Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Обяваaaaaa :13: - Page 10 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Обяваaaaaa :13: - Page 10 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Обяваaaaaa :13:

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next
АвторСъобщение
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Обяваaaaaa :13: - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 10 Mini_c13Пет 01 Юли 2011, 08:33 #226

.Lina72. написа:
Ил, аз помня Накичка ти взе назаем 100 лалота и каза че днес ще ти ги върне със 100% лихва

ааа вярно,сега се сетих ОК

Наки де са ми лалотата ?
Върнете се в началото Go down
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Обяваaaaaa :13: - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 10 Mini_c13Пет 01 Юли 2011, 08:40 #227

ildevaris написа:
.Lina72. написа:
Ил, аз помня Накичка ти взе назаем 100 лалота и каза че днес ще ти ги върне със 100% лихва

ааа вярно,сега се сетих ОК

Наки де са ми лалотата ?
Ти светофарите сложи ли ги на гърба,че Накито нали я знаеш , да не те изненада?! Цепене на дърва
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Обяваaaaaa :13: - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 10 Mini_c13Пет 01 Юли 2011, 08:47 #228

.Lina72. написа:
ildevaris написа:
.Lina72. написа:
Ил, аз помня Накичка ти взе назаем 100 лалота и каза че днес ще ти ги върне със 100% лихва

ааа вярно,сега се сетих ОК

Наки де са ми лалотата ?
Ти светофарите сложи ли ги на гърба,че Накито нали я знаеш , да не те изненада?! Цепене на дърва

ам,завинтила съм се за стената с 12 см болтове и съм сложила детектори за движение в радиус от 100м и имам камери в 2 квартала около нас на всеки 2 м.

дали ще ме спасят? Учудване
Върнете се в началото Go down
naki4ka
Бостанлия
Бостанлия
naki4ka


Обяваaaaaa :13: - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 10 Mini_c13Пет 01 Юли 2011, 08:50 #229

ildevaris написа:
.Lina72. написа:
Ил, аз помня Накичка ти взе назаем 100 лалота и каза че днес ще ти ги върне със 100% лихва

ааа вярно,сега се сетих ОК

Наки де са ми лалотата ?

чакам Лина да ми върне ония 500 дето й ги заех миналата седмица и ти се издължавам Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване
Върнете се в началото Go down
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Обяваaaaaa :13: - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 10 Mini_c13Пет 01 Юли 2011, 09:11 #230

naki4ka написа:
ildevaris написа:
.Lina72. написа:
Ил, аз помня Накичка ти взе назаем 100 лалота и каза че днес ще ти ги върне със 100% лихва

ааа вярно,сега се сетих ОК

Наки де са ми лалотата ?

чакам Лина да ми върне ония 500 дето й ги заех миналата седмица и ти се издължавам Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване
Ти на друга Лина си ги дала щот тази Лина ,която аз познавам заем не връща Ха-ха-ха!
Върнете се в началото Go down
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Обяваaaaaa :13: - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 10 Mini_c13Пет 01 Юли 2011, 09:14 #231

ildevaris написа:
.Lina72. написа:
ildevaris написа:
.Lina72. написа:
Ил, аз помня Накичка ти взе назаем 100 лалота и каза че днес ще ти ги върне със 100% лихва

ааа вярно,сега се сетих ОК

Наки де са ми лалотата ?
Ти светофарите сложи ли ги на гърба,че Накито нали я знаеш , да не те изненада?! Цепене на дърва

ам,завинтила съм се за стената с 12 см болтове и съм сложила детектори за движение в радиус от 100м и имам камери в 2 квартала около нас на всеки 2 м.

дали ще ме спасят? Учудване
Ил, ще те спасят, не и се давай!Тя се опитва на всички да вземе страха... нож имала, туй имала, онуй имала, ами като и ги откраднем да я видя тогава дали ще отключи тоалетната или ще се зазида вътре Насаме На топло
Върнете се в началото Go down
naki4ka
Бостанлия
Бостанлия
naki4ka


Обяваaaaaa :13: - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 10 Mini_c13Пет 01 Юли 2011, 09:25 #232

.Lina72. написа:
ildevaris написа:
.Lina72. написа:
ildevaris написа:
.Lina72. написа:
Ил, аз помня Накичка ти взе назаем 100 лалота и каза че днес ще ти ги върне със 100% лихва

ааа вярно,сега се сетих ОК

Наки де са ми лалотата ?
Ти светофарите сложи ли ги на гърба,че Накито нали я знаеш , да не те изненада?! Цепене на дърва

ам,завинтила съм се за стената с 12 см болтове и съм сложила детектори за движение в радиус от 100м и имам камери в 2 квартала около нас на всеки 2 м.

