Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Таисита - Taisita - Page 4 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Таисита - Taisita - Page 4 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Таисита - Taisita

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторСъобщение
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Таисита - Taisita - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita - Page 4 Mini_c13Пет 15 Юли 2011, 11:47 #76

niika123 написа:
Нати, вие с Валето сте главните виновнички хихихи Наздравица Наздравица Наздравица Гушкане Гушкане Гушкане ох как ми се иска заедно да ходим на морето и да си копаем фермичките на плажа Изнервена

искаш, ама не ставаааа и на мен ми се ходи на почивка, ама аз обичам да ходя на планина, жегата не ми понася Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Таисита - Taisita - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita - Page 4 Mini_c13Пет 15 Юли 2011, 11:51 #77

Да се похваля и трите вече сме си съседки Гушкане Наздравица Разкарах един дето ми праща инструменти вместо топки Сладолед
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Таисита - Taisita - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita - Page 4 Mini_c13Пет 15 Юли 2011, 12:03 #78

Taisita написа:
Да се похваля и трите вече сме си съседки Гушкане Наздравица Разкарах един дето ми праща инструменти вместо топки Сладолед

браво Букет ама аз затова ги смених половината .. и преди като някой съсед почнеше да мига в червено, ходех в официалния, и ми се набутаха едни дето играят малко и се отказват и ми писна и затова .. тук поне ми се виждат по сериозни ... Усмивка Усмивка Усмивка Усмивка
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Таисита - Taisita - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita - Page 4 Mini_c13Пет 15 Юли 2011, 12:11 #79

И аз така правех като тебе,но от съседите които намерих тук съм много по доволна Букет Е имам и сериозни съседи които са с мен от началото 5-6 ама другите периодино ги сменям ...
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Таисита - Taisita - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita - Page 4 Mini_c13Пет 15 Юли 2011, 12:15 #80

Taisita написа:
И аз така правех като тебе,но от съседите които намерих тук съм много по доволна Букет Е имам и сериозни съседи които са с мен от началото 5-6 ама другите периодино ги сменям ...


Само гледайте да ме затъркате, щот няма да играя тази седмица дет идва ... и двете така ще ви се разсърдя, че повече няма да ви се сополивя от кеф като ви видя Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Таисита - Taisita - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita - Page 4 Mini_c13Пет 15 Юли 2011, 12:20 #81

Тебе и да цъфнеш в червено и играта да те изхвърли от съседите ми,пак ще си пазя местенце само за теб Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Това се отнася и за тебе Вале Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Таисита - Taisita - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita - Page 4 Mini_c13Пет 15 Юли 2011, 12:39 #82

Taisita написа:
Тебе и да цъфнеш в червено и играта да те изхвърли от съседите ми,пак ще си пазя местенце само за теб Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Това се отнася и за тебе Вале Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си

Ха така, любовта ни е взаимна. Само да неме забравите след 1 седмица докато се прибера Срамержлив Срамержлив Срамержлив Гушкане Гушкане Гушкане
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Таисита - Taisita - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita - Page 4 Mini_c13Пет 15 Юли 2011, 12:58 #83

Няма споко а и чакаме мидички Гушкане
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Таисита - Taisita - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita - Page 4 Mini_c13Пет 15 Юли 2011, 14:10 #84

Да ви пожелая приятни почивни дни... Давам ти сърцето си Ния няма да светнеш в червено, ако не друго поне това ще запазя... Изплезване Изплезване и ти пожелавам слънчеви дни на морето и да си прекараш страхотно, а ние тук ще си те чакаме.. Букет Гушкане Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Таисита - Taisita - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita - Page 4 Mini_c13Пон 18 Юли 2011, 06:47 #85

Ния замина ли вече?
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Таисита - Taisita - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita - Page 4 Mini_c13Пон 18 Юли 2011, 07:07 #86

Taisita написа:
Ния замина ли вече?

