Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Таисита - Taisita - Page 9 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Таисита - Taisita - Page 9 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Таисита - Taisita

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
АвторСъобщение
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Таисита - Taisita - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita - Page 9 Mini_c13Пет 05 Авг 2011, 08:52 #201

Taisita написа:
И ти ли шиеш гоблени? Уааа!
да Шиене Шиене Шиене
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Таисита - Taisita - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita - Page 9 Mini_c13Пет 05 Авг 2011, 11:05 #202

фермерки и гобленарки на едно място...това не съм го очаквала Усмивка какво шиеш сега?
аз имам започнати няколко гоблена - драконче на ХАЕД,"Снежната кралица"на Леврон,остава ми контура и френските възли на "Спи моя радост" на Лан Свит и съм започнала една серия от плодове на една украйнска фирма Чарiвна Мыть,смесена техника на конци и мъниста,още шия конците на първия от трите Усмивка
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Таисита - Taisita - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita - Page 9 Mini_c13Пет 05 Авг 2011, 16:06 #203

Taisita написа:
фермерки и гобленарки на едно място...това не съм го очаквала Усмивка какво шиеш сега?
аз имам започнати няколко гоблена - драконче на ХАЕД,"Снежната кралица"на Леврон,остава ми контура и френските възли на "Спи моя радост" на Лан Свит и съм започнала една серия от плодове на една украйнска фирма Чарiвна Мыть,смесена техника на конци и мъниста,още шия конците на първия от трите Усмивка
в момента не шия.....но предпочитам пейзажи, крепости,замъци....последнотокоето ших беше "Дъждовна вечер" от списанието "Галерия Бродерия"....мисля скоро и друго да започна
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Таисита - Taisita - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita - Page 9 Mini_c13Пет 12 Авг 2011, 10:17 #204

нати губиш ми се цяла вечност, привет Букет Букет Букет Букет
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Таисита - Taisita - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita - Page 9 Mini_c13Сря 31 Авг 2011, 04:47 #205

Натииии защо си се загубилааа ..... Рев
Гушкане Гушкане Гушкане
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Таисита - Taisita - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita - Page 9 Mini_c13Сря 31 Авг 2011, 12:16 #206

Направо съм зачезнала,момичета.Колежката счупи китка ,другата е в отпуск и сме двете с шефката съответно едва смогвам да си оправя фермата сутрин.МНого ми липсвате всички Гушкане Гушкане Гушкане
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Таисита - Taisita - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita - Page 9 Mini_c13 #207

Върнете се в началото Go down
 

Таисита - Taisita

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 9 от 9Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: От и за потребителите :: Потребители-