дали ще ме спасят? Учудване
Ил, ще те спасят, не и се давай!Тя се опитва на всички да вземе страха... нож имала, туй имала, онуй имала, ами като и ги откраднем да я видя тогава дали ще отключи тоалетната или ще се зазида вътре Насаме На топло

ти в моята тоалетна де се буташ да влизаш, аз тук си държа специалния инстроментариум Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа

а за кражба просто забравете, че съм пуснала родата да охранява имането Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване
Върнете се в началото Go down
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Обяваaaaaa :13: - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 10 Mini_c13Пет 01 Юли 2011, 09:28 #233

naki4ka написа:


ти в моята тоалетна де се буташ да влизаш, аз тук си държа специалния инстроментариум Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа

а за кражба просто забравете, че съм пуснала родата да охранява имането Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване
Да ни на целиш със сополи от там Бъркане в носа? Дупене
Върнете се в началото Go down
naki4ka
Бостанлия
Бостанлия
naki4ka


Обяваaaaaa :13: - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 10 Mini_c13Пет 01 Юли 2011, 09:31 #234

.Lina72. написа:
naki4ka написа:


ти в моята тоалетна де се буташ да влизаш, аз тук си държа специалния инстроментариум Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа

а за кражба просто забравете, че съм пуснала родата да охранява имането Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване
Да ни на целиш със сополи от там Бъркане в носа? Дупене

Смях Смях Смях Смях Смях цела с квото ми попадне под ръка Суперско Суперско Суперско Суперско
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Обяваaaaaa :13: - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 10 Mini_c13Пет 01 Юли 2011, 09:34 #235

naki4ka написа:
.Lina72. написа:
naki4ka написа:


ти в моята тоалетна де се буташ да влизаш, аз тук си държа специалния инстроментариум Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа

а за кражба просто забравете, че съм пуснала родата да охранява имането Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване
Да ни на целиш със сополи от там Бъркане в носа? Дупене

Смях Смях Смях Смях Смях цела с квото ми попадне под ръка Суперско Суперско Суперско Суперско

да й се спре храната на Наки , да й се секне кранчето та да няма с какво да ни цели Изплезване

Върнете се в началото Go down
naki4ka
Бостанлия
Бостанлия
naki4ka


Обяваaaaaa :13: - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 10 Mini_c13Пет 01 Юли 2011, 09:43 #236

ildevaris написа:
naki4ka написа:
.Lina72. написа:
naki4ka написа:


ти в моята тоалетна де се буташ да влизаш, аз тук си държа специалния инстроментариум Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа

а за кражба просто забравете, че съм пуснала родата да охранява имането Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване
Да ни на целиш със сополи от там Бъркане в носа? Дупене

Смях Смях Смях Смях Смях цела с квото ми попадне под ръка Суперско Суперско Суперско Суперско

да й се спре храната на Наки , да й се секне кранчето та да няма с какво да ни цели Изплезване


трябва за затриете Слънце Слънце Слънце Слънце щото аз карам на фотосинтеза :70: :70: :70: :70: :70: :70:
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Обяваaaaaa :13: - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 10 Mini_c13Пет 01 Юли 2011, 09:46 #237

naki4ka написа:


трябва за затриете Слънце Слънце Слънце Слънце щото аз карам на фотосинтеза :70: :70: :70: :70: :70: :70:

ааа никъв проблем,ще се обадя тук-таме и Слънце ще затрием Кикотене
Върнете се в началото Go down
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Обяваaaaaa :13: - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 10 Mini_c13Пет 01 Юли 2011, 10:07 #238

ще извикаме Наско да помага,даже и ще ни почерпи за добре свършената работа Наздравица
Върнете се в началото Go down
naki4ka
Бостанлия
Бостанлия
naki4ka


Обяваaaaaa :13: - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 10 Mini_c13Пет 01 Юли 2011, 11:25 #239

.Lina72. написа:
ще извикаме Наско да помага,даже и ще ни почерпи за добре свършената работа Наздравица

абе вие сега какво, къртел срещу мен ли ще правите Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц!


