Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


защо ми дадоха бан,картон... Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


защо ми дадоха бан,картон... Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 защо ми дадоха бан,картон...

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next
АвторСъобщение
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


защо ми дадоха бан,картон... Empty
ПисанеЗаглавие: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 12:48 #1

Хайде да споделим тук,защо са ни наказали в официалния форум на играта.
Обикновено ни трият постовете и всичко остава скрито за останалите потребители,а в много случай неправилно ни санкционират.
До гуша ми дойде от своеволието на някои модератори оттатък,а лидерът на екипа Миксо вместо да бъде безпристрастен в преценките си в момента вилнее и се е озлобил към всички играчи.

моите наказания до тук са само 2,но сами ще си направите извода дали са били основателни и дали модераторите наказват,защото не сме по правилата или защото им е бил крив денят и гледат на кой да си го изкарат.

имам 2 картона от Диджея за думата “камшик“ Учудване
съответно и поста ми е изтрит....

и имам бан от Миксо защото казах това,което също се изтри....

[quote=MiKSo;387294]Здравей,

това не се решава от мен или някой от другите администратори.

Съпортърката ни се е свързала предполагам със създателите на българските сайтове, който са ни известни, предполагам.


Нека ви напомня, че това е лична тема, а не "сбирщайн" за проблеми и запитвания.[/quote]

Миксо пита се това в твоята тема,защото аз вчера попитах и Йончето кой трябва да питаме дали може да се разпространява тук фен сайта и тя ми каза,че трябва да питаме някой,който не е модератор.
Правя бях в моя пост тогава да искам име за да не стане като питаме админ да ни каже,че не е трябвало точно него да питаме и да ни накаже.
Значи хем искаме по правилата да пишем и да питаме,хем и вие ни подвеждате да се издъним.Искахме разрешение и информация към кого да се обърнем съвсем както трябва да си е в реда на нещата и се оказа,че пак сме виновни.

Не коментирам действията на никого,само правя констатация.

и имам един въпрос към теб тогава.Може ли след като тук е лична тема и не ни разрешаваш да питаме подобни неща,да направиш една твоя тема в която да се обръщаме към теб като висшестоящ?
и ти няма да се ядосваш и ние ще сме по правилата.


п.п.и съм сигурна,че не съм само аз,която е била наказана,макар,че културно попитах и се изказах.
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

защо ми дадоха бан,картон... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 13:06 #2

аз щи отговоря с едно изречение Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед

налага се казармена дисциплина, с цел избиване на комплекси Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


защо ми дадоха бан,картон... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 13:25 #3

е кат сме тръгнали да си кажа и аз за ко ме отреза днеска:
ще ме извинявате но по памет карам:
ако за теб ние и въпросте ни са :"сбирщаин" съжалявам,и тогава може ли определение на :"лична тема" или да не питам ,че е опасно
и хакккккк,спам в лична тема и BAN? BAN? BAN? BAN?
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

защо ми дадоха бан,картон... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 13:28 #4

аз имам два картона за думата "бъз"..... кво говориш Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


защо ми дадоха бан,картон... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 13:32 #5

БашФермер написа:
аз имам два картона за думата "бъз"..... кво говориш Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
е ти като вадиш тълковен речник ли беше,така става,..я сложи перука и бомбонче му даи да видиш как ше ти се зарадва
аколине :питаи колко пати краякат кокошките-тогава нема ,банн
Върнете се в началото Go down
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


защо ми дадоха бан,картон... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 14:10 #6

Аз имам бан понеже спамих в глупавата игра на: Розали,ако не знаете как се пише името и на български. Кикотене
Бана ми беше даден понеже отговорих на един от въпросите че червено с черни точки е
мухлясъл домат.Нямаше как да не ми го даде понеже не съм от Бургас и подчертавам;НЯМАМ ПРИВИЛЕГИИТЕ НА РОЗАЛИ.
Тук може свободно да говоря за привилегии,понеже там на КОбрелия тази дума много и бърка в вътрешностите. Кикотене
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

защо ми дадоха бан,картон... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 14:16 #7

