Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


защо ми дадоха бан,картон... - Page 10 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


защо ми дадоха бан,картон... - Page 10 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 защо ми дадоха бан,картон...

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Next
АвторСъобщение
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 10 Mini_c13Нед 15 Яну 2012, 22:11 #226

айдеее да те видя, разположил съм се удобно Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед


Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


защо ми дадоха бан,картон... - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 10 Mini_c13Нед 15 Яну 2012, 22:13 #227

i az ,i azzzzz офффф а щех си легам ,то верно че след 00.00 става интересно при големите Срамержлив Срамержлив Срамержлив
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 10 Mini_c13Нед 15 Яну 2012, 22:14 #228

Айде гледайте...Сичко си има Гоше,Тоше и даже повече от една кака... Изплезване Изплезване Изплезване

Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


защо ми дадоха бан,картон... - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 10 Mini_c13Нед 15 Яну 2012, 22:14 #229

оффф утре тошко ,па му немерихме работа ,спам,спам BAN? BAN? BAN? BAN? BAN?
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


защо ми дадоха бан,картон... - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 10 Mini_c13Нед 15 Яну 2012, 22:15 #230

keriduen написа:
Айде гледайте...Сичко си има Гоше,Тоше и даже повече от една кака... Изплезване Изплезване Изплезване

ич се не тегли ,ние тебе сакаме на пилона ,масата ,не ми ги даваи тия каки
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 10 Mini_c13Нед 15 Яну 2012, 22:20 #231

rucan1 написа:
оффф утре тошко ,па му немерихме работа ,спам,спам BAN? BAN? BAN? BAN? BAN?
хахахаахахахахахахаах Смях Смях Смях Смях явно верно ти се сспи Смях

кери, не бягай от отговорност!!!! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц!
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


защо ми дадоха бан,картон... - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 10 Mini_c13Нед 15 Яну 2012, 22:22 #232

БашФермер написа:
хахахаахахахахахахаах Смях Смях Смях Смях явно верно ти се сспи Смях

кери, не бягай от отговорност!!!! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц!
бегаи бързо гледаи ,че ше ме бият пак ,
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 10 Mini_c13Нед 15 Яну 2012, 22:23 #233

БашФермер написа:
хахахаахахахахахахаах Смях Смях Смях Смях явно верно ти се сспи Смях

кери, не бягай от отговорност!!!! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц!

Аз от отговорност не бягам,само от вас двамата в комбина,че не за сефте ви сърбам попарата мискини недни... Плезене Плезене Плезене

Ама мое се разберем така,некой ден ако ме напиете достатъчно,може и да ви огрее,ама да внимавате ,че като ми влезе повече,бързо тръгва да излиза.... Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 10 Mini_c13Нед 15 Яну 2012, 22:24 #234

keriduen написа:
БашФермер написа:
хахахаахахахахахахаах Смях Смях Смях Смях явно верно ти се сспи Смях

кери, не бягай от отговорност!!!! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц!

Аз от отговорност не бягам,само от вас двамата в комбина,че не за сефте ви сърбам попарата мискини недни... Плезене Плезене Плезене

Ама мое се разберем така,некой ден ако ме напиете достатъчно,може и да ви огрее,ама да внимавате ,че като ми влезе повече,бързо тръгва да излиза.... Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
аз току що те видях пияна, кой ли се е възползвал Смях Смях Смях погледа е оле мале Смях
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 10 Mini_c13Нед 15 Яну 2012, 22:25 #235

БашФермер написа:
аз току що те видях пияна, кой ли се е възползвал Смях Смях Смях погледа е оле мале Смях

Моляяяяяяяяяяя... Учудване Учудване Учудване Това не е възможно ама ич...Компромати не оставям... Подсвиркване Подсвиркване Подсвиркване
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 10 Mini_c13Нед 15 Яну 2012, 22:26 #236

keriduen написа:
БашФермер написа:
аз току що те видях пияна, кой ли се е възползвал Смях Смях Смях погледа е оле мале Смях

Моляяяяяяяяяяя... Учудване Учудване Учудване Това не е възможно ама ич...Компромати не оставям... Подсвиркване Подсвиркване Подсвиркване
ти може и да не оставяш, ама за другите нямаа как да си сигурна Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 10 Mini_c13Нед 15 Яну 2012, 22:29 #237