ааааааа отивам да събирам групата на съмишлениците Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене ма на Наско не разчитайте, щото съм му фанала цаката Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване
Върнете се в началото Go down
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Обяваaaaaa :13: - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 10 Mini_c13Пет 01 Юли 2011, 12:12 #240

naki4ka написа:
.Lina72. написа:
ще извикаме Наско да помага,даже и ще ни почерпи за добре свършената работа Наздравица

абе вие сега какво, къртел срещу мен ли ще правите Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц!


ааааааа отивам да събирам групата на съмишлениците Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене ма на Наско не разчитайте, щото съм му фанала цаката Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване
Майтап да става, особено на чужд гръб Срамержлив .Ти пък да не се засегнеш сега за простотии Шамар зад врата Букет
Върнете се в началото Go down
naki4ka
Бостанлия
Бостанлия
naki4ka


Обяваaaaaa :13: - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 10 Mini_c13Пет 01 Юли 2011, 12:15 #241

.Lina72. написа:
naki4ka написа:
.Lina72. написа:
ще извикаме Наско да помага,даже и ще ни почерпи за добре свършената работа Наздравица

абе вие сега какво, къртел срещу мен ли ще правите Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц!


ааааааа отивам да събирам групата на съмишлениците Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене ма на Наско не разчитайте, щото съм му фанала цаката Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване
Майтап да става, особено на чужд гръб Целувка .Ти пък да не се засегнеш сега за простотии Шамар зад врата Букет


аа не туй си е втора кръвна обида и за тва дигам мизата на подкупа Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък!
два литра ракия, две кила шопска салата и два пъти мешана скара + пържени картофи със сирене и млечна салатка с орефчета Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване
Върнете се в началото Go down
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Обяваaaaaa :13: - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 10 Mini_c13Пет 01 Юли 2011, 12:24 #242

naki4ka написа:
.Lina72. написа:
naki4ka написа:
.Lina72. написа:
ще извикаме Наско да помага,даже и ще ни почерпи за добре свършената работа Наздравица

абе вие сега какво, къртел срещу мен ли ще правите Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц!


ааааааа отивам да събирам групата на съмишлениците Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене ма на Наско не разчитайте, щото съм му фанала цаката Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване
Майтап да става, особено на чужд гръб Целувка .Ти пък да не се засегнеш сега за простотии Шамар зад врата Букет


аа не туй си е втора кръвна обида и за тва дигам мизата на подкупа Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък!
два литра ракия, две кила шопска салата и два пъти мешана скара + пържени картофи със сирене и млечна салатка с орефчета Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване
Туй да не ти е механа овча плешка? Кви са тез поръчки?Аз на Ил бях казала, ама тя се прави на дръж ми шапката, та прекопай ми фермите до пето ниво и всички лалота от фермите са твои и с тях си поръчвай каквото искаш,ако щеш гол охлюв на керемида яж Серенада
Върнете се в началото Go down
naki4ka
Бостанлия
Бостанлия
naki4ka


Обяваaaaaa :13: - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 10 Mini_c13Пет 01 Юли 2011, 12:27 #243

.Lina72. написа:
naki4ka написа:
.Lina72. написа:
naki4ka написа:
.Lina72. написа:
ще извикаме Наско да помага,даже и ще ни почерпи за добре свършената работа Наздравица

абе вие сега какво, къртел срещу мен ли ще правите Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц!


ааааааа отивам да събирам групата на съмишлениците Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене ма на Наско не разчитайте, щото съм му фанала цаката Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване
Майтап да става, особено на чужд гръб Целувка .Ти пък да не се засегнеш сега за простотии Шамар зад врата Букет


аа не туй си е втора кръвна обида и за тва дигам мизата на подкупа Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък!
два литра ракия, две кила шопска салата и два пъти мешана скара + пържени картофи със сирене и млечна салатка с орефчета Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване
Туй да не ти е механа овча плешка? Кви са тез поръчки?Аз на Ил бях казала, ама тя се прави на дръж ми шапката, та прекопай ми фермите до пето ниво и всички лалота от фермите са твои и с тях си поръчвай каквото искаш,ако щеш гол охлюв на керемида яж Серенада