Същото като на Зиз...Първия път...И то да подчертая,че точно в тая тема всичките дето получихме банове ,имахме по не повече от 4-5 мнения...Егати спама...
Втория път..отново за спам в тема на същото това девойче...
Ето ,това вече е лично отношение към играч...И не Кобрелия да говори ,за това кой е с протекции и кой не...То се видя вече много ясно кои са привилегировани там...
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


защо ми дадоха бан,картон... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 15:25 #8

тук вече с превилегиите се намесвам и аз ,тъи като се отнасяха за мен Сладолед Сладолед Сладолед е еако това са протекции-с 8 картона до 26.09 , и 2 за двупостие, и 2 банна наведнъш-здраве му кажи
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

защо ми дадоха бан,картон... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 15:29 #9

rucan1 написа:
тук вече с превилегиите се намесвам и аз ,тъи като се отнасяха за мен Сладолед Сладолед Сладолед е еако това са протекции-с 8 картона до 26.09 , и 2 за двупостие, и 2 банна наведнъш-здраве му кажи
ебати връзкаря Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

защо ми дадоха бан,картон... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 16:21 #10

БашФермер написа:
rucan1 написа:
тук вече с превилегиите се намесвам и аз ,тъи като се отнасяха за мен Сладолед Сладолед Сладолед е еако това са протекции-с 8 картона до 26.09 , и 2 за двупостие, и 2 банна наведнъш-здраве му кажи
ебати връзкаря Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед

Еба ти ,кой го казва... Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


защо ми дадоха бан,картон... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 16:24 #11

ша ва мотам вас двамата,пак сте с тоя сладолед Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

защо ми дадоха бан,картон... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 16:25 #12

ildevaris написа:
ша ва мотам вас двамата,пак сте с тоя сладолед Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене

Ми Илде то горещо бе,приляга си човек да се поохлади... Срамержлив Срамержлив Срамержлив
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


защо ми дадоха бан,картон... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 16:27 #13

БашФермер написа:
rucan1 написа:
тук вече с превилегиите се намесвам и аз ,тъи като се отнасяха за мен Сладолед Сладолед Сладолед е еако това са протекции-с 8 картона до 26.09 , и 2 за двупостие, и 2 банна наведнъш-здраве му кажи
ебати връзкаря Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед
еии малко и аз да откача и веднага ми завидете Хлъц! Хлъц! Хлъц! Хлъц!
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

защо ми дадоха бан,картон... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 16:34 #14

rucan1 написа:
БашФермер написа:
rucan1 написа:
тук вече с превилегиите се намесвам и аз ,тъи като се отнасяха за мен Сладолед Сладолед Сладолед е еако това са протекции-с 8 картона до 26.09 , и 2 за двупостие, и 2 банна наведнъш-здраве му кажи
ебати връзкаря Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед
еии малко и аз да откача и веднага ми завидете Хлъц! Хлъц! Хлъц! Хлъц!
амммм гледам че си като октопод....пусни малко връзките вреди и нас Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


защо ми дадоха бан,картон... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 16:36 #15

keriduen написа:
ildevaris написа:
ша ва мотам вас двамата,пак сте с тоя сладолед Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене

Ми Илде то горещо бе,приляга си човек да се поохлади... Срамержлив Срамержлив Срамержлив

то от снощи се охлаждате,не ви ли се изтъркаха езиците вече Биберон Биберон Биберон Биберон Биберон Биберон
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


защо ми дадоха бан,картон... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 16:38 #16

БашФермер написа:
rucan1 написа:
БашФермер написа:
rucan1 написа:
тук вече с превилегиите се намесвам и аз ,тъи като се отнасяха за мен Сладолед Сладолед Сладолед е еако това са протекции-с 8 картона до 26.09 , и 2 за двупостие, и 2 банна наведнъш-здраве му кажи
ебати връзкаря Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед
еии малко и аз да откача и веднага ми завидете Хлъц! Хлъц! Хлъц! Хлъц!
амммм гледам че си като октопод....пусни малко връзките вреди и нас Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед

ооо господин баш сладоледаджия Изплезване

след половин час съм на линия да разпъваме Кери
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

защо ми дадоха бан,картон... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 16:39 #17

добре, ща изчакам тъкмо ще си ближа сладоледа Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


защо ми дадоха бан,картон... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 16:42 #18

БашФермер написа:
добре, ща изчакам тъкмо ще си ближа сладоледа Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед

а какво стана с борбата Изплезване
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

защо ми дадоха бан,картон... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 16:43 #19

ildevaris написа:
БашФермер написа:
добре, ща изчакам тъкмо ще си ближа сладоледа Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед

а какво стана с борбата Изплезване
в темата ти е борбата Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
crusader
Комбайнер
Комбайнер
crusader

Male

защо ми дадоха бан,картон... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 16:44 #20

Баш,тази тема ми харесва.

