Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


защо ми дадоха бан,картон... - Page 7 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


защо ми дадоха бан,картон... - Page 7 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 защо ми дадоха бан,картон...

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
АвторСъобщение
pepina_m72
Тракторист
Тракторист
pepina_m72

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 7 Mini_c13Сря 11 Яну 2012, 16:50 #151

Сладурковци отивам да пийна нещо спиртно че стана ракиено време а аз обичам да си лягам с кокошчиците Рев
До утре и розова и усмихната вечер
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 7 Mini_c13Сря 11 Яну 2012, 16:56 #152

pepina_m72 написа:
Сладурковци отивам да пийна нещо спиртно че стана ракиено време а аз обичам да си лягам с кокошчиците Рев
До утре и розова и усмихната вечер

Лека вечер, Пепе! Наздраве!
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 7 Mini_c13Сря 11 Яну 2012, 17:00 #153

pepina_m72 написа:
Сладурковци отивам да пийна нещо спиртно че стана ракиено време а аз обичам да си лягам с кокошчиците Рев
До утре и розова и усмихната вечер

Лека и напоителна... Голяма работа
Върнете се в началото Go down
Елфи
Орач
Орач
Елфи


защо ми дадоха бан,картон... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 7 Mini_c13Сря 11 Яну 2012, 20:17 #154

Ами спрете да давате съвети по играта в онзи форум. Аз очаквах, че това ще се случи още при създаването на този, но не би. Е, сега е момента

А по повод дъвката Миксо, да ви постна какво се получи на мейла ми , Извинявям се ако мече съм го пуснала, не ми се чете.

Пуснах 2 поста до съппорт - един през фермата и един през формата за запитване за лични данни.

Ето и развитието , ще махам само имената , да не кажат нещо.
Пост 1 през фермата:
Моля да бъде извършена проверка от съппорт в пълнен състав на наложеният ми преди малко от Миксо бан :
You have been banned for the following reason:
> Спам и заяждане с екип
> Date the ban will be lifted: 16.01.2012, 01:00
> Моля да бъде възстановен поста, по повод който е наложен, както и да бъде извършена проверка на предишен, наложен ми от Миксо червен картон с причина - привейт, пост "-". Твърдя, че не съм се заяждала с него, а му обасних правилата за обръщения в бългаската граматика, които той намира за груби и дори му се извинип, като му поясних причините. Освен това, поста съдържаше завоалирана информация накъде отиват нещата, за тези които могат да четат между редовете и не действат първосигнално. Включих дори в подписа си информация и съвет за предпазване на фхора от екипа.
> Моля, с оглед обективност, Миксо да бъде изключен при разглеждане на въпроса, тъй като намирам, че действа непрофесионално и влага лично отношение.
>
ОТГОВОР ОТ СЪППОРТ:
Здравей ,
Моля да ни предоставите линкове с нарушенията от форума.
Приятелски поздрав от
МОЙ ОТГОВОР:

Уважаема г-жо ........ ,
Как считате, че бих могла да вляза във форума, за да ви предоставя линк, когато ми е наложен бан по IP адрес, а постът е изтрит от въпросният администриращ, но Вие имате както правата, така и техническата възможност за неговото възстановяване. Моля да извършите надлежна проверка.
Все пак ето линк към темата и страницата , на която беше поста , направен в първите часове на 11.01.2012 г. от никнейм .......http://bg.board.bigpoint.com/farmerama/showthread.php?t=4925&page=29
Наличието , или липсата на заяждане е субективно възприемане на обективната действителност и аз твърдя, че не съм влагала заядлив смисъл в текста на поста. Точно обратното, този бан е наложен именно защото във фома пускам постове, целящи създаване на ясни и недвусмислени правила на писане, правомощия на екипа, видове и прчини за налагане наказания във форума, както относно спазване на потребителските ни , човешките права и защита сигурността на личните данни. В този смисъл са нарушени и общи принципи на ЗАНН - не е ясно установено в какво се е изразило нарушението, форма на вина, съответствие между нарушение и наказание.
А изтриването на поста е заличаване на доказаталства и препятстване възможността за защита.
Прави впечатление, че моето не е първото по рода си оплакване срещу въпросният Миксо и че по правило той само в единични случаи е давал съвети на потребителите на фармерама, но често влиза в късните нощни часове и налага множество банове, като има и доста теми , в които това е съобщавано от потребители.
Ето защо моля да бъде разгледано цялостното му поведение, а не само във връзка с наложения ми бан.

