Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 7 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 7 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Кажи ми наздраве и ме поздрави

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторСъобщение
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 7 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 19:51 #151

rucan1 написа:
е немаше червена и зех розова сега ,става ли
ама ти им я поднеси на двете ,аз сам срамежлив
тя си е за керито руцане,аз не искам.само ми е мн любопитно каква е.
Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 7 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 19:51 #152

вазелин със стружки Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 7 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 19:52 #153

БашФермер написа:
вазелин със стружки Смях Смях Смях Смях Смях

Гадинооооо.... Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 7 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 19:53 #154

Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 7 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 19:54 #155

БашФермер написа:
вазелин със стружки Смях Смях Смях Смях Смях
ааа аз съм това неверни.дай да го видя...ако ще кабърчета да има вътре не стружки.... Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 7 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 19:55 #156

zizita1982 написа:
БашФермер написа:
вазелин със стружки Смях Смях Смях Смях Смях
ааа аз съм това неверни.дай да го видя...ако ще кабърчета да има вътре не стружки.... Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
зизи м,затова само за кери,че тя такова си нема у колекцията Изплезване Изплезване само да не го пробва на мен ,че тогава нешъ Рев
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 7 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 19:56 #157

Вазелин-мазелин квото и да е да го видя,че ми се изчака чакалото... Голяма работа
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 7 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 19:58 #158

zizita1982 написа:
БашФермер написа:
вазелин със стружки Смях Смях Смях Смях Смях
ааа аз съм това неверни.дай да го видя...ако ще кабърчета да има вътре не стружки.... Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
само мостри останаха зизи, ако си навита Намигане
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 7 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 19:58 #159

keriduen написа:
Вазелин-мазелин квото и да е да го видя,че ми се изчака чакалото... Голяма работа
еи казах ти аз че са ненаситни ,ше го искат веднага ,е патува де -лео експер го карат ,да му мисли шофера сега
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 7 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 20:01 #160

rucan1 написа:
keriduen написа:
Вазелин-мазелин квото и да е да го видя,че ми се изчака чакалото... Голяма работа
еи казах ти аз че са ненаситни ,ше го искат веднага ,е патува де -лео експер го карат ,да му мисли шофера сега

Чакам... Та, какво викаш?! Та, какво викаш?! Та, какво викаш?!
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 7 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 20:02 #161

keriduen написа:
rucan1 написа:
keriduen написа:
Вазелин-мазелин квото и да е да го видя,че ми се изчака чакалото... Голяма работа
еи казах ти аз че са ненаситни ,ше го искат веднага ,е патува де -лео експер го карат ,да му мисли шофера сега

Чакам... Та, какво викаш?! Та, какво викаш?! Та, какво викаш?!
ай не са прави на важна пред тошко че ща изплющя, нали знаеш че го обичам, веднага да си оправиш тона Смях
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 7 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 20:02 #162

БашФермер написа:
zizita1982 написа:
БашФермер написа:
вазелин със стружки Смях Смях Смях Смях Смях
ааа аз съм това неверни.дай да го видя...ако ще кабърчета да има вътре не стружки.... Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
само мостри останаха зизи, ако си навита Намигане
те мострите са най-качествени баш...зарибявка голема са.... Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
искам само да го видя тоз прословут въз бъз пук все ще намерим на кой да го демонстрирам щом е мостра само... Рев Рев Рев Рев Рев Рев Рев Рев
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 7 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 20:03 #163

БашФермер написа:
keriduen написа:
rucan1 написа:
keriduen написа:
Вазелин-мазелин квото и да е да го видя,че ми се изчака чакалото... Голяма работа
еи казах ти аз че са ненаситни ,ше го искат веднага ,е патува де -лео експер го карат ,да му мисли шофера сега

Чакам... Та, какво викаш?! Та, какво викаш?! Та, какво викаш?!
ай не са прави на важна пред тошко че ща изплющя, нали знаеш че го обичам, веднага да си оправиш тона Смях

Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене
Върнете се в началото Go down
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 7 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 20:05 #164