Проблем ли ще е,ако развия едно свое виждане за неща,които не ми харесват в другия форум.По-точно за един Гуньо оцветен със зелено, и една новоизлюпена админка,която си изкълчи клавиатурата за да му се подмазва./нарушавайки едно от най-тежките правила на форума/

Не искам,писаното тук от мен,да ти създава проблеми там!

П.П.Знаеш,че не пиша много ...

Брадясал


Последната промяна е направена от crusader на Сря 22 Юни 2011, 16:50; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
crusader
Комбайнер
Комбайнер
crusader

Male

защо ми дадоха бан,картон... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 16:45 #21

Мразя Фанта,обичам Лимонада..... Ловец Ловец Ловец
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

защо ми дадоха бан,картон... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 16:50 #22

crusader написа:
Баш,тази тема ми харесва.

Проблем ли ще е,ако развия едно свое виждане за неща,които не ми харесват в другия форум.По-точно за един Гуньо оцветен с зелено, и една новоизлюпена админка,която си изкълчи клавиатурата за да му се подмазва./нарушавайки едно от най-тежките правила на форума/

Не искам,писаното тук от мен,да ти създава проблеми там!

П.П.Знаеш,че не пиша много ...

Брадясал
ти пък Учудване Учудване Учудване нищо не каза, за кви проблеми говориш.....то само на обиколка да мина там и е достатъчно. не само, че нямам нищо против ами ще чакам с нетърпение да го прочета Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

защо ми дадоха бан,картон... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 16:51 #23

crusader написа:
Мразя Фанта,обичам Лимонада..... Ловец Ловец Ловец
и аз много я уважавам....... виж фантата ми иде леко лигава Изплезване Изплезване Изплезване
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


защо ми дадоха бан,картон... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 16:55 #24

БашФермер написа:
crusader написа:
Баш,тази тема ми харесва.

Проблем ли ще е,ако развия едно свое виждане за неща,които не ми харесват в другия форум.По-точно за един Гуньо оцветен с зелено, и една новоизлюпена админка,която си изкълчи клавиатурата за да му се подмазва./нарушавайки едно от най-тежките правила на форума/

Не искам,писаното тук от мен,да ти създава проблеми там!

П.П.Знаеш,че не пиша много ...

Брадясал
ти пък Учудване Учудване Учудване нищо не каза, за кви проблеми говориш.....то само на обиколка да мина там и е достатъчно. не само, че нямам нищо против ами ще чакам с нетърпение да го прочета Сладолед Сладолед Сладолед
после кои бил връзкар и октопод,аиде моля ти се Плетене Плетене Плетене Плетене Плетене Плетене
Върнете се в началото Go down
crusader
Комбайнер
Комбайнер
crusader

Male

защо ми дадоха бан,картон... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 17:12 #25

БашФермер написа:

Брадясал
ти пък Учудване Учудване Учудване нищо не каза, за кви проблеми говориш.....то само на обиколка да мина там и е достатъчно. не само, че нямам нищо против ами ще чакам с нетърпение да го прочета Сладолед Сладолед Сладолед [/quote]

Пъпчивеца се взе много на сериозно Биберон Трябва да е с парашут,колкото Русия,та да го търпят с този мозък на гол охлюв .Утре имам много работа,но в петък ще Ви кажа/покажа/,как в неделя- сабалем ,Змиорката ме триеше и правеше намеци..

п.п. Той ще казва на хората-"сбирщайн" Добре ,че е темата му ,та някое заблудено моме да му върже Брадясал

п.п.2Правата на горното не са запазени,може да се разпространява на всякъде... Каубой
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




защо ми дадоха бан,картон... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... Mini_c13 #26

Върнете се в началото Go down
 

защо ми дадоха бан,картон...

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 14Иди на страница : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: Фармемания БГ :: Проблеми с форума, сайта и играта-