Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Обяваaaaaa :13: - Page 11 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Обяваaaaaa :13: - Page 11 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Обяваaaaaa :13:

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
АвторСъобщение
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Обяваaaaaa :13: - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 11 Mini_c13Пет 01 Юли 2011, 16:12 #251

Ще намерим друг няма проблем...в този свят вампири много... Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене обаче ще им изтъпяваме зъбките с нокторезачката Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
naki4ka
Бостанлия
Бостанлия
naki4ka


Обяваaaaaa :13: - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 11 Mini_c13Пет 01 Юли 2011, 16:15 #252

Zi написа:
Ще намерим друг няма проблем...в този свят вампири много... Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене обаче ще им изтъпяваме зъбките с нокторезачката Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене

видя ли, тъкмо на време ти я донесох и работа ще върши даже Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Обяваaaaaa :13: - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 11 Mini_c13Пет 01 Юли 2011, 17:42 #253

.Lina72. написа:

Туй да не ти е механа овча плешка? Кви са тез поръчки?Аз на Ил бях казала, ама тя се прави на дръж ми шапката, та прекопай ми фермите до пето ниво и всички лалота от фермите са твои и с тях си поръчвай каквото искаш,ако щеш гол охлюв на керемида яж Серенада

стига мрънка,цял ден ти копам фермите,ей угода няма Ругаене

п.п.напред си с 200 000 марулки,да си храниш охлювите за ресторанта...
Върнете се в началото Go down
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Обяваaaaaa :13: - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 11 Mini_c13Пет 01 Юли 2011, 19:40 #254

ildevaris написа:
.Lina72. написа:

Туй да не ти е механа овча плешка? Кви са тез поръчки?Аз на Ил бях казала, ама тя се прави на дръж ми шапката, та прекопай ми фермите до пето ниво и всички лалота от фермите са твои и с тях си поръчвай каквото искаш,ако щеш гол охлюв на керемида яж Серенада

стига мрънка,цял ден ти копам фермите,ей угода няма Ругаене

п.п.напред си с 200 000 марулки,да си храниш охлювите за ресторанта...
Напред съм била,що лъжеш?! Сигурно Накичка те е накарала да ме покаже заможна,че да не крадат от нея ами от мен.Нищо нямам,охлювите от глад умряха.Дай 5 лг да ти гледам-всичко щи позная! Дай ма, не съ скрънзи, че немотията и твоята ферма ще застигне,чумата щи отнесе добитъка, а ти ще просиш наравно с мен Непослушна
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Обяваaaaaa :13: - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 11 Mini_c13Пет 01 Юли 2011, 19:50 #255

.Lina72. написа:
ildevaris написа:
.Lina72. написа:

Туй да не ти е механа овча плешка? Кви са тез поръчки?Аз на Ил бях казала, ама тя се прави на дръж ми шапката, та прекопай ми фермите до пето ниво и всички лалота от фермите са твои и с тях си поръчвай каквото искаш,ако щеш гол охлюв на керемида яж Серенада

стига мрънка,цял ден ти копам фермите,ей угода няма Ругаене

п.п.напред си с 200 000 марулки,да си храниш охлювите за ресторанта...
Напред съм била,що лъжеш?! Сигурно Накичка те е накарала да ме покаже заможна,че да не крадат от нея ами от мен.Нищо нямам,охлювите от глад умряха.Дай 5 лг да ти гледам-всичко щи позная! Дай ма, не съ скрънзи, че немотията и твоята ферма ще застигне,чумата щи отнесе добитъка, а ти ще просиш наравно с мен Непослушна

стига ма душа,дитето стои гладен от 5 къща кашля и кучито във двора зъбити му са броят на кокъл.Нимой иска от мени ма душа,ко щи дам чумата да та тръшни цял живот и 3 дена от хубуу да ни съ отървеш.
дай 10 лг ша та уважавам докат ги изхарча.
Върнете се в началото Go down
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Обяваaaaaa :13: - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 11 Mini_c13Съб 02 Юли 2011, 05:27 #256

ildevaris написа:


стига ма душа,дитето стои гладен от 5 къща кашля и кучито във двора зъбити му са броят на кокъл.Нимой иска от мени ма душа,ко щи дам чумата да та тръшни цял живот и 3 дена от хубуу да ни съ отървеш.
дай 10 лг ша та уважавам докат ги изхарча.
Ил, печелиш наградата на вестник "Труд" Учудване щот си по-голяма мингянка и от мен.Наградата ееее... да ми прекопаш нивата.Честито на печелившите Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Ха-ха-ха! Ха-ха-ха!
Върнете се в началото Go down
naki4ka
Бостанлия
Бостанлия
naki4ka


Обяваaaaaa :13: - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 11 Mini_c13Съб 02 Юли 2011, 07:14 #257

.Lina72. написа:
ildevaris написа:


стига ма душа,дитето стои гладен от 5 къща кашля и кучито във двора зъбити му са броят на кокъл.Нимой иска от мени ма душа,ко щи дам чумата да та тръшни цял живот и 3 дена от хубуу да ни съ отървеш.
дай 10 лг ша та уважавам докат ги изхарча.
Ил, печелиш наградата на вестник "Труд" Учудване щот си по-голяма мингянка и от мен.Наградата ееее... да ми прекопаш нивата.Честито на печелившите Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Ха-ха-ха! Ха-ха-ха!

