Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Таисита - Taisita - Page 3 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Таисита - Taisita - Page 3 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Таисита - Taisita

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторСъобщение
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Таисита - Taisita - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita - Page 3 Mini_c13Вто 12 Юли 2011, 12:36 #51

Taisita написа:
Само ме амбицираш да те гоня за титла и на мен много моята не ми хареса виж тази която следва след твоята Наздравица по ми е на сърце с тия бирички Давам ти сърцето си

много ще ни отива Наздравица Наздравица Наздравица Гушкане
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Таисита - Taisita - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita - Page 3 Mini_c13Вто 12 Юли 2011, 12:45 #52

дам ще ни лепне направо и ще трябва да спрем да пишем че да си останем с биричките Наздравица Гушкане Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Таисита - Taisita - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita - Page 3 Mini_c13Вто 12 Юли 2011, 13:06 #53

Аааа със сигурност няма да устискаме да не пишем, но пък растоянието между титлите става все по-голямо.. Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Таисита - Taisita - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita - Page 3 Mini_c13Вто 12 Юли 2011, 13:11 #54

А на нас писането хич не ни се отдава... Срамержлив
Ния днес е в липса Рев
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Таисита - Taisita - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita - Page 3 Mini_c13Вто 12 Юли 2011, 13:36 #55

Taisita написа:
А на нас писането хич не ни се отдава... Срамержлив
Ния днес е в липса Рев

Днес покрай обяд беше, после гледам, че качи ниво (нали ми е съседка) и после мистериозно изчезна Учудване Учудване Учудване
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Таисита - Taisita - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita - Page 3 Mini_c13Вто 12 Юли 2011, 13:46 #56

дали не ни я е откраднал някой Та, какво викаш?! Та, какво викаш?! Та, какво викаш?!
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Таисита - Taisita - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita - Page 3 Mini_c13Вто 12 Юли 2011, 13:57 #57

Taisita написа:
дали не ни я е откраднал някой Та, какво викаш?! Та, какво викаш?! Та, какво викаш?!

Само да е посмял Ядосване Ядосване и ще има Шамар зад врата Шамар зад врата Шамар зад врата
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Таисита - Taisita - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita - Page 3 Mini_c13Вто 12 Юли 2011, 15:40 #58

valja написа:
И теб те видях с нова титличка Букет
А мойта не ми харесва, предишната беше по-хубава, така и не разбрах кога се появи, ама много е късо растоянието между двете Ядосване Ядосване Ядосване На топло Смях Смях Смях

На мен още 6 мнения ми трябва и се махам от тази На топло и почвам с Наздравица Наздравица Наздравица
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Таисита - Taisita - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita - Page 3 Mini_c13Вто 12 Юли 2011, 16:03 #59

Лета завиждам ти за титлата с Наздравица има да кълва докато я докопам Рев
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Таисита - Taisita - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita - Page 3 Mini_c13Вто 12 Юли 2011, 17:16 #60

лета написа:
valja написа:
И теб те видях с нова титличка Букет
А мойта не ми харесва, предишната беше по-хубава, така и не разбрах кога се появи, ама много е късо растоянието между двете Ядосване Ядосване Ядосване На топло Смях Смях Смях

На мен още 6 мнения ми трябва и се махам от тази На топло и почвам с Наздравица Наздравица Наздравица

Лети, ти къде ходиш бре и теб те нямаше май тия дни Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц!
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Таисита - Taisita - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita - Page 3 Mini_c13Вто 12 Юли 2011, 17:42 #61

Хванал ме е един мързел Кой като мен... Кой като мен... Кой като мен... нито ми се чете Насаме нито ми се пише
Ха-ха-ха! Само от време на време се разписвам за да не ме забравите
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Таисита - Taisita - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita - Page 3 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 11:15 #62

Чакай да поизтупаме тази темичка, че нещо прахоляк е сбрала... като е зарязана най-отдолу.. Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Таисита - Taisita - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita - Page 3 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 11:17 #63

Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед
и аз съм тук
Здравей! Наздравица Наздравица Наздравица
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Таисита - Taisita - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita - Page 3 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 11:17 #64

А така сега ще се гоним в три теми - моята,твоята и на Ния Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

Я да помета праха Почистване Метене

И Лета е тука Давам ти сърцето си
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Таисита - Taisita - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita - Page 3 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 11:20 #65

Много си се разшетала Метене Метене така както си почнала прескочи и до вкъщи да поизчистиш и там
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Таисита - Taisita - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita - Page 3 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 11:23 #66

Чакай да си взема турбо прахосмукачката и идвам Почистване Само ти ми даде Наздравица как да не дойда Давам ти сърцето си
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Таисита - Taisita - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita - Page 3 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 11:26 #67

Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед
Доволна съм Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед Днес аз няма да минавам с Почистване Утре пак ще те почерпя Наздравица
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Таисита - Taisita - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita - Page 3 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 11:32 #68

Ей това е приказка,щом ще има биричка Наздравица
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Таисита - Taisita - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita - Page 3 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 11:37 #69

ако трябва и Наздраве! само мини с таз турбо и у нас .. Почистване
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Таисита - Taisita - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita - Page 3 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 11:39 #70

Ти не даваш биричка,няма турбо за тебе Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Таисита - Taisita - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita - Page 3 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 11:47 #71

Taisita написа:
Ти не даваш биричка,няма турбо за тебе Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване

Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък!
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Таисита - Taisita - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita - Page 3 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 11:48 #72

Гушкане Гушкане Гушкане Букет
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Таисита - Taisita - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita - Page 3 Mini_c13Пет 15 Юли 2011, 10:47 #73

бързам , бързам , бързамммммм краката ще си счупя... да се похваляяяяя........виж каква хубава титла имам и ти си основната причина за това Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Букет Букет Букет Букет Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Таисита - Taisita - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita - Page 3 Mini_c13Пет 15 Юли 2011, 11:18 #74

А тъй мед ми капна на сърцето Давам ти сърцето си Кикотене Срамержлив е да не прекаляваме не съм основна причина а една от причините Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Букет Гушкане Наздравица
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Таисита - Taisita - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita - Page 3 Mini_c13Пет 15 Юли 2011, 11:42 #75

Нати, вие с Валето сте главните виновнички хихихи Наздравица Наздравица Наздравица Гушкане Гушкане Гушкане ох как ми се иска заедно да ходим на морето и да си копаем фермичките на плажа Изнервена
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Таисита - Taisita - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita - Page 3 Mini_c13 #76

Върнете се в началото Go down
 

Таисита - Taisita

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 3 от 9Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: От и за потребителите :: Потребители-