Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Обяваaaaaa :13: - Page 2 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Обяваaaaaa :13: - Page 2 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Обяваaaaaa :13:

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
АвторСъобщение
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Обяваaaaaa :13: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 2 Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 19:39 #26

crusader написа:
.Lina72. написа:
annaag1 написа:
Lina, 60 ниво устройва ли те за съсед? Още днес ще ти донеса бонус. Ако искаш само да вземеш то. няма проблем.
Ох и ти си много стар,на мен ми трябва нещо свежо, но ако искаш за една седмица предложение ти правя- ти ще намажеш и аз също .


Аз съм романтик! Голяма работа За това си пазя и почитам съседите Наздравица Ще си играем на иди ми-дойди ми ! Фиууу...
Крус Романтиков, както искаш.На високи нива имам достатъчно съседи и тайничко се надявам да спрат да играят- за да ги сменя(и утре половината ми съседи ме напуснали, след като са ми прочели коментара).Това разбира се не се отнася за всички.Нищо против теб като съсед,но си на много високо ниво за нов и постоянен.
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Обяваaaaaa :13: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 2 Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 19:42 #27

направо си ми каза да си отивам Смях
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Обяваaaaaa :13: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 2 Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 19:44 #28

KPATYHA написа:
БашФермер написа:
емммм много претенции имаш Смях с тия условия как не си ме изритала още не знам Смях

Че и аз взех да се замислям... Кога ли ще ми тегли и на мен чертата?! Чисто е...
Ама вас двамата от малки ви гледкам как растете,как да ви ритна?!Както е тръгнало вие ще ме натирите, въпрос на време кога.
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Обяваaaaaa :13: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 2 Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 19:47 #29

.Lina72. написа:
KPATYHA написа:
БашФермер написа:
емммм много претенции имаш Смях с тия условия как не си ме изритала още не знам Смях

Че и аз взех да се замислям... Кога ли ще ми тегли и на мен чертата?! Чисто е...
Ама вас двамата от малки ви гледкам как растете,как да ви ритна?!Както е тръгнало вие ще ме натирите, въпрос на време кога.
чакай първо да те изпреваря Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Обяваaaaaa :13: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 2 Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 19:47 #30

БашФермер написа:
направо си ми каза да си отивам Смях

Ти влизаш в категорията на " не всички"
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Обяваaaaaa :13: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 2 Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 19:48 #31

.Lina72. написа:
БашФермер написа:
направо си ми каза да си отивам Смях

Ти влизаш в категорията на " не всички"
айде, айде сега оправдания направо си ни натири ама нали съм нахален няма пък Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък!
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
KPATYHA
Орач
Орач
KPATYHA


Обяваaaaaa :13: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 2 Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 19:48 #32

.Lina72. написа:
KPATYHA написа:
БашФермер написа:
емммм много претенции имаш Смях с тия условия как не си ме изритала още не знам Смях

Че и аз взех да се замислям... Кога ли ще ми тегли и на мен чертата?! Чисто е...
Ама вас двамата от малки ви гледкам как растете,как да ви ритна?!Както е тръгнало вие ще ме натирите, въпрос на време кога.


А сега я втасахме! "Храни куче да те лае"? Е, не сме такива бездарници! Тц-тц!
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Обяваaaaaa :13: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 2 Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 19:49 #33

Lina, къде изчезна? Вече няма смисъл, защото минах ниво. Успех в търсенето.
п.п. не съм те приела.
Върнете се в началото Go down
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Обяваaaaaa :13: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 2 Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 19:55 #34

annaag1 написа:
Lina, къде изчезна? Вече няма смисъл, защото минах ниво. Успех в търсенето.
п.п. не съм те приела.
Аз ударих един кратък сън пред телевизора и преди малко ти пратих покана, ама съм закъсняла.
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Обяваaaaaa :13: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 2 Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 19:59 #35