ха видяхте ли се сега какви сте двете Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене пък после на мен разправяте, че съм изнудвачка Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Обяваaaaaa :13: - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 11 Mini_c13Съб 02 Юли 2011, 14:39 #258

naki4ka написа:
.Lina72. написа:
ildevaris написа:


стига ма душа,дитето стои гладен от 5 къща кашля и кучито във двора зъбити му са броят на кокъл.Нимой иска от мени ма душа,ко щи дам чумата да та тръшни цял живот и 3 дена от хубуу да ни съ отървеш.
дай 10 лг ша та уважавам докат ги изхарча.
Ил, печелиш наградата на вестник "Труд" Учудване щот си по-голяма мингянка и от мен.Наградата ееее... да ми прекопаш нивата.Честито на печелившите Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Ха-ха-ха! Ха-ха-ха!

ха видяхте ли се сега какви сте двете Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене пък после на мен разправяте, че съм изнудвачка Смях Смях Смях Смях Смях Смях
То при теб в кръвта, а ние от нужда ОМГ!
Върнете се в началото Go down
naki4ka
Бостанлия
Бостанлия
naki4ka


Обяваaaaaa :13: - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 11 Mini_c13Съб 02 Юли 2011, 15:14 #259

.Lina72. написа:
naki4ka написа:
.Lina72. написа:
ildevaris написа:


стига ма душа,дитето стои гладен от 5 къща кашля и кучито във двора зъбити му са броят на кокъл.Нимой иска от мени ма душа,ко щи дам чумата да та тръшни цял живот и 3 дена от хубуу да ни съ отървеш.
дай 10 лг ша та уважавам докат ги изхарча.
Ил, печелиш наградата на вестник "Труд" Учудване щот си по-голяма мингянка и от мен.Наградата ееее... да ми прекопаш нивата.Честито на печелившите Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Ха-ха-ха! Ха-ха-ха!

ха видяхте ли се сега какви сте двете Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене пък после на мен разправяте, че съм изнудвачка Смях Смях Смях Смях Смях Смях
То при теб в кръвта, а ние от нужда ОМГ!

оооо кака ти появи ли се най-после Гушкане Гушкане Гушкане

и недей много да знаеш, че някой ден да нямаш нужда от кръвопреливане. на 100% мен ша викнат и тогаз и при теб ща стане кръвно Пъклен план Пъклен план Пъклен план Пъклен план Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Обяваaaaaa :13: - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 11 Mini_c13Вто 12 Юли 2011, 21:31 #260

Здравей, комшийке! Доволна ли си от мен? Сладолед Сладолед Сладолед Утре чакай още едно ниво да кача Голяма работа Голяма работа Голяма работа
Върнете се в началото Go down
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Обяваaaaaa :13: - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 11 Mini_c13Сря 13 Юли 2011, 08:52 #261

лета написа:
Здравей, комшийке! Доволна ли си от мен? Сладолед Сладолед Сладолед Утре чакай още едно ниво да кача Голяма работа Голяма работа Голяма работа
Доволна съм,ти беше на най-ниско ниво,а си изпреварила вече 4 фермери. Усмивка Букет
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Обяваaaaaa :13: - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 11 Mini_c13Сря 13 Юли 2011, 10:58 #262

Тихо! Тихо! Тихо! под секрет на ухо ще ти кажа, че Звездичка ми стана съседка на тази ферма. До одеве и ревах, че имам проблем когато ме поканят(за мързела и т.н.) и тя зада ми докаже , че нямам проблем ме покани. Сега си имам ВИП съсед Суперско Суперско Суперско Суперско Тихо! Тихо! Тихо!
Върнете се в началото Go down
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Обяваaaaaa :13: - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 11 Mini_c13Сря 13 Юли 2011, 11:06 #263

лета написа:
Тихо! Тихо! Тихо! под секрет на ухо ще ти кажа, че Звездичка ми стана съседка на тази ферма. До одеве и ревах, че имам проблем когато ме поканят(за мързела и т.н.) и тя зада ми докаже , че нямам проблем ме покани. Сега си имам ВИП съсед Суперско Суперско Суперско Суперско Тихо! Тихо! Тихо!