Надявам се, че Вие сте оторизиран да борави с личните ми данни служител на Бигпойнт.

Поздрави ,
ОТГОВОР ОТ СЪППОРТ:
Здравей ,
>
>след многократно повтаряне от страна на посочения Миксо да не го наричате така, обръщението е отново такова. Акаунтът е спрян за 7 дни, след изтичане на този период, те моля да пишеш отново, за да пуснем акаунта.
>
>Темата на колегата не е мястото, къето да пишете за проблеми с главни букви във форума, има специален раздел за това.
>
>Темите биват изтривани, но екипът може да ги види и прочете.
>
>Моля да спазвате правилата и да не обсъждате екипа и правилата.
>
>Екипът няма достъп до вашите ай пита.
>
>
>Приятелски поздрав от .......

МОЙ ОТГОВОР:
Здравей , ........ ,
Предполагам си видяла изтрития от Миксо пост, както и колко броя са постовете преди и след него , които му обясняват граматиката.
И всички те са по повод неговото заядливо отношение към играчите и неговата неграмотност. Под неграмотност разбирам фактическо непознаване на правопис, а не случайни грешки, които всички допускаме.
От всички тези постове само на мен е наложен бан щом ти считаш , че това е причината , то значи приемаш, че наложеният ми бан е на лично основа и неоснователен. В противен случай би трябвало той да е изтрил всички такива постове и да е наложен същия бан на всички останали, употребили правилната граматическа форма на обръщение - "Михаил-е"

Не могат да бъдат спазвани правила, когато такива липсват.
С отговора си , ти доказваш по безспорен начин, че той е под твоята протекция по някаква причина. Отговора ти ,че правилата за отговорността на админи и модове не била наша работа, в светлината на конкретния случай се тълкува като безнаказаност. И тъй като лицето, криещо се под ник "Миксо" е наясно с тази безотговорност и безнаказаност, прави каквото си пожелае. Срещала съм във форумите фармерама и на други игри твои постове, с които прехвърляш тежестта на доказване и явно упражняваш протекция. След като го защитаваш, явно има някаква друга причина.

Не ме интересува нито бан, нито фермата. За влизане във форума има и прокси сървъри , ако човек непременно държи.
Интересуват ме принципите, справедливостта и спазването на законите.
До сега ти съчувствах , но след този отговор, започвам да се съмнявам в причините за протекцията над Миксо. Това нареждане отгоре ли ти е спуснато , или е твое решение ?! Въпросът е риторичен.

След като екипът няма достъп до ай пи адресите , как тогава се прави бан по ай пи ?
Поздрави
...............................................
Писмо 2 през линка в Декларация за защита на личните данни:

>> Във връзка с посочената информация в Декларация за защита на личните данни на Бигпойнт, бих искала да бъда информирана, какви точно лични данни се съхраняват за акаунта, който ползвам, както и на какво правно основание същите са предоставени на лице, ползващо ник "Миксо" и е ли същият служител по смисъла на закона, имащ право на достъп до личните ми данни, влючително и IP адрес, по които мога да бъда идентифицирана. Съда за достъпа му до личните ми данни, с оглед наложен ми от същия бан по IP адрес във форума. Информацията ми е необходима с оглед защита на законните ми права и интереси пред оторизиран държавен орган.
>>
>> Поздрави,
ОТГОВОР ОТ ЕКИПА:
>Здравей ,
>
>
>в паравата на екипа влиза възможността да виждат ай пи адрес на клиентите, глобъл акаунт, никнейм.
>Когато имат ваше ай ди, могат да влязат в специален тул, в който се вижда всичко за фермата. Кой развъдник на кое поле се намира например. Колко и какви животни има.
>Действията на екипа по отношение на акакунтите биват запаметявани и проверявани.
>
>Надявам се, че моите отговори ти помогат при разрешаването на твоя проблем. Ако имаш други въпроси, моля те задай ги. Пожелавам ти и занапред много удоволствие и забавление по време на игра!
>
>Приятелски поздрав от.............

