Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Проблемацийки :) - Page 3 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Проблемацийки :) - Page 3 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Проблемацийки :)

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
АвторСъобщение
lane99
Тракторист
Тракторист
lane99

Female

Проблемацийки :) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 09:44 #51

jimarata написа:
Направих точно това,но без резултат.Благодаря за помощта.Отказвам се да питам повече,срамувам се от компютърната си неграмотност.От яд ми идва да се пребия със собственият си лаптоп.

че то с питане човек научава. пробва ли пак да инсталираш тулбара?
и не се срамувай да питаш. тук никой не се прави на велик, всеки помага с каквото може. съжалявам, че аз не мога с повече, но кой знае друг може и да ти помогне
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Проблемацийки :) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 10:08 #52

jimarata написа:
Направих точно това,но без резултат.Благодаря за помощта.Отказвам се да питам повече,срамувам се от компютърната си неграмотност.От яд ми идва да се пребия със собственият си лаптоп.

защо ще се отказваш,всички с питане сме се научили.
пък и повечето не сме кой знае какви компютърни специалисти,и също ни се налага да питаме за много неща.

Кажи стъпка по стъпка какво правиш,как се регваш през тулбара,какво виждаш и ще те насочим.Пък и може някой друг също да има подобен проблем и решавайки твоя ще помогнеш и на други.Не се срамувай да питаш,както каза lane99 тук никой няма да тръгне да ти се смее,че си питал.

п.п.Баш като минеш оттук направи моля ти се една тема на видно място как се слага кирилизатор,аз моя преди 2 години съм го слагала и нямам идея сега как пак се прави Заливане от смях
не че няма да го намеря ама ти повече ги разбираш тия неща.
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Проблемацийки :) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 10:28 #53

raziel86 написа:
Случвало ли ви се е по някога ръчичката с която се цъка по екрана да трепери и да превръща в стрелка и обратно но много бързо?
На мен да , какво означава?
Върнете се в началото Go down
lucille_1412
Агроном
Агроном
lucille_1412

Female

Проблемацийки :) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 10:40 #54

jimarata написа:
Направих точно това,но без резултат.Благодаря за помощта.Отказвам се да питам повече,срамувам се от компютърната си неграмотност.От яд ми идва да се пребия със собственият си лаптоп.

Аз мисля, че разбирам повече от компютри, но този туулбар така и не можах да го подкарам на Mozilla, статна само на Internet Explorer, така че пробвай на него.
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Проблемацийки :) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 10:42 #55

rosi1963 написа:
raziel86 написа:
Случвало ли ви се е по някога ръчичката с която се цъка по екрана да трепери и да превръща в стрелка и обратно но много бързо?
На мен да , какво означава?

и при мен се получава това и като вляза в някоя тема или натисна бутона за отговор се оправя.
нямам идея защо се получава,Баша като мине може да разясни аномалията Хилене Хилене Хилене
Върнете се в началото Go down
raziel86
Тракторист
Тракторист
raziel86


Проблемацийки :) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 13:52 #56

Не знам от какво е обаче признавам че дразни по един невинен начин. Намръщка Намръщка Намръщка
Върнете се в началото Go down
AIDA_78
Орач
Орач
AIDA_78


Проблемацийки :) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 14:21 #57

Ако се случи на служебния ми компютър, знам че системния ни администратор пак ми рови из програмите , но на личните и аз нямам представа - освен и там някой да се е "самоназначил" Усмивка
Върнете се в началото Go down
BUTTERFLAIS
Комбайнер
Комбайнер
BUTTERFLAIS

Female

Проблемацийки :) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 14:40 #58

някой може ли да ми каже как качвате клиповете в темата за поздрави аз успявам само да сложа адреса.имам компютър от има няма 5 месеца и още нищо не му разбирам... Главоблъскане Главоблъскане Главоблъскане
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Проблемацийки :) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 16:42 #59

BUTTERFLAYS написа:
някой може ли да ми каже как качвате клиповете в темата за поздрави аз успявам само да сложа адреса.имам компютър от има няма 5 месеца и още нищо не му разбирам... Главоблъскане Главоблъскане Главоблъскане

Проблемацийки :) - Page 3 3498903d

натискаш тази иконка, ще ти излезе прозорец, сложи там линка на песента и ок Намигане
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
BUTTERFLAIS
Комбайнер
Комбайнер
BUTTERFLAIS