.Lina72. написа:
annaag1 написа:
Lina, къде изчезна? Вече няма смисъл, защото минах ниво. Успех в търсенето.
п.п. не съм те приела.
Аз ударих един кратък сън пред телевизора и преди малко ти пратих покана, ама съм закъсняла.
малееееййй пор такъв, цял ден спиш ся кво ще правиш Учудване Учудване
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Обяваaaaaa :13: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 2 Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 20:00 #36

БашФермер написа:
.Lina72. написа:
БашФермер написа:
направо си ми каза да си отивам Смях

Ти влизаш в категорията на " не всички"
айде, айде сега оправдания направо си ни натири ама нали съм нахален няма пък Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък!
Баш, аз нали съм ти казвала че ти и Кратуна, няма да се отървете така лесно от мен.Искате ме не искате ме- ще ме търпите, щот нали ме виждаш каква съм яка Ще видиш ти!
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Обяваaaaaa :13: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 2 Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 20:01 #37

амиии яка, въздух под налягане.....ква е тая мания половината жени тук с мъжки аватари Учудване Учудване Учудване Учудване
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Обяваaaaaa :13: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 2 Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 20:03 #38

БашФермер написа:
.Lina72. написа:
annaag1 написа:
Lina, къде изчезна? Вече няма смисъл, защото минах ниво. Успех в търсенето.
п.п. не съм те приела.
Аз ударих един кратък сън пред телевизора и преди малко ти пратих покана, ама съм закъсняла.
малееееййй пор такъв, цял ден спиш ся кво ще правиш Учудване Учудване
Момченце мамино, аз не спя до обяд.Всеки ден ставам най-късно в 6, а утре в 5 и 30, дай да ти звънкам да пием кафенце заедно. Плетене
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Обяваaaaaa :13: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 2 Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 20:04 #39

.Lina72. написа:
БашФермер написа:
.Lina72. написа:
annaag1 написа:
Lina, къде изчезна? Вече няма смисъл, защото минах ниво. Успех в търсенето.
п.п. не съм те приела.
Аз ударих един кратък сън пред телевизора и преди малко ти пратих покана, ама съм закъсняла.
малееееййй пор такъв, цял ден спиш ся кво ще правиш Учудване Учудване
Момченце мамино, аз не спя до обяд.Всеки ден ставам най-късно в 6, а утре в 5 и 30, дай да ти звънкам да пием кафенце заедно. Плетене
аз тогава още не съм си легнал Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене

ти що ставаш толкова рано Объркване Объркване Объркване Объркване
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Обяваaaaaa :13: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 2 Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 20:08 #40

БашФермер написа:
.Lina72. написа:
БашФермер написа:
.Lina72. написа:
annaag1 написа:
Lina, къде изчезна? Вече няма смисъл, защото минах ниво. Успех в търсенето.
п.п. не съм те приела.
Аз ударих един кратък сън пред телевизора и преди малко ти пратих покана, ама съм закъсняла.
малееееййй пор такъв, цял ден спиш ся кво ще правиш Учудване Учудване
Момченце мамино, аз не спя до обяд.Всеки ден ставам най-късно в 6, а утре в 5 и 30, дай да ти звънкам да пием кафенце заедно. Плетене
аз тогава още не съм си легнал Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене

ти що ставаш толкова рано Объркване Объркване Объркване Объркване
Ами щот освен играта имам и ангажименти.Имам ученик и дете за детска градина.Накратко щот съм много работна Почистване Метене Плетене
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Обяваaaaaa :13: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 2 Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 20:12 #41

ахахахах а така похвали се Смях
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Обяваaaaaa :13: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 2 Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 20:15 #42

БашФермер написа:
ахахахах а така похвали се Смях
Ами ще се хваля,ти каква лоша реклама ми направи и те затова никой не ме иска.Останаха ми 4000 точки,явно няма желаещи за поздрав.Мноо важно, сама ще се поздравя Айляк
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Обяваaaaaa :13: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 2 Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 20:17 #43