БашФермер написа:
ти може и да не оставяш, ама за другите нямаа как да си сигурна Смях Смях Смях

Що ли имам усещането,че пак ми кроите номер, като оня път със "свалката"... Учудване Учудване Учудване
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 10 Mini_c13Нед 15 Яну 2012, 22:29 #238

а неееее, нищо не кроим...шев и кройка другаде. тук не му разбираме Смях
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


защо ми дадоха бан,картон... - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 10 Mini_c13Нед 15 Яну 2012, 22:32 #239

keriduen написа:


Що ли имам усещането,че пак ми кроите номер, като оня път със "свалката"... Учудване Учудване Учудване
аз рекох че е кат подаръка Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 10 Mini_c13Нед 15 Яну 2012, 22:33 #240

едра шкурка с фина панделка Смях
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 10 Mini_c13Нед 15 Яну 2012, 22:34 #241

БашФермер написа:
а неееее, нищо не кроим...шев и кройка другаде. тук не му разбираме Смях

То вие все не разбрали и все невинни,а кога и да ви задврати човек все ще има защо... Ловец Ловец Ловец
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


защо ми дадоха бан,картон... - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 10 Mini_c13Нед 15 Яну 2012, 22:35 #242

БашФермер написа:
едра шкурка с фина панделка Смях
а баш така ,нали виде , иска диво диво ти показах Смях Смях Смях Смях Смях Смях а ти не ми верваш
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


защо ми дадоха бан,картон... - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 10 Mini_c13Нед 15 Яну 2012, 22:36 #243

keriduen написа:


То вие все не разбрали и все невинни,а кога и да ви задврати човек все ще има защо... Ловец Ловец Ловец
що бре .ние си показваме животинките ,кво толкова Наздравица
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 10 Mini_c13Нед 15 Яну 2012, 22:36 #244

кериииии, видиш и ся що та баносват...ми разваляш реномета наред. еее как може ся за нас баш така да говориш Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък!
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


защо ми дадоха бан,картон... - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 10 Mini_c13Нед 15 Яну 2012, 22:38 #245

БашФермер написа:
кериииии, видиш и ся що та баносват...ми разваляш реномета наред. еее как може ся за нас баш така да говориш Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък!
Бравооо! Бравооо! Бравооо! Кикот Кикот Кикот Кикот Та, какво викаш?! Та, какво викаш?! Та, какво викаш?!
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 10 Mini_c13Нед 15 Яну 2012, 22:41 #246

rucan1 написа:

що бре .ние си показваме животинките ,кво толкова Наздравица

И ако на оная скритата снимка съм била аз ,както вика Баша,значи това кво ме прави,твоя кучка ли.... Учудване Учудване Учудване



БашФермер написа:
кериииии, видиш и ся що та баносват...ми разваляш реномета наред. еее как може ся за нас баш така да говориш Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък!

Ох,боже,вие и реноме... Кикотене Кикотене Кикотене То на вас всеки ви знае реномето,а то и без мене си е паднало... Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях


Последната промяна е направена от keriduen на Нед 15 Яну 2012, 22:44; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


защо ми дадоха бан,картон... - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 10 Mini_c13Нед 15 Яну 2012, 22:43 #247

аа амалеее .реномето ни паднало Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене
кои ти вика ,че си била ти ,тои гошето се базика бре ,показвах кери ,нали темата е за елзите Давам ти сърцето си
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 10 Mini_c13Нед 15 Яну 2012, 22:43 #248

е кери, обиждаш ни Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц!
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 10 Mini_c13Нед 15 Яну 2012, 22:47 #249

Брей,брей да не ви спомене реномето на вас човек и вече го раздавате обидени... Кикотене Кикотене Кикотене

Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


защо ми дадоха бан,картон... - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 10 Mini_c13Нед 15 Яну 2012, 22:47 #250

БашФермер написа:
е кери, обиждаш ни Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц!
ъя и бан ни е приготвила ,само да ни докопа Смях Смях Смях виде ли елза
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




защо ми дадоха бан,картон... - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 10 Mini_c13 #251

Върнете се в началото Go down
 

защо ми дадоха бан,картон...

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 10 от 14Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Next

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: Фармемания БГ :: Проблеми с форума, сайта и играта-