МОЙ ОТГОВОР:
Здравей, ................ !
Не ме интересуват развъдници , полета и т.н. и не съм питала за тях.
Администратор може да влезе във фермата и без да знае ай ди , достатъчен е ника.

Зададох тези КОНКРЕТНИ въпроси, ползвайки линка, посочен в Декларация за защита на личните данни http://farmerama.bigpoint.com/sharedpages/privacypolicy/?locale=bg :
"

Информация, преглед и изтриване на данни
На адрес http://bg.bigpoint.com/support/ можете да видите, промените или изискате изтриването на съхраняваните от нас ваши данни. "

Отново ще го повторя:

Бих искала да бъда информирана, какви точно лични данни се съхраняват за акаунта, който ползвам, както и на какво правно основание същите са предоставени на лице, ползващо ник "Миксо" и е ли същият служител по смисъла на закона, имащ право на достъп до личните ми данни, влючително и IP адрес, по които мога да бъда идентифицирана.

Поздрави........


---------------------------------
Да забелязвате разликата по отношение на АйПи адресите - последно виждат ли ги , или не ги виждат. Апропо - двата отговора са ми дадени от един и същи човек.

Ами .... просто ми набутаха основание да се оплача пред Комисията и да искам проверка за личните данни .Как ли ще реагират като получат тези две писма. ЦИИИИРК


Последната промяна е направена от Елфи на Сря 11 Яну 2012, 20:39; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 7 Mini_c13Сря 11 Яну 2012, 20:31 #155

Некадърни до немай къде. Дразнят с тия клишета. Ругаене
Върнете се в началото Go down
Елфи
Орач
Орач
Елфи


защо ми дадоха бан,картон... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 7 Mini_c13Сря 11 Яну 2012, 21:10 #156

http://en.board.bigpoint.com/farmerama/showthread.php?p=2424901#post2424901
При желание може да следите тази тема в английския форум Усмивка

бту, като ти тресне Миксо бан, това не е пречка да влезеш в чуждоезичния форум и там да си пишеш постове и да задаваш въпроси. Пък може и по-качествени отговори да получиш Кикотене


Последната промяна е направена от Елфи на Сря 11 Яну 2012, 21:21; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 7 Mini_c13Сря 11 Яну 2012, 21:21 #157

Елфи написа:
http://en.board.bigpoint.com/farmerama/showthread.php?p=2424901#post2424901
При желание може да следите тази тема в английския форум Усмивка

Ще я следя. Усмивка
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 7 Mini_c13Сря 11 Яну 2012, 21:25 #158

Ами то няма нищо за следене, и те си прехвърлиха топката и затвориха темата. То си е политика на БП.
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 7 Mini_c13Сря 11 Яну 2012, 21:26 #159

rosi1963 написа:
Ами то няма нищо за следене, и те си прехвърлиха топката и затвориха темата. То си е политика на БП.

Всички са един дол дренки. Дупелизци. Ругаене Ругаене Ругаене
Върнете се в началото Go down
Елфи
Орач
Орач
Елфи


защо ми дадоха бан,картон... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 7 Mini_c13Сря 11 Яну 2012, 21:30 #160

Да, прехвърлиха я , но поне го направиха културно. Пък и остана информацията за нарушенията Изплезване
Аз пък , понеже съм изпълнителна , го пуснах през английската Декларация , на английски, белким получа отговор от англичаните.

От опит зная, че ако влезеш във фермата на друг език и пуснеш до съппорт, получаваш отговор от техния , а не от нашия . После чак те прехвърлят. Може и сега да стане така.

Ще ви държа в течение. Те отговарят бързо.
ПС Вече получих автоматичния отговор от английската система. Очаквам техния съппорт да отговори.


Последната промяна е направена от Елфи на Сря 11 Яну 2012, 21:33; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 7 Mini_c13Сря 11 Яну 2012, 21:31 #161

Отвътре нищо няма да се получи, нямаме никакви права. Само който е много ядосан и засегнат може да се пробва да ги размърда отвън, чрез адвокати/нещо не ми се вярва, и те си имат/ или чрез други организации, само слабото място трябва да се налучка. Сигурно имат такова.
Върнете се в началото Go down
Елфи
Орач
Орач
Елфи


защо ми дадоха бан,картон... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 7 Mini_c13Сря 11 Яну 2012, 21:37 #162

Да , има слабо място - това е сигурността на личните данни, мнооого чувствителна тема в ЕО.