Не и пречи да те ритне по "виповски" .А с какъв ник е,че ми се струва,че и с нея сме на един пазар
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Обяваaaaaa :13: - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 11 Mini_c13Сря 13 Юли 2011, 11:34 #264

Пак е Звездичка но има и тире и нещо друго(извинявай, но не искам да го пиша тука) Намръщка Намръщка Намръщка
Върнете се в началото Go down
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Обяваaaaaa :13: - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 11 Mini_c13Сря 13 Юли 2011, 11:57 #265

лета написа:
Пак е Звездичка но има и тире и нещо друго(извинявай, но не искам да го пиша тука) Намръщка Намръщка Намръщка
Писах ти на лични тука в този форум
Върнете се в началото Go down
flame-4e
Пазител на градината 2
Пазител на градината 2
flame-4e


Обяваaaaaa :13: - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 11 Mini_c13Сря 13 Юли 2011, 16:19 #266

лета,
ти видя ли че ти е писала, че този и ник не е активен? в темата във форума, където си писала днес.
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Обяваaaaaa :13: - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 11 Mini_c13Сря 13 Юли 2011, 16:33 #267

неее, не съм влизала в официалния от обяд . Ще ходя да го видя
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Обяваaaaaa :13: - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 11 Mini_c13Сря 13 Юли 2011, 16:42 #268

никъде не видях, че ми е писала за ника и Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц!
Върнете се в началото Go down
flame-4e
Пазител на градината 2
Пазител на градината 2
flame-4e


Обяваaaaaa :13: - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 11 Mini_c13Сря 13 Юли 2011, 17:27 #269

ами ето тука:
http://bg.board.bigpoint.com/farmerama/showthread.php?t=46753&page=2

второто мнение на страницата (първо нейно).
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Обяваaaaaa :13: - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 11 Mini_c13Сря 13 Юли 2011, 17:43 #270

flame-4e написа:
ами ето тука:
http://bg.board.bigpoint.com/farmerama/showthread.php?t=46753&page=2

второто мнение на страницата (първо нейно).

Лелее, даже не съм обърнала внимание на това. Помислих, че говори за моята ферма нали промених леко ника за да ми се оправи проблема. Аз приех поканата и всичко ми изглеждаше наред. Термометъра е на макс има снимка и т.н.
Върнете се в началото Go down
KPATYHA
Орач
Орач
KPATYHA


Обяваaaaaa :13: - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 11 Mini_c13Вто 26 Юли 2011, 19:09 #271

ЛИНААААААААААААААА!
И в БГ има интернет! Изплезване
Кви са тези GSM-и дето си ми дала?! Единият невалиден, на другият никой не вдига! Ругаене
Ако трябва напиши и абонатният № на водомера за да се намерим! Аааа!
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Обяваaaaaa :13: - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 11 Mini_c13Вто 26 Юли 2011, 19:46 #272

Лина благодаря много за помощта докато липсвах Гушкане
Върнете се в началото Go down
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Обяваaaaaa :13: - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 11 Mini_c13Чет 11 Авг 2011, 13:17 #273

KPATYHA написа:
ЛИНААААААААААААААА!
И в БГ има интернет! Изплезване
Кви са тези GSM-и дето си ми дала?! Единият невалиден, на другият никой не вдига! Ругаене
Ако трябва напиши и абонатният № на водомера за да се намерим! Аааа!
И номера на обувките си ще ти дам, а нови ще получа ли Ха-ха-ха!
Върнете се в началото Go down
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Обяваaaaaa :13: - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 11 Mini_c13Чет 11 Авг 2011, 13:19 #274

ildevaris написа:
Лина благодаря много за помощта докато липсвах Гушкане
Надявам се че си се добрала до нещо свястно, много често беше вече пълна с подаръци когато ги мятах Усмивка Усмивка
Върнете се в началото Go down
KPATYHA
Орач
Орач
KPATYHA


Обяваaaaaa :13: - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 11 Mini_c13Чет 11 Авг 2011, 18:58 #275

.Lina72. написа:
KPATYHA написа:
ЛИНААААААААААААААА!
И в БГ има интернет! Изплезване
Кви са тези GSM-и дето си ми дала?! Единият невалиден, на другият никой не вдига! Ругаене
Ако трябва напиши и абонатният № на водомера за да се намерим! Аааа!
И номера на обувките си ще ти дам, а нови ще получа ли Ха-ха-ха!




Най-дългите, корави и здрави са за теб! Изплезване
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Обяваaaaaa :13: - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 11 Mini_c13 #276

Върнете се в началото Go down
 

Обяваaaaaa :13:

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 11 от 12Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: От и за потребителите :: Потребители-