Кери след малко си те хващам под ръчичка и ще те водя в моята тема да се напием по женски успокой се. Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 7 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 20:05 #165

keriduen написа:
БашФермер написа:
keriduen написа:
rucan1 написа:
keriduen написа:
Вазелин-мазелин квото и да е да го видя,че ми се изчака чакалото... Голяма работа
еи казах ти аз че са ненаситни ,ше го искат веднага ,е патува де -лео експер го карат ,да му мисли шофера сега

Чакам... Та, какво викаш?! Та, какво викаш?! Та, какво викаш?!
ай не са прави на важна пред тошко че ща изплющя, нали знаеш че го обичам, веднага да си оправиш тона Смях

Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене
а така баш .скараиисе ,тя иска аз да го занеса и пробва на мен това ,а после ко праиме Рев Рев
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 7 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 20:07 #166

zizita1982 написа:
Кери след малко си те хващам под ръчичка и ще те водя в моята тема да се напием по женски успокой се. Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане

Зизе,вади пушките мила и да ги почваме тия...Щото яко ни избъзикаха с тоя вазелин...Кръв ще се лее,гадини такива... Който не слуша... Който не слуша... Който не слуша... Който не слуша... Който не слуша... Който не слуша... Който не слуша... Който не слуша... Който не слуша... Който не слуша... Който не слуша... Който не слуша... Който не слуша... Който не слуша... Ловец Ловец Ловец Ловец Ловец Ловец Ловец Ловец Ловец Ловец Ловец Ловец Ловец Цепене на дърва Цепене на дърва Цепене на дърва Цепене на дърва Цепене на дърва Цепене на дърва Цепене на дърва Цепене на дърва На топло На топло На топло На топло На топло На топло На топло На топло :91 :91 :91 :91 :91 :91 :91 :91 :91 :91 :91 :91 :91 :91 :91 :91 :91 :91 :91 :91 :91 :91 :91 :91 :91 :91 :91
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 7 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 20:08 #167

много иконки си сложила ама ние с тошето ще ти покажем само една BAN?
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 7 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 20:09 #168

Тихо!
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 7 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 20:11 #169

БашФермер написа:
много иконки си сложила ама ние с тошето ще ти покажем само една BAN?

Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване Голема работа... Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване То вече му навикнах... Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене

А, аз днеска се прежалих ,заради тебе и чалга пусках тука...Неблагодарник... Няма пък! Няма пък! Няма пък!
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 7 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 20:14 #170

ами щото с руцан се обичаме и се чудим как да ви разкараме Намигане Плезене Плезене Плезене
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 7 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 20:16 #171

БашФермер написа:
ами щото с руцан се обичаме и се чудим как да ви разкараме Намигане Плезене Плезене Плезене
е налитова бе наща малка таина бре
сега одаръка за нас ще бъде.пиле и аз искам чалга ама ти недаваш
Върнете се в началото Go down
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 7 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 20:17 #172

Кери усещам че тия двамата са така защото я няма Ил,като дойде и млъкват като рибки...
Ние с теб сме кротички и добрички и ни правят на маймунки....

обачееее
на някой скоро ще му се плаче
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 7 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 20:19 #173

zizita1982 написа:
Кери усещам че тия двамата са така защото я няма Ил,като дойде и млъкват като рибки...
Ние с теб сме кротички и добрички и ни правят на маймунки....

обачееее
на някой скоро ще му се плаче
мисслиш лиСмях ние си пазим гърба един друг Смях
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 7 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 20:19 #174

А,така Зиз,като дойде Ил,ше видите те,лошотии недни... Изплезване Изплезване Изплезване
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 7 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 20:20 #175

БашФермер написа:
zizita1982 написа:
Кери усещам че тия двамата са така защото я няма Ил,като дойде и млъкват като рибки...
Ние с теб сме кротички и добрички и ни правят на маймунки....

обачееее
на някой скоро ще му се плаче
мисслиш лиСмях ние си пазим гърба един друг Смях

Аз ида с валяка... Изплезване Изплезване Изплезване
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 7 Mini_c13 #176

Върнете се в началото Go down
 

Кажи ми наздраве и ме поздрави

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 7 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

 Similar topics

-
» Поздрави някого с песен...
» Поздрави някого с видео

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: От и за потребителите :: Кът на потребителя-