До Комисия за защита на личните данни
....адрес

ЖАЛБА
от .....
адрес и т.н.
СРЕЩУ:
Bigpoint GmbH
Drehbahn 47-48
20354 Hamburg, Germany
..... вземаш още данни от "За нас"

Уважаеми дами и господа,
Играя онлайн браузър игра на Бигпойнт - http://farmerama.bg/, която фирмата предлага като услуга с отделна секция и форум, насочени към българската общност, на български език, и регистрация в българската регионална интернет зона. По повод регистрацията ми в играта, съм предоставила на фирмата мои лични данни - имейл, ник, и други. Служители на фирмата имат достъп до моя IP адрес и не зная ощо до какви лични данни.
Считам, че хората от форумния екип и съппорт не са служители на Бигпойнт по смисъла на закона, извършват работата за фирмата без да са сключили договори и бе да гарантират сигурността на личните ми данни, и в този смисъл са трети лица за Бигпойнт . Аз не съм давала изрично съгласие на Бигпойнт да предоставят достъп до личните ми данни на трети лица. Предполагам също наличието на сривове в базата данни и считам, че данните ми не са достатъчно добре защитени. Многократно са задавани въпроси във форума по повод защитата на личните ни данни, но адекватен отговор от служител на Бигпойнт българската общност не получи.. По тези данни , до които съппорт и форумният екип имат достъп, ние можем да бъдем идентифицирани пряко и непряко, Отказва ми се информация дали Бикпойнт ползват "облачни технологии" на външни фирми за базата данни.
Поради което, считам че Бигпойнт нарушава правото ми на защита на личните данни , като ги предоставя на трети лица, чийто кръг е неопределен, не по съответния ред и това предоставяне надхвърля целите, за които са събрани и обработвани.

Моля да извършите проверка в какъв обем са личните ми данни , съхранявани от Бигпойнт, предоставят ли се за обработване на трети лица по смисъла на закона без моето знание и изрично съгласие за такова обработване и налице ли е нарушение на закона от тяхна страна по повод обработката на личните ми данни.
В случай, че констатирате нарушение, мола да задължите фирмата да преустанови незаконните действия по обработката и да предприеме необходимите мерки за защита на личните ми данни както и да наложите санкция на фирмата и на виновните длъжностни лица.
В случай, че констатирате, че не сте компетентния орган или и други нарушения на мои права и/или законни интереси, моля да препратите по компетентност.

Като доказателства соча :
Копие от отговор на запитването ми до съппорт...
други...

С уважение .... дрън дрън


И съответно да пуснем напълно безплатна жалба !
Ето , ти току що получи напълно безплатен адвокатски съвет как да защитиш правата си и написана жалба.

През имейл ако пускаш, подписваш с електронен подпис. Ако нямаш - пускаш по пощата листчето Усмивка

ПС Може да се добавят и още обстоятелства - Например : По повод играта съм ползвала платени услуги, като съм заплащала чрез СМС от тел...., или ... от карта за електронно разплащане и в тази връзка Бигпойнт боравят с още по-голям обем лични данни, като за мен е неясно дали форумните екипи, съппорт, които са трети лица, имат достъп до тези данни.

Ама първо тези въпрроси ги задай на съппорт и после принтваш отговора като доказателство. Също принтваш и от форума , че тези отговори били фирмена тайна.
Върнете се в началото Go down
BUTTERFLAIS
Комбайнер
Комбайнер
BUTTERFLAIS

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 7 Mini_c13Чет 12 Яну 2012, 18:16 #163


Офффф,тоя Миксо не е в ред.
http://prikachi.com/images/661/4268661K.png


Последната промяна е направена от BUTTERFLAIS на Нед 15 Яну 2012, 16:00; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 7 Mini_c13Чет 12 Яну 2012, 18:33 #164

защо ми дадоха бан,картон... - Page 7 4257105K

Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
BUTTERFLAIS
Комбайнер
Комбайнер
BUTTERFLAIS