Female

Проблемацийки :) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 16:53 #60

БашФермер написа:
BUTTERFLAYS написа:
някой може ли да ми каже как качвате клиповете в темата за поздрави аз успявам само да сложа адреса.имам компютър от има няма 5 месеца и още нищо не му разбирам... Главоблъскане Главоблъскане Главоблъскане

Проблемацийки :) - Page 3 3498903d

натискаш тази иконка, ще ти излезе прозорец, сложи там линка на песента и ок Намигане
Мерси Баш, сега ще ида да пробвам.
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Проблемацийки :) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 16:55 #61

моляя Сладолед
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Проблемацийки :) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 17:30 #62

и аз да пита Намръщка
Защо продължава да ми излизат съобщенията в бг. пощата?
Все натискам НЕ, че не искам да получавам известия и все ги получавам и ми се пълни пощата
Тц-тц!
След като натисна НЕ от долу натискам запамети. Някъде другаде трябва ли да натисна?
Върнете се в началото Go down
Блонди
Агроном
Агроном
Блонди

Female

Проблемацийки :) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 18:07 #63

лета написа:
и аз да пита Намръщка
Защо продължава да ми излизат съобщенията в бг. пощата?
Все натискам НЕ, че не искам да получавам известия и все ги получавам и ми се пълни пощата
Тц-тц!
След като натисна НЕ от долу натискам запамети. Някъде другаде трябва ли да натисна?

Ако си направила всичко горе в настройките на профила, така както е обяснено трябва да го нямаш този проблем.....да не би да имаш лс и за тях да ти дава известие в мейлите, ако е така и това може да откажеш
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Проблемацийки :) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 18:16 #64

Не, навсякъде където пиша из форума получавам имейл
Специално влязох пак в настройките отметката е на НЕ
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Проблемацийки :) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 18:20 #65

само на това- Allow newsletters :
Newsletters are massive e-mails written and sent by this forum's Administrators. If set to yes, you will receive them in your e-mail inbox.
отметката е на ДА. Ако е това кажи защото не знам какво означава и ме изтрах да пипам нещо което не разбирам
Върнете се в началото Go down
Блонди
Агроном
Агроном
Блонди

Female

Проблемацийки :) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 18:29 #66

лета написа:
само на това- Allow newsletters :
Newsletters are massive e-mails written and sent by this forum's Administrators. If set to yes, you will receive them in your e-mail inbox.
отметката е на ДА. Ако е това кажи защото не знам какво означава и ме изтрах да пипам нещо което не разбирам

това го остави така
ето това е лс "Уведомяване при ново лично съобщение : да или не

пп. Лети, тук във форума под всяка тема която отваряш най-отдолу в дясно пише
"Наблюдавай тази тема за отговори" .....случайно да натискаш там, не мога да си обясня, защо получаваш мейли при положение, че са ти оправени настройките
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Проблемацийки :) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 18:54 #67

vantalina написа:
лета написа:
само на това- Allow newsletters :
Newsletters are massive e-mails written and sent by this forum's Administrators. If set to yes, you will receive them in your e-mail inbox.
отметката е на ДА. Ако е това кажи защото не знам какво означава и ме изтрах да пипам нещо което не разбирам

това го остави така
ето това е лс "Уведомяване при ново лично съобщение : да или не

пп. Лети, тук във форума под всяка тема която отваряш най-отдолу в дясно пише
"Наблюдавай тази тема за отговори" .....случайно да натискаш там, не мога да си обясня, защо получаваш мейли при положение, че са ти оправени настройките

не ми пише наблюдавай тази тема за отговори, а спри да наблюдаваш тази тема/мисля, че така беше/
Върнете се в началото Go down
qnkars
Тракторист
Тракторист
qnkars


Проблемацийки :) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 18:56 #68

Лети,явно си го цъкнала без да искаш и за това получаваш мейли.Цъкни го пак.Трябва да ти пише- Наблюдавай тази тема за отговори.
Върнете се в началото Go down
Блонди
Агроном
Агроном
Блонди

Female

Проблемацийки :) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 19:03 #69

лета написа:


не ми пише наблюдавай тази тема за отговори, а спри да наблюдаваш тази тема/мисля, че така беше/

