкото хич да не ми дойде Кикотене
Върнете се в началото Go down
awoman
Тракторист
Тракторист
awoman

Female

Сподели информация - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 12 Mini_c13Пон 08 Авг 2011, 18:54 #294

Валенце, не става мила. Правя първата крачка и изписва:

FEHLER
Es tut uns leid, aber Deine Sitzung ist abgelaufen.
Entweder bist Du zu lange inaktiv gewesen, du hast Cookies deaktiviert oder es gab ein Problem mit Deiner Verbindung.
Bitte kontaktiere Bigpoint ( support@bigpoint.com ) für weitere Unterstützung.
Върнете се в началото Go down
awoman
Тракторист
Тракторист
awoman

Female

Сподели информация - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 12 Mini_c13Пон 08 Авг 2011, 18:56 #295

poipoi4777 написа:
lucille_1412 написа:
Попитах в официалния форум защо няма официално съобщение - и Звездичка , и Кобрелия бяха в темата, сетете се, вече половин час изтече, имам ли отговор !!! Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване


И аз се кефя на паса, който им подаде. От вчера се каня да пусна линка и чак днес затоплих, че тук ще е на сигурно място. Ама по-добре късно, отколкото хич да не ми дойде Кикотене

Те и за чуждите фенсайтове филтрираха и подскачаха, ама после ги пуснаха официално. Защо трябва да ни е лесно? Нека да ни е трудно и гадно Хилене
Върнете се в началото Go down
poipoi4777
Орач
Орач
poipoi4777


Сподели информация - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 12 Mini_c13Пон 08 Авг 2011, 19:00 #296

awoman написа:
Валенце, не става мила. Правя първата крачка и изписва:

FEHLER
Es tut uns leid, aber Deine Sitzung ist abgelaufen.
Entweder bist Du zu lange inaktiv gewesen, du hast Cookies deaktiviert oder es gab ein Problem mit Deiner Verbindung.
Bitte kontaktiere Bigpoint ( support@bigpoint.com ) für weitere Unterstützung.

http://survey.bigpoint.com/index.php
я пробвай оттук. Това е след първата крачка

Не. Освен да излезеш и да се логнеш пак няколко пъти. Ако имаш в няколко ферми най добре. Трябва да ти се появи.


Последната промяна е направена от poipoi4777 на Пон 08 Авг 2011, 19:07; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
awoman
Тракторист
Тракторист
awoman

Female

Сподели информация - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 12 Mini_c13Пон 08 Авг 2011, 19:04 #297

poipoi4777 написа:
awoman написа:
Валенце, не става мила. Правя първата крачка и изписва:

FEHLER
Es tut uns leid, aber Deine Sitzung ist abgelaufen.
Entweder bist Du zu lange inaktiv gewesen, du hast Cookies deaktiviert oder es gab ein Problem mit Deiner Verbindung.
Bitte kontaktiere Bigpoint ( support@bigpoint.com ) für weitere Unterstützung.

http://survey.bigpoint.com/index.php
я пробвай оттук. Това е след първата крачка

Bigpoint Survey
Следните въпросници са налични:

BSGO Spielerumfrage
Pirates Closed Beta
TEST Drakensang
The Mummy Playtest [en]

Моля свържете се с Bigpoint ( support@bigpoint.com ) за допълнително съдействие.

Пробвах. Въртях, суках, нали работя в интернет компания, та съм в час с търсенето. Препратките ме мятат по върбите. Където и да клипна, изписва Съжаляваме, но няма съответстващ въпросник.
Върнете се в началото Go down
awoman
Тракторист
Тракторист
awoman

Female

Сподели информация - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 12 Mini_c13Пон 08 Авг 2011, 19:06 #298

аз го попълних на английски Амиии... Надявам се да са ме разбрали, че изразявам мнение за Фермата Срамержлив
Върнете се в началото Go down
poipoi4777
Орач
Орач
poipoi4777


Сподели информация - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 12 Mini_c13Пон 08 Авг 2011, 19:10 #299

awoman написа:
аз го попълних на английски Амиии... Надявам се да са ме разбрали, че изразявам мнение за Фермата Срамержлив

още първият въпрос е в коя игра попаднахте на тази анкета. Ако си чекнала фермата - добре. Но пробвай да затвориш от хикса, излиза надпис - вие излязахте от играта и двете картинки отсолу - едната за битката, другата видео някакво. Логни се в друга ферма - и пак хикса -така на няколко пъти. Все ще излезе. Излиза на мястото на картинката за оная игра там...битката.
Върнете се в началото Go down
poipoi4777
Орач
Орач
poipoi4777


Сподели информация - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 12 Mini_c13Пон 08 Авг 2011, 19:16 #300

lucille_1412 написа:
Попитах в официалния форум защо няма официално съобщение - и Звездичка , и Кобрелия бяха в темата, сетете се, вече половин час изтече, имам ли отговор !!! Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване

Смях в залата - не си интересна ти. Хората хлебчета пекат и им чезнат - виж какви глобални въпроси чакат отговор Учудване Пък ти - някаква анкета там...много важно, чакай си отговор Голяма работа Това е за съжаление реалността в момента Усмивка)
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Сподели информация - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 12 Mini_c13 #301

Върнете се в началото Go down
 

Сподели информация

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 12 от 23Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 23  Next

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: Фармемания БГ :: Официална и неофициална информация-