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 7 Mini_c13Чет 12 Яну 2012, 18:46 #165

todorsh написа:
защо ми дадоха бан,картон... - Page 7 4257105K

защо ми дадоха бан,картон... - Page 7 364988687 защо ми дадоха бан,картон... - Page 7 364988687 защо ми дадоха бан,картон... - Page 7 364988687
Айде честит ти банан. защо ми дадоха бан,картон... - Page 7 2896665862Шлифера днес май е вилнял във форума яко.Мене ясно що ме е баньосал ама що банна и сестра ми като тя днес е писала само в темата на Мортиша за да я пита какъв обор да изпрати.Не знаех,че банани се раздават и на родата.... защо ми дадоха бан,картон... - Page 7 3925970404
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 7 Mini_c13Чет 12 Яну 2012, 18:48 #166

BUTTERFLAIS написа:
Айде честит ти банан. защо ми дадоха бан,картон... - Page 7 2896665862Шлифера днес май е вилнял във форума яко.Мене ясно що ме е баньосал ама що банна и сестра ми като тя днес е писала само в темата на Мортиша за да я пита какъв обор да изпрати.Не знаех,че банани се раздават и на родата.... защо ми дадоха бан,картон... - Page 7 3925970404

А, това не съм аз, но се смях много. Кикотене
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


защо ми дадоха бан,картон... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 7 Mini_c13Чет 12 Яну 2012, 18:49 #167

Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 7 Mini_c13Чет 12 Яну 2012, 18:51 #168

rucan1 написа:
http://www.prikachi.com/images/180/4257180P.png

http://www.prikachi.com/images/182/4257182k.png


Бановете са ти на 7 страници по 5 на всяка, тоест 35 бана. Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 7 Mini_c13Чет 12 Яну 2012, 19:06 #169

todorsh написа:


Бановете са ти на 7 страници по 5 на всяка, тоест 35 бана. Смях Смях Смях

Някои хора не знаят да си затварят устата... Кикот Кикот Кикот
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 7 Mini_c13Чет 12 Яну 2012, 19:14 #170

keriduen написа:
Някои хора не знаят да си затварят устата... Кикот Кикот Кикот

ОК Кикотене
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


защо ми дадоха бан,картон... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 7 Mini_c13Пет 13 Яну 2012, 05:46 #171

Изплезване Изплезване да не ми ззавиждате бре,я да си ги покаже баша,води ме поне с 5 страници сигур Срамержлив Срамержлив Сладолед исках да покажа как ме е отнесал за близо 10 месеца с 30 точки Плезене Плезене Плезене
пате,браво за помоща,станало е супер,ама докат се ориентирам ми трябваше ,компас Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
Maxtor
Комбайнер
Комбайнер
Maxtor

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 7 Mini_c13Пет 13 Яну 2012, 08:53 #172

защо ми дадоха бан,картон... - Page 7 49362929
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 7 Mini_c13Пет 13 Яну 2012, 10:49 #173

rucan1 написа:
Изплезване Изплезване да не ми ззавиждате бре,я да си ги покаже баша,води ме поне с 5 страници сигур Срамержлив Срамержлив Сладолед исках да покажа как ме е отнесал за близо 10 месеца с 30 точки Плезене Плезене Плезене
пате,браво за помоща,станало е супер,ама докат се ориентирам ми трябваше ,компас Кикотене Кикотене Кикотене

Сега пък имам някакви точки, които изтичат някога си... Заливане от смях Тоя нещо яко го тресе комплекса. Заливане от смях

Кря-кря, Сладолед
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


защо ми дадоха бан,картон... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 7 Mini_c13Пет 13 Яну 2012, 15:23 #174

сега пъ ме отнесе до 23 оти го питах има ли правила и спазват ли се ,заеби Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 7 Mini_c13Пет 13 Яну 2012, 15:26 #175

rucan1 написа:
сега пъ ме отнесе до 23 оти го питах има ли правила и спазват ли се ,заеби Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

Ми, има правила, де - банва те. Ругаене Кикотене
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




защо ми дадоха бан,картон... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 7 Mini_c13 #176

Върнете се в началото Go down
 

защо ми дадоха бан,картон...

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 7 от 14Иди на страница : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: Фармемания БГ :: Проблеми с форума, сайта и играта-