аз съм от мързеливите не мога да копам убаво. та Ил да копа па от тебе софрата Голяма работа Голяма работа Голяма работа Голяма работа Голяма работа Голяма работа
Върнете се в началото Go down
naki4ka
Бостанлия
Бостанлия
naki4ka


Обяваaaaaa :13: - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 10 Mini_c13Пет 01 Юли 2011, 12:29 #244

а и нещо друго да попитам тва "овча плешка" специалитет от менюто ли е или името на кръчмето Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Обяваaaaaa :13: - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 10 Mini_c13Пет 01 Юли 2011, 12:38 #245

naki4ka написа:
а и нещо друго да попитам тва "овча плешка" специалитет от менюто ли е или името на кръчмето Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Името на кръчмето, а специалитетите са за гурмета като теб: 1.Крастава жаба на ръждив пирон печена на следобедно хавайско слънце; 2.Умрял от старост торен бръмбар; 3.Трупен червей в първа младост изсушен на морският бриз и все такива деликатеси- точно по твой вкус, няма да останеш разочарована. ОК
Върнете се в началото Go down
naki4ka
Бостанлия
Бостанлия
naki4ka


Обяваaaaaa :13: - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 10 Mini_c13Пет 01 Юли 2011, 15:45 #246

.Lina72. написа:
naki4ka написа:
а и нещо друго да попитам тва "овча плешка" специалитет от менюто ли е или името на кръчмето Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Името на кръчмето, а специалитетите са за гурмета като теб: 1.Крастава жаба на ръждив пирон печена на следобедно хавайско слънце; 2.Умрял от старост торен бръмбар; 3.Трупен червей в първа младост изсушен на морският бриз и все такива деликатеси- точно по твой вкус, няма да останеш разочарована. ОК

eйййййй ма тая кръчма точно за мен правена, я бързо давай адреса, че както съм прегладняла ....... Рев Рев Рев Рев Рев Рев
Върнете се в началото Go down
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Обяваaaaaa :13: - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 10 Mini_c13Пет 01 Юли 2011, 15:54 #247

Това е меню като за моя вампир....
наки ще те гледа и от там така страшно. Кикотене
Върнете се в началото Go down
naki4ka
Бостанлия
Бостанлия
naki4ka


Обяваaaaaa :13: - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 10 Mini_c13Пет 01 Юли 2011, 15:59 #248

Zi написа:
Това е меню като за моя вампир....
наки ще те гледа и от там така страшно. Кикотене

пускай вампиря да си правим лаф моабет на масата докато си хапваме Смях Смях Смях Смях само после да не реши и мен да ме включи в менюто си Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Обяваaaaaa :13: - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 10 Mini_c13Пет 01 Юли 2011, 16:07 #249

naki4ka написа:
Zi написа:
Това е меню като за моя вампир....
наки ще те гледа и от там така страшно. Кикотене

пускай вампиря да си правим лаф моабет на масата докато си хапваме Смях Смях Смях Смях само после да не реши и мен да ме включи в менюто си Смях Смях Смях Смях Смях Смях
няма бе...ще ти подаря връзка чесън...точно преди да те захапе му го пъхаш между зъбките и готово. Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
naki4ka
Бостанлия
Бостанлия
naki4ka


Обяваaaaaa :13: - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 10 Mini_c13Пет 01 Юли 2011, 16:10 #250

Zi написа:
naki4ka написа:
Zi написа:
Това е меню като за моя вампир....
наки ще те гледа и от там така страшно. Кикотене

пускай вампиря да си правим лаф моабет на масата докато си хапваме Смях Смях Смях Смях само после да не реши и мен да ме включи в менюто си Смях Смях Смях Смях Смях Смях
няма бе...ще ти подаря връзка чесън...точно преди да те захапе му го пъхаш между зъбките и готово. Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене

ейййййй вярно бе и вместо ножа тоя пък ще си взема един заострен кол Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив ама после да не се сърдиш, че ти заминал любимеца и да искаш да ти търся друг да го замести Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Обяваaaaaa :13: - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 10 Mini_c13 #251

Върнете се в началото Go down
 

Обяваaaaaa :13:

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 10 от 12Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: От и за потребителите :: Потребители-