Янчето ти го е казала как да го направиш, само мини през всичките теми на форума където пишеш и го направи на всяка да е така Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане
вече трябва да няма проблеми ....та Наздраве Наздраве! Наздраве! Наздраве!
Върнете се в началото Go down
кикимора
Агроном
Агроном
кикимора

Female

Проблемацийки :) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 19:10 #70

jimarata написа:
Здравейте,имам едно леко въпросче относно тулбара.Предварително се извинявам,ако не е мястото му тук,разглеждам,чета,но не съм много опитен и не съм много в час с форумите,както и с компютрите.Инсталирах тулбара,линка на който е даден тук.Пише в обяснението към него,че при влизането през него в играта дава разни наградки и т.н.До сега не получих такива,вероятно нещо не съм направил правилно.Бихте ли ми обяснили стъпка по стъпка (като на малоумен),какво и как да направя,че да има полза от него.Естествено,ако не притеснявам никой,не е жизненоважно,но се ядосвам,че не мога да се справя.Благодаря Ви предварително,успешна и приятна игра на всички!

Проблемацийки :) - Page 3 650269930 деинсталирай си тулбара и ето ти линк за всяка стъпка от инсталирането до получаването на трактора...http://en.board.bigpoint.com/farmerama/showthread.php?t=283753

Проблемацийки :) - Page 3 2772441891 Проблемацийки :) - Page 3 2772441891 и на мен много лми трепти стрелкичката и е доста неприятно и това се получи от преди 3-4 седмици,ма аз си мислех че аз пак нещо съм си прецакала мишката Проблемацийки :) - Page 3 364988687 Проблемацийки :) - Page 3 364988687 Проблемацийки :) - Page 3 364988687 Проблемацийки :) - Page 3 364988687
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Проблемацийки :) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 19:16 #71

qnkars написа:
Лети,явно си го цъкнала без да искаш и за това получаваш мейли.Цъкни го пак.Трябва да ти пише- Наблюдавай тази тема за отговори.

Не е цъкала никъде , а като пишеш и постнеш нещо , автоматично започваш да "наблюдаваш" тази тема и получаваш имейли за нея , тя се е разписала на много места и за всеки който пише след нея в темата получава имейл.
Мисля , че това са настройки на форума , ама нека мине Баша като по-знаещ да разясни как да се променят.
п.п. На мен не пречи , аз така виждам , че има нещо ново и като има време минавам да прочета , директно от пощата.
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Проблемацийки :) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 19:19 #72

не го деинсталирай! ами се логни в играта през него и в менюто с наградите ще ти се появи овце с трактор. дава 90то на 10ч май беше. това е еднократно като награда, а иначе всеки ден като се логваш през него ще получаваш /веднъж на ден/ точки опит според нивото. примерно ако си на 50 ниво, дава 500 или 600то
пробвай да се логнеш ако не стане пиши ще ти направя снимки Намигане
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Проблемацийки :) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 19:22 #73

Направих навсякъде където беше спри да наблюдаваш- наблюдавай.
Сега си изчистих пощата и след малко ще видя дали имам съобщения
Върнете се в началото Go down
Блонди
Агроном
Агроном
Блонди

Female

Проблемацийки :) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 19:23 #74

rosi1963 написа:


Не е цъкала никъде , а като пишеш и постнеш нещо , автоматично започваш да "наблюдаваш" тази тема и получаваш имейли за нея , тя се е разписала на много места и за всеки който пише след нея в темата получава имейл.
Мисля , че това са настройки на форума , ама нека мине Баша като по-знаещ да разясни как да се променят.
п.п. На мен не пречи , аз така виждам , че има нещо ново и като има време минавам да прочета , директно от пощата.

Не Роси, всеки сам трябва да си сложи тази отметка долу.
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Проблемацийки :) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 19:27 #75

лета написа:
Направих навсякъде където беше спри да наблюдаваш- наблюдавай.
Сега си изчистих пощата и след малко ще видя дали имам съобщения
роси нещо си барнала без да искаш. ние имаме форум повече от 6 месеца на същия принцип и нямаме такива проблеми Учудване Учудване Учудване
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
Sponsored content




Проблемацийки :) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 3 Mini_c13 #76

Върнете се в началото Go down
 

Проблемацийки :)

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 3 от 12Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: Фармемания БГ :: Проблеми с форума, сайта и играта-