Днес трябва да е тръгнала, последно ми писа в събота.. само една седмица ще е на море .. дано мине бързо Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Таисита - Taisita - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita - Page 4 Mini_c13Пон 18 Юли 2011, 07:08 #87

Е докато я няма ти ще си бъркаш в носа с мене да не ми е скучно,пък Кери ще ни забърсва сополивите нослета Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Таисита - Taisita - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita - Page 4 Mini_c13Пон 18 Юли 2011, 07:18 #88

Taisita написа:
Е докато я няма ти ще си бъркаш в носа с мене да не ми е скучно,пък Кери ще ни забърсва сополивите нослета Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа

нямаш грижи, иначе ще ни липсва Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа
Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Таисита - Taisita - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita - Page 4 Mini_c13Пон 18 Юли 2011, 07:23 #89

Е нали трябва да отчитаме дейност Изплезване Бъркане в носа
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Таисита - Taisita - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita - Page 4 Mini_c13Пон 18 Юли 2011, 07:25 #90

Taisita написа:
Е нали трябва да отчитаме дейност Изплезване Бъркане в носа

и ти си близко да вип Айляк
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Таисита - Taisita - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita - Page 4 Mini_c13Пон 18 Юли 2011, 07:40 #91

Така ли?И да не знам?Много ли ми остава? Букет Голяма работа Ех, мечти
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Таисита - Taisita - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita - Page 4 Mini_c13Пон 18 Юли 2011, 07:48 #92

Taisita написа:
Така ли?И да не знам?Много ли ми остава? Букет Голяма работа Ех, мечти

ако се не лъжа 600 мнения трябват, ама при мен така става отведнъж, че даже и не разбирам, кога преминавам Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Таисита - Taisita - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita - Page 4 Mini_c13Пон 18 Юли 2011, 10:50 #93

Вярно малко ми остава,чакай да се понапъна че в четвъртък с мъжа ми заминаваме за 4 дена на разходка из България,няма да ме има да спамя. Рев Бъркане в носа Бъркане в носа
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Таисита - Taisita - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita - Page 4 Mini_c13Пон 18 Юли 2011, 11:11 #94

Taisita написа:
Вярно малко ми остава,чакай да се понапъна че в четвъртък с мъжа ми заминаваме за 4 дена на разходка из България,няма да ме има да спамя. Рев Бъркане в носа Бъркане в носа

и ти ли бре ше ме изоставиш... Рев Рев Рев с кой ше си бришем Бъркане в носа Бъркане в носа
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Таисита - Taisita - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita - Page 4 Mini_c13Пон 18 Юли 2011, 11:28 #95

Само за 4 дни няма да ме има ,ако докопам комп мога да се включвам за малко,Кери ще те брише Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Таисита - Taisita - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita - Page 4 Mini_c13Пон 18 Юли 2011, 11:53 #96

Taisita написа:
Само за 4 дни няма да ме има ,ако докопам комп мога да се включвам за малко,Кери ще те брише Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа

Кери никаква я няма Рев Рев Рев
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Таисита - Taisita - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita - Page 4 Mini_c13Пон 18 Юли 2011, 11:57 #97

Сега вече наистина си за оплакване Кикотене Плетене Милото ми!
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Таисита - Taisita - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita - Page 4 Mini_c13Пон 18 Юли 2011, 12:03 #98

Taisita написа:
Сега вече наистина си за оплакване Кикотене Плетене Милото ми!

Учудване Учудване Учудване саминка си останах Рев Рев
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Таисита - Taisita - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita - Page 4 Mini_c13Пон 18 Юли 2011, 12:05 #99

Няма ли кой да ти прави компания Срамержлив Та, какво викаш?!
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Таисита - Taisita - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita - Page 4 Mini_c13Пон 18 Юли 2011, 12:11 #100

Taisita написа:
Няма ли кой да ти прави компания Срамержлив Та, какво викаш?!

няма, ше си спамя самичка Тц-тц! Тц-тц!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Таисита - Taisita - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita - Page 4 Mini_c13 #101

Върнете се в началото Go down
 

Таисита - Taisita

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 4 от 9Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: От и за потребителите :: Потребители-