.Lina72. написа:
БашФермер написа:
ахахахах а така похвали се Смях
Ами ще се хваля,ти каква лоша реклама ми направи и те затова никой не ме иска.Останаха ми 4000 точки,явно няма желаещи за поздрав.Мноо важно, сама ще се поздравя Айляк
ква лоша реклама съм ти направил Учудване Учудване Учудване аз не знам колко работна булка си ама знам че си съвестен копач като мен Намигане Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Обяваaaaaa :13: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 2 Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 20:20 #44

БашФермер написа:
.Lina72. написа:
Да се представя и аз, ами здравейте! Та да си дойдем на думата- търся си съседи и да са работливи Почистване ! От мен толкоз Плетене !
а ти като си мързел кво праим Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед

базикам се Изплезване

Виждаш ли как изгони тълпата, която се беше сбила да ми станата съседи? Бъркане в носа
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Обяваaaaaa :13: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 2 Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 20:21 #45

.Lina72. написа:
БашФермер написа:
.Lina72. написа:
Да се представя и аз, ами здравейте! Та да си дойдем на думата- търся си съседи и да са работливи Почистване ! От мен толкоз Плетене !
а ти като си мързел кво праим Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед

базикам се Изплезване

Виждаш ли как изгони тълпата, която се беше сбила да ми станата съседи? Бъркане в носа
да ти не пука.....бъркай си в носа и си свиркай Намигане ако толкова го закъсаш аз ще изкарам някоя ферма, няма се плашиш Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Обяваaaaaa :13: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 2 Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 20:24 #46

мен ме чакат още 9 ферми,които даже не съм поканила.една по една ще ги мятам,ама кога ли ще стане... дотогава ще си свиркам и Бъркане в носа
Върнете се в началото Go down
KPATYHA
Орач
Орач
KPATYHA


Обяваaaaaa :13: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 2 Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 20:26 #47

.Lina72. написа:
БашФермер написа:
.Lina72. написа:
Да се представя и аз, ами здравейте! Та да си дойдем на думата- търся си съседи и да са работливи Почистване ! От мен толкоз Плетене !
а ти като си мързел кво праим Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед

базикам се Изплезване

Виждаш ли как изгони тълпата, която се беше сбила да ми станата съседи? Бъркане в носа


Ква тълпа?! Изплезване Освен двама ДЪРТаняни, дето не влизат в класацията друг не се закачи!


Последната промяна е направена от KPATYHA на Пон 20 Юни 2011, 20:30; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Обяваaaaaa :13: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 2 Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 20:30 #48

KPATYHA написа:
.Lina72. написа:
БашФермер написа:
.Lina72. написа:
Да се представя и аз, ами здравейте! Та да си дойдем на думата- търся си съседи и да са работливи Почистване ! От мен толкоз Плетене !
а ти като си мързел кво праим Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед

базикам се Изплезване

Виждаш ли как изгони тълпата, която се беше сбила да ми станата съседи? Бъркане в носа


Ква тълпа?! Изплезване Освен двама ДЪРТаняни, друг не се закачи!
Ау ква си гадна,уж си ми редовната булка Няма пък!
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Обяваaaaaa :13: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 2 Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 20:30 #49

.Lina72. написа:
мен ме чакат още 9 ферми,които даже не съм поканила.една по една ще ги мятам,ама кога ли ще стане... дотогава ще си свиркам и Бъркане в носа
кви 9 ферми мЪ...дан е гледаш 9 Учудване Учудване Учудване Учудване Учудване Учудване
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
KPATYHA
Орач
Орач
KPATYHA


Обяваaaaaa :13: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 2 Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 20:33 #50

БашФермер написа:
.Lina72. написа:
мен ме чакат още 9 ферми,които даже не съм поканила.една по една ще ги мятам,ама кога ли ще стане... дотогава ще си свиркам и Бъркане в носа
кви 9 ферми мЪ...дан е гледаш 9 Учудване Учудване Учудване Учудване Учудване Учудване

С моята са 10, щото аз съм редовната младоженка и спя до обяд! Изплезване
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Обяваaaaaa :13: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 2 Mini_c13 #51

Върнете се в началото Go down
 

Обяваaaaaa :13:

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 12Иди на страница : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: От и за потребителите :: Потребители-